Перейти к содержанию

Видеопасека


Юрий11

Рекомендуемые сообщения

Ось Сайт Випадково сьогодны натрапив. Здається дехто перепродує відеоматеріал заснятий Осташовим по нижчій ціні видаючи диски за свої. Можливо я й помиляюся але чомусь кількість розділів і їх назви точно співпадають із курсом Відеопасіки. :dntknw:
Похоже на видеопасеку! Да.. жулик!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да.. жулик!
Та ні. Це просто друг Осташова. ...Хоча яка різниця :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
У всех ветроопыляемых растений пыльца имеет на порядок меньше белка, чем на растениях перекресноопыляемых. И если через пильцеуловитель можно набрать впрок обычной пыльцы (есть разные варианты использования обножки для подкормки пчел) то зачем мучится с кукурудзой :blink: В общем мне кажется не практично, но новички пусть по пробуют, быстрей дойдет через руки - чего делать не надо :umora:
Після першої своєї зимівки небуло в мене ні пилку, ні пергових рамок. Замітив, що бджоли весною зацікавились ячміною дертьою. ( про білкові підкормки вже десь читав), А найбільше білка з зернових це в сої. Отож намолов в кофемолкі соєвого шроту і насипав на фанері Днів 10 вся бджола йшла з соєвою обножкою. Потім найшов в і- неті, що не я один таке практикував. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Сайти Відеопасіки закритий, блог Відеопасіки також закритий. Були весною платні курси (відеокурси - через Youtube ), але більше не продовжувались... мабуть не пішло. Взнав недавно що Осташев засів за написання книги....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ему надо было остановиться на первой части (+еще 1 серия второй про бортников). Но вообще для тех кто с пчелами первый год это полезно и познавательно. Но только первый год, потом идите дальше... без видеопасеки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...