Перейти к содержанию

Что надо иметь на пасеке?


slavik

Рекомендуемые сообщения

я так думаю что если пчела ужалит в область лица и нужно выташить жало :IMHO1:
я так думаю что если пчела ужалит в область лица и нужно посмотреть... в глазную щель: а вдруг, да увидишь зеркало/лицо - радостей не счесть ...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пчела ужалит в область лица
Саме так. "Космічно-водолазної" екіпіровки не маю. Халат на одному гудзику і сітка з природною вентиляцією. Тож завжди знайдеться "шальная" бджілка, що намагається досягти ближчого контакту, так би мовити, "нос к носу". Після одного випадку, коли з першою космічною швидкістю біг до хати до дзеркала, щоб витягти жало з повіки, - вирішив, що краще носити в кишені маленьке дзеркальце. Зручно. Ногам легше. :umora: П.С. Ну, тим хто має добру амуніцію, річ зайва. :wave:
или в область задницы ;)
Не думаю, що пасічник допустить просування потенційної небезпеки так далеко. Вже після мандрівок бджоли вище коліна починається панічний танець з хлопанням по ногах. А при наближенні до "стратегічно важливої зони", нижній одяг приспускається з метою: "живьём брать гада". :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Після одного випадку, коли з першою космічною швидкістю біг до хати до дзеркала, щоб витягти жало з повіки, - вирішив, що краще носити в кишені маленьке дзеркальце.
Коли в мене був схожий випадок і частина отрути потрапила на слизову оболонку - я тим оком бачити пів дня не міг, спочатку сльозилось дуже сильно, а потім очне яблуко почало набрякати - зеркальце в таких випадках мабуть не дуже допоможе.... хоча :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Після одного випадку, коли з першою космічною швидкістю біг до хати до дзеркала, щоб витягти жало з повіки, - вирішив, що краще носити в кишені маленьке дзеркальце.
Коли в мене був схожий випадок і частина отрути потрапила на слизову оболонку - я тим оком бачити пів дня не міг, спочатку сльозилось дуже сильно, а потім очне яблуко почало набрякати - зеркальце в таких випадках мабуть не дуже допоможе.... хоча :dntknw:
Ну, це вже критичний випадок. Тут зрозуміло. Але все ж таки оперативність тут стала б доречною. Але, коли вжалить у не дуже болюче місце, наприклад у вухо, то погодьтеся, що не зовсім зручно працювати біля вуликів, коли в тебе у вусі ..надцять хвилин працює насос по закачці отрути у вухо.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

если пчела ужалит в область лица и нужно выташить жало

Зрозуміло. Якось обходжуся без дзеркала - ногтем в тому місці проведу пару раз і далі "в бій", нема коли себе в люстерка розглядати... :) . Втім треба якесь покласти, хай лежить... :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли в мене був схожий випадок і частина отрути потрапила на слизову оболонку - я тим оком бачити пів дня не міг, спочатку сльозилось дуже сильно, а потім очне яблуко почало набрякати - зеркальце в таких випадках мабуть не дуже допоможе.... хоча

Бджолопотам, Прочитав Ваш пост і згадав, як цьогоріч тричі у вухо бджоли залітали. :helpme: Ось тоді й згадав , що пинцет під рукою не був би лишнім.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Вот здесь написали много хорошего и важного, а где это можно достать по средней цене в киевской области?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пчеломагазин в Киеве на милютенко не плохой, в Броварах возле вокзала аж два магазинчика, тоже есть интересное по хорошей цене. Часто бываю в Броварах звоните помогу с покупкой.

В 08.03.2016в22:41, Medoed сказал:

Вот здесь написали много хорошего и важного, а где это можно достать по средней цене в киевской области?

Пчеломагазин в Киеве на милютенко не плохой, в Броварах возле вокзала аж два магазинчика, тоже есть интересное по хорошей цене. Часто бываю в Броварах звоните помогу с покупкой

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.09.2014в22:52, ромео сказал:

Саме так. "Космічно-водолазної" екіпіровки не маю. Халат на одному гудзику і сітка з природною вентиляцією. Тож завжди знайдеться "шальная" бджілка, що намагається досягти ближчого контакту, так би мовити, "нос к носу". Після одного випадку, коли з першою космічною швидкістю біг до хати до дзеркала, щоб витягти жало з повіки, - вирішив, що краще носити в кишені маленьке дзеркальце. Зручно. Ногам легше. :umora: П.С. Ну, тим хто має добру амуніцію, річ зайва. :wave: Не думаю, що пасічник допустить просування потенційної небезпеки так далеко. Вже після мандрівок бджоли вище коліна починається панічний танець з хлопанням по ногах. А при наближенні до "стратегічно важливої зони", нижній одяг приспускається з метою: "живьём брать гада". :umora:

Давно так не ржал . :umora: И главное реальность .:umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Мужики  з Хмельницькой  області допоможіть з  матками мається на увазі (де купити 10 хороших маток якоїсь породи ) бо я так розумію шо для моїх10 сімей виводити самому свої  дворняги немає смисла .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В вашем городе есть  хорошие матководы  зайдите на пасеку бис .

Только что, Андрій Муркотун сказал:

Мужики  з Хмельницькой  області допоможіть з  матками мається на увазі (де купити 10 хороших маток якоїсь породи ) бо я так розумію шо для моїх10 сімей виводити самому свої  дворняги немає смисла .

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви пробачте звичайно но я новачок і куда зайти я не зрозумів. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Андрій Муркотун сказал:

Ви пробачте звичайно но я новачок і куда зайти я не зрозумів. 

 

http://pasika.biz/ru/117

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, tolik2362 сказал:

В вашем городе есть  хорошие матководы  зайдите на пасеку бис .

 

Дякую 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читаю названия темы... что нужно уметь на пасеке. Думаю ВСЕ!

А оказывается, что надо иметь, но тоже кажется Все (что надо) :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я как тоже начинающий, думаю что нужна на пасеке аптечка с препаратами против алергии . Где то здесь на форуме читал тему про аптечку и для себя решил что она должна обязательно быть пусть даже самая минимальная. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, Max сказал:

Я как тоже начинающий, думаю что нужна на пасеке аптечка с препаратами против алергии .

В этом же разделе есть отдельная тема

 

В 07.03.2016в22:41, Medoed сказал:

Вот здесь написали много хорошего и важного, а где это можно достать по средней цене в киевской области?

Если Вы из Ирпеня, то Вам  ближе всего будет интернет-магазин, который находится в районе м. Академгородок. Там и цены вполне демократичные.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Рейл сказал:

В этом же разделе есть отдельная тема

Я ведь не пишу про препараты, как и что нужно использовать. Я высказал свое мнение по вопросу в названии темы.  Что надо иметь на пасеке???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что надо иметь на пасеке ??? - МОЗГИ ! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, dedyshkaorlov сказал:

МОЗГИ ! 

нужны везде ... gribnik-club-02.gifне только на пасеке, но и в башке! smile42.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...
В 08.03.2016 в 22:41, Medoed сказал:

Вот здесь написали много хорошего и важного, а где это можно достать по средней цене в киевской области?

Вам з Ірпеня поближче буде до Боярки. Там є знаменитий "Київоблбджолопром" зі своїм магазином. Та наче й у вас біля вокзалу магазинчик пасічний був...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хохо)))) темка виявилася дуже"помічною":)Людина питала поради з чого почати,а,дивись,уже і до сотні добралася

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бажання рушійна сила)))

19-23-14-clip_image0143.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
В 29.09.2014 в 22:52, ромео сказал:

 Не думаю, що пасічник допустить просування потенційної небезпеки так далеко. Вже після мандрівок бджоли вище коліна починається панічний танець з хлопанням по ногах. А при наближенні до "стратегічно важливої зони", нижній одяг приспускається з метою: "живьём брать гада". :umora:

Ну и откуда Вы знаете как я делаю?:umora: Мы что - знакомы?:wave:

Теперь по теме: что нужно иметь на пасеке? Все что перечислено выше - это хорошо, и это нужно иметь. И еще что не указано - так это ----ЮМОР. И у некоторых я смотрю с этим полный порядок.

Ромео, Фанат ----респект Вам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Что надо иметь на пасеке?
  • 4 months later...
В 29.09.2014 в 22:58, Бджолопотам сказав:

Коли в мене був схожий випадок і частина отрути потрапила на слизову оболонку - я тим оком бачити пів дня не міг, спочатку сльозилось дуже сильно, а потім очне яблуко почало набрякати - зеркальце в таких випадках мабуть не дуже допоможе.... хоча :dntknw:

А я спочатку подумав був,  що про вашу нижню "слизову оболонку "...:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...