Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
logos

Сіра гірська кавказька порода

В теме 240 сообщений

lddo, просто у вас ночи прохладные и сырые а вот на юге все наоборот вот вам и ответ

uslav, Дякую, це так. А ще на півдні зовсім інші умови і в зимівлі. Дуже схожі з Кавказом, де бджоли мають можливість обльоту чуть не щомісячно.

Поделиться сообщением

Для мене пасіка ніколи не була основним джерелом прибутку. А знаєте - чому? Бо я фотожурналіст.

Приехали!!! Та с кем я разговариваю???????????? :ak: Больше я с Вами разговаривать не хочу :ae::ae::ae::wave:

Поделиться сообщением

Іван,давайте я у Вас весною куплю, або подаруєте пару маток кавказянок ,тільки одна умова ,матки повинні бути від найкращих Ваших на пасіці ,протестую так бі мовити у себе ,і щоб розвіяти сумніви,годиться? :az:

Поделиться сообщением

Была кавказянка давно. На сиропе зимовали нормально, на меду плохо. За запах гнильца на пасеке это конечно слишком. Да рецидивы были, но наравне с той же карпаткой. Уже непомню, но и в третьем поколении особой злобливости не припомню. Отказался когда перевел пасеку на зимовку на меде полностью. В принципе, семей двадцать держал бы и сейчас, в том году пытался взять маток но не получилось. Лучше работали за мою "карпатку" на разнотравье :ay: , тогда как мои вовсю гнали расплод. Вороватость...да есть такое дело, но это только дисциплинировало, а чтобы там разбивать прямо то такого не было. Карпатка даже больше "бомбит" если уже начала. Отакэ :)

Поделиться сообщением

Больше я с Вами разговаривать не хочу

IVAN1970CHUPRINA, Взаємно. Але згадаєте якось ранньою весною мої застороги після першого обльоту. Та не хотілося б , щоб це сталось, повірте . А в Кисловодську тим часом чомусь карпаток розводять... Успіхів Вам і великих медозборів. :umora::hi: Изменено пользователем lddo

Поделиться сообщением

lddo, Люди читающие эту тему уже давно сделали свои выводы, и разобрались в том,кто из нас кто. Ваши оправдания уже некому не нужны,тем более предостережения :ae:

Поделиться сообщением

lddo, Люди читающие эту тему уже давно сделали свои выводы, и разобрались в том,кто из нас кто. Ваши оправдания уже некому не нужны,тем более предостережения

IVAN1970CHUPRINA, Та де ж Ви побачили у моїх словах ОПРАВДАННЯ?! ЗАСТЕРЕЖЕННЯ і СТВЕРДЖЕННЯ - так! І не звикайте бачити у будь-чому те, чого немає й близько, уподібнюючись до наших нинішніх державних босів, виходців із Ваших земель, чи колишніх комунопропагандистів(а Ви часом, - не один з них?). А моя думка стосується не особисто Вас, чи Ваших переконань, Бог з ними! То Ваше право. Я говорю про цю "породу"бджіл. Бо це не лише моя думка, виплекана роками гіркої праці та розчарувань. ЇЇ підтримумують відсотків 80 тих, хто мав , легко мовлячи, незручності у зв'язку з кавказянками. І я її буду захищати , подобається це Вам, чи ні. А щодо Ваших випадів як "професіонала"- пасічника - то мій практичний досвід у бджільництві - без маленького хвостика - 50 років. І рідко коли у мене було менше 15- 20 сімей. Додайте сюди ще й братових три десятки. Бо так чи інакше доводилось і йому допомагати. А це ось, прошу, не полінуйтесь, почитайте, що про це ж питання стосовно кавказянок говорять наші наукові метри. Опубліковано тут, на точку Вашим земляком Bombus. Відомий професор В. П. Поліщук пише: «Масове завезення бджіл з Кавказу в минулі часи та безсистемне схрещування з українськими степовими призвело майже до повної втрати чистопородного матеріалу аборигенної породи. На багатьох пасіках тепер залишились помісі невідомих поколінь із зниженою продуктивністю та зимостійкістю». ... Щодо інформації про існування «тихих крадіжок» серед бджіл...де утримувались кавказькі бджоли і їх помісі поряд з іншими бджолами... варто було б проїхатись на пасіку Й. Жавка, В. Молостова й інших пасічників (особливо старшого віку), які з жахом згадують часи, коли на пасіках з кавказькими бджолами лютували гнильці і нозематоз, а злодійкуваті бджоли розносили ці хвороби по інших пасіках. Злодій-куватість кавказьких бджіл загальновідома у світі. Так, всесвітньо відомий німецький вчений Ф. Руттнер про кавка-зянок пише: «Бджоли схильні до блукання по вуликах і бджолиних крадіжок, їх необхідно тримати в стороні від інших сімей. З причини останніх властивостей кавказьких бджіл значно пізніше від завершення конкурсного випробування різних порід бджіл в Радянському Союзі, було визнано помилкою порівнювати продуктивність цих бджіл на одній пасіці з іншими породами. ... ми по-доброму заздримо Вам, що Ви не бачили страхіть, які в Україну в свій час принесли кавказькі бджоли, коли ще за межами пасіки стояв сморід гнилого м'яса або ж столярного клею (запахи європейського і американського гнильців), коли в окремих господарствах вже роками не було пасік, але в обласні контори бджільництва регулярно надходили акти весняних і осінніх ревізій пасік. Чому? А тому, що деякі господарства на бджілок списували десятки тонн буряку з метою зниження собівартості основних видів тваринницької продукці Изменено пользователем lddo

Поделиться сообщением

IVAN1970CHUPRINA, Дякую!

Поделиться сообщением

lddo/. прочитайте коментар 28.

Поделиться сообщением

Andri714 Специально для Вас!post-3442-1390764062_thumb.jpgpost-3442-1390764344_thumb.jpg А может ещё кому-нибудь пригодится!

Поделиться сообщением

Andri714 Специально для Вас!post-3442-1390764062_thumb.jpgpost-3442-1390764344_thumb.jpg А может ещё кому-нибудь пригодится!
Напишите пожалуйста телефон.

Поделиться сообщением

Иван хочу поговорить с вами о матках.... по этому хочу телефон.

Поделиться сообщением

У нас несколько дней прохладно и легкий дождь но самое главное когда в єти дни карпатки и украинка у меня даже носа не показы вала кавказянка постояннолетает.Настроение как погода но выйдеш на пасеку посмотриш на кавказянку и жить хорошо.

Поделиться сообщением

Кстате кавказянка вызимовала идеально сейчас маточки сеют роскошно.

Поделиться сообщением

У нас несколько дней прохладно и легкий дождь но самое главное когда в єти дни карпатки и украинка у меня даже носа не показы вала кавказянка постояннолетает.Настроение как погода но выйдеш на пасеку посмотриш на кавказянку и жить хорошо.
Я конечно спорить до хрипоты не буду :ah: ну когда пишут вот эти сидят, а эти летают по холоду и дождю :blink: А почему они летают может им что то надо , какие то проблемы у них :dntknw: Мне честно хочется завыть , ещё напишите что пыльцу и нектар несут :( У меня тоже вылетали , тут снег идёт и ветер , а некоторые вылетают . Ваши по снегу не летают ? Я пчёл закрываю , а они вылетают ;) Оказывается гнездо защищают :hi:

Поделиться сообщением

Хочется завыть завойте полегчает. Перед этим за 3 дня проверил корма полно маточка сеет не больные у пчел настроение отличное даже к психологу вести не надо живут как в раю.Что еще.??? :ae:

Поделиться сообщением

маточка сеет не больные

Да я смотрю Вы биолог профессиональный ;) определяете на глаз :blink:
живут как в раю.Что еще.??? :ae:

Во Во, только и тогочто :ae::ae::ae: языком . И много принесли ля-ля :)

Поделиться сообщением

Сегодня у нас погода исключительная.Посмотрел большенство до вечера хочу закончить подставил сушнину подкормил только один слабый отводок матка есть но еще не сеет.Отец больше всего любит кавказянки у него стаж 50 лет я ему с детсва помогаю .Говорит что кавказянки только гречки не любят.Так что у меня общий стаж 40 лет.Он знает про кавказянку все.За ради гречки держим еще другие породи.У нас гречневый мед самый дорогой иссамый легко продаваемый.

Поделиться сообщением

Добрий вечир всім хоть дощ іде вжей не знаю скільки .А я сьогодні домовився що через 3 неділі будуть матки з кавказу чистинькі.Якщо на границі проблем не буде то мають приіхати.

Поделиться сообщением

Andri714 добрий вечір. Якщо не секрет як домовлялись за маток і яка ціна. Я теж хочу собі взяти кілька маток кавказянок. Останній раз мені кавказьких маток привозили ще в 2003(чи 2002?) році із Красної Поляни. Дуже подобається їх працелюбність і нерійливість.

Поделиться сообщением

Добрий вечир всім хоть дощ іде вжей не знаю скільки .А я сьогодні домовився що через 3 неділі будуть матки з кавказу чистинькі.Якщо на границі проблем не буде то мають приіхати.

і в яку ціну обійдуться кавказянки ?

Поделиться сообщением

і в яку ціну обійдуться кавказянки ?

Артем, а как твои там перезимовали? Что сейчас показывают?

Поделиться сообщением

Артем, а как твои там перезимовали? Что сейчас показывают?

ти про СГК питаеш ? якщо про СГК то зимувала матка в сімї з українських бджіл , червить нормально , засів рівний . особливо там дивитись поки що немає на що . там бджоли ще степові.

Поделиться сообщением

Andri714 добрий вечір. Якщо не секрет як домовлялись за маток і яка ціна. Я теж хочу собі взяти кілька маток кавказянок. Останній раз мені кавказьких маток привозили ще в 2003(чи 2002?) році із Красної Поляни. Дуже подобається їх працелюбність і нерійливість.
Звонят спрашивают. Еду сам на Кавказ.В этом году собираюсь но как будет не знаю на границе в связи с политической ситуацией в стране.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти