Перейти к содержанию

Прополис


Рекомендуемые сообщения

Згідний,є у вулику місця і способи зібрати чистий прополіс,але частіше маємо суміш прополісу з воском і сміттям.Я на даний момент очищую холодною водою,але є сумніви щодо впливу на якість такої процедури?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

поверх рамок кладуть вдвоє складену сітку а потім положок з тканини а потім утеплення.Після того як сітку запрополісують згортають її трубочкою і в морозильник

Фильм не видел , но много будет воска и при отдирании сетки от холстика много прополиса останется на холстике. :IMHO1: А какая ячейка в сетке?
Я на даний момент очищую холодною водою,але є сумніви щодо впливу на якість такої процедури?

Качество не пострадает , тем более в холодной воде. Только зачем нужно отделять?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А попробуйте здати заготівельнику прополіс із сміттям.Він або не прийме,або суттєво зменшить ціну.Після очищення водою претензій ще не було,хоча маса зменшується на 15-20%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А попробуйте здати заготівельнику прополіс із сміттям.Він або не прийме,або суттєво зменшить ціну.Після очищення водою претензій ще не було,хоча маса зменшується на 15-20%
Заготовитель может проверить тонет или нет прополис. Если тонет то какие притензии к прополису. На сколько помню допускается до 30% воска. Впрочем лучше иметь несколько заготовителей , тогда они более сговорчивые.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За останніми стандартами вміст воску в прополісі повинен становити не більше 15%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сява, подробней об очистке водой можно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сява, подробней об очистке водой можно?
Перед очищенням треба прополіс заморозити і розтовкти стаместкою на порошок,це робиться для того,щоб великі частини прополісу не тягнули на дно віск і сміття.Дальше засипаєм порошок в літрову банку до половини а решту доливаєм холодної води і добре перемішуєм.Прополіс осідає на дно,сміття з воском піднімається вверх.Сміття збираєм ложкою,воду зливаєм,отримуємо чистий але мокрий прополіс.Розкладаєм тонким шаром на склі і сушимо при кімнатній температурі 2-3 дня,готовий сухий прополіс відділяєм від скла стаместкою і використовуєм за призначенням.Для надання товарного вигляду можна щераз заморозити і розтовкти на гранули,якщо потрібна порошкоподібна форма,коли використовують спиртову витяжку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

Кочет --в прошлом году продал Россиянам по 3000руб за кг опт, в этом не знаю ещё не до базара,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Сьогодні пропонували купити в мене прополіс по 450 гривень за кілограм.Як вам ціна?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні пропонували купити в мене прополіс по 450 гривень за кілограм.Як вам ціна?
Половина от розничной цены в Харькове (примерно) в ценах прошлого года.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні пропонували купити в мене прополіс по 450 гривень за кілограм.Як вам ціна?
Хорошая цена для опта.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Прочитал всю тему, но так и не нашел ответа на вопрос, поставленный в начале. У меня тоже лежат штук 100 таких решеток, но так и не ставил. А надо.Прополисом постоянно интересуются покупатели. Может все-таки кто-то наработал технологию?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может все-таки кто-то наработал технологию?

Комисар в последнее время везде рассказывает. Или что то не нравится?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Комисар в последнее время везде рассказывает. Или что то не нравится?

Он рассказывает не о применении решеток, а том что надо сдвигать корпуса с днищ, подкрышники или потолочины. Меня интересует применение решетки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Он рассказывает не о применении решеток, а том что надо сдвигать корпуса с днищ, подкрышники или потолочины. Меня интересует применение решетки

С решеток очень маленький выход. А с одного корпуса по технологии, описанной Комиссаром, получается собрать до 100 грамм прополиса.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Он рассказывает не о применении решеток, а том что надо сдвигать корпуса с днищ, подкрышники или потолочины. Меня интересует применение решетки

С решеток очень маленький выход. А с одного корпуса по технологии, описанной Комиссаром, получается собрать до 100 грамм прополиса.
Ось з конференції,правда звук не дуже... h654H3_bEJo
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С решеток очень маленький выход.

Ну не выбрасывать же их, правда. А с Комисаром я согласен. Он у нас в прошлом году в Алуште :hi: рассказывал.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Никто из чиновников не возьмет на себя право РАЗРЕШИТЬ!!!

А тихонько, на веревочке, повесить за батареей отопления мешочек с прополисом, тем более если там ваш ребенок :IMHO1:
Дуже цікава тема на кімнату для дітей 20квадратів скільки потрибно прополісу і наякий час його вистачить.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мішочок, грам 30 всю зиму висить, або просто, половинка запрополісованого холстика між ребрами батареї

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

В мене з цими решітками теж нічого не виходить , пробую вже років 5. Зараз збираю з решіток піддашника і вент. отворів потолочин які забиті решетом з комбайна, з рамок, а найбільше з верхів рамок що покриті холстиком без потолочин. Є ще спосіб старий описаний в книжках тоненькі планочки на малій відстані перев"язані вірьовочкою, спрбую в цьому році.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Вітаю! Буду щиро вдячний всім хто підкаже де можна ознайомитися з технологією очищення прополісу в домашніх умовах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю! Буду щиро вдячний всім хто підкаже де можна ознайомитися з технологією очищення прополісу в домашніх умовах
Подрібнений прополіс заливають холодною водою.Сміття зверху, прополіс знизу.От і вся технологія :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щиро дякую, я чомусь вважав що є декілька ступеней очистки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щиро дякую, я чомусь вважав що є декілька ступеней очистки
Не заморачивайтесь. Главное что бы прополис тонул в воде.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щиро дякую, я чомусь вважав що є декілька ступеней очистки
Можна розчинити в спирті, зняти з осаду, потім випарити спирт.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...