Перейти к содержанию

Соседи-пчеловоды как вредители пчел


Рекомендуемые сообщения

Встретился как-то на днях я с одним соседом пчеловодом. Разговор был короткий. Приблизительно содержание: "Ну как там твои пчелки? Летают? Могу сделать так, что не будут летать. Знаеш как? А нет, не скажу, а то мне еще сделаешь". И ушол. А я вот все думаю, что он имел в виду? В связи с этим прошу помочь тех кто слышал о пакостях пчеловодов, что это за пакости и как от них уберечь пчел? Сопоставив некоторые данные есть еще один вопрос: Можно ли натравить пчел на чужые семьи, спровоцировав воровство?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Встретился как-то на днях я с одним соседом пчеловодом. Разговор был короткий. Приблизительно содержание: "Ну как там твои пчелки? Летают? Могу сделать так, что не будут летать. Знаеш как? А нет, не скажу, а то мне еще сделаешь". И ушол. А я вот все думаю, что он имел в виду? В связи с этим прошу помочь тех кто слышал о пакостях пчеловодов, что это за пакости и как от них уберечь пчел? Сопоставив некоторые данные есть еще один вопрос: Можно ли натравить пчел на чужые семьи, спровоцировав воровство?
Здається,що пан хоче навчитись робити пакості! :angry:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Здається,що пан хоче навчитись робити пакості! :angry:
Мені потрібна допомога, і не стільки мені скільки моїм бджолам, якщо можете допоможіть! А те що людині здається відповідає тільки її внутрішнім уявленням про світ і людей в ньому. Так само як хтось іде по дорозі а інший зупиниться машиною щоб підвезти. Один пішохід подумає "Во гад, бабла заробити хоче", а інший "Є ж на світі добрі люди", тому Ваші думки це Ваша справа.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ваші думки це Ваша справа.

Сусід ,можливо, просто пожартував або як тепер кажуть поприкалувався. Якщо б він збирався робити пакості, то для чого попередив, для чого йому треба щоб Ви знали хто Вам зробив шкоду?...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сусід ,можливо, просто пожартував або як тепер кажуть поприкалувався. Якщо б він збирався робити пакості, то для чого попередив, для чого йому треба щоб Ви знали хто Вам зробив шкоду?...
Чесно кажучи я на це і сподіваюсь. Але, знаєте, сьогодні випив і пожартував, завтра випив і зробив. В іншого сусіда осінню кілька сімей вибили інші сімї. Ходять слухи що там в підкормку добавляють горілку і бджоли дурні робляться, нападають на інші сімї. Та і якось неприємно коли хтось знає як мені може напакостити а я навіть і приблизно не знаю як захиститись :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо захочуть щось зробити, то не сумлівайтесь - зроблять. Незалежно від того, знаєте про це чи ні. Краще не чіпати цю тему. Сусіди теж мабуть мають Інтернет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Встретился как-то на днях я с одним соседом пчеловодом. Разговор был короткий. Приблизительно содержание: "Ну как там твои пчелки? Летают? Могу сделать так, что не будут летать. Знаеш как? А нет, не скажу, а то мне еще сделаешь". И ушол. А я вот все думаю, что он имел в виду? В связи с этим прошу помочь тех кто слышал о пакостях пчеловодов, что это за пакости и как от них уберечь пчел? Сопоставив некоторые данные есть еще один вопрос: Можно ли натравить пчел на чужые семьи, спровоцировав воровство?
А хто Вам мішає щось подібне бовкнути в адресу його бджіл, собак, котів, курей ... Перекладіть погані думки на його голову. :ay::IMHO::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А хто Вам мішає щось подібне бовкнути в адресу його бджіл, собак, котів, курей ... Перекладіть погані думки на його голову. :ay::IMHO::umora:
В принципі варіант але ж мені від того леше не стане, та якось і не хочеться опускатись до рівня тієї людини. Памятаєте анекдот: посадив мужик кавуни, гарні виросли. А щоб не крали написав табличку "Один з цих кавунів отравлений", через деякий час хтось дописав "Тепер їх два".
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

через деякий час хтось дописав "Тепер їх два".

Я ж Вам і пропоную стати отим
хтось дописав
;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А хто Вам мішає щось подібне бовкнути в адресу його бджіл, собак, котів, курей ... Перекладіть погані думки на його голову. :ay::IMHO::umora:
В принципі варіант але ж мені від того леше не стане, та якось і не хочеться опускатись до рівня тієї людини. Памятаєте анекдот: посадив мужик кавуни, гарні виросли. А щоб не крали написав табличку "Один з цих кавунів отравлений", через деякий час хтось дописав "Тепер їх два".
:umora::umora: Ви наступного разу скажіть йому(так з недоумінням), що у вас обсипалось кілька сімей. І що будете звертатись у правоохоронні органи, щоб вони розбирались з ситуацією. Бажання жартувати в нього відпаде, це категорія тих людей які багато говорять. Той хто хоче зробити пакость, зробить це мовчки. А якщо буде продовжувати, то попередьте інших пасічників, щоб були пильні бо є таке г..но по сусідству, яке може зробити западло. Тоді всі, в кого будуть проблеми з бджолами, будуть на нього тикати пальцями.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

варіант але ж мені від того леше не стане, та якось і не хочеться опускатись до рівня тієї людини.
И не надо. :ah:
Памятаєте анекдот: посадив мужик кавуни, гарні виросли. А щоб не крали написав табличку "Один з цих кавунів отравлений", через деякий час хтось дописав "Тепер їх два".
:ay:
Чесно кажучи я на це і сподіваюсь. Але, знаєте, сьогодні випив і пожартував, завтра випив і зробив. В іншого сусіда осінню кілька сімей вибили інші сімї. Ходять слухи що там в підкормку добавляють горілку і бджоли дурні робляться, нападають на інші сімї. Та і якось неприємно коли хтось знає як мені може напакостити а я навіть і приблизно не знаю як захиститись :(
Держите сильные семьи, не оставляйте возле ульев следы меда, и на Ваши улья другие пчелы не нападут. :wave: Опасен напад пчел во время подкормки, и это не столько проделки «непорядочных» пчеловодов, сколько не обдуманный сам процесс, который взывает воровство (возможно и ваших пчел у ваших же). А потом все неудачи списываются на чью то не порядочность. В своей практике однажды встречался с описанным Вами случаем. И объяснил юродивому, что такой фокус оставит без пчел в первую очередь самого экспериментатора. В данном варианте поговорка будет звучать так; «лучшее нападение, это продуманная защита». :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знайомому пасічнику один сусід сказав,що якщо той не забере вулика з городу то він його підпалить,на що той відповів- -згорить вулик,згорить стодола.Після того вже претензій небуло :umora: А на рахунок способів нашкодити,то їх маса.При бажанні можна опустошити пасіку сусіда за лічені дні,викладати їх в неті нерозумно,так як знайдуться люди які ними скористаються.Ведіть записи,спостерігайте за бджолами,бо сусіди бувають різні,таке життя...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не обращайте внимание на эту ересь. И если угрозы повторяться, то скажите ему, что если он выполнит свои угрозы. То станет участником программы "Очевидное Невероятное" Как перый человек к которому без чьей либо помощи, ночью, чисто случайно разбив окно залетит бродячий рой. :umora: И что самое интересное что залетит он вместе со своей коробкой ;)
В точку :ay::umora::umora::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А на рахунок способів нашкодити,то їх маса.При бажанні можна опустошити пасіку сусіда за лічені дні,викладати їх в неті нерозумно,так як знайдуться люди які ними скористаються.Ведіть записи,спостерігайте за бджолами,бо сусіди бувають різні,таке життя...
І все-таки Ви праві! мабуть найкращий варіант поведінки в цій ситуації попередити про можливий удар у відповідь, а самому надіятись що ніхто нічого не зробить. Але от що дивно, як людина, та ще й та в якої є бджоли, може погрожувати комусь вбити бджіл? Я не розумію, як можна їх вбивати взагалі заради чогось.
Не обращайте внимание на эту ересь. И если угрозы повторяться, то скажите ему, что если он выполнит свои угрозы. То станет участником программы "Очевидное Невероятное" Как перый человек к которому без чьей либо помощи, ночью, чисто случайно разбив окно залетит бродячий рой. :umora: И что самое интересное что залетит он вместе со своей коробкой ;)
:ay::ay::ay::ay::ay::ay::ay::ay::ay::ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...

Меняеться мир меняються и люди, и не в лучшую сторону. В ютубе встречал видеоролик где пожилой мужчина расказывал что в давние времена в Польше в суде один голос пасечника стоил двух голосов обычных людей. Я сам с детства мечтал заняться пчеловодством , мне тогда да и сейчас ,если быть честным, работа пчеловода являеться неким таинством которое могут проводить только люди чистые душой :IMHO1: . На самом же деле , к сожалению, есть ещо "те пчеловоды" . :angry:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в давние времена в Польше в суде один голос пасечника стоил двух голосов обычных людей.

Я чув що в нас, коли свідчив пасічник, то не вимагали присягати на Біблії. А те що пасічник таке говорив, то просто понти розводив, хотів показати свою зверхність. Раз мав бесіду в електричці з таким(потім виявився головою осередку в одному з районів), підсів до нас(я їхав з пасічником за 70 р. з сусіднього села) і спочатку прикинувся некомпетентним з різними каверзними питаннями, а потім почав теорії "сенсаційні" видавати, що "раз на тисячу випадків з неплідного яйця матка народжується"... Не варто через таких гризти собі мізки. :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в давние времена в Польше в суде один голос пасечника стоил двух голосов обычных людей.

Я чув що в нас, коли свідчив пасічник, то не вимагали присягати на Біблії. А те що пасічник таке говорив, то просто понти розводив, хотів показати свою зверхність. Раз мав бесіду в електричці з таким(потім виявився головою осередку в одному з районів), підсів до нас(я їхав з пасічником за 70 р. з сусіднього села) і спочатку прикинувся некомпетентним з різними каверзними питаннями, а потім почав теорії "сенсаційні" видавати, що є"раз на тисячу випадків з неплідного яйця матка народжуться"... Не варто через таких гризти собі мізки. :IMHO:
А что матка каждый год на паровку вылетает весной? :umora: Сильные семьи...и все. Зависть человеческая непобедима :dntknw: Не обращай внимания. Купи новую машину чтобы он слюнями подавился :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Колись розказав одному посічнику, як в старовину пасічники направляли своїх бджіл на крадіжку і на добрий медонос (прочитав в старовиній книжці,я думав що це непраціє), то потім в межах його пасіки потерпали всі від нападку.Після цього я нікому нерозказую таких дурниць правдиві вони чи ні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...