Перейти к содержанию

Микронуклеусы


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

3 минуты назад, Валодька сказал:

Відділеня на скільки рамок??? Ппс?

Стандартный корпус делю на сколько мне надо и насколько удобно мне а корпуса все ППс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 01.02.2019 в 16:12, davolodya сказал:

Я так розумію нуки дерев'яні?  Дно глухе?

Теж розширюю нуклеусний парк,  наклеїв корпусів на нуки з еппс,  довго думав над варіантами , в кінці вибрав 2-ох місні нуки по 4 рамочки 200х 145 в відділенні. Дно планую дерев'яне, кришу--  дерев'яна обв'язка з пінопластом всередині, внахлобучку. Найбільше підкупляє можливість зимовки, 2 таких корпуси без перегородок дають об'єм 4 рамки дадан, мало б цілком вистачити. Кормушки неробив, маю намір обійтися без підкормок в нуках.

Питання до практиків, чим покрити фальці для рамок, щоб разом з плечиками невідривати куски еппс? Дерев'яної обв'язки робити незахотів, треба щось простішеIMG_20190201_155548.thumb.jpg.152bb7b3576d20d861cbd13455972a67.jpg

 

В 01.02.2019 в 16:50, M_Oleksandr_V сказал:

Все так і є, два льотки відкриті трішки протяг є!

Всім дякую за увагу! Гарного сезону! Продовження буде!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 25.02.2019 в 19:29, M_Oleksandr_V сказал:

 

Всім дякую за увагу! Гарного сезону! Продовження буде!

Всім привіт. Відзняв весняну ревізію даних нуків, кому цікаво відео на каналі в ютюб. ВСІМ ГАРНОГО СЕЗОНУ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 хвилин тому, M_Oleksandr_V сказав:

Всім привіт. Відзняв весняну ревізію даних нуків, кому цікаво відео на каналі в ютюб. ВСІМ ГАРНОГО СЕЗОНУ.

А посилання на кіно не дасьте? Бо інет повільний , довго буду шукати:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, davolodya сказал:

А посилання на кіно не дасьте? Бо інет повільний , довго буду шукати:hi:

https://www.youtube.com/watch?v=luvg37Hj5wM

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Віталій.В сказал:

https://www.youtube.com/watch?v=luvg37Hj5wM

21 час назад, davolodya сказал:

А посилання на кіно не дасьте? Бо інет повільний , довго буду шукати:hi:

Виходжу в нет через мобільний, незнаю як скинути, (це не ця ссилка) заходь через канал.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

Виходжу в нет через мобільний, незнаю як скинути, (це не ця ссилка) заходь через канал.

Вибачаюсь, з початку не зрозумів що відео потрібно знайти на каналі, напевно ось воно...

 Перший огляд зимувалих нуклеусів 31.03.2019 https://www.youtube.com/watch?v=i7ftoaeEecM

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Віталій.В сказал:

Вибачаюсь, з початку не зрозумів що відео потрібно знайти на каналі, напевно ось воно...

 Перший огляд зимувалих нуклеусів 31.03.2019 https://www.youtube.com/watch?v=i7ftoaeEecM

 

Так це воно, дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

Об'єднання нуклеуса з відводком (при потребі)

IMG_20191025_203612.jpg

IMG_20191025_203633.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, M_Oleksandr_V сказал:

Об'єднання нуклеуса з відводком (при потребі)

IMG_20191025_203612.jpg

 

Як зручно  :ay:,  вік живи вік учись !!!.

Поділіця яка товщина стінки нуклеуса та корпуса ?

Дякую :hi:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, M_Oleksandr_V сказав:

Об'єднання нуклеуса з відводком (при потребі)

IMG_20191025_203612.jpg

IMG_20191025_203633.jpg

Теж маю нуки такого типу, корпус еппс 30 мм, дно дерево + сітка, кришка дерево + пінопласт. Основна вимога була  при виборі конструкції нуків - можливість зимувати. Цей рік пускаю в зиму 6 таких  нуків, в трьох корпусах, основна ціль - швидке і легке весняне заселення нуків, як бонус- резервні зимувалі матки. Нижній корпус маломедки + розплід, ( ще є досить багато),  2 корпуси зверху повномедні, всі нуки на зиму сформував по 7 рамочок, бджоли є достатньо в всіх трьох корпусах.

IMG_20191026_104044_resized.thumb.jpg.4ce669208422c3c90a97e29502d77179.jpgIMG_20191026_104342.thumb.jpg.48fa48bfd6177902e304eb74fc4f7f38.jpgIMG_20191026_104116.thumb.jpg.d9e6c3731481cae9d80f23a087c85fb6.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.10.2019 в 11:02, davolodya сказал:

Цей рік пускаю в зиму 6 таких  нуків, в трьох корпусах,

Не варто того робити. Ліпше в двох, і після нового року контролювати, і поствити вигрітий в хаті третій. Я так завжди роблю, і все виходить добре. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Укроп сказав:

Не варто того робити. Ліпше в двох, і після нового року контролювати, і поствити вигрітий в хаті третій. Я так завжди роблю, і все виходить добре. 

Нижній корпус кілька маломедних рамок, решта розплід, на даний час лиш в одному розплоду вже нема, в решті 5 розплід на різних стадіях. Планую нижній корпус ще забрати, залишаться зимувати на двох повномедних. Зимувати нуки буду вперше, то ж трохи переживаю, чи кормів вистачить. Скоріш за все після Різдва доведеться всім додати  по корпусу , медові рамки маю в резерві для всіх нуків

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Укроп сказал:

Не варто того робити. Ліпше в двох, і після нового року контролювати, і поствити вигрітий в хаті третій. Я так завжди роблю, і все виходить добре. 

7 рамок по 1 кг+ 7  кг во втором + 7 кг в третьем прогретый в доме 

Итог зимовки : 21 кг мёда по 30 гривен за кг =630  гривен 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Мико сказал:

7 рамок по 1 кг+ 7  кг во втором + 7 кг в третьем прогретый в доме 

Итог зимовки : 21 кг мёда по 30 гривен за кг =630  гривен 

 

Взял и всех напугал :umora: В рамке всего 750 г меда и за зиму съедет рамок 10 , т.е. 7.5 кг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Брониславович сказал:

Взял и всех напугал :umora: В рамке всего 750 г меда и за зиму съедет рамок 10 , т.е. 7.5 кг

ну я взвешивал и ровно 1 кг получалось ( с рамкой )

и разговор шёл о двух полномёдных корпусах  (по 7 рам )+ третий прогретый в доме 

6 часов назад, davolodya сказал:

 залишаться зимувати на двох повномедних.

Скоріш за все після Різдва доведеться всім додати  по корпусу , медові рамки маю в резерві для всіх нуків

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Мико сказав:

ну я взвешивал и ровно 1 кг получалось ( с рамкой )

и разговор шёл о двух полномёдных корпусах  (по 7 рам )+ третий прогретый в доме 

 

В рамочці в середньому ± 1 кг,  то ж 2 корпуси по 7 рамок = 13 -14 кг корму. Скільки реально їм потрібно, ще незнаю, так як нуки зимую вперше, провсяк випадок резервні кормові рамочки є, якщо непригодяться для зимівки, то будуть для весняного заселення нуків. 

 

35 хвилин тому, Брониславович сказав:

за зиму съедет рамок 10 , т.е. 7.5 кг

Сила нуків, що будуть зимувати, в перерахунку на дадан від 4 до 6 рамок, крім зими, ще має бути запас корму на весняний розвиток, я противник "Різдв'яних подарунків" у вигляді канді, ще жодного разу подібною єрундою незаймався

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Мико сказал:

и разговор шёл о двух полномёдных корпусах  (по 7 рам )+ третий прогретый в доме 

Розмова йшла про один корпус гніздовий без меду, і два медових. В нижньому гніздовому меду не повинно бути взагалі, або зовсім не значна його кількість. Ще з початку зими бджоли зачіплюються за верхній медовий, і поступово йдуть у верх. Після нового року як правило в нижньому гніздовому не залишається бджіл, або якщо і є то не велика їх кількість. Нижній прибирається, другий стає першим, а на верх ставиться медовий корпус, з прогрітими попередньо рамками в хаті. Да, трохи геморойно робити такі взимку маніпуляції. Але воно того вартує. Такі сімейки перезимовують, гарно розвиваються, і на момент формування нуклеусів, дають рамки з розплодом, і бджолу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, davolodya сказал:

Сила нуків, що будуть зимувати, в перерахунку на дадан від 4 до 6 рамок, крім зими, ще має бути запас корму на весняний розвиток, я противник "Різдв'яних подарунків" у вигляді канді, ще жодного разу подібною єрундою незаймався

Я зимую такие нуки уже 5 лет, если в этом нуке есть 3 рамки Дадана пчел это очень хорошо и достаточно для зимовки. Я практикую взвешивание нука целиком для определения количества корма, в двух корпусах по 8 рамок, нормальный вес 13-14 кг(улей из ППУ весит около 3 кг).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Мико сказал:

7 рамок по 1 кг+ 7  кг во втором + 7 кг в третьем прогретый в доме 

Итог зимовки : 21 кг мёда по 30 гривен за кг =630  гривен 

 

))) 8 повномедок в другому корпусі цілком вистачає і для зими і на весну, в першому маломедки і перга. Повномедка вагою + - 0.8 кг і це зовсім не означає що там чистий мед, цукровий сироп їм на підгодівлю ніхто не відміняв. От тепер можна кинути на щоти )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З своїх спостернжень побачив що ,на розхід корму в таких нуках  впливає на скільки довго осінью  сіють матки , тому в вересні саджу їх в кліточки , випускаю при сутєвому похолоданні .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, M_Oleksandr_V сказав:

8 повномедок в другому корпусі цілком вистачає і для зими і на весну, в першому маломедки і перга.

Щось мене сумніви беруть... Деякі  сім'ї вмудряються за зиму з'їсти корм з 5-6 повномедних рамок дадан, весною після обльоту доводиться підставляти таким по кілька запасних рамок, бо з голоду посипляться... Причина проста - вирощують взимку розплід. Мої нуки зараз мають приблизно таку ж силу - 4-6 рамок в перерахунку на дадан, то ж боюся, що одного повномедного їм хіба що до Різдва вистачить, а далі? Тому буду пускати в зиму на 2 корпуси, по 7 повномедних рамочок, це приблизно 14 кг корму, непривик я бігати взимку з канді... А вже після ревізії побачу, як будуть зайві кормові рамки, знайду їм застосування, а як буде малувато, то маю ще в резерві.

Одна така рамочка важить 1 - 1,1 кг , важив особисто. В зиму даю такі ж, тільки не чистий сонях, а мед +сиропIMG_20190726_195430.thumb.jpg.7625c12da718fdda08c72891f78fa96d.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нічого доказувати не збираюсь, можу зняти відео як заходять як виходять. Минулого року перезимували на не повномедних - правда перед весною ложив канді, корм на бокових рамках залишивсь, весною зїли. Таким способом зимував вперше мені сподобалось! Зимує в районі 3 рамки дадан, розплоду до обльоту майже не було. Можливо у Вас тепліше і більше гонять розплід ???

 

 

IMG_20191028_132648.jpg

IMG_20191028_132622.jpg

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

кому цікаво!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Знайшов в інтернеті ось такі нуки. Раніше на просторах ютубу я бачив їх, зокрема в Віктора Процюка та Женя Рудь. Питання чи не гризуть їх бджоли. Ціна відносно дешева. 170,00 грн/1шт. Хто може поділитись досвідом утримання. Мені одного подарували,на перший погляд можу сказати, що плотність велика і сам трвердий.

нулкеус1.jpg

нулкеус2.jpg

нулкеус3.jpg

нулкеус4.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...