Перейти к содержанию

Борщевик


Сява

Рекомендуемые сообщения

Ось і ще одна вагова і солідна публікація на захист Борщевика Сосновського!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Ось і ще одна вагова і солідна публікація на захист Борщевика Сосновського!

А рахувати коли навчимося?! Липа квітує одночасно з тією гидотою. Гидота починає квітувати з третього до сьомого років, а пікові до 300 кг/га ( в реаліях до 150кг/га) припадає на п'ятий рік. Після семи років суцільні зарості суттєво рідшають. Який сенс сіяти цей геморой, якщо липа безпечна, приємна і на десятки років?! Є ще багато чагарників і багаторічників, які квітують у цей час, і з задоволенням культивуються всіма бажаючими

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?22?.?08?.?2016 в 19:14, язичник сказал:

А рахувати коли навчимося?! Липа квітує одночасно з тією гидотою. Гидота починає квітувати з третього до сьомого років, а пікові до 300 кг/га ( в реаліях до 150кг/га) припадає на п'ятий рік. Після семи років суцільні зарості суттєво рідшають. Який сенс сіяти цей геморой, якщо липа безпечна, приємна і на десятки років?! Є ще багато чагарників і багаторічників, які квітують у цей час, і з задоволенням культивуються всіма бажаючими

Липа почне щось давати десь через років з 20... І то не на пісках, як у нас. Та й садити її треба у місці, де її не зрубають на паливо чи не виріжуть на банні віники.

А я й не заперечую. Одні садять липи, інші трав"яні медоноси.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, ДобровоЛ сказал:

 

А я й не заперечую. Одні садять липи, інші трав"яні медоноси.:dntknw:

Медоноси, які нікому не зашкодять, і медоноси, які створюють тільки проблеми- це дві великі різниці. А випалити, вирубати чи переорати  можна будь-що. Якщо так мислити, то нічого не варто садити- сіяти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, язичник сказал:

Медоноси, які нікому не зашкодять, і медоноси, які створюють тільки проблеми- це дві великі різниці. А випалити, вирубати чи переорати  можна будь-що. Якщо так мислити, то нічого не варто садити- сіяти

Був у Карпатах і Закарпатті, то там біля доріг місцями вже зарослі Борщівника Сосновського заселення інших вологих місьць тут питання часу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, язичник сказал:

Медоноси, які нікому не зашкодять, і медоноси, які створюють тільки проблеми- це дві великі різниці. А випалити, вирубати чи переорати  можна будь-що. Якщо так мислити, то нічого не варто садити- сіяти

"Кожному своє..." - як було написано на воротях одного з таборів. Людина вибирає те, що їй подобається. Я ту інфо виставив, щоб ви переконалися, що є й інші думки щодо цієї рослини і вони - діаметрально протилежні вашим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ДобровоЛ сказал:

"Кожному своє..." - як було написано на воротях одного з таборів.

Дуже влучний приклад, бо подібні слова були написані над вхідними воротами фашистських таборів смерті.

Як треба зневажати українську землю, щоб агітувати за подібні рослини

До вашої веселої компанії з борщівником варто додати ще одну таку ж ,,корисну'' рослину амброзію- буде багато пилку, а матюкатися за подібні посіви будуть усі українці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, язичник сказал:

Дуже влучний приклад, бо подібні слова були написані над вхідними воротами фашистських таборів смерті.

Як треба зневажати українську землю, щоб агітувати за подібні рослини

До вашої веселої компанії з борщівником варто додати ще одну таку ж ,,корисну'' рослину амброзію- буде багато пилку, а матюкатися за подібні посіви будуть усі українці.

Ну, ви вже сплутали святе з грішним.:umora: Як часто ви бачили бджіл на амброзії?

Ну, а мої слова "Я ту інфо виставив, щоб ви переконалися, що є й інші думки щодо цієї рослини і вони - діаметрально протилежні вашим..." Ви прочитали ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Достатньо хоч раз опектися тим борщівником чи побачити обпечену дитину... щоб зрозуміти що борщівник то є ворожа нам рослина і її потрібно знищувати... повсюди.

Надіслано від мого SM-G360H, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Мене завжди цікавило чи мед з борщовика не має токсичничної дії на організм?  І чи навколишні пасіки відкачують мед з борщовика? Знаю десятки- сотні гектарів цієі страшної рослини під Івано-Франківськом, в рожнятівському, тисменецькому і богородчанському районах. І видовище коли переоране поле борщовика засіяне ріпаком, а стебла на два метри виступають з посівів. Рожнятівщина смт. Перегінськ. Думаю картина за два роки кардинально не помінялась.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.08.2016 в 02:08, ДобровоЛ сказал:

Ну, ви вже сплутали святе з грішним.:umora: Як часто ви бачили бджіл на амброзії?

Ну, а мої слова "Я ту інфо виставив, щоб ви переконалися, що є й інші думки щодо цієї рослини і вони - діаметрально протилежні вашим..." Ви прочитали ?

Під осінь амброзія гуде від бджіл.На роботі завжди в пік цвітіння її косять але вона відростає кущиками по осінні бджоли збирають пилок на ура.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Черкасець сказав:

Під осінь амброзія гуде від бджіл.На роботі завжди в пік цвітіння її косять але вона відростає кущиками по осінні бджоли збирають пилок на ура.

Невже правда? Є у мене ділянка, десь з пів кілометра від пасіки, де над дорого росте ця зараза. Скільки не проходив, а бджіл на її ніколи не бачив...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Чув від хлопців неодноразово,один ,навідь, збирае для лікувальних цілей пилок з амброзії, чи віви- сантікволиїї(часто путаю чи некорисні для нас рослини) самомуне доводилось бачити бджіл на них, видно достатньо інших пилконосів.Те саме і з кукурудзою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, zapivan сказав:

Мене завжди цікавило чи мед з борщовика не має токсичничної дії на організм?  І чи навколишні пасіки відкачують мед з борщовика? Знаю десятки- сотні гектарів цієі страшної рослини під Івано-Франківськом, в рожнятівському, тисменецькому і богородчанському районах. І видовище коли переоране поле борщовика засіяне ріпаком, а стебла на два метри виступають з посівів. Рожнятівщина смт. Перегінськ. Думаю картина за два роки кардинально не помінялась.

Якось, давно ще за Союзу, мене один голова колгоспу, де вирощували цю культуру на силос, пригощав таким медом. Сподобався, пахучий  був. А негативна дія борщовика Сосновського проявляється лише при натиранні тіла об рослину і під подальшою дією сонячних променів.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.02.2017 в 22:18, ДобровоЛ сказал:

Невже правда? Є у мене ділянка, десь з пів кілометра від пасіки, де над дорого росте ця зараза. Скільки не проходив, а бджіл на її ніколи не бачив...:ah:

Осінню коли в природі мало пилконгосів зверніть увагу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Черкасець сказав:

Осінню коли в природі мало пилконгосів зверніть увагу

 Треба буде наглянути. Але, пам"ятайте, що той пилок надзвичайно алергічний для людей.:helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.02.2017 в 16:19, Черкасець сказал:

Осінню коли в природі мало пилконгосів зверніть увагу

Да, тоже заметил что осенью носят пыльцу с этой заразы

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 23.02.2017 в 21:28, ДобровоЛ сказал:

Якось, давно ще за Союзу, мене один голова колгоспу, де вирощували цю культуру на силос, пригощав таким медом. Сподобався, пахучий  був. А негативна дія борщовика Сосновського проявляється лише при натиранні тіла об рослину і під подальшою дією сонячних променів.:ah:

 

В 25.08.2016 в 17:55, язичник сказал:

Дуже влучний приклад, бо подібні слова були написані над вхідними воротами фашистських таборів смерті.

Як треба зневажати українську землю, щоб агітувати за подібні рослини

До вашої веселої компанії з борщівником варто додати ще одну таку ж ,,корисну'' рослину амброзію- буде багато пилку, а матюкатися за подібні посіви будуть усі українці.

 Сколько людей - столько и мнений. Но при чем тут "Як треба зневажати українську землю, щоб агітувати за подібні рослини". Но не нужно все переводить в "псевдопатриотизм".:IMHO1::UA: Растение очень достойное. Но и с ним нужно умело себя вести, а не так как на ЧАЭС в 1986 году.... Дали мартышкам гранату...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Pchelnik 2 сказал:

 

 Сколько людей - столько и мнений. Но при чем тут "Як треба зневажати українську землю, щоб агітувати за подібні рослини". Но не нужно все переводить в "псевдопатриотизм".:IMHO1::UA: Растение очень достойное. Но и с ним нужно умело себя вести, а не так как на ЧАЭС в 1986 году.... Дали мартышкам гранату...

Ну , а вот и другое мнение . Полезно это растение или нет - не нам решать. Это за нас давно уже пррода решила.:IMHO1:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, dacha сказал:

Ну , а вот и другое мнение . Полезно это растение или нет - не нам решать. Это за нас давно уже пррода решила.:IMHO1:

 

Согласен на все сто!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.03.2017 в 00:45, Pchelnik 2 сказав:

 

не нужно все переводить в "псевдопатриотизм".:IMHO1::UA:

І до чого тут український прапор...Ви підтримуєте окупаційну політику найбільш агресивних і негативних рослин...чи не тільки рослин:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.03.2017 в 01:59, dacha сказав:

Ну , а вот и другое мнение . Полезно это растение или нет - не нам решать. Это за нас давно уже пррода решила.:IMHO1:

 

"природа решила", :umora:сильно сказано,значить садимо картоплю починають рости бур'яни,нехай ростуть це природа,ми зимою і будяки з'їмо,щось не те,з різних сторін не те,бо ми люди і можемо відрізняти біле від чорного,як і бур'ян небезпечний з більш безпечною культурою,думаю багатьох думка поміняється,як зазнають опіки,чого нікому не бажаю,а застерігаю будьте обережні з борщівником,в 2011році я отримав опіки на ногах коли ранком косив траву під лісом,тому кажу будьте обережні бо наслідки і шрами на довго залишаються.Так шрами до сих пір.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, язичник сказал:

І до чого тут український прапор...Ви підтримуєте окупаційну політику найбільш агресивних і негативних рослин...чи не тільки рослин:ah:

Но На ТочкУ про политику же - ни-ни....:frusty:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 18.03.2017 в 19:29, язичник сказал:

І до чого тут український прапор...Ви підтримуєте окупаційну політику найбільш агресивних і негативних рослин...чи не тільки рослин:ah:

Политика На точке запрещена! Или я ошибаюсь?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Pchelnik 2 сказав:

Политика На точке запрещена! Или я ошибаюсь?:ah:

Ні, не помиляєтеся...Тільки з хворої голови на здорову не перекидайте:at:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...