Перейти к содержанию
ternobee

Тернопільська обласна асоціація пасічників ім. Миколи Михалевича запрошує пасічників

В теме 36 сообщений

37 минут назад, Rusyj4 сказал:

Щось про все дізнаюся опісля...Навкруги м.Борщова є багато бджолярів, яких знаю, які б точно хотіли на такі збори прийти. Бажано про такі заходи хоч на форумі написати, можливо, ще б хтось прийшов. 

Перд останній тижденнь грудння плануєм провести збори пасічників у м. Борщів, прозьба така зберіт номера телефонів усіх не байдужих хто хоче долучитись до цих зборів, остаточно я напишу дату коли буд ці збори:wave:

21 минуту назад, mukola-s сказал:

ніхто нікого не силую  в спілку не гонить   і ніхто нікому не забороняє обєднуватись 

все правильно сказано, 

Поделиться сообщением

5 хвилин тому, Андрі сказав:

Перд останній тижденнь грудння плануєм провести збори пасічників у м. Борщів, прозьба така зберіт номера телефонів усіх не байдужих хто хоче долучитись до цих зборів, остаточно я напишу дату коли буд ці збори:wave:

Дуже гарно. Передзвоню до всіх кого знаю.

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Пахомич сказал:

1 час назад, Андрі сказал:

все так і мало бути, но дехто каже що це шкварки:af: а не молоді і енергійні,:ole_ole:

до цього форуму, 2 тижні тому назад я з ще одним товаришом організували такі собі збори місцеві,  можна подивитись на каналі  Іван Фелепчук , збори у М-Подільскій, хотів запросить  Тернопільску спілку  так навідь контактів не знайшов, то прошо може іти мова:helpme:

Можливо вам двом молодим і енергийним  спілка повина ще і каву подати в ліжко?:blink: 

не треба каву подавать самі можем піднести ,а от прийіхать і розказать, як ви боретесь з протравою бжіл на полях, технологійов ведення бжільництва поділитись , як організуватись при здачі меду, оце треба було розказать ,а тепер коли припекло запізно спохватились , бездіяльних людей не поважаю, 

Поделиться сообщением

Только что, Андрі сказал:

не треба каву подавать самі можем піднести ,а от прийіхать і розказать, як ви боретесь з протравою бжіл на полях, технологійов ведення бжільництва поділитись , як організуватись при здачі меду, оце треба було розказать ,а тепер коли припекло запізно спохватились , бездіяльних людей не поважаю, 

@Пахомич буде скоро  70, якраз на ювілей.

Поделиться сообщением

23 години тому, Андрі сказав:

спілка не працювала до 2.12.017 , а кажу це тому, що нігде не організувала на районих навідь маштабах хочаби раз у два роки якісь збори, чи запрошення навідь на зїзд у Тернопіль пасічників, :( то  про яку роботу спілки можна говорить....  я як  житель тернопільщини  їздив пару років на чернівечину, на збори пасічників бо внас не проводились нігде, і скажу так Чернівечина пройшла цю модернізацію і багато чого вони вже добились і каждий раз вони вдосконалюються,:ay:

Повністю із Вами погоджуюсь. Я наприклад їздив у Івано-Франківськ. Вони проводять ярмарки семінари, різні зустрічі із передовими пасічниками. Є чого повчитися і взяти приклад. Також знайомий із Чернівецькими. Люди розвиваються, популяризують бджільництво серед населення, вчать людей вживати продукти бджільництва. 

Поделиться сообщением

В 04.12.2017 в 00:17, Пахомич сказав:

І скільки пасічників вже війшли? То ти говорив від франківщини ? Якщо по чесному  то виглядало , як рейдерська атака. Стретович виставив 2-ох шкварків невідомого походження не членів асоціації, проголосували і все . Дмитрук В.А. розпинася   за гільдью і які багатства ми будемо мати при вступі  до медоварів ,нехай пріз підтвердить. Взагалі в асоціації зареєстровано до 100 членів  на форумі було присутньо з десяток. Всього зареєстрованних на форумі десь 150 . Стретовиу було запропоновано приїхати в грудні на збори і обговорити.  А тобі mukola - s чого так пече тернопільщина ,шо Стретович пообіцяв  на пасіку дотацію? Взагалі Стретовичу спілка потрібна на папері:IMHO:А якщо чесно , то спілка мабуть здохла.  

Скажіть будь ласка, які заходи організовувала Тернопільська спілка: ярмарки, семінари, навчання?

Поделиться сообщением

23 часа назад, mukola-s сказал:

ніхто нікого не силую  в спілку не гонить   і ніхто нікому не забороняє обєднуватись 

А мене і на мотузці тута незатягните

Поделиться сообщением

1 час назад, targal сказал:

Скажіть будь ласка,  на КІровоградщині --- є якісь "спілки" чи "обєднання"?:ah:

Поделиться сообщением

Кірвоградські пасічники у спілки невступають. Наче тихо нечув

Поделиться сообщением

В 04.12.2017 в 22:52, Wladimir_K сказал:

@Пахомич буде скоро  70, якраз на ювілей.

Як завжди "В бій ідуть старики"

17 часов назад, Андрій Павлюк сказал:

Скажіть будь ласка, які заходи організовувала Тернопільська спілка: ярмарки, семінари, навчання?

Ви член спілки.

Поделиться сообщением

19 часов назад, Андрій Павлюк сказал:

Як я зрозумів , то ви один  з тих двох "шкварків" від Стретовича. Я член спілки , ви ні. Ви вимагаєте  від  90  членів спілки щоб ми вам зробили ( не членам спілки),то шо ви написали.  А я один  із членів  відповідаю , ,а шо ви зробили для  ,шоб все це було. 

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти