Перейти к содержанию

Весна-Літо 2012.


Толя

Рекомендуемые сообщения

виніс вулики десь в 14-00 трохи облетілись!Завтра буде дружній обліт +16! :ole_ole::ay::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

виніс вулики десь в 14-00 трохи облетілись!Завтра буде дружній обліт +16! :ole_ole::ay::az:
Тоже очень надеюсь а то ночью было -15
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні облетілась вся пасіка :ole_ole: переземували всі, завтра буду ревізію робити. :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вже сьогодні зробив ревізію. В рогатих вуликах чомусь сиро. Мабуть глухий верх винен. Перший знизу порожній корпус сухий і чистий, два наступних, де гніздо, сирі з цвіллю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у нас + 11 в тіні, літають, гарно... Питання до гуру- Сімя на 9 рамок, є розплід- підняв одну центральну рамку на моїх очах молоденьки гризуть кришечки і вилазять, тут же черва 1-3 дні, з однієї сторони є мед і небагато перги, з іншої тільки перга(1/5 рамки може менше), дві крайні рамочки таких забрав...Чи правильно скоротив? Перша повноцінна зимівля, ще й на волі.
Якщо крайні були медові, їх можна було поставити ближчче до центру, а забрати з середини без корму
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оглянув 5 найслабших відводків. Готувався до гіршого. В цілому картина непогана. Хоча підмору більше ніж завжди. Розплоду небагато. Із 32 пропало 2. Вважаю, що результат добрий. У сусідів із 10 пропало 5. То вже тяжко. Загалом, якби не поставив цим пятьом рамки зверху, не дорахувався б 3. Меду з'їли - мама не горюй! Завтра огляну основні сили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ох і літали сьогодні... Оглянув майже весь павільон (крім пяти штук) всі живі здорові і в прекрасному стані. Тільки чистив від підмору і дивився чи є корм, за розплодом не заглядав поки. Підмору в деяких майже нема, в деяких забагато, в середньому вийшло по пів літри на сім'ю. Меду майже в усіх достатньо. Касети на семи рамках забиті бджолою. На завтра знову літо обіцяють, надіюсь закінчити з павільоном і переглянути тих що на вулиці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

НАРЕШТІ!!! Діждались. Зараз в тіні +13. Сонце яскраве. Літають "аки бешеные". Гул неймовірний. Який приємний звук!
У мене також нарешті довгожданний обліт та ще й такий дружній. Перша сімя ще з десяти годин почала облітуватись а потім за нею і решта повиходили очиститись. Після обіду як зменшили інтенсивність льоту провів ревізію і попересаджував у нові вулики. Одна сімя мала дуже багато підмору, у неї я позабирав лишні рамки в яких виявляється позакисав незапечатаний мед. Я ці рамки позабирав і от тепер не знаю як правильно їх очистити чи можна буде пізніше дати їх сімям на підгодівлю бо там значна частина меду запечатаного вроді нормального.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Киеве пошла первая пыльца, редко, но все-таки... :ole_ole:
:dntknw: это где и с чего? у нас пока ничего подобного снег еще местами
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас теж пішов вже перший пилокpost-1609-1332011045_thumb.jpgПрактично одночасно з першим обльотомpost-1609-1332011111_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

это где и с чего?

сам не ожидал :blink: , в районе Радужного массива. С чего - даже не берусь предполагать :ah: Наиболее активно несла племенная Тройзек-07, достаточно крупные обножки, неправильной формы, грязно белого цвета. У других - единичные носильщицы, но была замечена оранжевая и коричневая :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні був дружній обліт... літали усі, зробив повну ревізію усіх сімей, почистив, добавив кормових рамок, пусті і маломедні за заставну, додатково утеплив, сіють усі крім двох (і маток там не бачив) ще трохи почекаю а як не буде засіву то підуть на приєднання.... а підмору трохи більше ніж зазвичай, мабуть сказалася сурова зима... :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Повний обліт всіх сімей. Дякувати Богу всі перезимували благополучно, одна сімейка трішки мало бджіл має, але за то інша в українцю на 9 рамок і немає як скоротити :ay: Носять обніжку далеко летіти не треба :umora:b698928862aft.jpg Обніжка помаранчевого кольору звідси мабуть 23fa44ea8a4dt.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

это где и с чего?

сам не ожидал :blink: , в районе Радужного массива. С чего - даже не берусь предполагать :ah: Наиболее активно несла племенная Тройзек-07, достаточно крупные обножки, неправильной формы, грязно белого цвета. У других - единичные носильщицы, но была замечена оранжевая и коричневая :dntknw:
на русановских чтоли улья? :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на русановских чтоли улья?

почти :smile:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Смотрю прям народ и почистил уже. Разве что донья отъемные. У нас на солнце было не более+11 и ветерок порывами прохладный. Поэтому ни о какой ревизии речи быть не могло. Быстрый осмотр сверху, сократил гнезда и убедился в наличии кормов. Утеплил. Все!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

також повний обліт зимівля нормально одна пішла у вічний медозбір підмору в середньому стакан на сімю у вуликах утеплених пінопластом розхід корму на 40 % розісходували менше чим у звичайних з удачним стартом :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Також сьогодны виніс своїх. Одна навіть облетілась, було +6 та пасмурно. Одна сім'я відійшла десь після Нового року погнала розплід. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо мені ніхто не пояснить в чому річ, завтра вигоню своїх дівок віником з вулика!!! :dntknw: +17 на сонці, + 6 у тіні, а вони - жжжжж, але у вулику! :blink: Може вони за зиму розучились літати? То нехай хоч поповзають! :angry: Я прочитавши сьогодні як літають на заході України, починаю розуміти політиків зі сходу :umora: (сподіваюсь із почуттям гумору у всіх усе гаразд :ae: ), але жарти - жартами, а бджоли дійсно вже ДІСТАЛИ за цю зиму! ще й вени прихопили!!! ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я ці рамки позабирав і от тепер не знаю як правильно їх очистити чи можна буде пізніше дати їх сімям на підгодівлю бо там значна частина меду запечатаного вроді нормального.

Дней через десять распечатать и дать более-менее сильным семьям за заставную :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо мені ніхто не пояснить в чому річ, завтра вигоню своїх дівок віником з вулика!!! :dntknw: +17 на сонці, + 6 у тіні, а вони - жжжжж, але у вулику! :blink: Може вони за зиму розучились літати? То нехай хоч поповзають! :angry: Я прочитавши сьогодні як літають на заході України, починаю розуміти політиків зі сходу :umora: (сподіваюсь із почуттям гумору у всіх усе гаразд :ae: ), але жарти - жартами, а бджоли дійсно вже ДІСТАЛИ за цю зиму! ще й вени прихопили!!! ;)
В затінку +6 - маловато для них. Вони ж у вулику. Не переживайте, завтра і до вас дійде тепло, полетять. :hi: (Не забудьте відкрити льотки на всю ширину зранку)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

з однієї сторони є мед і небагато перги, з іншої тільки перга(1/5 рамки може менше), дві крайні рамочки таких забрав...Чи правильно скоротив?

Сейчас семьям, как воздух, нужна перга. Поэтому, ту рамку, что с пергой желательно поставить непосредственно к последней рамке с расплодом :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо мені ніхто не пояснить в чому річ, завтра вигоню своїх дівок віником з вулика!!! opr06K94.gif +17 на сонці, + 6 у тіні, а вони - жжжжж, але у вулику! blink.gif

Где-то в 1985г. был аналогичный случай :smile: ... Все, как люди, пошли на облет, а одна семья - ни в какую. Сидит и "ни гу-гу" :blink: ... Постучал молотком по улику - мол, ребята, пора просыпаться, весна на дворе! Ндааа... Пару десятков вылетело, загнали меня в дом, при этом изрядно попортив мой, так сказать, фейс. Не навязчиво так намекнули мне, что разберутся сами, без сопливых, "когда и куда"... Так в тот день и не летали. Но на следующий день полетели :ole_ole: ... Кстати, за тот сезон принесла больше всех меда :ay: С характером семейка была! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо мені ніхто не пояснить в чому річ, завтра вигоню своїх дівок віником з вулика!!! :dntknw: +17 на сонці, + 6 у тіні, а вони - жжжжж, але у вулику! :blink: Може вони за зиму розучились літати? То нехай хоч поповзають! :angry: Я прочитавши сьогодні як літають на заході України, починаю розуміти політиків зі сходу :umora: (сподіваюсь із почуттям гумору у всіх усе гаразд :ae: ), але жарти - жартами, а бджоли дійсно вже ДІСТАЛИ за цю зиму! ще й вени прихопили!!! ;)
Да не переживайте :wave: . Всё нормально , у меня было один раз что все облителись а одна не как , так я её и на солнце поставил , а она :dntknw: не летит . Я даже и не видел когда она облетелась и семья была :ay: . Пчёлки знают сами что когда надо . Вот и я завтра буду выносить своих что зимовали в подвале . А те что на воле немного уже облетелись , но в понедельник обещают +13 и безветренно с солнышком , будем надеяться :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо мені ніхто не пояснить в чому річ, завтра вигоню своїх дівок віником з вулика!!! opr06K94.gif +17 на сонці, + 6 у тіні, а вони - жжжжж, але у вулику! blink.gif

Где-то в 1985г. был аналогичный случай :smile: ... Все, как люди, пошли на облет, а одна семья - ни в какую. Сидит и "ни гу-гу" :blink: ... Постучал молотком по улику - мол, ребята, пора просыпаться, весна на дворе! Ндааа... Пару десятков вылетело, загнали меня в дом, при этом изрядно попортив мой, так сказать, фейс. Не навязчиво так намекнули мне, что разберутся сами, без сопливых, "когда и куда"... Так в тот день и не летали. Но на следующий день полетели :ole_ole: ... Кстати, за тот сезон принесла больше всех меда :ay: С характером семейка была! :hi:
А! Так то мої напевно теж припруть меду під зав`язку, бо зо. ріпак за 200метрів. Це вони ще з осені його примітили, і тепер не поспішають на розвідини. :ole_ole:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...