Перейти к содержанию

Журнал "Бджоляр"


Рекомендуемые сообщения

Я також поки не отримав 9-го номеру...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я також поки не отримав 9-го номеру...
Якийсь жах з дев’ятим номером! Багато передплатників ще його не отримали, але в той же час до редакції телефонують працівники поштових відділень і просять надіслати за їхній кошт журнал (це значно дешевше ніж втратити премію, якщо скандал вийде за межі поштового відділення). Тобто там, де передплатники наполегливі, а правда на їхньому боці, працівники пошти таки "знаходять" передплачений журнал. У Львові навіть був випадок, коли за моральні збитки за недоставлений журнал пошта оформила передплатникові безкоштовно передплату на інше пасічницьке видання.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якийсь жах з дев’ятим номером!

Та і восьмий прийшов з великим запізненням....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якийсь жах з дев’ятим номером!

Та і восьмий прийшов з великим запізненням....
Я думал что жена взяла с почтового ящика и не помнит куда положила, загнобив бідну жінку :ah: , ну почта, держись"" :angry:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ну почта, держись

Я думаю, что редакции лично должна занятся данным вопросом. Попахивает диверсией. Я никого не хочу обвинять и кидать тень сомнения, но за 7 лет я выписывал почти все пчелоиздания, которые есть в Украине - ни с одним из них небыло таких проблем.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якийсь жах з дев’ятим номером!

Попахивает диверсией.

Кругом люті вороги :angry:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні отримав 10 номер

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні отримав 10 номер
Теж отримав.Ми,мабуть,ближче до Львова :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ну почта, держись

Я думаю, что редакции лично должна занятся данным вопросом. Попахивает диверсией. Я никого не хочу обвинять и кидать тень сомнения, но за 7 лет я выписывал почти все пчелоиздания, которые есть в Украине - ни с одним из них небыло таких проблем.
я також виписую багато агрожурналів диверсії не виникало тільки з агросвіт України у журналі пише якщо номер не доставлено вчасно зверніться у редакцію ми розбиремось. А так диверсії трапляються дуже часто навіть з редакційною передплатою. Сьогодні прочитав #10 а #9 так і не отримав і скоріш за все не отримаю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні прочитав #10 а #9 так і не отримав і скоріш за все не отримаю.

Прошу повідомити свою адресу, надішлемо №9 безкоштовно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні прочитав #10 а #9 так і не отримав і скоріш за все не отримаю.

Прошу повідомити свою адресу, надішлемо №9 безкоштовно.
Людина вболіває за репутацію свого видання! :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні прочитав #10 а #9 так і не отримав і скоріш за все не отримаю.

Прошу повідомити свою адресу, надішлемо №9 безкоштовно.
Це стосується лише Шурік, чи всіх, хто не отримав №9 журналу?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прийшов 10й номер. 9-го так і не отримав...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це стосується лише Шурік, чи всіх, хто не отримав №9 журналу?
Це стосується усіх, хто не отримав будь-якого номера журналу "Бджоляр". Для отримання журналу повідомте свою адресу електронною поштою або телефоном.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проблем з отриманням журналу не було поки що жодного разу. Приходить завжди вчасно. Але можливо через те що до цього дуже ретельно відноситься місцева пошта - покия не поставив замок на поштовий ящик, журнали мені приносили і віддавали особисто в руки(і просили поставити замок). А журнал мені подобається найбільше серед пасічних видань України. В ньому немає "води" і вихваляння власного видання. Плюс багато професійних описів пасчникування на пасіках України. Так тримати :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проблем з отриманням журналу не було поки що жодного разу. Приходить завжди вчасно. Але можливо через те що до цього дуже ретельно відноситься місцева пошта - покия не поставив замок на поштовий ящик, журнали мені приносили і віддавали особисто в руки(і просили поставити замок). А журнал мені подобається найбільше серед пасічних видань України. В ньому немає "води" і вихваляння власного видання. Плюс багато професійних описів пасчникування на пасіках України. Так тримати :ay:
Виписував,виписую і буду виписувати! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це стосується лише Шурік, чи всіх, хто не отримав №9 журналу?
Це стосується усіх, хто не отримав будь-якого номера журналу "Бджоляр". Для отримання журналу повідомте свою адресу електронною поштою або телефоном.
Оце дійсно :ay:
Людина вболіває за репутацію свого видання! :ay:
:hi: P.S. 10 номер також отримав.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо № 10 ще принесуть, якщо ж ні, то обов’язково надішлемо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Триває передплата періодичних видань на 2014 рік. Журнал «Бджоляр» можна передплатити у будь-якому поштовому відділенні або через інтернет, зайшовши на сайт: www.presa.ua. Передплатний індекс журналу «Бджоляр» 89850 у «Каталозі видань України», передплата триває постійно з будь-якого місяця. Інформацію про передплату журналу «Бджоляр» можна знайти у «Каталозі видань України» на 2014 рік у розділі «Журнали України» на с. 117. Передплатна вартість журналу «Бджоляр» на 2014 рік з доставкою: на 1 місяць – 7,67 грн, на 3 місяці – 23,01 грн, на 6 місяців – 46,02 грн, на рік – 92,04 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Триває передплата періодичних видань на 2014 рік. Журнал «Бджоляр» можна передплатити у будь-якому поштовому відділенні або через інтернет, зайшовши на сайт: www.presa.ua. Передплатний індекс журналу «Бджоляр» 89850 у «Каталозі видань України», передплата триває постійно з будь-якого місяця. Інформацію про передплату журналу «Бджоляр» можна знайти у «Каталозі видань України» на 2014 рік у розділі «Журнали України» на с. 117. Передплатна вартість журналу «Бджоляр» на 2014 рік з доставкою: на 1 місяць – 7,67 грн, на 3 місяці – 23,01 грн, на 6 місяців – 46,02 грн, на рік – 92,04 грн.
а редакційна передплата існує?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Триває передплата періодичних видань на 2014 рік. Журнал «Бджоляр» можна передплатити у будь-якому поштовому відділенні або через інтернет, зайшовши на сайт: www.presa.ua. Передплатний індекс журналу «Бджоляр» 89850 у «Каталозі видань України», передплата триває постійно з будь-якого місяця. Інформацію про передплату журналу «Бджоляр» можна знайти у «Каталозі видань України» на 2014 рік у розділі «Журнали України» на с. 117. Передплатна вартість журналу «Бджоляр» на 2014 рік з доставкою: на 1 місяць – 7,67 грн, на 3 місяці – 23,01 грн, на 6 місяців – 46,02 грн, на рік – 92,04 грн.
а редакційна передплата існує?
Редакційної передплати нема, бо це буде все-таки дорожче ніж передплата через пошту. Але в тому випадку, коли поштове відділення працює нікудишньо, можна отримувати журнали безпосередньо від редакції. Після виходу з друку журнал надсилаємо звичайним листом, а оплата проводиться на картку Приватбанку – це найдешевший варіант, але й при такій схемі один журнал з доставкою обходиться на сьогоднішній день 10 грн. Існує варіант доставки через "Нову пошту". В такому разі журнал коштує 7 грн, а доставку оплачує отримувач. Це найшвидший і найнадійніший варіант доставки там, де є відділення "Нової пошти", але мінімальна вартість доставки для журналів 17 грн, тому надсилати один журнал виходить надто дорого.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Триває передплата періодичних видань на 2014 рік.

Каталог пасічницьких видань на 2014 рік розміщено ТУТ
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це стосується усіх, хто не отримав будь-якого номера журналу "Бджоляр". Для отримання журналу повідомте свою адресу електронною поштою або телефоном.
Дякую, bjolar :hi:. Сьогодні отримав від Вас 9-ий номер журналу :ay: .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я також отримав 9 номер ще у пятницю. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вийшов з друку і доставлений на пошту 7 листопада 2013 року одинадцятий номер журналу "Бджоляр" за 2013 рік. Основні теми цього номера: – на пасіці Віктора Сльозка (кочова розкладна бджолоплатформа з корпусними вуликами. Гніздовий корпус на 12 українських рамок на теплий занос, надставкові 8-рамкові корпуси на рутівську рамку на холодний занос); – лікувальні вулики і не тільки; – пасічникування у вуликах-лежаках; – агресивністьбджіл – це тільки питання генетики ; – на виставці "Апі-Експо –2013" Замовити журнали «Бджоляр» №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 за 2013 рік можна: – за e-mail: bjolar.com.ua@gmail.com; – листом за адресою: Журнал "Бджоляр", а.с.5561, м. Львів, 79014; – за тел.:067-897-34-66, 099-192-36-41. У листі потрібно вказати адресу та тел. замовника. Вартість одного журналу з пересилкою 10 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...