Jump to content

Recommended Posts

Номера за липень немає,питав на пошті до них також неприходив

На виставці у Кривому Розі декілька пасічників скаржилися, що ще не отримали першого номера за 19 рік і висловлювали побажання  відновити подання інформації про вихід чергових номерів журналу. Прислухаємося до їхньої думки і подаватимемо інформацію про вихід журналу, як це було у попередні роки.

• Like 2

Журнал "Бджоляр" №1 за 2019 рік вийшов з друку і доставлений на пошту 15.01.2019 року.

У цьому номері читайте:

– складові успішної зимівлі бджолосімей;

– від першого обльоту;

– бджолярська продукція та продуктивність бджолосімей;

– українська карпатська популяція бджіл вступає у Beebreed;

– досвід створення та зимівлі нуклеусів на пасіці Палмера.

Журнали «Бджоляр» , підшивки журналів та електронну версію журналів на компакт дисках можна замовити: – за e-mail: bjolar.com.ua@gmail.com; – листом за адресою: Журнал "Бджоляр", а.с.5561, м. Львів, 79014; – за тел.:067-897-34-66, 099-192-36-41. У листі потрібно вказати адресу та тел. замовника.

• Like 2

Журнал "Бджоляр" №2 за 2019 рік вийшов з друку і доставлений на пошту 13.02.2019 року.

У цьому номері читайте:

– прискорення весняного розвитку бджолосімей;

– сильні бджоли;

– чому втікають бджоли?

– знищення вароатозу – проблема і надалі актуальна;

– медовий квас;

– бджолярська виставка у Кривому Розі;

– науково-практична конференція у Кривому Розі.

Журнали «Бджоляр» , підшивки журналів та електронну версію журналів на компакт дисках можна замовити: – за e-mail: bjolar.com.ua@gmail.com; – листом за адресою: Журнал "Бджоляр", а.с.5561, м. Львів, 79014; – за тел.:067-897-34-66, 099-192-36-41. У листі потрібно вказати адресу та тел. замовника.

• Like 2
Ми маємо непоодинокі звернення передплатників журналу "Бджоляр", які не отримали першого номеру журналу, переважно тих, хто передплатив журнал вперше. У такому випадку просимо звернутися з квитанцією на поштове відділення, яке Вас обслуговує, і з’ясувати чому Ви не отримали журналу. Редакція не розсилає журналів передплатникам. Це робить пошта згідно договору з редакцією. Якщо у відділенні не отримали журналу, то повинні скласти акт недосилання або недостачі видань  (форма 51) і отримати журнал з відповідного поштового підрозділу, але таке буває рідко. Скоріш за все журнал загубили, дали комусь почитати або помилково віддали комусь іншому.
У будь-якому разі Вам повинні дати передплачений журнал, і будуть пам’ятати, що наступний номер журналу треба принести Вам, а не комусь іншому.

Журнал "Бджоляр" №3 за 2019 рік вийшов з друку і доставлений на пошту 05.03.2019 року.

У цьому номері читайте:

– особливості зимівлі на пасіці Юрія Хоми;

– серветки проти кліща;

– будівельна рамка;

– коли медоносна база слабка;

– американське відкриття причин CCD;

– науково-практична конференція у Кривому Розі;

– науково-практична конференція в Ужгороді.

Вирішив і я відгук написати:) Вперше журнал передплатив в червні 2017 року,перші кілька номерів загубились на пошті,чи пропали під дощем(так як поштарка журнал всувала в ворота а не в поштову скриньку).Але з вересня,журнал стабільно приходив.В порівнянні з іншими журналами,він мене приємно здивував.Незважаючи на свої розміри,він був дуже інформативним і цікавим.Дуже сподобались статті про бджолярів з досвідом і їх пасіки,також статті з польського журналу.Сподобався і папір і вигляд журналу.Коли передплатив данний журнал в 2018 році,то радості не було меж))) Тому що розкривалися теми,які були дуже цікаві.І от я в 2019 році знову його передплатив.
Виписував,я вже кілька газет,кілька журналів.Але найкращі враження від журналу "Бджоляр":ay:.Перед цим,виписував журнал УП,який незважаючи на свій об'єм,був малоінформативний,були й такі номери,які я цілком викинув в макулатуру.:(
Хочу щиро подякувати редакції журналу "Бджоляр".Бажаю вам міцного здоров'я,наснаги у праці та підкорення нових вершин у якості і цікавості журналу.:az:

• Like 3
В 14.03.2019 в 23:07, Роман Бакун сказав:

Вирішив і я відгук написати:) Вперше журнал передплатив в червні 2017 року,перші кілька номерів загубились на пошті,чи пропали під дощем(так як поштарка журнал всувала в ворота а не в поштову скриньку).Але з вересня,журнал стабільно приходив.В порівнянні з іншими журналами,він мене приємно здивував.Незважаючи на свої розміри,він був дуже інформативним і цікавим.Дуже сподобались статті про бджолярів з досвідом і їх пасіки,також статті з польського журналу.Сподобався і папір і вигляд журналу.Коли передплатив данний журнал в 2018 році,то радості не було меж))) Тому що розкривалися теми,які були дуже цікаві.І от я в 2019 році знову його передплатив.
Виписував,я вже кілька газет,кілька журналів.Але найкращі враження від журналу "Бджоляр":ay:.Перед цим,виписував журнал УП,який незважаючи на свій об'єм,був малоінформативний,були й такі номери,які я цілком викинув в макулатуру.:(
Хочу щиро подякувати редакції журналу "Бджоляр".Бажаю вам міцного здоров'я,наснаги у праці та підкорення нових вершин у якості і цікавості журналу.:az:

Дякуємо за щирі слова підтримки! Вони вселяють віру у справу, яку робимо, і додають творчої наснаги!

• Thanks 1

-Приєднуюсь до слів Романа Бакуна-раніш виписував 4 українських бджолярських журнали-зараз один-"БДЖОЛЯР"!!!!

Ви найкращі--тримайте так і надалі! .  Успіхів Вам!

• Like 1
В 27.03.2019 в 23:10, РУТ-61 сказав:

-Приєднуюсь до слів Романа Бакуна-раніш виписував 4 українських бджолярських журнали-зараз один-"БДЖОЛЯР"!!!!

Ви найкращі--тримайте так і надалі! .  Успіхів Вам!

Щиро дякуємо!

• Like 1

Журнал "Бджоляр" №4 за 2019 рік вийшов з друку і доставлений на пошту 29.03.2019 року.

У цьому номері читайте:

– утримання бджіл у вуликах з нижньою вентиляцією;

– на пасіці Василя Гайдара;

– отруєння бджіл як причина істотних втрат у бджільництві;

– науково-практична конференція в Ужгороді.

• Like 1

Журнал "Бджоляр" №5 за 2019 рік вийшов з друку і доставлений на пошту 26.04.2019 року.

У цьому номері читайте:

–розширення, вирівнювання та підсилення бджолосімей;

– чи створення відводків є доброю інвестицією;

– про особливості роботи з нуклеусами;

– травень – місяць, який вирішує все;

– моя пригода з міні-вуликом.

53 минуты назад, bjolar сказал:

Журнал "Бджоляр" №5 за 2019 рік вийшов з друку і доставлений на пошту 26.04.2019 року.

У цьому номері читайте:

–розширення, вирівнювання та підсилення бджолосімей;

– чи створення відводків є доброю інвестицією;

– про особливості роботи з нуклеусами;

– травень – місяць, який вирішує все;

– моя пригода з міні-вуликом.

Скажіть будь ласка, як замовити електронну версію? Є різні методи доставки, а електронну не знайшов.

1 година тому, Puzlik сказав:

Скажіть будь ласка, як замовити електронну версію? Є різні методи доставки, а електронну не знайшов.

Наразі електронну версію поточних номерів у форматі pdf надсилаємо на електронну пошту замовника за ціною 12 грн за один номер після виходу з друку.

13 минут назад, bjolar сказал:

Наразі електронну версію поточних номерів у форматі pdf надсилаємо на електронну пошту замовника за ціною 12 грн за один номер після виходу з друку.

Вот хочу сделать пробный заказ и посмотреть что за журнал. Куда и как платить для пдф версии?

21 година тому, Puzlik сказав:

Вот хочу сделать пробный заказ и посмотреть что за журнал. Куда и как платить для пдф версии?

Зі своєї електронки напишіть на e-mail: bjolar.com.ua@gmail.com, які номери журналів Вам потрібні. Оплата на картку Приватбанку, яку повідомимо на Вашу електронну пошту.

Журнал "Бджоляр" №6 за 2019 рік вийшов з друку і доставлений на пошту 03.06.2019 року.

У цьому номері читайте:

–20-сімейний кочовий бджолопавільйон;

– підсаджування штучно запліднених маток з неперевіреним червлінням;

– пасічницьке літо;

– не допустити до роїння;

– моя пригода з міні-вуликом;

– як вивести добру матку?

Журнал "Бджоляр" №7 за 2019 рік вийшов з друку і доставлений на пошту 04.07.2019 року.

У цьому номері читайте:

–в Україні запрацювали пункти контрольованого парування бджолиних маток – облітники;

– підсаджування штучно запліднених маток з неперевіреним червлінням;

– як отримати якісні бджолині щільники;

– як організувати відкачування меду;

– дії пасічника під час споріднених проблем під час сезону.

• Like 1

Журнал "Бджоляр" №8 за 2019 рік вийшов з друку і доставлений на пошту 08.08.2019 року.

У цьому номері читайте:

–мій метод кочівлі;

– про зв’язок двох маток, що червлять в одній сім’ї;

– підсаджування матки разом з відводком;

– бджолина перга;

– як зменшити ризик наявності залишків ліків у меді;

– прогнозування ураження бджолосімей вароатозом на підставі природної літньої смертності кліщів.

• Like 2

Всім привіт :wave: Хтось отримав вересневий випуск журналу?Вже 29 вересня,а журналу мені ще не принесли:(

12 години тому, Роман Бакун сказав:

Всім привіт :wave: Хтось отримав вересневий випуск журналу?Вже 29 вересня,а журналу мені ще не принесли:(

Я отримав в половині вересня

• Like 1

Перелік публікацій журналу "Бджоляр" №9 за 2019 рік який вийшов з друку і був доставлений на пошту 12.09.2019 року:

– утримання бджолосімей  у закритих мобільних модулях;

– не треба грабувати бджіл;

–про загодівлю бджолосімей на зиму;

– збірник знань про вароатоз;

– прогнозування ураження бджолосімей вароатозом на підставі природної літньої смертності кліщів;

– про вплив меду на зимівлю бджіл;

– бджільництво Канади;

– оксамитовий кремовий мед.

Журнал "Бджоляр" №10 за 2019 рік вийшов з друку і доставлений на пошту 21.10.2019 року.

У цьому номері читайте:

–особливості використання димової гармати;

– вентиляція вулика в зимовий період;

– збірник знань про вароатоз;

– щорічна зустріч форумчан "На точку";

–проект "Становлення української нації".

Журнал "Бджоляр" №11 за 2019 рік вийшов з друку і доставлений на пошту 18.11.2019 року.

У цьому номері читайте:

–пасічне господарство Дмитрівих;

– карпатські бджоли сьогодення;

– міжнародний ринок меду;

– Долинська міська рада допомагає пасічникам.

• Like 1

Триває передплата журналу «Бджоляр» на 2020рік

Передплатити журнал «Бджоляр» можна у будь-якому поштовому відділенні або

через інтернет, зай­шовши на сайт: www.presa.ua

Передплатний індекс журналу «Бджоляр» 89850 у «Каталозі видань України» на

2020 рік.

Передплата на журнал «Бджоляр» триває постійно з будь-якого місяця.

Інформацію про передплату журналу «Бджоляр» можна знайти у «Каталозі

видань України» на 2020 рік у розділі «Журнали України» на с. 94.

Передплатна вартість журналу «Бджоляр» з доставкою: на 1 місяць – 23,04 грн, на

3 місяці – 69,12 грн, на 6 місяців – 138,24 грн, на рік – 276,48 грн.

Для Донецької та Луганської областей передплатний індекс журналу «Бджоляр» 46398

Передплатна вартість  з доставкою: на 1 місяць – 22,19 грн, на

3 місяці – 66,57грн, на 6 місяців – 133,14 грн, на рік – 266,28 грн.