Перейти к содержанию

"Наскоковое" пчеловодство. Пасечникам выходного дня


Петрович 49

Рекомендуемые сообщения

24 минуты назад, AntonUa сказал:

Ага... Только от этого как-то не радостно :(

З вівторка опять морози і похолоданя , так що бджолам не до роїв буде 

Шукайте по телефону когось з місцевих , хто зможе просто добавить рамок з боку гнізда до повного вулика після похолодання 

для цього суперпасічника ненадо , головне щоб невтік після першого укуса , замість димаря сигарета підійде 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ага... Только от этого как-то не радостно [emoji20]

Пишіть куди під'їхати, де взяти рамки і куди покласти. Все виконаю за символічну плату та оплату газу на дорогу. Номер карточки давати? default_opr06K9J.gif

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, AntonUa сказав:

Был на пасеке почти месяц назад. Теперь из-за карантина без машины не приедешь. Чую полетит не один рой из моих 4 семей. Вот местным пчеловодам повезёт...

А где? Где роеловки расставлять?:rofl:

А если серьёзно, то оно Вам надо? Приедете в конце июля откачаете мед и домой до следующей весны.

P.S. Без машины bla bla car в помощь. :af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Niland сказал:

А где? Где роеловки расставлять?:rofl:

А если серьёзно, то оно Вам надо? Приедете в конце июля откачаете мед и домой до следующей весны.

P.S. Без машины bla bla car в помощь. :af:

Васильковский р-н. с.Рославичи :umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...
В 20.12.2020 в 21:57, ромео сказал:

 

 

Запозичив ролика з сусідньої теми. Вибачаюсь @ромео:hi:. "Почерк" автора близький пасічникам вихідного дня, тож можна зробити корисні висновки. 

1. Медові запаси. При умові вцілівшої сім'ї, тих запасів, що показані, недостатньо для зимівлі!!! Хіба що бігати з пакетиками, влада і вірус (а може без "і") підкинуть чимало вихідних. Не втомлююсь повторювати: осінню 15см меду над головою у бджіл.

2. Автор давав сироп 10літрів, як він каже. Це відводкові на який розпорошений на 10 рамок, а обсижував скільки ... :dntknw: Лише цього достатньо щоб сім'я загнулась:IMHO:.

3. Маточник. Явно свіщовий. Мені відома лиш одна причина такого - несподівана втрата матки. А матка була цьгорічна і працювала непогано, судячи по розплоду. Скоріш за все,  напад злодійок. Пасічник міг би і помітити... Мабуть були робочі дні.:hmm:

4. Кліщ. Автор справедливо поставив це на перше місце. Полоски ставив 24 серпня.  Пізно! Дуже пізно! Тут на рекомендації "після медозбору" не слід зважати. Адже мова про відводок. І кліщ з весни, мабуть, і рік несприятливий. Полоски діяли, бо на дні безліч кліща. А от куди поділися закліщені бджоли? На дні вулика їх немає, можливо виповзали звулика, аби загинути на волі. Тоді біля льотка повинно бути кладовище (як і при згаданому вище нападі). Нам цього не показали. Можливо полетіли шукати кращого господаря.:wave:

Всім успішної зимівлі!

 

P.S. Написав і замислився: а чи насправді це "документальне" кіно, чи не "ігрове" часом?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Петрович 49 сказал:

Запозичив ролика з сусідньої теми. Вибачаюсь @ромео:hi:. "Почерк" автора близький пасічникам вихідного дня, тож можна зробити корисні висновки. 

1. Медові запаси. При умові вцілівшої сім'ї, тих запасів, що показані, недостатньо для зимівлі!!! Хіба що бігати з пакетиками, влада і вірус (а може без "і") підкинуть чимало вихідних. Не втомлююсь повторювати: осінню 15см меду над головою у бджіл.

2. Автор давав сироп 10літрів, як він каже. Це відводкові на який розпорошений на 10 рамок, а обсижував скільки ... :dntknw: Лише цього достатньо щоб сім'я загнулась:IMHO:.

3. Маточник. Явно свіщовий. Мені відома лиш одна причина такого - несподівана втрата матки. А матка була цьгорічна і працювала непогано, судячи по розплоду. Скоріш за все,  напад злодійок. Пасічник міг би і помітити... Мабуть були робочі дні.:hmm:

4. Кліщ. Автор справедливо поставив це на перше місце. Полоски ставив 24 серпня.  Пізно! Дуже пізно! Тут на рекомендації "після медозбору" не слід зважати. Адже мова про відводок. І кліщ з весни, мабуть, і рік несприятливий. Полоски діяли, бо на дні безліч кліща. А от куди поділися закліщені бджоли? На дні вулика їх немає, можливо виповзали звулика, аби загинути на волі. Тоді біля льотка повинно бути кладовище (як і при згаданому вище нападі). Нам цього не показали. Можливо полетіли шукати кращого господаря.:wave:

Всім успішної зимівлі!

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я предполагаю, что на пасеку надо ездить не тогда, когда есть возможность, а когда это необходимо. Это как посадить огурцы и приезжать раз в неделю. На выходе одни засохнут, другие будут висеть желтыми кабаками. По этому мы огурцы давно не садим. Я могу и 2 и 3 раза в неделю приезжать, но это 100 грн затрат на каждую поездку. Говорил уже, калькулятор - лучший друг человека.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 27.12.2020 в 12:19, Макарыч57 сказал:

Я предполагаю, что на пасеку надо ездить не тогда, когда есть возможность, а когда это необходимо.

Пусть "необходимость" возникает тогда, когда у нас есть "возможность"!:az:

 

В 27.12.2020 в 12:19, Макарыч57 сказал:

Это как посадить огурцы и приезжать раз в неделю. На выходе одни засохнут, другие будут висеть желтыми кабаками. По этому мы огурцы давно не садим.

Садіть часник.:ay: Невибагливий, довго зберігається, тримається в ціні. Я вирощую, в Харкові даю "букетик":ax: в нагрузку покупцям меду. Запам'ятовують - двигун торгівлі:ole_ole:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Петрович 49 сказал:

Пусть "необходимость" возникает тогда, когда у нас есть "возможность"!:az:

Да да, звучит как тост!::az:

25 минут назад, Петрович 49 сказал:

Садіть часник.:ay: Невибагливий, довго зберігається, тримається в ціні.

Пробовал. У меня почва слишком бедная и твердая, головки вырастают малннькие.

26 минут назад, Петрович 49 сказал:

Я вирощую, в Харкові даю "букетик":ax: в нагрузку покупцям меду.

Интересное сочетание. Ну ладно, к салу, а то к меду. :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27.12.2020 в 11:19, Макарыч57 сказав:

Я предполагаю, что на пасеку надо ездить не тогда, когда есть возможность, а когда это необходимо. Это как посадить огурцы и приезжать раз в неделю. На выходе одни засохнут, другие будут висеть желтыми кабаками. По этому мы огурцы давно не садим. Я могу и 2 и 3 раза в неделю приезжать, но это 100 грн затрат на каждую поездку. Говорил уже, калькулятор - лучший друг человека.

Можна й автоматичний полив створити. То не так і важко з нинішніми механізмами. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Len Don сказал:

Можна й автоматичний полив створити. То не так і важко з нинішніми механізмами. 

Я прикидывал. Есть розетка-таймер, выравниватель давления и дальше разводка труб. Боюсь одного: где-то , что-то глюканет и затопит соседей. Может же когда-то наступит время, когда можно будет больше времени проводить на природе и контролировать процессы. :veselo:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Макарыч57 сказав:

Я прикидывал. Есть розетка-таймер, выравниватель давления и дальше разводка труб. Боюсь одного: где-то , что-то глюканет и затопит соседей. Может же когда-то наступит время, когда можно будет больше времени проводить на природе и контролировать процессы. :veselo:

У сусіда просте обладнання для поливу огірків. Біля коріння перевернута пляшка пластикова. Горлишко відрегульоване на маленьку дірочку. Пляшка на 2 літри, може й більша.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Len Don сказал:

Пляшка на 2 літри, може й більша

"Это несерьйозно".  :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Петрович 49 сказал:

Садіть часник.:ay: Невибагливий, довго зберігається, тримається в ціні. Я вирощую, в Харкові даю "букетик":ax: в нагрузку покупцям меду. Запам'ятовують - двигун торгівлі:ole_ole:.

А я и думаю кто это чеснок дает к меду...:umora: Один клиент рассказывал как брал мед с доставкой к метро Холодная гора. ( правда случай был)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Макарыч57 сказав:

"Это несерьйозно".  :crazy:

Правильно , примітив, але коли відрегульована пляшка, вистачає її днів на три, а то й більше.

Якраз до вихідних спасе від суховіїв.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Len Don сказал:

равильно , примітив, але коли відрегульована пляшка, вистачає її днів на три, а то й більше.

Якраз до вихідних спасе від суховіїв.

Главное, что бы у печел в поилке вода была, а огурцы мы и на рынке купим. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Макарыч57 сказав:

Главное, что бы у печел в поилке вода была, а огурцы мы и на рынке купим. ;)

А для бджіл можна й копанку викопати, де й карасів розводити заодно. Бачив таку колись у Миколаївській області - там теж спека . Забетонована була.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Александр К. сказал:

Один клиент рассказывал как брал мед с доставкой к метро Холодная гора. ( правда случай был)

Бувало...:hmm: Мабуть без часнику:dntknw:, бо "один клиент" до Вас мігрував:umora:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Len Don сказав:

А для бджіл можна й копанку викопати, де й карасів розводити заодно. Бачив таку колись у Миколаївській області - там теж спека . Забетонована була.:ah:

У мене такий же ставочок є. Якось виставлю фото.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

У мене такий же ставочок є.

Был очень удивлен, когда узнал, что по современной технологии воду из бассейна на зиму не сливают, а бросают по периметру пластиковые поплавки. :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Макарыч57 сказав:

Был очень удивлен, когда узнал, что по современной технологии воду из бассейна на зиму не сливают, а бросают по периметру пластиковые поплавки. :crazy:

У мене по периметру росте в ящиках рогоза, татариння, осока та деякі болотяні медоноси. І так вже років з двадцять. :dntknw:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, ДобровоЛ сказав:

У мене такий же ставочок є. Якось виставлю фото.

 

10 годин тому, Len Don сказав:

А для бджіл можна й копанку викопати, де й карасів розводити заодно. Бачив таку колись у Миколаївській області - там теж спека . Забетонована була.:ah:

Де воду для копанок/ставочків брати?  Тут в криницях на кільканадцятьметровій глибині пропадає, а у вас в калюжах навіть карасів дозволяє вирощувати?! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, medhon сказал:

 

Де воду для копанок/ставочків брати?  Тут в криницях на кільканадцятьметровій глибині пропадає, а у вас в калюжах навіть карасів дозволяє вирощувати?! 

Цей рік сосідка пожалілась на бджолу в дворі на воді в ємкостях ,  по руслу річки була заводь  з водою , вода весною сжодить ,

а в заводях  бджоли воду беруть за 200м , а тут пішов а все висохло перший раз 

Поїлок скільки неставив прошлі роки , бджоли все рівно літали на луки на розлив , він у затишку на сонці ,

даже рано весною у випаленій траві вода аж гаряча , вона даже невода на краях розливу , а мокра чорна недогорівша трава , як станеш вода виступає 

інтересно попіл також якісь мікроелементи дає , гул стоїть неменший чим на пасікі і земля просто заслана бджолою , сонях розбавляють у рамках чи попіл носять :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, AVA сказав:

Цей рік сосідка пожалілась на бджолу в дворі на воді в ємкостях ,  по руслу річки була заводь  з водою , вода весною сжодить ,

а в заводях  бджоли воду беруть за 200м , а тут пішов а все висохло перший раз 

Поїлок скільки неставив прошлі роки , бджоли все рівно літали на луки на розлив , він у затишку на сонці ,

даже рано весною у випаленій траві вода аж гаряча , вона даже невода на краях розливу , а мокра чорна недогорівша трава , як станеш вода виступає 

інтересно попіл також якісь мікроелементи дає , гул стоїть неменший чим на пасікі і земля просто заслана бджолою , сонях розбавляють у рамках чи попіл носять :umora:

Так отож! Річки висихають, а тут в калюжах карасів ростять:umora: хіба використовувати копанку, але забетоновану як резервуар для, приміром, крапельного поливу, і постійно викачувати-накачувати його, інакше випаровуватиметься і засмердірджуватиметься.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, medhon сказав:

 

Де воду для копанок/ставочків брати?  Тут в криницях на кільканадцятьметровій глибині пропадає, а у вас в калюжах навіть карасів дозволяє вирощувати?! 

Та навіть дощову воду можна використовувати, якщо вдало налагодити її сток.

А там, у Миколаївській області, як я пам'ятаю,  використовували й привозну воду. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...