Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
fantomso

Станки деревообрабатывающие

1,109 posts in this topic

5 минут назад, Zinkevych19 сказал:

вирішено, міняти щотки на оригінальні!

других "ліків" не існує  :umora:

8 минут назад, Zinkevych19 сказал:

Отож вирішено, міняти щотки на оригінальні!

звук роботи змінився?

Дай боже, щоб у Вас обійшлося лише оригінальністю щіток. Скоріше всього проблема у ...

32 минуты назад, Фомич сказал:

Если щетки начали искрить до замены, то могут быть и другие причины. Возможно, что, есть пробой в обмотке якоря, но это надо проверять.

Надо посмотреть состояние коллектора. 

якір полетів...

1 час назад, ромео сказал:

якір полетів...

Когда якорь полетел то там не искрение а дуга и щетки "таят" вмиг Столько советчиков ,что аж жуть.А элементарное в голову то не пришло.Что от прежних щеток выработка на якоре и новые просто не притерлись и работают с зазором от того и искрят.Ну блин и советчики

3 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Что от прежних щеток выработка на якоре и новые просто не притерлись и работают с зазором от того и искрят.Ну блин и советчики

ну-ну...;)

5 минут назад, ромео сказал:

ну-ну...;)

Да что там ну-ну.Только с бошами смошами происходит ну не весть что отличимое от всех других коллекторных двигателей:umora:Станок работает неделю и что на пробитых обмотках якоря:umora:

В 09.04.2019 в 21:31, Zinkevych19 сказав:

Питання до користувачів Bosch PTS 10, при включені-виключені видно, як іскрить двигун, в чому може бути проблема? буду вдячний за відповідь

Найперше, чи двигун гріється більше і швидше, ніж звичайно. Чи є сморід горілої ізоляції при роботі двигуна. Чи є заусенці чи напливи у щіткотримачах- гніздах для щіток. Чи впали оберти порівнюючи з новим інструментом. Чи продорожувався колектор в процесі експлуатації. Яка напруга в мережі. Наскільки легко і без сторонніх звуків крутиться вал пилки. Ступінь нагріву редуктора при номінальній роботі інструменту

26 минут назад, язичник сказал:

Найперше, чи двигун гріється більше і швидше, ніж звичайно. Чи є сморід горілої ізоляції при роботі двигуна. Чи є заусенці чи напливи у щіткотримачах- гніздах для щіток. Чи впали оберти порівнюючи з новим інструментом. Чи продорожувався колектор в процесі експлуатації. Яка напруга в мережі. Наскільки легко і без сторонніх звуків крутиться вал пилки. Ступінь нагріву редуктора при номінальній роботі інструменту

Після зміни щоток  циркуляркою майже не користувався, побачив , що почала іскрити і більше не користуюсь, по двигуну раніше не замічав, щоб він грівся, сморід горілої ізоляції відсутній 100%,при заміні щіткотримачі були якісно вичещині, хоча вони і так були не грязні, оберти не впали, вал пилки крутиться легко і без сторонніх звуків, по  колектору і редуктуру відповісти не можу, я не зовсім розбираюсь в даних питаннях, лише поверхнево.

Человек-же сказал что поставил НЕ ОРИГИНАЛЬНЫЕ щетки. Я как владелец зеленого бошика обьяснил что этот фокус не пройдет, сам пробовал  - будет искрить, греться, не развивать  мощность. Симптомы предсмертной "щеточной агонии" я описал - перестает работать быстрый стоп, начинаются провалы в работе станка. Фото оригинальных щеток я выложил. У кого я брал оригинальные сказал. Нет, начинается теория вероятностей про якоря, обмотки, выработки. Потом пойдет базар о том что асинхронник лучше щеточного и.т.п. Мой трудяга зеленый бошик уже пять пар  щеток сожрал - сколько в кубах ним распиляно уже и счета нету...  При цене станка в 400 баксов могу сказать с уверенностью - для пчеловода этот станочек - находка. Но щетки нужно менять на оригинальные. Всего-то делов. Правда стоят они не 50 гривен как базарные а около 300.

6 годин тому, Zinkevych19 сказав:

побачив , що почала іскрити і більше не користуюсь

При короткому замиканні якоря обов'язкове іскріння по всьому діаметру колектора і різке падіння обертів. При короткому замиканні обмотки статора обов'язково смердить горілою ізоляцією і двигун не запускається, а якір часто смикається наче дрижака піймав. Можна вирізати смужку дуже дрібнозернистого наждачного паперу довжиною 10- 15 см і шириною приблизно на 5мм ширше щітки. Обережно  запустити наждачку під одну щітку абразивом до щітки і, кілька разів провертаючи вал рукою, по черзі притерти кожну  щітку до колектора. Потім зняти щітки і продорожити колектор на глибину приблизно 0.5 мм, з наступним поліруванням колектора тією ж наждачкою