Перейти к содержанию

Весна-Літо 2012.


Толя

Рекомендуемые сообщения

Оглянув сьогодні проблемну сімю. Готувався побачити той чи інший результат, а побачив взагалі інше. Був засів двоякий: нормальний(70%) і на стінках(30%). І як тепер бути? Нагадаю : підозра була на трутівку, готувався обєднати з іншою сімєю, а тепер і не знаю що думати. :helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оглянув сьогодні проблемну сімю. Готувався побачити той чи інший результат, а побачив взагалі інше. Був засів двоякий: нормальний(70%) і на стінках(30%). І як тепер бути? Нагадаю : підозра була на трутівку, готувався обєднати з іншою сімєю, а тепер і не знаю що думати. :helpme:
Це як, на стінках? На стінках вулику?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так в тот день и не летали. Но на следующий день полетели :ole_ole: ... Кстати, за тот сезон принесла больше всех меда :ay: С характером семейка была! :hi:
Ну а в этом году как дела?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оглянув сьогодні проблемну сімю. Готувався побачити той чи інший результат, а побачив взагалі інше. Був засів двоякий: нормальний(70%) і на стінках(30%). І як тепер бути? Нагадаю : підозра була на трутівку, готувався обєднати з іншою сімєю, а тепер і не знаю що думати. :helpme:
Це як, на стінках? На стінках вулику?
На стінках сота.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гадаю малось на увазі, стінки чарунок... Тоді скажіть, що таке 70% нормального? Це по одному яєчку у чарунці, чи нормальний бджолиний, печатний розплід? Може бути або трутівка, або молоду мамку прорвало..., а місця під засів мало. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоді скажіть, що таке 70% нормального? Це по одному яєчку у чарунці, чи нормальний бджолиний, печатний розплід?
70% прикріплено на дні чарунки , відкладено сьогодні-вчора, а місця під засів хватає. РС. А той що на стінках чарунок - то є по 2-3 в чарунці.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну а в этом году как дела?

Как обычно - перезимовали все. Даже те, что на трех рамках были(правда, через тонкую разделительную с сильной или средней семьей). В среднем по пасеке( :smile: ) подмора больше, чем в прошлом году :dntknw: . Настоящий облет будет завтра и послезавтра. Ну ничего, к акации будут "как звери" :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну а в этом году как дела?

Как обычно - перезимовали все. Даже те, что на трех рамках были(правда, через тонкую разделительную с сильной или средней семьей). В среднем по пасеке( :smile: ) подмора больше, чем в прошлом году :dntknw: . Настоящий облет будет завтра и послезавтра. Ну ничего, к акации будут "как звери" :hi:
То Ви також ще зимуєте? А я думав один такий остався. ;);)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну ничего, к акации будут "как звери" :hi:
Тоже надеюсь. Сделал новые донья, летки 50 мм. на 400 мм. Чтобы «звери» не пищали, когда в улей с медом будут лести. :ay::az: Завтра буду выставлять из омшаника.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сделал новые донья, летки 50 мм. на 400 мм. Чтобы «звери» не пищали, когда в улей с медом будут лести.

Дас ?Ну у Вас что не пчёлы , а поросята :ah: , как будут влазить в улей и ещё с двумя вёдрами :umora: , это точно звери :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дас ?Ну у Вас что не пчёлы , а поросята :ah: , как будут влазить в улей и ещё с двумя вёдрами :umora: , это точно звери :umora:
Буду пробовать новую технологию, готовлюсь. :hi::ay::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

летки 50 мм. на 400 мм.

Ульи с такими летками, вроде уже и не ульи, а... Ладно, Metrolog, спокойной ночи! А то мы тут начнем шутить "на ночь глядя". Завтра работать :wave: P.S. Завтра у нормальных людей выходной, а у нас - "летки 50х400" :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите начинающиму.Это моя первая зимовка. Когда выставлять пчел из зимовника?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите начинающиму.Это моя первая зимовка. Когда выставлять пчел из зимовника?
Уже пора. Тоже сегодня отправляюсь на пасеку с этой целью.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уже пора. Тоже сегодня отправляюсь на пасеку с этой целью.
Тоже сегодня собираюсь выставлять. :IMHO1: -
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да, мабуть нема більше в Україні людей (крім нас), які так чекали і тепер радіють теплу, справжній весні. Дійсно можна сказати, що вона нам, як повітря, життєво необхідна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бачу темка пожвавішала,прийшло свято життя і до нашого брата бджоляра :ole_ole: .Вітаю всіх колег з першим обльотом :ax: .Вчора всіх поверхово переглянув,зробив висновок,що найкраще перезимували сімї під плівкою глухий верх,нижня вентиляція.Дві сіімейки,що мали зимовий розплід, дуже ослабли. А конкурентів в селі поменшало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз +10 в тіні. Вчора робив ревізію загалом все добре, підмору 1,5-2 стакани. Мене цікавить таке питання: В одній сім'ї на двох рамках розплід завбільшки з лодоню запечатаний, а над розплодом запечатаний трутньовий розплід ячейок з 30, чи не зарано?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз +10 в тіні. Вчора робив ревізію загалом все добре, підмору 1,5-2 стакани. Мене цікавить таке питання: В одній сім'ї на двох рамках розплід завбільшки з лодоню запечатаний, а над розплодом запечатаний трутньовий розплід ячейок з 30, чи не зарано?
От Ви і породичаєтесь з ivandva ;) Ато він хвилюється, що ніхто сватів не зашле :umora::umora::ole_ole::az: Ой хлопці, побіжу і я на пасіку! Сонечко, за вікном у тіні вже +8, вечором одпишусь!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підкажіть будь-ласка чи можна зараз переселити бджіл у другий вулик , вчора обліталися. температура +15 в тіні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

. Мене цікавить таке питання: В одній сім'ї на двох рамках розплід завбільшки з лодоню запечатаний, а над розплодом запечатаний трутньовий розплід ячейок з 30, чи не зарано?

Це теж саме, що й
70% прикріплено на дні чарунки , відкладено сьогодні-вчора, а місця під засів хватає. РС. А той що на стінках чарунок - то є по 2-3 в чарунці.

Матка почала класти яйця там де сидів клуб. Тобто були вільні верхні чарунки, які як правило зіпсовані при відкачці - медові, о т вона туди й поклала. Те ж саме і в другому випадку. Місця для засіву було мало, от вона й почала по кілька яєць класти. Тепер клуб розпадеться і все піде як треба.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а над розплодом запечатаний трутньовий розплід ячейок з 30, чи не зарано?

Як для мене до добре. У нас уже +15 в тіні, бджілки гудуть носять пилок та беруть водичку. Вчора переглянув свої в сусіднім селі. Перезимували супер, їди залишилось більше половини. Є уже нормально наношено пилку, працюють рідненькі. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый день! Позавчера и у нас был облёт. Вчера просмотрел 6 семей: зимовка прошла успешно (на улице), корма в ульях еще достаточно. В двух ульях за пределами гнезда (за заставной) сыровато :(. Пчелки уже носят обножку желтого цвета. Во всех семьях кроме одной (?) есть расплод с ладошку величиной. Сравнительно с прошлой зимовкой в этот раз подмора в семьях немного меньше.В конце февраля решил подстраховаться - подставил по 200г канди. Не смотря на наличие кормов в гнезде 2 семейки канди таки воспользовались. Повскрывал забрус на медовых рамках в гнездах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Підкажіть будь-ласка чи можна зараз переселити бджіл у другий вулик , вчора обліталися. температура +15 в тіні.

Можно, только постарайтесь не переохладить гнездо.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как говорится пошёл первый :ole_ole: Облёт начался полноценный , в тени +8 , а на солнышке все +16 , :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...