Перейти к содержанию

Мрія створити промислову пасіку. Крок за кроком


Рекомендуемые сообщения

4 часа назад, Shmel сказал:

Планую брати подібний причеп але тільки довжиною 7 м. Поділіться, будь ласка, досвідом, як даний причеп веде себе по бездоріжжю (мається неувазі не болото а рілля)? Буса дуже рве?  Яка гума на вашому причепі? Які ресори? Чи маєте труднощі із здавання назад та як у нього з радіусом на повороті? Тобто чи не має проблем із зарулюванням у вузькі повороти і т.п.? 

 

4 часа назад, Wladimir_K сказал:

Приєднуєюсь до прохання, бажано вказати, де краще купувати, мене цікавить звичайний розмір 5+.

Чтоб  всё описать  и +  и особенно  минусы  нужно снять видео.. попробую на выходных сделать..

Покупал в Белой Церкви фирма  "Вадим" ..  Делают под заказ ( твой размер)..

Если грузить правильно. машину не разшатывает и ничего не рвёт.  Резина  стоит Р 15.  завод всунул БУ   НЕ грузовую. :blink::dntknw:  и без запаски.

за  машиной  в повороты  прицеп  заходит  хорошо.  назад  я  загоняю практически  куда  мне  нужно и без особых проблем..

  Основной  минус  там  в  БУ  ступицах.  сразу не  обратил внимание  ступици не  подходят под диски.  нет  бортиков  под  диск и  колесо  держится  только на болтах .  я ЧЕТЫРЕ  раза  терял на ходу колёса ( всегда находил).   договорились что  завод зимой будет переделывать..

Груженный  идёт мягко. пустой прыгает.  по хорошей трассе с уликами  90-120 км.ч.   без  проблем.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

 

Чтоб  всё описать  и +  и особенно  минусы  нужно снять видео.. попробую на выходных сделать..

Покупал в Белой Церкви фирма  "Вадим" ..  Делают под заказ ( твой размер)..

Если грузить правильно. машину не разшатывает и ничего не рвёт.  Резина  стоит Р 15.  завод всунул БУ   НЕ грузовую. :blink::dntknw:  и без запаски.

за  машиной  в повороты  прицеп  заходит  хорошо.  назад  я  загоняю практически  куда  мне  нужно и без особых проблем..

  Основной  минус  там  в  БУ  ступицах.  сразу не  обратил внимание  ступици не  подходят под диски.  нет  бортиков  под  диск и  колесо  держится  только на болтах .  я ЧЕТЫРЕ  раза  терял на ходу колёса ( всегда находил).   договорились что  завод зимой будет переделывать..

Груженный  идёт мягко. пустой прыгает.  по хорошей трассе с уликами  90-120 км.ч.   без  проблем.

 

В сентябре заказывал у них прицеп. Проблему со ступицами сказали что решили(задавал вопрос),а резину и запаску оговаривали, что записано в листе заказа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.11.2017 в 19:31, mascot сказал:

 А де немає сітки в дніщі, то поки не знаю як поступити.

взяти москітної сітки і по прибивати шматочки  степлером взамін засувок на льотках.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
В 08.11.2017 в 19:40, mascot сказал:

Сім'ї в 1 корпусі рута 10 рам, багато 9 вуличок в клубі займають. Звучить смішно, але страх запарити сильні сім'ї присутній, навіть при таких температурах як зараз.

Поставте один корпус з сушником на низ  і можна сміливо перевозити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Ось перевезення бджіл дньом із закритими льотками: 

Думаю, що в дні там сітка, але у мене в цьому році сітка не допомогла при перевезені на відстань в 300км.   На кожних 100 вуликиів один був запарений. Тобто 1 процент запарки. Що можна вдосконалити щоб виключити запарення цього 1 відсотка? 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, mascot сказал:

Що можна вдосконалити щоб виключити запарення цього 1 відсотка? 

Всё давно придумано 

Кочевая сетка сверху , а не снизу 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Могу дать 100% гарантию по не запариванию.  -- Это когда сможете перевозить пчёл с открытыми летками. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, mascot сказал:

Ось перевезення бджіл дньом із закритими льотками: 

Думаю, що в дні там сітка, 

 

Глянул бысро. что то мне кажится что там и сверху под крышей вентиляция.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Могу дать 100% гарантию по не запариванию.  -- Это когда сможете перевозить пчёл с открытыми летками. 

Не виходить, якщо відстань 400км і їхати через міста

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, mascot сказал:

Не виходить, якщо відстань 400км і їхати через міста

Это у нас не Выходит. А Американци по тысячи км. перевозят и выходит. есть над чем подумать. а сколько времени эконимится на закрыть открыть летки. и полностью отсутствует риск запарить семьи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Это у нас не Выходит. А Американци по тысячи км. перевозят и выходит. есть над чем подумать. а сколько времени эконимится на закрыть открыть летки. и полностью отсутствует риск запарить семьи.

От це мені не доходить, вночі без проблем воду з відкритими, а вдень страшно. Відчуття що під час будь якої обстановки почнуть вилітати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, mascot сказал:

Думаю, що в дні там сітка, але у мене в цьому році сітка не допомогла при перевезені на відстань в 300км.   На кожних 100 вуликиів один був запарений. Тобто 1 процент запарки. Що можна вдосконалити щоб виключити запарення цього 1 відсотка? 

В одній із лекцій Скрипник В. говорив що використовує підкришник з вентиляцією. Думаю, що буде краще, за сітку кочову, бо дозволить ставити зверху ще піддон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, mascot сказал:

Що можна вдосконалити щоб виключити запарення цього 1 відсотка?

Фуру с пчелами (летки открыты) накрывают сеткой с мелкой ячейкой или полотном каким то что б "дышало". Не раз так видел в соответствующих видео. Возят на тысячи км.

Вот нашел:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

Это у нас не Выходит. А Американци по тысячи км. перевозят и выходит.

История водителя о том как у них "выходит"

https://pikabu.ru/story/kak_ya_pchel_vozil_5135361

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, mascot сказал:

Ось перевезення бджіл дньом із закритими льотками: 

Що можна вдосконалити щоб виключити запарення цього 1 відсотка? 

 

Кришу.  У наших промисловикiв  якi кочують на далекi вiдстанi вона висока (12см) з вентиляцiею, говорить що при перевезенi бджоли з рамок викучуються пiд кришу. Списали мабуть в Нагорнюка ,вiн на збори привозив свого вулика з такою кришою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Игорь К. сказал:

История водителя о том как у них "выходит"

https://pikabu.ru/story/kak_ya_pchel_vozil_5135361

Спасибо. Прослезился. Живо вспомнил свои недавние перевозки :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Игорь К. сказав:

История водителя о том как у них "выходит"

Таку "страшилку" розкажуть навіть про одну бджолу, яка в кімнату залетіла...  Судячи з тексту. автор мав єдиний зв"язок із бджолами, коли їв мед. Все інше для нього "страх і ужас".   В мене при перевозці вистрілив скат на платформі...(чому спустила запаска, то вже інша історія). Світало... Кілометрів з десяток  до місця призначення, тяг на диску... Дорога... Колись був асфальт...  Коли б автор потрапив на відкривання льотків, страху б натерпівся ще більше...  Навіть мої лагідні, і ті повилазили подивитись, яка це падлюка їх серед ночі трясла і гепала...

Це я до того, що звичайна робоча ситуація, але очима переляканого новачка... Три бджоли сіло, людина ледве в обморок не падає...

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Володимир Джос сказал:

Це я до того, що звичайна робоча ситуація, але очима переляканого новачка... Три бджоли сіло, людина ледве в обморок не падає...

Кроме юмора  там были интересные моменты по перевозке с открытыми летками:

". Ночью, пока пчелы спят - спишь и ты. Дабы людей вокруг на трак-стопе не жалили... А днем ехать

Желательно до загрузки заправиться и ехать днем с минимальными остановками..

Мне рассказывали, что возили и по 1500-3000 миль. При длительных перевозках, днем, заезжая на заправку, нужно поливать все улья водой. На заправках имеются шланги с водой..

 Приехал к вечеру. Мой груз обрызгали водой на ночь. А рано утром начали разгрузку."

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.09.2018 в 08:46, Игорь К. сказав:

История водителя о том как у них "выходит"

https://pikabu.ru/story/kak_ya_pchel_vozil_5135361

У них там что в ихней Америке уже и зерновые пчелами опыляют?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
В 06.09.2018 в 07:45, mascot сказав:

От це мені не доходить, вночі без проблем воду з відкритими, а вдень страшно. Відчуття що під час будь якої обстановки почнуть вилітати.

При перевезенні з відкритими льотками в день будуть вилітати не лише під час зупинок, а й протягом руху - тобто втрачаємо якусь кількість льотної бджоли, але всі сім'ї будуть живі. Щоб не втрачати льотну бджолу при перевезенні з відкритими льотками в день необхідно накривати сіткою, так як це роблять американці.

 

В 06.09.2018 в 06:29, Мико сказав:

Всё давно придумано 

Кочевая сетка сверху , а не снизу 

З власного досвіду були випадки запарення бджіл навіть при використанні одночасно верхньої та нижньої вентиляції. Найчастіше це відбувалося при перевезенні з липи на сонях, особливо коли сім'ї мають хоч невелике принесення нектару - набризг, тоді під час руху на ямах нектар витрушується із стільників і обмазує бджіл перекриваючи їм дихальця - бджоли збуджуються і не допомагає ніяка вентиляція.

 

В 06.09.2018 в 07:07, Сергей Тюркин сказав:

Могу дать 100% гарантию по не запариванию.  -- Это когда сможете перевозить пчёл с открытыми летками. 

Згідний повністю, після того як почав перевозити з відкритими льотками забув про запарювання. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 20.11.2018 в 20:46, Володимир 74 сказал:

Згідний повністю, після того як почав перевозити з відкритими льотками забув про запарювання. 

якщо на льотки пристріляти степлером москітну сітку - буде норм, чи потрібний вільний вихід з льотків.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Серж 82 сказав:

якщо на льотки пристріляти степлером москітну сітку - буде норм, чи потрібний вільний вихід з льотків.

Можна й так, але на 100% від запарювання це не спасе. Тоді вже краще робити прильоткові веранди, щоб бджолам було місце для викучування - так робить при перевезенні Віктор Папп.

       ? ???·?????·???°-?±?¶??»-???°-???°???????°???????-????????-?.???°???

Але і цей спосіб перевезення нажаль не є ідеальним, так як потребує додаткового обладнання, а також додаткового часу на встановлення та зняття веранд, на машині поміщається менша кількість вуликів - тобто перевезення буде безпечним, але і більш затратним порівнюючи з тим, як це роблять промислові пасічники США та Канади.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 06.09.2018 в 07:39, Сергей Тюркин сказал:

Это у нас не Выходит. А Американци по тысячи км. перевозят и выходит. есть над чем подумать. а сколько времени эконимится на закрыть открыть летки. и полностью отсутствует риск запарить семьи.

Все ж таки америкоси красавці. Перевезення 400 сімей за раз

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

промислова прививка(це вам не джентер):

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.12.2018 в 13:28, mascot сказал:

Все ж таки америкоси красавці. Перевезення 400 сімей за раз

 

не той ролік добавився:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...