Перейти к содержанию

Я ЖЕНЮСЬ!


СерыйПчел

Рекомендуемые сообщения

Яке-яке розширити пасіку. :umora:
Расширение пасеки, может дать отрицательный результат. А вот использовать в бизнесе, в зависимости от результата, то ли в армии и на флоте, или «вечерний город». :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 вересня у мене весілля

"Обязательно женись. Если попадется хорошая жена, станешь счастливым, а если плохая, станешь философом". "Жениться следует хотя бы для того, чтобы узнать, почему этого не следовало делать." :ax:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 вересня у мене весілля ax.gif

Эхх! Серый Пчел... Как бы я хотел "прокрутить" свое "кино" обратно и оказаться в 1981г(в январе женился) :ay: ... Завидую тебе, у тебя впереди еще очень много интересного, настоящая жизнь только начинается! Здоровья, выносливости, терпения и... сыночка и дочечку :az::baby::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приєднуюсь до вітань! :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(Ярослав Иванович @ 21.7.2012, 14:23) Вывезти в лес куда подальше...

... лучше жену

Буде поштовх до кочівки. Починай робити прицеп. :umora: А серйозно все буде :ay: в ажурі. Це кожен пише всяке, та всі жонаті. Здоров`я вам та любові! :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 вересня у мене весілля ax.gif

Мдаа.. :( теперь мы тебя после первого не увидим.. :ak:
та чого ж??? не знаю як на рахунок усього іншого, а на рахунок форуму і бджіл все як завжди... :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім дякую!!! І вам Бомбусе теж, :) хоча б за те що тримаєте "марку" :ay::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім дякую!!!

Етим ти не отмажешся, при встрече будеш должен... :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буде поштовх до кочівки. Починай робити прицеп. :umora: А серйозно все буде :ay: в ажурі. Це кожен пише всяке, та всі жонаті. :az:
Дійсно - жонаті.... і вони знають що його чекає ;) .... Молодий хлопець прийшов до мудреця з одним тільки питанням - одружуватися йому чи ні... Мудрець відповів - щоб ти не вибрав - ти все одно потім будеш жалкувати... ;) І я як жонатий говорю що в цих словах є істина... Єдиний + жонатого перед нежонатим - те, що жонатий має можливість носити на руках свою кровиночку, своє дитя (відчуття незабутнє коли береш на руки перший раз... :wave: ) чого вам і бажаю...... P.S. І запасіться терпінням... ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 вересня у мене весілля :ax:
Будьте счастливы!!! Привейте своим детям прилежности к обучению, любовь к труду и уважение к окружающим.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привейте своим детям прилежности к обучению, любовь к труду и уважение к окружающим.

Звучит, как насмешка, особенно, после моего прозрачного намёка:
знала бы она, то что знаю я...

:)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мої вітання! Щастя та терпіння! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це кожен пише всяке, та всі жонаті.
ще не всі :baby:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По теме:
Дуже весело... :umora: до речі в кого яка думка на рахунок цього: коли? до, чи після, чи і до і після? або ще краще коли захочеться... :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По теме:
Дуже весело... :umora: до речі в кого яка думка на рахунок цього: коли? до, чи після, чи і до і після? або ще краще коли захочеться... :ah:
Це неважно ... коли. Головне, що у вас зараз азарт і ... поле незоране. Трудіться!!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

до речі в кого яка думка на рахунок цього: коли? до, чи після, чи і до і після? або ще краще коли захочеться... ah.gif

Головне щоб завжди! :wave: Бажаю успішного проведення церемонії! А далі все від Вас залежить! :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ОКОЛЬЦОВАННЫЙ ПЧЕЛ

:ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

велике ДЯКУЮ!!! вам Приморський та й усім привітавшим форумчанам!!! а на рахунок того що було з 2 по5 годину ранку то НЕ СПАЛИ..:))) але й гроші не рахували...:))) :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

велике ДЯКУЮ!!! вам Приморський та й усім привітавшим форумчанам!!! а на рахунок того що було з 2 по5 годину ранку то НЕ СПАЛИ..:))) але й гроші не рахували...:))) :hi:
Справді, і то після весіллє? :umora: Ну і ... як?... щось ... вийшло? :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Справді, і то після весіллє? :umora: Ну і ... як?... щось ... вийшло? :ah:
так... все супер....організми міцні... :) в нас весілля всі грають до 12 ночі, а на другий день поправка...(ще майже таке весілля) :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Жена с чёрным поясом по каратэ — это крепкая семья, воспитанные дети, вежливая свекровь, любящий и верный муж. Ну что там Окольцованный Пчел дебет кребет подбитый,хватает на забор с нержавейки,или другие планы?
Правильно,Приморський!Повчить молодь.А то все у клопотах по Азовському морі...То повчаєте ,що вже першого ж дня відпочивальник (в т.ч. й німець) має здійснити три речі--обгоріти,отруїтися.простудитися. :umora: А ще всеньке літо Чубатий Козарлюга походжає пляжами славного Приморська і попереджає приїжджих--за буйки НЕ ЗАХОДИТИ! :angry:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

а я 2 листопада своє весілля відгуляв :ole_ole: Довший час на форум не заходив, дивлюсь користувачів нових багато і спілкування жваве)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...