slavik

Что надо иметь на пасеке???

74 сообщения в этой теме

я так думаю что если пчела ужалит в область лица и нужно выташить жало :IMHO1:
я так думаю что если пчела ужалит в область лица и нужно посмотреть... в глазную щель: а вдруг, да увидишь зеркало/лицо - радостей не счесть ...
1 пользователю понравилось это

Поделиться сообщением

пчела ужалит в область лица
Саме так. "Космічно-водолазної" екіпіровки не маю. Халат на одному гудзику і сітка з природною вентиляцією. Тож завжди знайдеться "шальная" бджілка, що намагається досягти ближчого контакту, так би мовити, "нос к носу". Після одного випадку, коли з першою космічною швидкістю біг до хати до дзеркала, щоб витягти жало з повіки, - вирішив, що краще носити в кишені маленьке дзеркальце. Зручно. Ногам легше. :umora: П.С. Ну, тим хто має добру амуніцію, річ зайва. :wave:
или в область задницы ;)
Не думаю, що пасічник допустить просування потенційної небезпеки так далеко. Вже після мандрівок бджоли вище коліна починається панічний танець з хлопанням по ногах. А при наближенні до "стратегічно важливої зони", нижній одяг приспускається з метою: "живьём брать гада". :umora:

Поделиться сообщением

Після одного випадку, коли з першою космічною швидкістю біг до хати до дзеркала, щоб витягти жало з повіки, - вирішив, що краще носити в кишені маленьке дзеркальце.
Коли в мене був схожий випадок і частина отрути потрапила на слизову оболонку - я тим оком бачити пів дня не міг, спочатку сльозилось дуже сильно, а потім очне яблуко почало набрякати - зеркальце в таких випадках мабуть не дуже допоможе.... хоча :dntknw: Изменено пользователем Бджолопотам
2 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Після одного випадку, коли з першою космічною швидкістю біг до хати до дзеркала, щоб витягти жало з повіки, - вирішив, що краще носити в кишені маленьке дзеркальце.
Коли в мене був схожий випадок і частина отрути потрапила на слизову оболонку - я тим оком бачити пів дня не міг, спочатку сльозилось дуже сильно, а потім очне яблуко почало набрякати - зеркальце в таких випадках мабуть не дуже допоможе.... хоча :dntknw:
Ну, це вже критичний випадок. Тут зрозуміло. Але все ж таки оперативність тут стала б доречною. Але, коли вжалить у не дуже болюче місце, наприклад у вухо, то погодьтеся, що не зовсім зручно працювати біля вуликів, коли в тебе у вусі ..надцять хвилин працює насос по закачці отрути у вухо.

Поделиться сообщением

если пчела ужалит в область лица и нужно выташить жало

Зрозуміло. Якось обходжуся без дзеркала - ногтем в тому місці проведу пару раз і далі "в бій", нема коли себе в люстерка розглядати... :) . Втім треба якесь покласти, хай лежить... :az:

Поделиться сообщением

Коли в мене був схожий випадок і частина отрути потрапила на слизову оболонку - я тим оком бачити пів дня не міг, спочатку сльозилось дуже сильно, а потім очне яблуко почало набрякати - зеркальце в таких випадках мабуть не дуже допоможе.... хоча

Бджолопотам, Прочитав Ваш пост і згадав, як цьогоріч тричі у вухо бджоли залітали. :helpme: Ось тоді й згадав , що пинцет під рукою не був би лишнім.

Поделиться сообщением

Вот здесь написали много хорошего и важного, а где это можно достать по средней цене в киевской области?

Поделиться сообщением

Пчеломагазин в Киеве на милютенко не плохой, в Броварах возле вокзала аж два магазинчика, тоже есть интересное по хорошей цене. Часто бываю в Броварах звоните помогу с покупкой.

В 08.03.2016в22:41, Medoed сказал:

Вот здесь написали много хорошего и важного, а где это можно достать по средней цене в киевской области?

Пчеломагазин в Киеве на милютенко не плохой, в Броварах возле вокзала аж два магазинчика, тоже есть интересное по хорошей цене. Часто бываю в Броварах звоните помогу с покупкой

Поделиться сообщением

В 29.09.2014в22:52, ромео сказал:

Саме так. "Космічно-водолазної" екіпіровки не маю. Халат на одному гудзику і сітка з природною вентиляцією. Тож завжди знайдеться "шальная" бджілка, що намагається досягти ближчого контакту, так би мовити, "нос к носу". Після одного випадку, коли з першою космічною швидкістю біг до хати до дзеркала, щоб витягти жало з повіки, - вирішив, що краще носити в кишені маленьке дзеркальце. Зручно. Ногам легше. :umora: П.С. Ну, тим хто має добру амуніцію, річ зайва. :wave: Не думаю, що пасічник допустить просування потенційної небезпеки так далеко. Вже після мандрівок бджоли вище коліна починається панічний танець з хлопанням по ногах. А при наближенні до "стратегічно важливої зони", нижній одяг приспускається з метою: "живьём брать гада". :umora:

Давно так не ржал . :umora: И главное реальность .:umora: 

Поделиться сообщением

Мужики  з Хмельницькой  області допоможіть з  матками мається на увазі (де купити 10 хороших маток якоїсь породи ) бо я так розумію шо для моїх10 сімей виводити самому свої  дворняги немає смисла .

Поделиться сообщением

В вашем городе есть  хорошие матководы  зайдите на пасеку бис .

Только что, Андрій Муркотун сказал:

Мужики  з Хмельницькой  області допоможіть з  матками мається на увазі (де купити 10 хороших маток якоїсь породи ) бо я так розумію шо для моїх10 сімей виводити самому свої  дворняги немає смисла .

Поделиться сообщением

Ви пробачте звичайно но я новачок і куда зайти я не зрозумів. 

Поделиться сообщением

5 минут назад, Андрій Муркотун сказал:

Ви пробачте звичайно но я новачок і куда зайти я не зрозумів. 

http://pasika.biz/ru/117

Поделиться сообщением

7 минут назад, tolik2362 сказал:

В вашем городе есть  хорошие матководы  зайдите на пасеку бис .

Дякую 

Поделиться сообщением

Читаю названия темы... что нужно уметь на пасеке. Думаю ВСЕ!

А оказывается, что надо иметь, но тоже кажется Все (что надо) :).

3 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Я как тоже начинающий, думаю что нужна на пасеке аптечка с препаратами против алергии . Где то здесь на форуме читал тему про аптечку и для себя решил что она должна обязательно быть пусть даже самая минимальная. 

Поделиться сообщением

14 часа назад, Max сказал:

Я как тоже начинающий, думаю что нужна на пасеке аптечка с препаратами против алергии .

В этом же разделе есть отдельная тема

В 07.03.2016в22:41, Medoed сказал:

Если Вы из Ирпеня, то Вам  ближе всего будет интернет-магазин, который находится в районе м. Академгородок. Там и цены вполне демократичные.

Поделиться сообщением

13 часа назад, Рейл сказал:

В этом же разделе есть отдельная тема

Я ведь не пишу про препараты, как и что нужно использовать. Я высказал свое мнение по вопросу в названии темы.  Что надо иметь на пасеке???

Поделиться сообщением

Что надо иметь на пасеке ??? - МОЗГИ ! 

2 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

32 минуты назад, dedyshkaorlov сказал:

МОЗГИ ! 

нужны везде ... gribnik-club-02.gifне только на пасеке, но и в башке! smile42.gif

Поделиться сообщением

В 08.03.2016 в 22:41, Medoed сказал:

Вам з Ірпеня поближче буде до Боярки. Там є знаменитий "Київоблбджолопром" зі своїм магазином. Та наче й у вас біля вокзалу магазинчик пасічний був...:dntknw:

Поделиться сообщением

Хохо)))) темка виявилася дуже"помічною":)Людина питала поради з чого почати,а,дивись,уже і до сотні добралася

Поделиться сообщением

Бажання рушійна сила)))

19-23-14-clip_image0143.jpg

5 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Если б я имел коня-это был бы номер,

Если б конь имел меня-я б наверно помер...:umora::hi:

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас