Перейти к содержанию

Якість меду


Рекомендуемые сообщения

Средняя медопродуктивность фацелии 200-300 кг с гектара.
При этом учитывается, что фацелия зацветает на 45-й день после посева.
При посеве в несколько сроков, начиная с ранней весны и до июля, с промежутками в 15-20 дней, можно обеспечить непрерывное цветение фацелии на протяжении 2,5-3 месяцев (с третьей декады июня до середины сентября).
:IMHO1:Как то проблематично будет добиться зацветания сразу после акации 
Того року посіяв десь 15.04, акація відцвітала то вже цвіла фецелія. Правда в нас був момент з акацією, та що обмерзла зацвила на 2 тиждні пізніше нормальної. Самосів фецелії ще не змерз, то буду сіяти лиш тільки коли грунт підсохне. Буду експерементувати)

Надіслано від мого SM-G130E, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Мико сказал:

Економiчно мало вигоди з декiлькох соток

Тут важко не погодитись, але коли бачиш, яка кількість бджоли у тій фацелії риється (здається враження, що трава ворушиться), то економічні обгрунтування відходять на задній план. Та й бур'янів менше, одне лише засмучує - дуже вже любить повитиця у фацелії заводитись. А це ще те "наказаніє". 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При т 52*С розпустився мед за добу, так що якось дивно щож їдять за продукт який купують в магазинах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Николай Ахтырка сказав:

При т 52*С розпустився мед за добу, так що якось дивно щож їдять за продукт який купують в магазинах.

Який вид меду? Кристали в розпущеному меді є чи нема? Що буде, якщо нафасувати 5 тон такого меду (52*С),  скласти в ящики і залишити при кімнатній температурі? Мед розшарується чи ні?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, asaltan сказал:

Який вид меду? Кристали в розпущеному меді є чи нема? Що буде, якщо нафасувати 5 тон такого меду (52*С),  скласти в ящики і залишити при кімнатній температурі? Мед розшарується чи ні?:hmm:

І Ви такий мед купуєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, asaltan сказал:

Який вид меду? Кристали в розпущеному меді є чи нема? Що буде, якщо нафасувати 5 тон такого меду (52*С),  скласти в ящики і залишити при кімнатній температурі? Мед розшарується чи ні?:hmm:

Різнотрав"я, Кристалів немає. На рахунок таких об"ємів не знаю так як декристалізував тільки літрову баночку. Спостерігаю за кристалізацією при кімнатній температурі покищо. Ні не розшарувався.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

І Ви такий мед купуєте?

Я так зрозумів що asaltan декристалізує соняшниковий мед при 55*С, він сам писав тут про те що потрібно при 55 декристалізувати протягом двох годин щоб його перелити, але гадаю що до повної декристалізації він його не доводить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Николай Ахтырка сказав:

Різнотрав"я, Кристалів немає. На рахунок таких об"ємів не знаю так як декристалізував тільки літрову баночку. Спостерігаю за кристалізацією при кімнатній температурі покищо. Ні не розшарувався.

Швидкість кристалізації меду суттєво залежить від  співвідношення Фруктоза/глюкоза та температури. При сприятливій температурі (10-20*С) і Ф/Г<1,2 (соняшниковий чи ріпаковий мед) кристалізація пройде швидко і без розшарування.

Акацієвий мед (Ф/Г>1,4) дуже довго не буде кристалізуватись при будь-якій температурі.

Різнотрав'я (1,2 < Ф/Г < 1,4) буде кристалізуватись в залежності  від температури. Якщо Ви розфасуєте такий мед теплим (30-40*С) і скадете його в ящики на палету,  то умови кристалізації будуть несприятливі,  бо мед дуже повільно буде охолоджуватись, тому можливе розшарування. І це проблема для усіх фасувальників.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.12.2017 в 12:49, shersand сказав:

Тут важко не погодитись, але коли бачиш, яка кількість бджоли у тій фацелії риється (здається враження, що трава ворушиться), то економічні обгрунтування відходять на задній план. Та й бур'янів менше, одне лише засмучує - дуже вже любить повитиця у фацелії заводитись. А це ще те "наказаніє". 

то скоріш вона є в семенах фацелії. Я 2 роки фацелією душив пирій, то повеліки не було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Лавр сказал:

то скоріш вона є в семенах фацелії.

В нас її всюди повно, якби це при союзі таке було, то вже всі б голови колгоспів по тюрмах сиділи. Я з дурної голови завіз колись два камази гною з під корови, що таким зараженим сіном годували, то вже років з десять на городі повитицю вивести не можу.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найдієвіший   антибіотик  прополіс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 03.04.2016 в 23:10, Сергей Тюркин сказал:

Да видел я как то...там у них сторож на проходной продавал маток из одной коробки...кому карпатку кому степовичьку...

Как на ярмарках мед из одного бидона, сортов пять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, kontroler сказал:

Как на ярмарках мед из одного бидона, сортов пять.

Это  было  лет  15-10  назад. Сам  так  торговал.  Сейчас  Киевляни  уже  в мёде  разбираются  и  вместо липы  подсолнух  не  возьмут  и  деньги  хорошие  платят  за  акацию  но  рапс  разогретый  уже  не  пройдёт..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Это  было  лет  15-10  назад. Сам  так  торговал.  Сейчас  Киевляни  уже  в мёде  разбираются  и  вместо липы  подсолнух  не  возьмут  и  деньги  хорошие  платят  за  акацию  но  рапс  разогретый  уже  не  пройдёт..

Не знаю - не знаю. Я знаю одну девочку, которая подсолнух распускает и весной в Киеве его продают как "майский", и как говорит - довольно успешно:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Fabro сказал:

Не знаю - не знаю. Я знаю одну девочку, которая подсолнух распускает и весной в Киеве его продают как "майский", и как говорит довольно успешно:dntknw:

Да  я  с  этим  согласен. что  по  дешёвке  пенсионеры  всё разберут.  но в  сортовых дорогих  медах большинство  уже  разбирается.

Я  10-15  лет   назад  за  три  дня  в  Киеве  в  институте  продавал  от  20  до  50  бидонов  мёда..  сейчас  лет  5-7  бросил  это дело.  родители  мои  до сих  пор  ездят  ( развеятся)  сейчас  за  неделю  продают  5-12 бидонов  мёда  ну  и  немного  медовухи.      

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

На днях відкрив відерця, а там "медова пудра" :ay:шаром 1,5-2 см. Смакота, окремо наковиряв в тарілку, уходить на раз.

 

 

IMG_20171229_123757.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, СЄРЖ сказал:

На днях відкрив відерця, а там "медова пудра" :ay:шаром 1,5-2 см. Смакота, окремо наковиряв в тарілку, уходить на раз.

 

 

IMG_20171229_123757.jpg

Что за сорт мёда? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Джаз сказав:

Что за сорт мёда? 

Мабуть золотарник, в мене аналогічна ситуація у відрах з золотарниковим медом - такий шар від 2 до 5 см

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Джаз сказав:

Что за сорт мёда? 

Думаю - перший.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, Бджолопотам сказал:

Мабуть золотарник, в мене аналогічна ситуація у відрах з золотарниковим медом - такий шар від 2 до 5 см

У меня золотарник выглядит так 

media-share-0-02-04-f68cd29b13d4e397b12e48973adb447fbad2ffec67c2bac947ea90e47e7421e8-Picture[1].jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, BVL_Studio сказав:

У меня золотарник выглядит так 

Ну це мабуть не чистий золотарник:dntknw:

В мене в кінці літа золоті лани цього золотарника і на моїй території це найуспішніший і найпродуктивніший медонос, тому кожного року викачую близько 200 літрів і знаю як він виглядає і з закритими очима  на смак зможу вгадати, але такого як у Вас не було... хіба що раз в суміші з гречкою...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Бджолопотам сказал:

Ну це мабуть не чистий золотарник:dntknw:

В мене в кінці літа золоті лани цього золотарника і на моїй території це найуспішніший і найпродуктивніший медонос, тому кожного року викачую близько 200 літрів і знаю як він виглядає і з закритими очима  на смак зможу вгадати, але такого як у Вас не було... хіба що раз в суміші з гречкою...

так оно и есть скорее повлиял остаток гречки с гнездовых рамок при сокращении в зиму которые откачивал, у меня меда чистого монофлорного никогда не получается, вот выехал на гречку после липы и фацелии сделал анализ 20% гречка остальное разнотравье, хоть вокруг одни поля с гречки были, в этом году качал кампот акация-липа-фацелия стоит до сих пор при комнатной температуре жидкий но темный...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.01.2018 в 19:31, Джаз сказав:

Что за сорт мёда? 

золотарник.

В 26.01.2018 в 20:53, asaltan сказав:

Думаю - перший.:IMHO:

останній, викачаний на початку вересня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 25.12.2017 в 23:06, asaltan сказал:

Швидкість кристалізації меду суттєво залежить від  співвідношення Фруктоза/глюкоза та температури.

Якщо буде цікаво то можу вам фото надати що мед не кристалізувавсе і досі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Цитата

В одном из исследований, опубликованном в 2011 году, было обнаружено, что люди с аллергией на пыльцу березы, которые принимали мед из пыльцы березы, испытали:

http://hronika.info/medicina/303669-dietologi-rasskazali-o-neveroyatnoy-polze-meda.html

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...