Перейти к содержанию
logos

Сіра гірська кавказька порода

В теме 241 сообщение

,что формирование зимнего клуба у задней стенки улья,для кавказянки нормальное явление

Ви знаєте, я за кавказянок знаю,мабуть, більше за будь- кого тут. З практичної роботи. І (что формирование зимнего клуба у задней стенки улья, для кавказянки нормальное явление) - дійсно це звичайна річ. Ще раз повторюю ,- у себе на батьківщині вони мають можливість обльотів щомісяця! Зрозумійте це, - і все тоді стане на свої місця. Тоді (70-і роки) кавказянками носилися, як зараз бакфастом і карнікою. І те,що кавказянки злодюжки - однозначно. Інакше де ж у них бралась б та ХВАЛЕНА продуктивність у наших скудних на нектар умовах? Та пам'ятайте одне - рекорд Союзу по продуктивності однієї бджолосім'ї за сезон поставили в Амурській тайзі далекосхідні бджоли, що на 75-80 відсотків є українськими степовими! Це близько 450 кг відкачаного меду за сезон! ОТОЖ ПРОБУЙТЕ СВОЇ УКРАЇНСЬКІ І, НАСАМПЕРЕД, ДБАЙТЕ ПРО НЕКТАРОНОСИ! Изменено пользователем lddo

Поделиться сообщением

І те,що кавказянки злодюжки - однозначно.

вони не більші " злодюжки " за карпатку. Між ними можна поставити даже знак дорівнює. І злодійство розглядалось як мобілізаційна активність на БІДНІ медозбори. :hi: А Українська степова ( яка була тоді ) сформувалась на БАГАТИХ медозборах, от вона і проявила себе на далекому сході, зато програвала на скудних наших угіддях, тому кавказянки і отримали росповсюдження. :hi:

Поделиться сообщением

Гарно але занадто емоційно. В мого тата стаж майже 50 років .Він не знає про бакфаст і карніку про ці породи я йому розказую.Я йому здитинсва допомагав просто свій пчелостаж я указав той коли я був вже дорослим.З цих жостких характеристик кавказянки які ви називаете він просто інтелегентно улибаеться говорить тільки один недостаток Що вона неносить мед з гречки.В ті роки коли масово пропадали пасіки від кліща в нас все було .Я тільки від посторонніх почув про гнилець від тестя почув про камінний розплід він тоже пасічник 60 П С і то зловив хворого роя якого вилікував і дальше більше не знав ніяких хвороб як і раньше .доглядайте нормально пчоли і все в вас буде добре.І люба порода в вас буде удовольствіе. ато я як став відокремленно тримати пасіку теоретиків начитався і робив глупості А самий лучший учитель під боком зараз дзвоню завжди тільки до тата.Мені 43 роки маю 6 дітей і дякую Богові що маю живого ТАТА в якого завжди можу почерпнути мудрості.

Поделиться сообщением

Ви знаєте, я за кавказянок знаю,мабуть, більше за будь- кого тут. З практичної роботи.

По моему вы о ней вообще ничего не знаете,я не удивлюсь если Вы завтра напишете что кавказянка кусается зубами :umora: ,а формирование клуба у задней стенки указывает не на особенность кавказянки как породы, а на то ,что пчеловод нуждается в срочной замене :)
НАСАМПЕРЕД, ДБАЙТЕ ПРО НЕКТАРОНОСИ!

В хороших условиях и мухи мед принесут,а вы попробуйте при бедной медоносной базе собрать товарный мёд,это так как и люди одни плачут что нет роботы,а другие находя себе работу и при этом живут достойно. Так что Вы там получше ДБАЙТЕ ПРО НЕКТАРОНОСЫ ,а мы тут за вас покачаем мёд :ole_ole::wave:

Поделиться сообщением

Апсолютно согласен.А где Вы берете мато кавказянки. В принцыпе если бы Вы написали телефон я был бы признателен.

Поделиться сообщением

В принцыпе если бы Вы написали телефон я был бы признателен.

Попозже отвечу на этот пост.

Поделиться сообщением

В хороших условиях и мухи мед принесут,а вы попробуйте при бедной медоносной базе собрать товарный мёд,это так как и люди одни плачут что нет роботы,а другие находя себе работу и при этом живут достойно.

Так Ви самі собі і заперечуєте. То де ж той мед візьметься, якщо ви про це не подбаєте? Я виростив цілий акаційний гай на голих пісках.Тепер там росте посіяний мною і золотарник, віслятник, і ваточник, буркуни, синяк...Тепер там "пасуться" не лише мої бджолию. Але мед на колесах і бензині водиться, - тобто на кочівлі. Даруйте, але про те що я знаю про кавказянок, а що ні, - не вам судити. Мені було 12 , коли я виписав був перших чистопородних відселекціонованих кавказянок з Красної Поляни. За 5 рублів шт. І було це 1967 року. А як на мій погляд ,- жодна книга чи довідник не дасть того, що жива робота з бджолами. Всього ж з часу зловлення мною першого роя і перезимування власної бжолосім'ї минуло без двох років 50. І весь цей час я з бджолами, крім трьох років служби на флоті. А я їх ухитрився навіть на балконі п'ятого поверху у Києві держати протягом 12 років.А Ви судите з одного поста, хто розуміється, а хто ні на кавказянках. :umora::wave:
Гарно але занадто емоційно.

Andri714, вибачте, але мене заділо за живе. ВИ ПРОСТО НЕ СТИКАЛИСЬ, ВИДНО, З ТИМИ ХВОРОБАМИ,ЩО ПОЯВИЛИСЬ У НАС НА ПАСІКАХ З ПОЯВОЮ КАВКАЗЯНОК. А я все це виніс на "власній шкурі". Отож і емоції... :hi:

Поделиться сообщением

Я перепрошую я скілльки помню я помагав татові на пасіці .Татові 67 років він тримав кавказянок карпаток украінок доцих пір восхіщаехється кавказянками.Я ніколи не чув ні про які хвороби в нас іх не було.Я просто вам співчуваю що ВИ стільки намучились.Пробачте.До нас вже із закордону возять чисту карніку.Давно хотів попробувати .позавчора заказав.

Поделиться сообщением

Так Ви самі собі і заперечуєте. То де ж той мед візьметься, якщо ви про це не подбаєте?

Всем давно понятно что с камней и соломы пчелы мёд не принесут,но на поддержеваещем взятке кавказянка носит мёд, карпатка усиленно розмножается, а украинская степная сидит широко раззинув рот(так как не способна быстро себя мобилизировать на взяткок, и как правело его прогуливает).Да,конечно карпатка и степная потом на подсолнухе себя покажут,если несроятся, и возможно превзойдут кавказянку,только мёду тому грош цена оптом,а в розницу он не кому не нужен. Я описал условия в которых я живу и занимаюсь пчеловодством.Пчеоводство уменя основная статья дохода,а как у Вас тоже основная или нет?
І (что формирование зимнего клуба у задней стенки улья, для кавказянки нормальное явление) - дійсно це звичайна річ.

Бред!
ВИ ПРОСТО НЕ СТИКАЛИСЬ, ВИДНО, З ТИМИ ХВОРОБАМИ,ЩО ПОЯВИЛИСЬ У НАС НА ПАСІКАХ З ПОЯВОЮ КАВКАЗЯНОК.

И какие именно появились с кавказянкой, поподробней пожалуйста?
Даруйте, але про те що я знаю про кавказянок, а що ні, - не вам судити.

А я бы и не судил,если бы написанное Вами соответствовало действительности.

Поделиться сообщением

Апсолютно согласен.А где Вы берете мато кавказянки. В принцыпе если бы Вы написали телефон я был бы признателен.
Наконецто дождался.Здраствуйте Вы обещали ответить пожже на вопрос.

Поделиться сообщением

.Здраствуйте Вы обещали ответить пожже на вопрос.

Для начала читайте сообщение №2

Поделиться сообщением

Извините всеравно не понял.

Извините всеравно не понял.
Я спросил откуда вы сейчас возите кавказких маточек.

Поделиться сообщением

Andri714, вибачте, але мене заділо за живе. ВИ ПРОСТО НЕ СТИКАЛИСЬ, ВИДНО, З ТИМИ ХВОРОБАМИ,ЩО ПОЯВИЛИСЬ У НАС НА ПАСІКАХ З ПОЯВОЮ КАВКАЗЯНОК. А я все це виніс на "власній шкурі". Отож і емоції...

Подписываюсь под этим заявлением! Весной -жесткий нозематоз(практически во всех семьях,но разной степени) Летом- американский гнилец в перемешку с европейским Осенью-любая оплошность и напад обеспечен На крупных пасеках запах гнильца тихим летним вечером был слышен метров 200-300 от песеки

Поделиться сообщением

Я спросил откуда вы сейчас возите кавказких маточек.

Они сами приезжали на Апимондию, вот там и приобрел для меня земляк 3 матки,позже выложу фото визитки Гогобиридзе. Посмотрите ещё на ОПФ там тоже есть предложение кавказских маток.
На крупных пасеках запах гнильца тихим летним вечером был слышен метров 200-300 от песеки

Это что же за пасека такая,так даже не все скотомогильники пахнут, думайте что говорите.
Подписываюсь под этим заявлением! Весной -жесткий нозематоз(практически во всех семьях,но разной степени) Летом- американский гнилец в перемешку с европейским Осенью-любая оплошность и напад обеспечен На крупных пасеках запах гнильца тихим летним вечером был слышен метров 200-300 от песеки

Интересно,как же я работаю с кавказянкой,если она такая болезненная,и пасека у меня не любительская.

Поделиться сообщением

У моего отца кавказянка никогда не болела .Видно комуто не поперло здорово.

Поделиться сообщением

IVAN1970CHUPRINA,

Интересно,как же я работаю с кавказянкой,если она такая болезненная,и пасека у меня не любительская.

Мне тоже интересно,особенно относительно лечебных и проффилактических подкормок и обработок(кроме клеща)

Поделиться сообщением

И какие именно появились с кавказянкой, поподробней пожалуйста?
А я бы и не судил,если бы написанное Вами соответствовало действительности.

А ось Вам і відповідь від= Запорожец=. Сказано, як на камені вибито! А вже з Ф-3 вироджуються у таку злобливу "породу",що не дай Бог! Навіть злобливу середньоросійську перевершують у цій справі! І про запах та нозематоз - точно. Опоношені сім'ї весною були просто всі, якщо переживали. Але Вам вирішувати. Просто хочемо Вас застерегти від"граблів". :dntknw::umora::hi:

Поделиться сообщением

А вже з Ф-3 вироджуються у таку злобливу "породу",що не дай Бог!

Как они с таким букетом болячек смогли дожить у Вас до F3? что то тут не сростаеться!
Мне тоже интересно,особенно относительно лечебных и проффилактических подкормок и обработок(кроме клеща)

У меня таких проблем нет,тем более профилактических подкормок, иначе МИЛА МЁД (контора есть такая по закупке мёда) мёд бы не взела.

Поделиться сообщением

А вже з Ф-3 вироджуються у таку злобливу "породу",що не дай Бог!

Как они с таким букетом болячек смогли дожить у Вас до F3? что то тут не сростаеться!
У меня таких проблем нет,тем более профилактических подкормок, иначе МИЛА МЁД (контора есть такая по закупке мёда) мёд бы не взела.
На рахунок кавказянки:У мене є знайомий пасічник ,працював на колгоспній пасіці весь свій трудовий вік,так ось розповідав про кавказянку,що хороша бджола була ,медиста ,навіть перевів на кавказянку не тільки колгоспну пасіку але й домашню,але за пару років пасіки лягли від болячок.Розповідав як весною виносили з зимівників обі...ні вулики,як чавили руками залишки меду з повністю опоношених рамок,про гнильці які заполонили пасіку хоч була вона ізольована від села за пару км.Потім поїхав в Мукачеве ,привіз пакети для колгоспу і для себе,і стих пір веде їх!Ось такий сумний досвід!

Поделиться сообщением

У нас як про саму злу говорять ті хто взяв карпатку через декілька років помісі злодюжеи псіховані.

Поделиться сообщением

На рахунок кавказянки:У мене є знайомий пасічник ,працював на колгоспній пасіці весь свій трудовий вік,так ось розповідав про кавказянку,що хороша бджола була ,медиста ,навіть перевів на кавказянку не тільки колгоспну пасіку але й домашню,але за пару років пасіки лягли від болячок.Розповідав як весною виносили з зимівників обі...ні вулики,як чавили руками залишки меду з повністю опоношених рамок,про гнильці які заполонили пасіку хоч була вона ізольована від села за пару км.Потім поїхав в Мукачеве ,привіз пакети для колгоспу і для себе,і стих пір веде їх!Ось такий сумний досвід!

Это не опыт, если бы эта история приключилась с Вами,это был бы опыт,а так это болтовня и не более,это касается и Запорожец, ,не понятно что он там слышал,был ли там гнелец или запах дохлой собаки в кустах. lddo, Вы так и не ответили на мой вопрос,являлась ли когда нибудь ваша пасека основным источником дохода?
А ось Вам і відповідь від= Запорожец=. Сказано, як на камені вибито! А вже з Ф-3 вироджуються у таку злобливу "породу",що не дай Бог! Навіть злобливу середньоросійську перевершують у цій справі! І про запах та нозематоз - точно. Опоношені сім'ї весною були просто всі, якщо переживали. Але Вам вирішувати. Просто хочемо Вас застерегти від"граблів".

За 11 лет роботы с кавказянкой, я бы уже наступил на грабли,если бы выше перечисленное Вами соответствовало действительности.

Поделиться сообщением

Кавказянки исключительные роботяги только гречки не любят.

Поделиться сообщением

lddo, Вы так и не ответили на мой вопрос,являлась ли когда нибудь ваша пасека основным источником дохода?

IVAN1970CHUPRINA, Для мене пасіка ніколи не була основним джерелом прибутку. А знаєте - чому? Бо я фотожурналіст. Але у мене два хоббі, як два крила - бджоли і фото.Отож я виїздив за ці десятиріччя тисячі кілометрів і зустрічався не з однією сотнею пасічників саме у них на пасіках. Звідси знання і про кавказянок обширні, узагальнюючі,- тобто з різних джерел, хоча частіше з Київської області. А Ви маєте право на власну думку. І ще,- кавказянки, як і інші породи, повірте, теж різні бувають. :hi:
Это не опыт, если бы эта история приключилась с Вами,это был бы опыт,а так это болтовня и не более,это касается

IVAN1970CHUPRINA, Справа тут дещо в іншому. Не ображайтеся, але на своїх помилках тільки...як би легше сказати.. не зовсім розумні вчаться. А відрізати власний палець, наприклад, з метою вивчення питання про зупинку крові, - повірте - далеко не розумно і не раціонально. :hi:
За 11 лет роботы с кавказянкой, я бы уже наступил на грабли,если бы выше перечисленное Вами соответствовало действительности.

IVAN1970CHUPRINA, А скажіть по- правді, весною опоношеність пасіки велика? І ще. Хочу дещо уточнити. А якого кольору Ваші матки?

Поделиться сообщением

lddo, просто у вас ночи прохладные и сырые а вот на юге все наоборот вот вам и ответ

Поделиться сообщением

А скажіть по- правді, весною опоношеність пасіки велика? І ще. Хочу дещо уточнити. А якого кольору Ваші матки?

В архиве тем за 13 год,есть моя тема о продаже пчелосемей кавказской породы, там есть фото маток и пасеки,посмотрите!

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти