Перейти к содержанию

Лечение щитовидной железы продуктами пчеловодства


sergey-paradox

Рекомендуемые сообщения

10 минут назад, roman-1 сказал:

в моєї родички дифузний зоб. табетки гормональні і ще там якісь приймає. але щось вони слабо помагають. може хто  має інормацію як цю напасть подолати продуктами бджільництва в комплексі із ліками.

підтримую, також цікаво як боротись з цим недугом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, pumba сказал:

підтримую, також цікаво як боротись з цим недугом?

У Львові є апітерапевт дипломований лікар. Ось що чув від молодої жінки моєї бувшої співробітниці. Який конкретно діагноз хвороби щитовидки не пам"ятаю. Лікував її вжаленням в область шиї. Місячні сеанси. Від одного вжалення до 15, потім по спадаючій до одного. Перерва. Здається місяць-два. Точно не знаю. і так на протязі двох років. Результат повне одужання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У яблучних зернятах з 1-2 яблук добова норма йоду. Як мінімум дешевше і менше шкоди, ніж від пересоленої ламінарії

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Маркіян сказал:

У Львові є апітерапевт дипломований лікар. Ось що чув від молодої жінки моєї бувшої співробітниці. Який конкретно діагноз хвороби щитовидки не пам"ятаю. Лікував її вжаленням в область шиї. Місячні сеанси. Від одного вжалення до 15, потім по спадаючій до одного. Перерва. Здається місяць-два. Точно не знаю. і так на протязі двох років. Результат повне одужання.

А Вы можете дать контакты этого апитерапевта?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Маркіян сказал:

У Львові є апітерапевт дипломований лікар.

це може той що був минулого року з лекцією на зборах в дитячому центрі. можливо ви теж тоді там були. із вжаленнями в шию трохи рисковано. невідомо як організм відреагує. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, pumba сказал:

А Вы можете дать контакты этого апитерапевта?

На жаль ні. Шукайте в інеті. Знаю що в поліклініці що на Сихові є відділення нетрадиційної медицини. Може там? Це проспект Червоної Калини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я лікував прополісом,дві пластинки з розміром пять копійок на день,прополіс має бути вищого гатунку,а от лікування бджоловжалювання в області щитовидки не рекомендую,краще в області хребта для зміцнення імунітету,дане лікування проводив у девяностих як прийшов був із служби

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

я лікував прополісом,дві пластинки з розміром пять копійок на день

чи можна більш докладніше. дуже треба допомогти родичці вилікуватись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, roman-1 сказал:

чи можна більш докладніше. дуже треба допомогти родичці вилікуватись.

Роман зателефонуйте я розкажу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Лечение щитовидной железы продуктами пчеловодства

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...