Перейти к содержанию

Среднерусская порода


novichok

Рекомендуемые сообщения

Та шкода :dntknw: Думав не перезимують, кліща не ганяв, не підкармлював, гніздо не собирав- :blink: перезимували...В цьому році думав одумаються- а вони і меду і 2 відвотки, і по меду в перших :dntknw: шкода...Щоправда матку знайти не вдавалось, ех під ніготь її, може б доця була краща :IMHO1:
була і в мене така сім'я, "по-паспорту" як купував помісь італійки і середньорусської :umora: , бджоли і жовті і сірі були. до вулика не підпускали, коли відкривав - вітались усім сімейством, матку знайти не реально було, проте меду давала багато(у порівнянні з іншими сім'ями пасіки). в 2013 році взяв і пересіяв її церез роздільну решітку( дно - корпус - решітка - корпус), брав порамочно і зтрушував, після струшування дав димом зверху і відразу побачив рижого "поплавка"). Матка виявилася жовтою, посадив у кліточку між рамок, через добу замінив стару матку молодою УС від Паламарчука - прийняли на ура. В кінці сезону сім'ю як підмінили :) , що буде по меду в цьому році подивимось.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...брав порамочно і зтрушував...
В що одягалися, на якій відстані сусідів кусали? :hi: Доречі, якщо навесні після обльоту- витрусити перед відводком, побризкавши і відводок і злюк чимось пахучим- на льоток від матки решіточку- обєднаються без проблем?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В що одягалися, на якій відстані сусідів кусали? :hi:
одягав костюм бджоляра такий і штани, кирзові чоботи з високими полами, штани по верху чоботів, з піднизу джинсовий костюм - бо прокусують у інакшому разі, свято було ще те :umora: , процедуру цю проводив в 12 - 13 годин дня у червні, частина бджоли була в полі та і сусіди завдяки спеці в хаті були.
Доречі, якщо навесні після обльоту- витрусити перед відводком, побризкавши і відводок і злюк чимось пахучим- на льоток від матки решіточку- обєднаються без проблем?
на весні збризкував сім'ю, у яку зсипав бджолу, мелісовим відваром (концентрація приблизна жменю на півлітру води), ставив зверху корпус і роздільну решітку і струшував бжділ з сім'ї, що ліквідувалася, збризкуючи їх попередньо тим самим розчином, змочені бджоли з рамок гарно зпадали, робив це на початку квітня, як установилася гарна погода, десь близько 12ї дня боїв між бджолами не було, сім'я попрацювала той рік гарно на форумі є тема де описується питання об'єднання відводків, раджу спочатку перечитати її
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сусідів шкода, і так медком підмазуєм, а то б і бітоном не розрахувались...

Пройдена ситуація. А що говорити мені ,- я ж на шести дачних сотках...От і вимушений опробувати бакфаст.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

до вулика не підпускали, коли відкривав - вітались усім сімейством, матку знайти не реально було, проте меду давала багато(у порівнянні з іншими сім'ями пасіки).

Задорнов - відпочиває,хоч його давно вже пора на песію,- вижив з ума! Як уявив=коли відкривав - вітались усім сімейством,= так пупа надірвав! Дякую за настрій! З Новим Старим роком Вас, шановний! :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
А тим часом...

Svan, А Ви думаєте, що це різновид середньоросійської? Тільки Ваш жарт написаний 31.03 , а не 01.04. Розкусили.... :umora::rofl:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Кто содержит Среднеруские Пчелы 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Tedo сказав:

Среднеруские Пчелы

Виходить це бджоли ще з Русі  а от среднерусские  це вже  Россія .

Не ображайтесь , що виправив .  Це те слово яком маніпулюють та  приписують собі Україну  россияни, ось цих  дві букви сс відіграють велику роль... 

       "Пчёлы среднерусской породы медоносных пчёл в чистом виде остались на территории Российской Федерации, пожалуй, только в республике Башкортостан да в прилегающих республиках и областях."

 

Навіщо вони вам ...      

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це група популяцій звичайної меліфера-меліфера, якіх штучно об'єднали в т.зв. породу з дивною назвою. Ніколи не було середньої Русі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут є багато маніпуляцій.Русь була...але тільки Київська.Все інше-росія, а точніше- московія.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Павло Михайлович сказав:

Тут є багато маніпуляцій.Русь була...але тільки Київська.Все інше-росія, а точніше- московія.

Згоден. Але це не тема обговорення походження імен  держав. Тому щоб не було образ - по темі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приношу вибачення.:hi:.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...
В 24.02.2017 в 15:49, melkart сказал:

Це група популяцій звичайної меліфера-меліфера, якіх штучно об'єднали в т.зв. породу з дивною назвою. Ніколи не було середньої Русі.

    Название идет от Среднерусской равнины (географическое название), по одному из мест обитания. 

 Как писал поэт Эрнст Саприцкий
Среднерусская равнина –
Край лесов, полей и рек,
Здесь родился, здесь я вырос,
Здесь закончу я свой век. 
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

 

 

пасека СР породы в Пермском крае

Пакетное направление 400 семей на одном точке

Рассказывает заводчик Безматерных

4 е части лекций

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В старих джерелах ніякої КИЇВСЬКОЇ РУСІ не було- була РУСЬ, і крапка...це назву почали приписувати в 19му столітті. І назва породи апіс меліфера меліфера не може бути середньоруською тому що це суто лісова бджола була, з якою працювати можна було в період її спокою, тобто при бурхливому взятку і при відборі сотів пізньої осені, а так вони дуже агресивні...і зона їх розповсюдження перебільшена. Де по лісостеповому поясу була їнша порода, чомусь приписують темній лісовій. Дивіться краще відео Суботи, де згадується ця порода і відео роботи з бортями з Башкирії і Сибірській частині Росії.Ця порода суто лісова, надзвичайно притосована до взятку лісового і прилеглих частин.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Среднерусская ,это принятое название тёмных лесных пчел в России ,проживающих в пределах России.

В Украине и Белоруссии и Польше их наверное называют просто темными лесными,полесскими и тд

Не я открывал тему , хотя может кому интересны тёмные лесные из России-срелнерусские.

А что чья Русь так и кто приватизировал это название ,как кому то видится неправомерно, так в мире вообще много чего странного необычного и несправедливого каждый день происходит и в истории копатся делитантам,то есть нам с вами ,не следует, пусть профессиональные историки разбираются в этом ,они зарплату за это получают . 

А вот например ,что я не Русич ,а ордынец ,фино- мокшанин или 

Полубурят - полукозах , меня лично это нисколько ненапрягает . Нации всякие есть ,и своей крови стыдится не стоит . К тому же у нас треть ,а местами четверть населения с Украинскими фамилиями, у моей жены дед Беларусь,у меня дед из -под Полтавы ( медали б .Махно 2 шт прятал ,думали красноармейские,они похожи ) .  

ТаК мы и живём перемешанный СССР....никто.....и все сразу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Среднесссрский народ

И среднесссрские пчелы

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Рудаков Юрий сказав:

асколько я например Русич?

Ну примерно наполовину наверное:dntknw:

Главное не % крови ,а ощущения себя кем то .

А возникло это мироощущение по ошибке , из за умысла злого или по исторической перспективе

Это уже второстепенной

Знаете 

Евреи откуда то из  Камбоджи или из под Тайланда откапали одно из колен израилевых 

Ну чистые камбоджийцы лицами

Тору почитают .....все признали !

Не по темі;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Рудаков Юрий сказав:

Среднерусская ,это принятое название тёмных лесных пчел в России ,проживающих в пределах России.

В Украине и Белоруссии и Польше их наверное называют просто темными лесными,полесскими и тд

Не я открывал тему , хотя может кому интересны тёмные лесные из России-срелнерусские.

А что чья Русь так и кто приватизировал это название ,как кому то видится неправомерно, так в мире вообще много чего странного необычного и несправедливого каждый день происходит и в истории копатся делитантам,то есть нам с вами ,не следует, пусть профессиональные историки разбираются в этом ,они зарплату за это получают . 

А вот например ,что я не Русич ,а ордынец ,фино- мокшанин или 

Полубурят - полукозах , меня лично это нисколько ненапрягает . Нации всякие есть ,и своей крови стыдится не стоит . К тому же у нас треть ,а местами четверть населения с Украинскими фамилиями, у моей жены дед Беларусь,у меня дед из -под Полтавы ( медали б .Махно 2 шт прятал ,думали красноармейские,они похожи ) .  

ТаК мы и живём перемешанный СССР....никто.....и все сразу.

Все по теме...материнская составляющая  пчел среднеруской породьі на огромньіх просторах Росийской Федерации, не взирая на несанкционированньій прилив карпатской и кавказской пород, всетаки остается среднеруской...а вот сколько нужно поколений чтоб вернуть все на свои места, вопрос к генетикам. И возврат к первоистокам думаю будет длительньім....Из упоминаний старожилов среднеруская бьіла пчелой кусючей, но не в такой мере как в недавнем и теперь....Относительно кто с кем перемешался, полагаю что материнская составляющая также изначально бьіла словяно арийской как вам будет угодно...и возвратить все ...дело не менее ста и более лет...ведь раньше победителями в войнах бьіль мужчиньі разньіх рас(арабьі, китайская расса и др)...теперь тот процес идет без войн к сожалению...Уничтожается или возрождается основа...имею ввиду СРЕДНЕРУССКУЮ породу или темную лесную. Процес возрождения виден....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Uran сказал:

Все по теме...материнская составляющая  пчел среднеруской породьі на огромньіх просторах Росийской Федерации, не взирая на несанкционированньій прилив карпатской и кавказской пород, всетаки остается среднеруской...а вот сколько нужно поколений чтоб вернуть все на свои места, вопрос к генетикам. И возврат к первоистокам думаю будет длительньім....Из упоминаний старожилов среднеруская бьіла пчелой кусючей, но не в такой мере как в недавнем и теперь....Относительно кто с кем перемешался, полагаю что материнская составляющая также изначально бьіла словяно арийской как вам будет угодно...и возвратить все ...дело не менее ста и более лет...ведь раньше победителями в войнах бьіль мужчиньі разньіх рас(арабьі, китайская расса и др)...теперь тот процес идет без войн к сожалению...Уничтожается или возрождается основа...имею ввиду СРЕДНЕРУССКУЮ породу или темную лесную. Процес возрождения виден....

Юран,

Ср была кусучей 

Представь ,ты на высоте 6 метров на сосне пристегнут на ремне и борть тормошишь и мёд отбираешь

И несколько бортей в день

Как долго протянешьс  кусучими   пчелами ,...в этом случае?

ЧистопородкА ср была не слишком агрессивна

И это не только 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:IMHO1:...

:IMHO1:

....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Рудаков Юрий сказал:

Среднерусская ,это принятое название тёмных лесных пчел в России ,проживающих в пределах России.

В Украине и Белоруссии и Польше их наверное называют просто темными лесными,полесскими и тд

Не я открывал тему , хотя может кому интересны тёмные лесные из России-срелнерусские.

А что чья Русь так и кто приватизировал это название ,как кому то видится неправомерно, так в мире вообще много чего странного необычного и несправедливого каждый день происходит и в истории копатся делитантам,то есть нам с вами ,не следует, пусть профессиональные историки разбираются в этом ,они зарплату за это получают . 

А вот например ,что я не Русич ,а ордынец ,фино- мокшанин или 

Полубурят - полукозах , меня лично это нисколько ненапрягает . Нации всякие есть ,и своей крови стыдится не стоит . К тому же у нас треть ,а местами четверть населения с Украинскими фамилиями, у моей жены дед Беларусь,у меня дед из -под Полтавы ( медали б .Махно 2 шт прятал ,думали красноармейские,они похожи ) .  

ТаК мы и живём перемешанный СССР....никто.....и все сразу.

Среднерусская она у вас. А так она - среднеевропейская тёмная лесная. В Украине её разновидность - полеская темная лесная. На точке есть и тема о ней.

 О ней здесь:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...