Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Petrovych61

Прополис

307 posts in this topic

В 02.01.2019 в 21:49, M_Oleksandr_V сказал:

За допомогою решіток + - 60 гр., + те що без решіток! Я просто так роблю як мені дозволяє мій вільний час, (За показником скільки за сезон можна зібрати прополісу з сімї я не стримився). Люди які в мене купують бджолу з півдня в шоці, що у нас багато прополісу, з їхніх слів в них його майже немає. А так це чи ні ...:dntknw:. В нас його завжди достатньо. 

Вибачаюсь, розмова ця давняшня. Ви кажете, що у вас десь получається близько 60 грам із сім"ї за сезон? Так? Дякую.

Вадим,можна докладніше про приготування настойки.
Ми кидаємо 50г прополісу, замороженого та натесаного на стружку на 0.5 чистого. І розмішуємо, бовтаємо, колотимо щодня впродовж 2х тижнів.

7 часов назад, Фанат сказал:

Вибачаюсь, розмова ця давняшня. Ви кажете, що у вас десь получається близько 60 грам із сім"ї за сезон? Так? Дякую.

Так.

В 25.07.2019 в 14:06, Вадим Попов сказав:
В 25.07.2019 в 11:43, Шавлюк сказав:
Вадим,можна докладніше про приготування настойки.

Ми кидаємо 50г прополісу, замороженого та натесаного на стружку на 0.5 чистого. І розмішуємо, бовтаємо, колотимо щодня впродовж 2х тижнів.

Можна давати й 100г на пів літра. Засіб буде ефективнішим при задавнених виразках. Особливо, якщо одночасно внутрішньо приймати настоянку бутонів софори японської. Можна вилікувати навіть бешиху

В 25.07.2019 в 11:28, Сергій-апі сказал:

Не знаю наскільки помагає, бо сам не пробував, але в мене діти мажуть настойкою прополісу укуси комарів і овадів, кажуть що свербіж знімає миттєво

О, не знал.. надо будет попробовать. Жаль только раньше не прочитал. Буквально недавно вернулись с моря, а там после захода солнца такие кусучие комары вылазят.. потом всю ночь все чешется.. брызгались различными off и спреями - ничего не помогало

Кто пробовал такой способ сбора прополиса. Смущает достаточно широкое расстояние между планка и. 

IMG-ae4fc7de6fc0b6052c598e75536930da-V.jpg

9 минут назад, Джаз сказал:

Кто пробовал такой способ сбора прополиса. Смущает достаточно широкое расстояние между планка и. 

Забьют воском ,проверено 

Только на металлической сетке