Перейти к содержанию

Якість меду


Рекомендуемые сообщения

Питання вже обговорювалось, та не пам"ятаю в якій темі і завершення не було. Бо не дійшли висновку яким чином встановити наявність переробленого бджолами цукру, що теж вважається певним фальсифікатом порівняно з медом зібраним бджолами із квіток. Що стосується так зв. меду, яким торгують люди "циганської" національності то таку "карамель" легко розпізнати по консистенції та іншим ознакам. Відовідь знайшов в журналі "Пчеловодство" 2008, №4. Цукор, що виробляється промисловістю містить йони SO3(-2) на відміну від природнього цукру. З цих йонів одержують нерозчинну сполуку BaSO4 та з допомогою фотоелектрокалориметра (ФЕК) виявляють % вміст цукру в меді. Похибка визначення становить 1%. Такі прилади є в усіх вузівських хімічних лабораторіях, не кажу вже про метрологічні лабораторії. Аналіз нескладний і робить звичайний лаборант.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
Нас сдавало 5 человек, у двоих нашли антибиотики и забраковали.

... обычно было около 30 % , а тут уже под 40% ... :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нас сдавало 5 человек, у двоих нашли антибиотики и забраковали.

... обычно было около 30 % , а тут уже под 40% ... :umora:
У нас 75% было недавно. Правда с одной бригады.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас 75% было недавно. Правда с одной бригады.

:blink::blink::blink: Пчелами "занимаются" все кому не лень :at:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А дальше будет больше. Может так и порядок наведут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:blink::blink::blink: Пчелами "занимаются" все кому не лень :at:
«Зачем паспорта, зачем учеба и экзамены. И вообще мне наплевать, сколько у тебя на карту поставлено. А я хочу, что бы у меня дома настоящий мед был, а не суррогат с рынка и БАСТА.» Ну и так далее. Вот когда это коснется каждого конкретно, тогда и поймем; «Бог даст денежку, а черт дырочку, и пойдет Божья денежка в чертову дырочку.»
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(Король пчел @ 22.3.2012, 22:25) у двоих нашли антибиотики и забраковали. ...а вид антибиотика определили?

почему молчим??? какие нашли антибиотики???
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проясніть несвідущого в цьому питанні. Скрізь мова про "страшні" антибіотики. За 12 років я використовував лише один раз у одній сімї оксивіт.І то через безвихідну ситуацію. Невже так часто і багато використовують у нас медпрепарати? Які саме і для чого? А які заборонені?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В этой теме обсуждаем качества меда и как его улучшить. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

«Зачем паспорта, зачем учеба и экзамены. И вообще мне наплевать, сколько у тебя на карту поставлено. А я хочу, что бы у меня дома настоящий мед был, а не суррогат с рынка и БАСТА.» Ну и так далее. Вот когда это коснется каждого конкретно, тогда и поймем;
Я так понял это в мой огород камень... Так Вот Уважаемый, я таких и названий антибиотиков не знаю, которыми Вы и Вам подобные...... пичкаете своих питомцев, а потом кричите на каждом углу что молодежи в пчеловодстве много и никто ни за что не отвечает, да вся молодежь Вам в рот покорно заглядывает и ни шага вправо и влево!!! И не надо переворачивать за паспорта и учебу с экзаменами....
«Бог даст денежку, а черт дырочку, и пойдет Божья денежка в чертову дырочку.»
.... :ay: Как раз про Вас, бизнесменов от пчеловодства!!! И можете меня забанить!! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проясніть несвідущого в цьому питанні. Скрізь мова про "страшні" антибіотики. За 12 років я використовував лише один раз у одній сімї оксивіт.І то через безвихідну ситуацію. Невже так часто і багато використовують у нас медпрепарати? Які саме і для чого? А які заборонені?
На скільки мені відомо оксивіт - це не антибіотик, а назва лікарського препарату. Основним :IMHO1: зараз є оксітетрацекліну гідрохлорид, який московська лохкантора :IMHO1: агробіопром сує всюди. Тільки забуває про це писати на упаковках, а повині і не лише склад а й масову долю діючих речовин. Чому лохкантора, бо в сусідній ветаптеці він коштує 7 гр за 20 грам, а в них оксібактоцид 15 гр за 5 грам (це одне й те саме). Коли здавав мед, заготівельник розповідав, що пасічники в яких знаходили антибіотики посилалися на підгодівлю сімей "лікувальним" канді, куди добавляють наприклад ноземат. Склад цього чуда від нозематозу засекречено :umora: (агробіопром). З того що знайшов в неті - оксітетрацекліну гідрохлорид з якимись вітамінами. Неефективність оксітетрацекліну в боротьбі з ноземою давно доведена, цей препарат максимум пригнічує нозематоз :IMHO1: а не лікує. Скоріше його добавляють в канді для обеззараження меду від бактерій (гнильців), а нам втірають що то для користі бджіл :IMHO1: Я особисто за антибіотики. Особливо при появі бактеріальних інфекцій на пасіці. Проте повинна бути культура використання. :IMHO1: Згодовувати їх бджолам безглуздо - потрапляють в мед, не діють. Ефективніше обприскування з росинки :IMHO1: водяним розчином. Писав вже про це, здається в розділі про американський гнилець. Там виклав і ссилку на цікаву статтю про мазі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сильно сомневаюсь что у Вас в аптеке 20 гр окситетрациклина стоит 7 гр. Он дороже раза в 3.Скорее всего 20 доз но там всего 5 грамм

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сильно сомневаюсь что у Вас в аптеке 20 гр окситетрациклина стоит 7 гр. Он дороже раза в 3.Скорее всего 20 доз но там всего 5 грамм
http://agroolkar.com.ua/vet/home.html в розділі "вся продукція" скачайте прайс. 6 з копійками, а потім сумнівайтеся.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас 75% было недавно. Правда с одной бригады.

:blink::blink::blink: Пчелами "занимаются" все кому не лень :at:
Риба шукає де глибше, людина де краще. Можете піти в школу працювати на 1000 гр або в лікарню. Туди зараз беруть всіх. :helpme: А в кого ви запитували дозволу займатися бджільництвом? Без образ. Я також багато початківців знаю, рік два і все стане на свої місця, не хвилюйтесь....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(pcholkin @ 22.3.2012, 23:02) Цитата(Bdjol @ 22.3.2012, 22:59) У нас 75% было недавно. Правда с одной бригады. Пчелами "занимаются" все кому не лень Риба шукає де глибше, людина де краще. Можете піти в школу працювати на 1000 гр або в лікарню. Туди зараз беруть всіх. А в кого ви запитували дозволу займатися бджільництвом? Без образ. Я також багато початківців знаю, рік два і все стане на свої місця, не хвилюйтесь....

Це у людей просто напросто українська національна хвороба "ЖАБА". :umora: Конкуренція росте.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сильно сомневаюсь что у Вас в аптеке 20 гр окситетрациклина стоит 7 гр. Он дороже раза в 3.Скорее всего 20 доз но там всего 5 грамм
http://agroolkar.com.ua/vet/home.html в розділі "вся продукція" скачайте прайс. 6 з копійками, а потім сумнівайтеся.
Вы сами приобреталь?На 2 грамма там цена 3.44 грн.На другом сайте инструкция гласит-(Окситетрациклин гидрохлорид Окситетрациклин гидрохлорид Американские и европейские гнильцы и другие бактериальные болезни пчел. в наличии 6 грн. Заказать товар Условия оплаты и доставки Контактная информация Телефон: +380 (44) 228-23-14 +380 (50) 348-84-15 +380 (67) 503-86-75 +380 (93) 547-59-54 ICQ: 384531147 Адрес: ул. М. Лагуновой, Бровары, Киевская область, 07400, Украина Написать нам Детальное описание товара Окситетрациклин гидрохлорид Комплексный препарат, в состав которого входят: окситетрациклина гидрохлорид и витамины. По внешнему виду препарат представляет собой диспергируемый в воде порошок желтого цвета, со слабым специфическим запахом. Пакеты из ламинированной фольги по 5 г (20 доз). Фармакологическое действие Окситетрациклин-вит — бактериостатический препарат, подавляющий размножение грамположительных и грамотрицательных микроорганизмов. Для пчел препарат нетоксичен, в рекомендуемых концентрациях не оказывает отрицательного воздействия на общее состояние, развитие и продуктивность пчелиных семей. Показания Американские и европейские гнильцы и другие бактериальные болезни пчел. Дозы и способ применения Обработки проводят весной до начала массового медосбора или летом после откачки товарного меда. Перед лечением больные семьи перегоняют в чистые продезинфицированные ульи, производят замену маток на здоровых плодных. Препарат применяют путем скармливания, опрыскивания или опудривания в дозе 0,5 г на одну пчелосемью силой 10 улочек. Наиболее эффективным способом применения является опрыскивание пчел. С этой целью необходимое количество препарата растворяют сначала в небольшом количестве теплой кипяченой воды, затем добавляют к основному количеству теплой воды, приготовленной из расчета 10 — 15 мл на 1 рамку пчел в улье. Опрыскивание соторамок производят из мелкодисперсных опрыскивателей, позволяющих обеспечивать их равномерное смачивание при расходе 10 — 15 мл на обе стороны (зоны размещения пораженного расплода смачивают с особой тщательностью). Для опудривания пчел необходимое количество препарата смешивают с наполнителем (сахарной пудрой) из расчета 5 — 6 г пудры на 1 рамку пчел в улье. Скармливание препарата производят из расчета 0,05 г на 1 рамку пчел в улье. Необходимое количество препарата сначала растворяют в небольшом количестве теплой кипяченой воды, затем смешивают с сахарным сиропом 50% концентрации и скармливают семьям из расчета 100 мл на 1 рамку пчел в улье. Лечебные обработки проводят 3 — 4 раза с интервалом 6 — 7 дней до исчезновения клинических признаков заболевания. Одновременно с лечением семей проводят дезинфекцию ульев сотов и рабочего инвентаря согласно инструкции по дезинфекции на пасеках. Подмор и ульевой мусор сжигают. Побочные действия Не наблюдаются. Противопоказания Не установлены. Особые указания Мед, собранный обработанными семьями, используют в пищу на общих основаниях. Условия хранения Список Б. В сухом, защищенном от света месте при температуре не выше 35 °С. Срок годности — 2 года со дня изготовления. Информация для заказа Цена: 6 грн.)Я считаю что-цена в 6.73 указана за 20 доз.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це у людей просто напросто українська національна хвороба "ЖАБА". Конкуренція росте.

Конкуренция? :blink:Ілюха, вы утром с той ноги встали? :dntknw: У СЕМИ ИЗ ДЕСЯТИ АНТИБИОТИКИ!!!!!!!!!!!!!!!!! До чего мы дожились? :at:Ілюха,вы на счет жабы расскажите тем кто этот мед будет есть, особенно детям . :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проясніть несвідущого в цьому питанні. Скрізь мова про "страшні" антибіотики. За 12 років я використовував лише один раз у одній сімї оксивіт.І то через безвихідну ситуацію. Невже так часто і багато використовують у нас медпрепарати? Які саме і для чого? А які заборонені?

Використовують, ще й як, за словами оптовика, з 12-тоної партії близько 7 т. було з антибіотиком. А використовують часто для того"щоб не хворіли". :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це у людей просто напросто українська національна хвороба "ЖАБА". Конкуренція росте.

Конкуренция? :blink:Ілюха, вы утром с той ноги встали? :dntknw: У СЕМИ ИЗ ДЕСЯТИ АНТИБИОТИКИ!!!!!!!!!!!!!!!!! До чего мы дожились? :at:Ілюха,вы на счет жабы расскажите тем кто этот мед будет есть, особенно детям . :hi:
Звідки ви взяли, що раніше (при Союзі, наприклад) ситуація була кращою. Я особисто глибоко переконаний що було гірше ніж зараз. Бо тоді взагалі ніяких аналізів не проводили. Ви спробуйте тих старих радянських пасічників переконати, що годувати бджіл антибіотиком безглуздо. Всі як один ведуться на рекламу про підвищення продуктивності бджолосімей на 10-15%. А після весняного годування антибіотиком стають в чергу до цих рекламодавців за лозевалем, ізатізоном і тд від вірусних хвороб. Стосовно шкоди: 1 . Шкода полягає у можливій (і частково доведеній) адаптації бактерій до певного виду антибіотику, тому коли людина захворіє бактеріальною хворобою її цей антибіотик не вилікує. Проте з часів винайдення оксітетрацикліну (70 рр) по сьогоднішній день не виявлено жодної бактерії що до нього адаптувалась (в тому числі гнильці у бджільництві). Якщо вам такі випадки відомі наведіть. 2 . Шкідливе дозування. Проте на одну бджолосім'ю дозування 0,5 гр оксітетрацекліну (з інструкції до оксібактоциду чи оксивіту). Припустімо що всі ліки потрапили в мед (в чому я сумніваюсь, а при правильному використанні цього можна взагалі уникнути), то для того щоб отримати одну дозу славнозвісного терафлю (5гр в пакетику і дуже він мені схожий на оксітетрациклін) треба з'їсти 300 кг меду за раз (при медопродуктивності 30 кг з сімї за сезон). А терафлю треба пити декілька днів по декілька пакетів. :IMHO1: У страху очі великі :IMHO1: без образ і це ви розкажіть виробникам ліків, які в інструкції пишуть "мед після обробки вживається на загальних засадах" 3 . Весь світ воює. Тільки зараз окрім вбивств застосовують інформаційні, технологічні, ТОРГОВЕЛЬНІ і т д війни. Свій, американський, німецький мед з антибіотиком їсти можна ,а Український не можна :IMHO1: Десь тут писали, що за кордоном поголовно годують бджіл антибіотиками (в чому особисто я сумніваюсь) Не подумайте що я за присутність ліків в меді. Я за культуру споживання і використання. Стосовно дітей також був вражений прочитавши статтю в останньому номері "пасіки". Бджолярі привезли в інтернат бідон меду і пригощають дітей. Знаючі нас всіх з вами можу закластись, що це той мед, який не змогли здати. Без образ. Вважаю такі заходи неприпустимими, хіба з повним аналізом меду. Без образ. Стосовно нас з вами (українців) склалось враження - хто голосніше кричить, що в нього чистий мед в того потім найбільше й знаходять антибіотиків. Без образ.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стосовно нас з вами (українців) склалось враження - хто голосніше кричить, що в нього чистий мед в того потім найбільше й знаходять антибіотиків. Без образ.
Я, УКРАЇНЕЦЬ, голосно кричу: "У мене мед з антибіотиками!" :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А використовують часто для того"щоб не хворіли".

Это просто форменный (или фирменный?) идиотизм! Когда пчёлам тепло и сытно, какие болезни? Просто добавь воды накорми, утепли когда это требуется... Я своим сейчас для профилактики даю сыту медовую в пакетах 1часть воды и 5-6 частей мёда. И никаких препаратов... Почему даю? лёта нет, мёд, в основном, севший, пыльца только с понедельника... Незнаю, :dntknw: может как-то по-другому надо? :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Это просто форменный (или фирменный?) идиотизм! Когда пчёлам тепло и сытно, какие болезни? Просто добавь воды накорми, утепли когда это требуется... Я своим сейчас для профилактики даю сыту медовую в пакетах 1часть воды и 5-6 частей мёда. И никаких препаратов... Почему даю? лёта нет, мёд в основном, севший, пыльца только с понедельника... Незнаю, может как-то по-другому надо?

Ещё вести селекцию на стойкость к заболеваниям и будет всё :ay: Жаль не все это понимают :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Профі. Вести з вами дискусію я не хочу, оскільки ви мене ображаєте (називаєте брехуном). Я не образився. скоріш за все ви працюєте в магазині бджільництва і торгуєте антибіотиками, які я пропоную пасічникам не застосовувати. Ви не уважні. Я купував саме ту баночку (20 грамову), яка виробляється тією фірмою з сайту, з тієї баночки і адресу того сайту дізнався. ОКСІТЕТРАЦИКЛІНУ ГІДРОХЛОРИД 20 грамів 6.70 (здається) оптова ціна за 40 шт(здається) (Про які дози ви говорите не розумію) . Купував у Каховці в ветаптеці на центральному базарі по 7.20 здається за банку. Купував бо вперше за 12 років свого стажу зіткнувся з американським гнильцем минулим літом. Навколо села було 300 гектарів гірчіці, приїхало на неї сімей 300 точно. Мабуть від них і підципив. В самого пасіка стаціонарна. Захворіло відразу 12 сімей з 50 при чому найсильніші сім'ї пасіки. (Вважаю злодійкуватість карпатянок недоліком, а не "великою прєдпрєімчівостю"(по Гайдару)). Робити такі очі :blink: і класти в штані не збирався, як і нищити ці сім'ї. На тому ж базарі поряд магазин "медок" де оксібактоцид купив по 17 гр. за упаковка. От з того часу приділяю багато уваги питанням хвороб бджіл. Вперше почав звертати увагу на розділи книг "гігієна та санітарія на пасіці", "хвороби та шкідники бджіл". Правда дата на упаковці 2010р, мабуть старий завоз тому і ціна така. http://www.p4elovodstvo.com.ua тут оксібактоцид вже по 9.50. Мабуть людина читає цей форум :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А використовують часто для того"щоб не хворіли".

Это просто форменный (или фирменный?) идиотизм!
Сказано в точку! Яка профілактика? Як можна згодовувати ліки здоровому організму з метою, "щоб не зохворіти". Тоді, за логікою, треба перейти на цілодобове споживання ліків різного сорту і призначення. Нас же підстерігають сотні різних хвороб! Що є пряма висока загроза отримати хворобу цілій пасіці, епідемія? Яка легковажність! Не розуміють, що поняття "профілактика" - це не означає "випити таблєточку - хвороба не причепиться". Профілактика - це...
Индивидуальная — включает меры по предупреждению болезней, сохранению и укреплению здоровья, которые осуществляет сам человек, и практически сводится к соблюдению норм здорового образа жизни, к личной гигиене, гигиене брачных и семейных отношений гигиене одежды, обуви, рациональному питанию и питьевому режиму, гигиеническому воспитанию подрастающего поколения, рациональному режиму труда и отдыха, активному занятию физической культурой и др
Те ж саме можна застосувати і до бджолосімей.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В этой теме обсуждаем качества меда и как его улучшить. :hi:
Пчеловод может, в отличии от пчелы только ухудшить качество меда. :hi: Вот и надо обсуждать то, что пчеловод не должен делать. А пчеловод не должен … :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...