Jump to content
Форум на ТочкУ
Sign in to follow this  
Petrovych61

Субсидії для пасічників

Recommended Posts

Так-то оно так. Но прецедент-то первый. Нигде в Украине ещё облсовет не голосовал за выделение такой суммы для областной общественной организации пчеловодов. Хотя собственно о сумме в документе речь не идёт, идёт о выполнении программы развития пчеловодства до 2015 года.

В программе указано 9 Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього. 1544,6 тис. грн. 9.1 - обласний бюджет 1482,6 тис. грн. 9.2 - коштів інших джерел 62,0 тис. грн. Насчет прецендента + стопиццот%, не спорю. Но, повторюсь, без РЕАЛЬНОГО финансирования, это просто бумаготворчество с последующими победными реляциями, а в результате для пчеловодов и их пчел - ПШИК!!!

Вот когда бюджетная комисия облсовета рекомендует сессии, а она в свою очередь принимает изменения к бюджету, или в бюджете на следующий год прописывает копеечку на финансирование этой Программы, тогда можно и говорить о победе...

Перед тим, як програма була затверджена облрадою вона пройшла чезез бюджетний комітет. А ще раніше нашим Братством було ініційовано нараду по проблемах бджільництва на рівні першого заступника голови ОДА і начальника Головного управління АПК області. А ще раніше, з 2004 року ми, як громадська організація, зробили немало добрих справ в області, щоб з нами рахувалися і довірили такі кошти. Голова Братства бджолярів Землі Волинської " Ройовий Стан" Володимир Дмитрук (Struk -07) :hi:

1 час назад, Mihail-ves сказал:

є трутні в Київській області, і торік навіть зроблені вже ІО,

Думаю і в цьому році підемо по витоптаній стежці.

Але і в мене на своїй пасіці від цієї мамки вже є репродуктивні (згідно морфометрії) дочки. Так що помаленьку покращую народну УС типу "Штукарський";)

Хоча я і не селекціонер та й стажу тільки в березні буде 3 роки, тому і ніхто не сприймає мене серйозно, а мені і так добре.

Це неважно у мене стажу біля тртох вуликивів з десяти  років і протягом подальших 20 , Просто нравится, дитина з мискою  і ложкою бігала за медом

Совет можномед кчать ложкою у миску  зрізаючи ложкой свіжопренесений мед біля верхнього бруска у миску , струшшивши бджіл

А ще для одного вулика зробіть міні рамки і ненужна медогонка

Ромео виложив  відео обліту в кімнаті  Я з чого починав , три роки кімнатного обліту з десяти років

В 14 я сказав , точніше рішив попробувать  ( батько три вулики довірив повністю ) , хрен я буду ролбить перетасовку рамок зімою 

І почав оставляти повномедні рамки на зіму , ще дірку пробив для проходу бджіл 

Уже декілька людей сказали спасібо , що взіму надо залишать мінімум  15 кг меду до лютого місяця 

Тільки ніякий учений  (д......б )не написав що ці 15 кг повині бути  МІНІМУМ на 4 рамках

90% сімей пропадає зімою , що мед тіпа є 20 кг , тільки він на 10 рамках

Одна людина сказала , скільки ти всьго не совітовав 

Ф те що залишить 20 кг для зімовки в 5 рамках меду ( мак в 6 ) я незабуду

Скільки не пили ,вспоменає

виьачаюсь за текст ,може і не писавби :az:

головне я бджіл непокину  , яка б порода , яуа б ціна небула :hi:

Edited by AVA
  • Like 3

7 минут назад, Егор Юрьев сказал:

Максимум.

Т.е. самое большее.

В вашем случае и будет самое большее на 4 рамках....не на пяти и тем более десяти,а именно так чтоб пчела в клубе была поджата сама медом,потому что по краям хрен и нихрена

Мнемєто не надо, а от для будущих, 

Послушаюте человека , єто не рекомендація ,, До  лфтого виживуть

ТУт була рекомендація МІНІМУМА

А дальше жизнь покаже 

2 часа назад, Mihail-ves сказал:

Як було мені сказано, "селекціонери сюди не заходять, крім одного чи двох", тут в основному такі аматори як я і Ви.

Так що будемо самі викручуватись.:umora:

А Комисаров , якщо зайшов  , це повід для лекції 

Підержіть людину , чи дійсно  я вгадав  прощупуваня лекторату 

Піддержіть людину , буде тема  для розмов

Або ваші думки не пішли про подальшей розвиток роздумів про життя бджіл , а як же їх розвиток без ВПП

ПОДАЛЬША ЗАДАЧА  АДМІНІВ  (Будущих ) Відправить  надбаня людині до лектора 

Хоть чим хай полдьзуєтся

Я неправ , 

• Confused 1

43 минуты назад, Егор Юрьев сказал:

Истинный пасечник и умирает возле пчел.

Мой прадед до последнего держал пчел.Когда умер три оставались.

завтра на тверезу  Думаю смісла  "розмовляти не буде '

Только что, AVA сказал:

завтра на тверезу  Думаю смісла  "розмовляти не буде '

Зітріть мій пяний маразм , щоб незасорять тему, вибачаюсь

• Like 2
  • Haha 1