Перейти к содержанию

Прополис


Рекомендуемые сообщения

В 11.03.2018 в 16:29, Солнец сказал:

Кто как применяет прополис для своего здоровья? Смотрел одно видео на Ютубе, где с довольно серьезными аргументами говорят, что вовнутрь прополис принимать нельзя. Настойка на спирте после приема внутрь, засоряет организм (сосуды и почки) воском и т.д. Ваше мнение?

Прополіс не можна вживати в середину якщо є виразка з кровотечею

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

доброго здоров'я! підкажіть рецепти по приготуванню прополісного меду та настоянки прополісу

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви спочатку скажіт нащо вам названі препарати? Може ми вас відмовимо від їх застосування самолікування.Не одноразово чув що смоли прополіса накопичуються в перитрохемі (якась там "комірка" , органелла чи орган біля печінки) і це недобре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Винодел сказав:

Не одноразово чув що смоли прополіса накопичуються в перитрохемі (якась там "комірка" , органелла чи орган біля печінки) і це недобре.

 

Подібні твердження сумнівні. Живиця є основною складовою прополісу, а нею лікують, подагру, цистит, сечокамяну хворобу і очищають печінку. Тобто, різні шлаки виводяться з організму, а не накопичуються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, язичник сказав:

 Живиця є основною складовою прополісу,

Звідки дрівця, тоб-то інф. ? Бо я зупинився на тому що на цей момент наука не може дати остаточного джерела походження прополісу, бо в ньому знаходят і пилкові зерна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Винодел сказал:

бо в ньому знаходят і пилкові зерна.

Може тому, що приноситься в одному "посуді"!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Винодел сказав:

Звідки дрівця, тоб-то інф. ? Бо я зупинився на тому що на цей момент наука не може дати остаточного джерела походження прополісу, бо в ньому знаходят і пилкові зерна.

Совкова наука вже давно дала відповідь про основні складові прополісу. Це клейкі речовини з живиці, бруньок тополі, виділень на вишнях і сливах і навіть шматочків бітуму

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 31.01.2018 в 23:14, M_Oleksandr_V сказал:

Я на ринку продаю і формований і не формований, в мене беруть краще не формований, особливо після того як побачать як він зберається.

Пару рамочок з прополісом тримаю на показ.

P7239533.JPG

P2249157.JPG

Скільки за сезон можна зібрати прополісу з сім'ї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Женя Циба сказал:

Скільки за сезон можна зібрати прополісу з сім'ї.

За допомогою решіток + - 60 гр., + те що без решіток! Я просто так роблю як мені дозволяє мій вільний час, (За показником скільки за сезон можна зібрати прополісу з сімї я не стримився). Люди які в мене купують бджолу з півдня в шоці, що у нас багато прополісу, з їхніх слів в них його майже немає. А так це чи ні ...:dntknw:. В нас його завжди достатньо. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

За допомогою решіток + - 60 гр., + те що без решіток! Я просто так роблю як мені дозволяє мій вільний час, (За показником скільки за сезон можна зібрати прополісу з сімї я не стримився). Люди які в мене купують бджолу з півдня в шоці, що у нас багато прополісу, з їхніх слів в них його майже немає. А так це чи ні ...:dntknw:. В нас його завжди достатньо. 

У Вас на всіх сім'ях стоять такі решітки ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Женя Циба сказал:

У Вас на всіх сім'ях стоять такі решітки ?

Ні, є такі сімї в які я частіш дивлюся (вивод маток і тд.) в них не ставлю, це все ж таки займає час, а є (наприклад відводки та ін.) в які я з кінця червня по кінець серпня майже не дивлюсь от туди і ставлю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.11.2018 в 14:53, Винодел сказав:

Звідки дрівця, тоб-то інф. ? Бо я зупинився на тому що на цей момент наука не може дати остаточного джерела походження прополісу, бо в ньому знаходят і пилкові зерна.

Але по запаху прополіс дуже схожий до клейких виділень на тополиних бруньках.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.11.2018 в 22:26, Олег F сказав:

доброго здоров'я! підкажіть рецепти по приготуванню прополісного меду та настоянки прополісу

 

 

В 13.11.2018 в 23:16, Винодел сказав:

Ви спочатку скажіт нащо вам названі препарати? Може ми вас відмовимо від їх застосування самолікування.Не одноразово чув що смоли прополіса накопичуються в перитрохемі (якась там "комірка" , органелла чи орган біля печінки) і це недобре.

 Прополіс розчиняється. хоч і важко, лише спиртом 95%, а не горілкою. І то його настоянку потрібно збовтувати чи не щодня - допоки вона не почне ставати темною. Це надзвичайно сильний антигрибковий і антибактерицидний препарат. Отож внутрішньо його приймають з преосторогою і під наглядом лікаря бо він може повністю знищити усю (в т.ч. й корисну) мікрофлору кишечника.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.03.2018 в 19:40, ukr.bee сказав:

Прополіс не можна вживати в середину якщо є виразка з кровотечею

А тут я й посперечався б. Бо усі зовнішні ушкодження при його допомозі лікую у кілька разів швидше за будь-які препарати. Але, повторюю, -  внутрішньо його вживати потрібно з преосторогою.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Усе індивідуально бо в кожного організм різний ...але більше 5 чоловік моіх знайомих і родичів настойкою прополісу на 98% спирту вилікували кровоточиву виразку за декілька тижнів. Огляд у гастролікарів  показав хороші результати без побічних  ефектів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Міхал-69 сказав:

на 98% спирту

Може на 96 %? Зазвичай настоянки роблять на 70% спирті:IMHO: Яке дозування?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Борис01 сказал:

Може на 96 %? Зазвичай настоянки роблять на 70% спирті:IMHO: Яке дозування?

Спирт був у флаконах 100 г . в аптеках чомусь у різний час від 92 до 98 %. Чому не знаю. Але 96 чи 98 краще розчиняє прополіс. Дозування рекомендував починати із 3-4  крапель на чайну ложку молока або води зранку на голодний шлунок. Якщо не було рвотних рефлексів дозування збільшували до чайноі ложки на столову ложку молока або води (1 раз на день).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.01.2019 в 13:24, Міхал-69 сказав:

Усе індивідуально бо в кожного організм різний ...але більше 5 чоловік моіх знайомих і родичів настойкою прополісу на 98% спирту вилікували кровоточиву виразку за декілька тижнів. Огляд у гастролікарів  показав хороші результати без побічних  ефектів.

Для настойки прополісу найкраще підходить 70% спирт. В прополісі є частина воску, 96% спирт розчинить і прополіс, і віск. Розчиняється досить нормально, в ідеалі прополіс потрібно подрібнювати, але я цим незаморочуюся, розчиняю формований в шарики прополіс, без всякого подріблення, тільки 1-2 рази в день збовтую, орієнтовно через 2 тижні настойка готова.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

Собрал по быстренькому 200 грамм прополиса с шести семей , под заказ 

С рамок не чищу и это видно в роликах Десятую рамку впереть тяжело 

еду домой .

нужно проголосовать за нужных людей 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.01.2019 в 12:47, ДобровоЛ сказал:

Ви спочатку скажіт нащо вам названі препарати? Може ми вас відмовимо від їх застосування самолікування.

А может все проще - для продажи:)

Кстати, кто продает, подскажите где лучше - может конкретные платформы/сервисы.. желательно без каких-то абонплат. Выделил уже себе несколько, но частенько бывает если "бесплатное место", то людей там почти нет.. и продаж нет :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Арсен сказав:

А может все проще - для продажи:)

Кстати, кто продает, подскажите где лучше - может конкретные платформы/сервисы.. желательно без каких-то абонплат. Выделил уже себе несколько, но частенько бывает если "бесплатное место", то людей там почти нет.. и продаж нет :(

Шановний Арсене, то не мої слова! Ви неправильно цитуєте! :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 3 січня 2019 р. в 12:47, ДобровоЛ сказал:

 

 Прополіс розчиняється. хоч і важко, лише спиртом 95%, а не горілкою. І то його настоянку потрібно збовтувати чи не щодня - допоки вона не почне ставати темною. Це надзвичайно сильний антигрибковий і антибактерицидний препарат. Отож внутрішньо його приймають з преосторогою і під наглядом лікаря бо він може повністю знищити усю (в т.ч. й корисну) мікрофлору кишечника.:wave:

Все правильно. Хочу тільки додати. Моя співробітниця маючи відкриту форму язви застосовувала витяжку прополісу на оліі. От тільки не знаю на якій. Успішно. Аналізи показали доре зарубцюшвання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене коли вирізали нагноєння в нозі довго рана не заживала. Потім почав промивати настойкою прополісу. При перев'язці ватку мочив, прикладав і бинтував. За тиждень перестало шнити, ще за 2 тижні рана майже затяшнулася, а була більша за 5 копійок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю наскільки помагає, бо сам не пробував, але в мене діти мажуть настойкою прополісу укуси комарів і овадів, кажуть що свербіж знімає миттєво.

Прополіс розводжу самогоном (перваком 65-75%).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вадим,можна докладніше про приготування настойки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...