Перейти к содержанию

Цифровое телевидение


Владимир 22

Рекомендуемые сообщения

Шановний ktish. Якщо є можливість, то роз'ясніть, що в табличі ретрансляторів означають ці числа. Особливо детальніше про останні. Що за номера каналів. Якщо в моєму райцентрі (Погребище) радіус покриття 25км, а я живу за 33км, то що сигналу не буде? В сусідніх ближче не бачу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний ktish. Якщо є можливість, то роз'ясніть, що в табличі ретрансляторів означають ці числа. Особливо детальніше про останні. Що за номера каналів. Якщо в моєму райцентрі (Погребище) радіус покриття 25км, а я живу за 33км, то що сигналу не буде? В сусідніх ближче не бачу.
Я не знаю зачем эти цифры выложили на сайте, неспециалисту они ничего не говорят, нужны узкому кругу специалистов в области ТВ. Но в порядке общей образованности: во всех странах имеется частотный план, в котором частоты распределены между потребителями (ТВ, радио, милиция, военные, пожарники, спецслужбы, радиолюбители и т.д и т.п.) Работать на других ,не выделенных частотах для конкретного потребителя запрещено (дабы избежать накладок, помех, загруженности и др.). Каждой частоте присвоен свой канал, согласно таблице частот. Так вот если подытожить, то в таблице с сайта цифрового ТВ, указано, на каком канале (читай частоте) будет работать каждый передатчик. Повторюсь, в быту это никак не применяется, включаете автопоиск и телевизор или тюнер или радио, сам находит частоты, или вручную колесиком подстраиваете. По поводу покрытия - при определении проектной зоны покрытия, берется худший вариант, из расчета нахождения передатчика на равнине, без учета рельефа, указывается зона так называемого уверенного приема, где сигнал имеет примерно тот же уровень, что и возле передатчика. Дальше сигнал начинает затухать, но это не значит, что потребитель его не будет принимать. Практически получается зона покрытия всегда (ну или практически всегда, бывают нюансы) будет выше проектной. У Вас должно брать без проблем. Вообще зона покрытия проектировалась так, чтоб зона покрытия одного передатчика перекрывалась следующим. После включения цифровых мультиплексов, в тестовом режиме, оказалось что зона покрытия существенно выше той, которая проектировалась. Хотя белые пятна конечно нашлись.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...

Доброго дня! Придбаний тюнер Т2 пропрацював 4 місяці, потім канали стали щезать (не завантажуватися при перемиканні), потім тюнер перестав працювати взагалі. У гарантійній майстерні протягом п'яти хвилин відновили (перезавантажили) програмне забезпечення тюнера (без його розбирання) і він знову запрацював. Підозрюю, що це проблема не лише моя, а моя проблема не перша для мене. Гарантійний термін безплатного оновлення програмного забезпечення спливе у жовтні. А що далі? Тепер питання по суті. 1. У який роз'єм вставляється якийсь з'єднувальний шнур (очевидно, на іншому кінці цього шнура має бути стандартний USB-роз'єм). 2. Де можна безкоштовно закачати програмне забезпечення для перезавантаження кожної конкретної моделі тюнера Т2? (Питання стосується програмного забезпечення для розпізнавання цифрових каналів, що приймаються антеною і надходять на антенний вхід тюнера). Відразу - умови прийому сигналу у мене ідеальні - відстань до передавачів близько 5 км, я живу на восьмому поверсі, обличчям до передавачів, ніяких перешкод для проходження сигналів немає. Тепер ще одна ситуація. Завантажив на флешку фільм з розширенням .avi Через USB-роз'єм на лицьовій панелі тюнера Т2 (на моїй моделі такий роз'єм є для прослуховування музики, перегляду фільмів і фотографій є). Фільм відкрився, зображення нормальної якості, але звук не відтворювався. Інший фільм з цим же розширенням .avi відтворювався нормально - і зображення, і звук. Наскільки я теоретично розумію, звук і зображення відтворюються за допомогою різних додатків (програм). Тепер по суті: 1. На якому носієві у тюнері Т2 розміщена програма відтворення зображень, звуків, фільмів. Чи це неперепрограмований чіп, чи це якийсь накопичувач, на якому можливо щось змінити або додати. 2. Чи можливо доповнити існуючий (розміщений) на цьому носієві каталог програм відтворення звуків і зображення додатковими програмами. 3. Якщо можливо - як реально переглянути перелік уже розміщених додатків і де можна скачати оновлений каталог додатків для встановлення на тюнер Т2 для України (як мені розповідали, стандарт цифрового телебачення Т2 застосовується лише в Україні та в Чорногорії).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Через USB-роз'єм на лицьовій панелі тюнера Т2 (на моїй моделі такий роз'єм є для прослуховування музики, перегляду фільмів і фотографій є). Фільм відкрився, зображення нормальної якості, але звук не відтворювався

Це відома проблема з тюнерами Т2, які продають в Україні для цифрового телебачення - вони не підтримують необхідні кодеки аудіо для більшості фільмів в форматі avi. Простою мовою - звук в фільмі закодований, щоб займати менше місця. Є різні формати кодування. Так от жоден із цих тюнерів не підтримує самого поширеного - AC3.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня! Придбаний тюнер Т2 пропрацював 4 місяці, потім канали стали щезать (не завантажуватися при перемиканні), потім тюнер перестав працювати взагалі. У гарантійній майстерні протягом п'яти хвилин відновили (перезавантажили) програмне забезпечення тюнера (без його розбирання) і він знову запрацював. Підозрюю, що це проблема не лише моя, а моя проблема не перша для мене. Гарантійний термін безплатного оновлення програмного забезпечення спливе у жовтні. А що далі? Тепер питання по суті. 1. У який роз'єм вставляється якийсь з'єднувальний шнур (очевидно, на іншому кінці цього шнура має бути стандартний USB-роз'єм). 2. Де можна безкоштовно закачати програмне забезпечення для перезавантаження кожної конкретної моделі тюнера Т2? (Питання стосується програмного забезпечення для розпізнавання цифрових каналів, що приймаються антеною і надходять на антенний вхід тюнера). Відразу - умови прийому сигналу у мене ідеальні - відстань до передавачів близько 5 км, я живу на восьмому поверсі, обличчям до передавачів, ніяких перешкод для проходження сигналів немає. Тепер ще одна ситуація. Завантажив на флешку фільм з розширенням .avi Через USB-роз'єм на лицьовій панелі тюнера Т2 (на моїй моделі такий роз'єм є для прослуховування музики, перегляду фільмів і фотографій є). Фільм відкрився, зображення нормальної якості, але звук не відтворювався. Інший фільм з цим же розширенням .avi відтворювався нормально - і зображення, і звук. Наскільки я теоретично розумію, звук і зображення відтворюються за допомогою різних додатків (програм). Тепер по суті: 1. На якому носієві у тюнері Т2 розміщена програма відтворення зображень, звуків, фільмів. Чи це неперепрограмований чіп, чи це якийсь накопичувач, на якому можливо щось змінити або додати. 2. Чи можливо доповнити існуючий (розміщений) на цьому носієві каталог програм відтворення звуків і зображення додатковими програмами. 3. Якщо можливо - як реально переглянути перелік уже розміщених додатків і де можна скачати оновлений каталог додатків для встановлення на тюнер Т2 для України (як мені розповідали, стандарт цифрового телебачення Т2 застосовується лише в Україні та в Чорногорії).
Щоб довго не розписувати почитайте наприклад тут Майже на всі питання там є відповіді. Коротко так: хотіли як краще, а вишло як завжди, за державні гроші наші чиновники за найдорожчими світовими цінами як за найякісніші бренди, закупили китайське найдермовіше обладнання, яке взагалі у світі не використовується. Не використовується не тому що найновіше, а тому що повне г.... Тепер маємо, що маємо і такою дрібницею як цифрове ТБ, державі зараз нема коли займатися, є проблеми і побільші. Скарги надходять, проблеми озвучені Вами мають місце по всій Україні, але Зеонбуд не реагує на них, адже до 2015 ще так далеко, а там може якось проблема сама вирішиться, а зараз головне завдання у них втюхати ті тюнери, що вже закуплені, здерти гроші з телекомпаній за те що роблять в цифровому форматі (раз в 5 дорожче) та відбити бабки, а там.... Проблема комплексна і в передаючих станціях (мультиплексах) і в приймальних (тюнерах), але все ж більше в тюнерах. Більш менш краще себе показав тюнер Thomson Що можу особисто порекомендувати: як завжди у нас і в усьому, набратися терпіння і чекати, поки настане 2015, півень клюне в одне місце, аналогове відключать (а відключать однозначно) і держава раптом прозріє, почнуться гучні розборки куди пішли гроші, хтось на цьому підніметься а когось може посадять, авральними темпами все перебудується і запрацює. В усякому разі маю на це надію.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що можу особисто порекомендувати: як завжди у нас і в усьому, набратися терпіння і чекати, поки настане 2015...

Навіщо ж займатись самомозахізмом? І взагалі, чому всі зациклились на Т2? Адже через супутникові антени приймається те ж саме цифрове телебачення в набагато більшому асортименті каналів, 100% покриття, надійно і якісно і майже за ті ж самі гроші. Влада поспішно почала розповсюджувати Т2 з метою контролю за ефірним інформаційним простором, виключивши зі списку чи не єдиний опозиційний і найрейтинговіший телеканал ТВі. Ставте супутникове телебачення і відчувайте себе комфортно і незалежно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що можу особисто порекомендувати: як завжди у нас і в усьому, набратися терпіння і чекати, поки настане 2015...

Навіщо ж займатись самомозахізмом?
А я і не займаюся, маю кабельне у цифровому форматі більше 100 каналів. Супутникове поставив років зо 10 назад, але мені не подобалося воно, років уже 5 як зняв обидві тарілки :hi: .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

маю кабельне у цифровому форматі

А кабельні оператори що.... не з тих самих супутників транслюють чи що? Кабельне доступне у містах, та і то не скрізь.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

маю кабельне у цифровому форматі

А кабельні оператори що.... не з тих самих супутників транслюють чи що? Кабельне доступне у містах, та і то не скрізь.
По різному, не буду читати лекцію про способи доставки сигналу, але супутник лише частка. А головне - проблема обладнання, це проблема провайдера а не моя.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...