Перейти к содержанию
fantomso

Станки деревообрабатывающие

В теме 785 сообщений

В 14.11.2017 в 23:00, Ivan Ivanovich сказал:

А также обязательно одевать маску(защитные очки).

это защитит лицо, но и руки по возможности надо защищать,  не забывайте о дедовских "гребешках" которые помогают прижать заготовку к плите  и направляющей, остаётся только толкать заготовки .......а на строгальных и ресмусах  все новые станки с завода идут с толкателями изготовлеными  или окрашеными красным.

Изменено пользователем Николай S

Поделиться сообщением

2 часа назад, Лавр сказал:

габарити і вага, це більше підходить до низьких обертів (900-1000) двигуна. 3000 мають меньші діаметри.

Я ведь и не писал что он 3000-ник а скорее 1500об.мин. так говорят люди при его виде и потому я хочу его разогнать шкивами.

На данный момент н а двигателе на валу стоит шкив 84мм а на валу под пилу 54мм исходя из этог о приблизительная скорость вращения двигателя на данный момент в районе 2200оборо.мин.Токоря я нашол за 1шкив просит 250грн.

Поделиться сообщением

14 хвилини тому, Игоревич сказав:

токоря я нашол за 1шкив просит 250грн.

Ціна шківа дуже залежить від діаметру і кількості рядів. Моя Вам порада перевірте репутацію токара. А то в минулому році я замовив шків   двохрядний діаметром 120 і 60, приблизно за такі кошти як у Вас і викинув його:ak:. Токар виточив його за ТРИ! установки (це було видно по слідах кулачків патрона) Реальна ціна мого шківа 500 грн :hi:

Поделиться сообщением

Ціна шківа дуже залежить від діаметру і кількості рядів. Моя Вам порада перевірте репутацію токара. А то в минулому році я замовив шків   двохрядний діаметром 120 і 60, приблизно за такі кошти як у Вас і викинув його:ak:. Токар виточив його за ТРИ! установки (це було видно по слідах кулачків патрона) Реальна ціна мого шківа 500 грн :hi:
К сожалению о мастере мне нечего не известно,просто по обьявлению.fdf3348a77b2c258fc1bfca780e107ff.jpg

Отправлено с моего HUAWEI TIT-U02 через Tapatalk

Поделиться сообщением

5 часов назад, konoval_am сказал:

Ваша біда Володь? Прийміть мої щирі співчуття.

Да , видимо что то и где то не так сложилось , как нам бы хотелось .

Спасибо всем за поддержку , это очень важно как для меня , так скорее всего и для остальных .

Ну и плюс те кто читает или от кого то услышит такое то и сам будет бдить - бдимостью особо бдимой . 

Поделиться сообщением

3 години тому, Игоревич сказав:

На данный момент н а двигателе на валу стоит шкив 84мм а на валу под пилу 54мм исходя из этог о приблизительная скорость вращения двигателя на данный момент в районе 2200оборо.мин.Токоря я нашол за 1шкив просит 250грн.

В мене на одному двигуні (1500) стоїть шків діметром 240мм. Він з якогось С/Г агрегата. Токар виточив у нього втулку, бо посадочне було завелике, зробив це досить вправно, нема найменшого биття. Коли запускав вперше верстат на ньому, то думав, що підніметься в повітря, такий свист стояв. Правда з метою економії зняв з верстата цей двигун ще весною, поставивив меншої потужності. Можна спробувать знайти такий в пунктах прийомки металобрухту, якщо пощастить.

20171117_183647.jpg

Поделиться сообщением

21 година тому, vladimir1980ist сказав:

Будь всегда на чеку !!!

20171116_111159.jpg

Володимир мої щирі співчуття. В самого двічі руки попадали в станок. 

Потрібно весь час пам'ятати про небезпеку. В початківців, що тільки починають працювати з станками з одного боку є страх, а з іншого немає навиків. З часом з'являються навики, а почуття небезпеки притуплюється за що і розплачуємся.

Поделиться сообщением

5 часов назад, Игоревич сказал:

....а скорее 1500об.мин. ........ н а двигателе на валу стоит шкив 84мм а на валу под пилу 54мм исходя из этог о приблизительная скорость вращения  рабочего вала  на данный момент в районе 2200оборо.мин..

немного не точно посчитано, в расчёт надо брать не диаметр шкива а длинну окружности шкива,  в результате выйдет  2330  оборотов в минуту.

Поделиться сообщением

Дозвольте і я уткну своїй "5 копійок".Думаю що в даному випадку при обчисленні передаточного числа треба брати частку одного діаметра(радіуса) по якому прокочуеться середина клинового реміня,тобто ремінь на різних шківах може "сідіти" прокочуватись на різних діаметрах.Діаметр,радіус,довжина кола-це все пов'язані коєф.(2,пи) цифри.Можливо помиляюсь,то підправте.Практично це замірити штангелем по ременю і віднінусовати висоту ременя і поділити один даметр на другий-отримаемо отримаемо передаточне число клиноремінної передачі.Це для задач з фахових дісциплін ,для побуту рідко коли мае значення 2200 чи 2330 об\хв пильного диску.Для двохножевого барабана  рубанка зазвичай промисловці роблять5000-5500об.

Изменено пользователем Винодел

Поделиться сообщением

53 минуты назад, Николай S сказал:

немного не точно посчитано, в расчёт надо брать не диаметр шкива а длинну окружности шкива,  в результате выйдет  2330  оборотов в минуту.

Немає різниці по діаметру чи по довжині кола співвідношення буде однакове 84÷54=1.5555555556×1,500=2,333

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти