Jump to content
Денис

Продажа, покупка медоносов

Recommended Posts

продам семена мордовника 8 кг продам корневища ваточника 5 грн шт принимаю заказы на семена медоносов любые :)

Куплю огуречную траву (бурачник лекарственный) Borago officinalis L. для пробы семян 100--200шт Можна в личку.
На будь-якому ринку фасоване в пакетиках разом з морквою й помідорами є. Як салатна культура використовується - до речі, дуже сманий в салатах. А через рік з пакетика будете мати насіння жменями - встигайте збирати - осипається. Edited by Николай Иванович

Продам буркун насіння - дворічний, суміш жовтого та білого - 25 грн/кг , від тони й більше - 15 грн/кг , торг) :az: 067 50 347 00

Добрий день. Люди підкажіть де взяти насіння або, ще краще, саджанці терну білого або звичайного. Щось ніяк не можу знайти. Хочу навколо пасіки зробити живопліт.

Люди підкажіть де взяти насіння або, ще краще, саджанці терну білого або звичайного

Якщо Ви з ТИХ Черлян, що знаю, то я біля Княжого Мосту копав на краю дачних ділянок(свою городив), бачив попри колію з Городка на Мостиську. А так навесні дивіться де під ліском чи посадкою кущі цвітуть без листя білосніжним цвітом... :wave: ПС. Тільки врахуйте, що терен потім розростається корнем як обліпиха...

Продам насіння фацелії. Вартість 40 грн. за кг. Доставка поштою або перевізниками по всій Україні. 067-968-41-68, Олександр oilyasota@gmail.com

Куплю семена или корни кипрея узколистого (иван-чая) 100-200г ? Запорожье. :helpme:

Edited by Козак
Куплю семена или корни кипрея узколистого (иван-чая) 100-200г ? Запорожье.

На пожарищах сам вырастает, создайте условия. :hi:

Куплю для себя не много семян синяка

Шукаю черенки або саджанці смородини криваво-червоної (декоративна рослина), може в когось росте чи бачив десь таке: Ribes%20sanguineum%20_Atrorubens_1.jpg Куплю або обміняю на саджанці винограду, плодових дерев, кущів.

Можливо тут спробувати

Дякую, бачив там, але "В наличии: 0 шт" :dntknw: А дуже цікаво спробувати її як підщепу для штамбового агрусу - вона не уражуєтся склівкою, тому такий штамб буде довговічним. В Німеччині саме її використовують як підщепу для ягідників.

Всі повідомлення по кооперацію в замовленні саджанців (фундук та ін.) виділив в окрему тему: Кооперація в замовленні саджанців, разом- дешевше

Неужели не у кого нет семян синяка?
Посмотрите Вот тут может что и подойдёт :hi:

Знайомий фермер продає насіння буркуну ( суміш жовтий і білий) має кілька мішків. Ціна 20грн/кг

Є також насіння росторопші http://www.mplants.org.ua/view_main_right.php?id=92 ціна 15грн/кг

Саме час засіяти буркунчиком поля, пустирі та все що не лінь навкруги пасіки) 20-25 грн/кг суміш жовтого з білим багаторічний. буркун (донник) Відправляю автоперевізниками з Києва по Україні 067 503 47 00

З'явилось в магазинчику біля мене насіння білої конюшини, тільки ціна кусається - 138 грн/кг Кому може треба - скажу де то є

Куплю семена мордовника шароголового!

Куплю семена мордовника шароголового!
Че ж не спросил у Егошина? У меня есть немного - поделюсь.

Куплю семена "Цикория обыкновенного"(Петрів батіг) :hi:

Саме час засіяти буркунчиком поля, пустирі та все що не лінь навкруги пасіки) 20-25 грн/кг суміш жовтого з білим багаторічний. буркун (донник) Відправляю автоперевізниками з Києва по Україні 067 503 47 00
А вы еще продаете семена донников? Я б купил. А заодно ищу семена фацелии, синяка, шалфея и для полного счастья саженцы иссопа. Буду очень признателен за помощь в поисках и приобретении

куплю пару кг. буркуна, синяка