Перейти к содержанию

Кочуем вместе


Рекомендуемые сообщения

Я любитель с небольшим стажем. ищу напарников для кочевки или может в какой-то бригаде есть свободное место. буду рад знакомству. (Житомирский район).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

а западнее например Хмельницкая, Тернопольская обл. кто-нибудь кочует? на какие медоносы? откликнитесь!!! :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:az: А в районе Кировоград/Александрия - есть кто и кочевиков?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
а западнее например Хмельницкая, Тернопольская обл. кто-нибудь кочует? на какие медоносы? откликнитесь!!! :wave:
В цьому році маю в планах попробувати виїхати на соняшник десь поблизу Хмельницького. Того року було дуже багато посіяно і в цьому напевно багато посіють так як пропали озимі. А якщо найду сумісні поля соняшника і гречки то напевно поїду.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а западнее например Хмельницкая, Тернопольская обл. кто-нибудь кочует? на какие медоносы? откликнитесь!!! :wave:
Я в Каменце живу Подольском. Планирую где-то на гречку выехать, но под Хмельницкий далеко...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цьому році маю в планах попробувати виїхати на соняшник десь поблизу Хмельницького. Того року було дуже багато посіяно і в цьому напевно багато посіють так як пропали озимі. А якщо найду сумісні поля соняшника і гречки то напевно поїду.
от на сумісні поля з гречкою можна б спробувати... минулого року був на соняшнику ... не сподобалось... вірніше не те що очікував ;) можливо справа в погоді була... як цвів соняшник в нас було в середньому 25 градусів, в той час як на югах не менше 35.... можливо при низькій температурі соняшник не виділяв... а можливо гібрид... бо весь дивився в одну сторону, не завжди на сонце :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

от на сумісні поля з гречкою можна б спробувати... минулого року був на соняшнику ... не сподобалось... вірніше не те що очікував ;)
Дався вам той соняшник... Навіть не рівняйте з гречкою. Південь і схід нехай збирають з соняшника. Гречка рулить. Купляють її (мед) чудово, навіт оптом. А про соняшник і ріпак говорити не хочуть.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А про соняшник і ріпак говорити не хочуть.

Ой-ой-ой!... Які Ви у нас балуванні! :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
от на сумісні поля з гречкою можна б спробувати... минулого року був на соняшнику ... не сподобалось... вірніше не те що очікував ;)
Дався вам той соняшник... Навіть не рівняйте з гречкою. Південь і схід нехай збирають з соняшника. Гречка рулить. Купляють її (мед) чудово, навіт оптом. А про соняшник і ріпак говорити не хочуть.
На гречку як їхати, то треба наперед взнати який сорт посіяний і який був попередник. Є такі сорти гречки, що виділяють дуже мало нектару, бджоли сердиті і кусливі на її посівах. Як правило така гречка висока до 1 метра :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

безкоштовно піду працювати на пасіку на сезон 2012 http://tochok.info/forum/index.php?showtopic=4757

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...
а западнее например Хмельницкая, Тернопольская обл. кто-нибудь кочует? на какие медоносы? откликнитесь!!! :wave:
Сергій, я кочую на гречку в Ярмолинецькому р-ні. В 2012 році багато гречки було посіяно в Полонському р-ні.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
Сергій, я кочую на гречку в Ярмолинецькому р-ні.

woshe, А ,цікаво, які сорти сіють у Ярмолинцях?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Підскажіть, хто знае, чи можна десь покочувати в Закарпатській області?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можно на оптовом рынке, только не знаю почем цена тоны сахара! :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Можно на оптовом рынке, только не знаю почем цена тоны сахара!

Людина серйозно запитає, а Вам все смішки. :blink:
Підскажіть, хто знае, чи можна десь покочувати в Закарпатській області?

Pasi4nik, А що у Вас з мордовниковою площею біля пасіки? Не вийшло нічого? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можно на оптовом рынке, только не знаю почем цена тоны сахара!

Людина серйозно запитає, а Вам все смішки. :blink:
Підскажіть, хто знае, чи можна десь покочувати в Закарпатській області?

Pasi4nik, А що у Вас з мордовниковою площею біля пасіки? Не вийшло нічого? :dntknw:
колись реалізую цей задум, та ЗД за яку я розказував знаходиться за 500 м від села де багато бдолосімей, а в іншу сторону (500 м) електростанція а над самою ділянкою високовольтна лінія, тай чимало треба вкласти і чекати 2 роки
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

та й чимало треба вкласти і чекати 2 роки

Pasi4nik, сійте зимою по сніжку і може деяка частина його заквітує вже в цей рік. А високовольтка не заважає медоносам. Інша справа, коли біля неї стоять сім'ї.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
Сергій, я кочую на гречку в Ярмолинецькому р-ні.

woshe, А ,цікаво, які сорти сіють у Ярмолинцях?
не знаю назв сортів, але уже впевнений що селекції покійної академіка Алексеевої. Я від них не в захваті, і надалі шукатиму сумісних посівів.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто підкаже масиви гречки, які планується засіяти у 2015 році неподалік Києва на Лівобережжі. Можливо й на Чернігівщині...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...