Перейти к содержанию

Весна-Літо 2012.


Толя

Рекомендуемые сообщения

у нас гречка неделю как начала цвести взяли моду после гороха сеят два урожая за год проежал пахнет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

та я же шоб потом не поздно было.... opr06K9J.gif opr06K9J.gif opr06K91.gif opr06K93.gif

Утепление вообще не трогайте... Летом, как ни странно, защищает от жары, в остальное время сглаживает перепады температур :hi: Доверяйте больше маткам. Если "строчит", значит впереди тепло, а похолодание временное.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у нас гречка неделю как начала цвести взяли моду после гороха сеят два урожая за год проежал пахнет
Раньше всегда так делали. Все новое, это просто забытое старое. Дожди осенью всегда, а бабье лето еще впереди. Готовьтесь, будете с медом. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на початку серпня слабші сім"ї почав підгодовувати, стимулювати, результат став замітний через тиждень, а зараз дивлюся сім"ї які стоять на вересі, розплоду з кінця в кінець, лише на криючих немає, сім"ї потихеньку зужую. погода не зовсім така якби хотілось, пару днів сонце і знову дощик але медок супер, пахучий. хочу побачити який він матиме вигляд в жедеобразному стані. в лежаках хочу лишити криючі з вересовим медом і в гніздових щоб верес був лише з верху рамки, а все закормити сиропом. весняного меду не маю, тому хочу вересовий лишити, хто що підскаже в такій компоновці гнізда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на початку серпня слабші сім"ї почав підгодовувати, стимулювати, результат став замітний через тиждень, а зараз дивлюся сім"ї які стоять на вересі, розплоду з кінця в кінець, лише на криючих немає, сім"ї потихеньку зужую. погода не зовсім така якби хотілось, пару днів сонце і знову дощик але медок супер, пахучий. хочу побачити який він матиме вигляд в жедеобразному стані. в лежаках хочу лишити криючі з вересовим медом і в гніздових щоб верес був лише з верху рамки, а все закормити сиропом. весняного меду не маю, тому хочу вересовий лишити, хто що підскаже в такій компоновці гнізда.
Нормально будет, только вот за вересковый мёд не знаю , как он себя будет вести , быстро кристаллизуется в рамках И смогут ли его разогреть :dntknw: Всё таки весной пчёлы будут потреблять этот мёд
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у нас гречка неделю как начала цвести взяли моду после гороха сеят два урожая за год проежал пахнет
також пізня гречка цвіте поруч з пасікуюі до середини вересня думаю буде квітувати, в перше таке. сьогодні поставив пластинки фумісану (уви дещо пізнувато, але знав що ще буду качати) відібрав по 3-4 повномедних рамки чим і гніда скротив до 10рамок. в інших рамках майже все залито медом и частково пергою, розплоду маловато - на 2-4рамкаж і ті на тритину знизу. в минулі роки ГВ закінчувався десь вкінці липня і все лише невеликий підтримуючий до кінця серпня з різнотравя. З 5 вересня доповнював запаси сиропом по літрів 6 всередньому на сімю і все. А тут і думою може ще по пару рамок сушки поставити під засів чито вже запізно... Ось і звертаюсь за порадую
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

та я же шоб потом не поздно было.... opr06K9J.gif opr06K9J.gif opr06K91.gif opr06K93.gif

Утепление вообще не трогайте... Летом, как ни странно, защищает от жары, в остальное время сглаживает перепады температур :hi: Доверяйте больше маткам. Если "строчит", значит впереди тепло, а похолодание временное.
Шаруда дело говорит,с моим маленьким опытом заметил что пчелы сами всё регулируют,но утепление снимаю когда клуб начинает собираться, дабы клуб пониже собрался....А на червление утепление не влияет :IMHO1: .Для утепления использую синтепоновые подушки (с секонда).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мої бджоли на секонд реагують з відразою.Мабуть через те,що специфічний запах дезинфекції дуже тривкий.Тримається й після кількоразового прання та вивітрювання :IMHO1::ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на початку серпня слабші сім"ї почав підгодовувати, стимулювати, результат став замітний через тиждень, а зараз дивлюся сім"ї які стоять на вересі, розплоду з кінця в кінець, лише на криючих немає, сім"ї потихеньку зужую. погода не зовсім така якби хотілось, пару днів сонце і знову дощик але медок супер, пахучий. хочу побачити який він матиме вигляд в жедеобразному стані. в лежаках хочу лишити криючі з вересовим медом і в гніздових щоб верес був лише з верху рамки, а все закормити сиропом. весняного меду не маю, тому хочу вересовий лишити, хто що підскаже в такій компоновці гнізда.
Нормально будет, только вот за вересковый мёд не знаю , как он себя будет вести , быстро кристаллизуется в рамках И смогут ли его разогреть :dntknw: Всё таки весной пчёлы будут потреблять этот мёд
Вересовий в зиму не годиться. Його властивості подібні до падевого і бджоли взимку можуть опоноситися. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім велике дякую за поради!! :hi::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Точно капец, ну захотелось мне так сказать(написать), ну написал бы я Велике спасибі, я иногда пишу шо вместо что.... Мы сюда заходим посоревноваться в орфографии??? :dntknw: Извините за флуд, я не обиделся!!! :hi::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи то людям немає чим зайнятись, чи то бажання виділитись настільки велике, чи то так самостверджуються….. Тут загалом форум бджолярів а не лінгвістів Я ось за порадою звернувся

також пізня гречка цвіте поруч з пасікуюі до середини вересня думаю буде квітувати, в перше таке. сьогодні поставив пластинки фумісану (уви дещо пізнувато, але знав що ще буду качати) відібрав по 3-4 повномедних рамки чим і гніда скротив до 10рамок. в інших рамках майже все залито медом и частково пергою, розплоду маловато - на 2-4рамкаж і ті на тритину знизу. в минулі роки ГВ закінчувався десь вкінці липня і все лише невеликий підтримуючий до кінця серпня з різнотравя. З 5 вересня доповнював запаси сиропом по літрів 6 всередньому на сімю і все. А тут і думою може ще по пару рамок сушки поставити під засів чито вже запізно... Ось і звертаюсь за порадую
і що, думав почути думки інших, на томісь ціла сторінка нікому не потрібної писанини
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

що, думав почути думки інших,

Якщо немає місця, то, звичайно, підставте рамки, скорочувати не треба поспішати :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И мне пофиг на каком языке и без ошибок или с ошибками Бомбус, Шаруда, Кузьмич, или Метролог с Мапет и др. помогут разобраться мне в улье!!! На этом считаю вопрос закрытым!!!
Что, достали??? ;) Слава Богу, что пчелы нас понимают одинаково, хотя мы их, по разному. Задавайте вопрос, будем думать. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Задавайте вопрос, будем думать.
Так я вот и спрашиваю: не позноли сейчас еще под расплод рамки подставлять?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так я вот и спрашиваю: не позноли сейчас еще под расплод рамки подставлять?

После 10 сентября наличие засева не приветствуется, но еще время и взяток позволяют выращивать расплод, :IMHO1: рамки поставить можно и вреда от этого не будет...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Задавайте вопрос, будем думать.
Так я вот и спрашиваю: не позноли сейчас еще под расплод рамки подставлять?
Пчелы, вышедшие с 15.08 по 15.09 идут в зиму, и нормально зимуют. Перед уходом в зиму пчела должна облетаться, вот и посчитайте когда должно заложено последнее яйцо. В нашем регионе, засев, нормально, до 10.09. дальше рискованно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пчелы, вышедшие с 15.08 по 15.09 идут в зиму, и нормально зимуют.

А як же мої? У мене з 15.08 уже немає закритого розплоду і цього року уже не буде. Перезимують?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пчелы, вышедшие с 15.08 по 15.09 идут в зиму, и нормально зимуют.

А як же мої? У мене з 15.08 уже немає закритого розплоду і цього року уже не буде. Перезимують?
Це ви їх обмежуете чи вони самі :blink: В мене ще в жовтні буває печатка, але я спокійний, за звичай в листопаді є теплі вікна - так що можуть облетітись
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це ви їх обмежуете чи вони самі :blink: В мене ще в жовтні буває печатка, але я спокійний, за звичай в листопаді є теплі вікна - так що можуть облетітись
Я пчел не кормлю. Пчелы живут под диктовку природы, есть взяток, есть засев. Формирую гнездо, 2-корпус до 25.09. убираю утепления. Может быть, и есть в 1-ом. Облетываются последний раз вначале ноября.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це ви їх обмежуете чи вони самі :blink: В мене ще в жовтні буває печатка, але я спокійний, за звичай в листопаді є теплі вікна - так що можуть облетітись
Я пчел не кормлю. Пчелы живут под диктовку природы, есть взяток, есть засев. Формирую гнездо, 2-корпус до 25.09. убираю утепления. Может быть, и есть в 1-ом. Облетываются последний раз вначале ноября.
А я про що? Я також в цьому плані бджіл не контролюю, вони краще знають скільки їм і коли необхідно розплоду.... А осіній взяток є постійно, золотарник починаючи з кінця липня і наприклад того року до перших заморозків цвів
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пчелы, вышедшие с 15.08 по 15.09 идут в зиму, и нормально зимуют.

А як же мої? У мене з 15.08 уже немає закритого розплоду і цього року уже не буде. Перезимують?
Для Вашего региона, наверное, нормально. Когда у Вас первый облет? Пчела, не выкармливающая расплод, и не участвующая в переработке сахара живет 8 месяцев и больше. Об этом мы уже спорили, но :IMHO1:
А я про що? Я також в цьому плані бджіл не контролюю, вони краще знають скільки їм і коли необхідно розплоду.... А осіній взяток є постійно, золотарник починаючи з кінця липня і наприклад того року до перших заморозків цвів
А пчел в зиму Вы закармливаете? Когда формируете гнездо.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це ви їх обмежуете чи вони самі

Взяток припиняється з 1 серпня, матка перестає червити, так завжди, рідко буває що закритий розплід буває ще у вересні, та і то не більше ніж на одній рамці.
А пчел в зиму Вы закармливаете? Когда формируете гнездо.

Гніздо я уже зформував, з 1 вересня починаю годувати, закінчую 10-15 вересня, до зими ще заберу крайні рамки напівпусті
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перед уходом в зиму пчела должна облетаться, вот и посчитайте когда должно заложено последнее яйцо
В мене ще в жовтні буває печатка, але я спокійний, за звичай в листопаді є теплі вікна - так що можуть облетітись
Стосовно останього обльоту -зрозуміло, та ще десь зустрічав в літературі що для успішної зимівлі бджола і "жирком обрости" має встигнути
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взяток припиняється з 1 серпня, матка перестає червити, так завжди, рідко буває що закритий розплід буває ще у вересні, та і то не більше ніж на одній рамці.

Дуже цікаво :blink: Це особливість місцевості (у всіх так), чи Ваших бджіл? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...