Перейти к содержанию

Станки деревообрабатывающие


Рекомендуемые сообщения

5 минут назад, ромео сказал:

ну-ну...;)

Да что там ну-ну.Только с бошами смошами происходит ну не весть что отличимое от всех других коллекторных двигателей:umora:Станок работает неделю и что на пробитых обмотках якоря:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.04.2019 в 21:31, Zinkevych19 сказав:

Питання до користувачів Bosch PTS 10, при включені-виключені видно, як іскрить двигун, в чому може бути проблема? буду вдячний за відповідь

Найперше, чи двигун гріється більше і швидше, ніж звичайно. Чи є сморід горілої ізоляції при роботі двигуна. Чи є заусенці чи напливи у щіткотримачах- гніздах для щіток. Чи впали оберти порівнюючи з новим інструментом. Чи продорожувався колектор в процесі експлуатації. Яка напруга в мережі. Наскільки легко і без сторонніх звуків крутиться вал пилки. Ступінь нагріву редуктора при номінальній роботі інструменту

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, язичник сказал:

Найперше, чи двигун гріється більше і швидше, ніж звичайно. Чи є сморід горілої ізоляції при роботі двигуна. Чи є заусенці чи напливи у щіткотримачах- гніздах для щіток. Чи впали оберти порівнюючи з новим інструментом. Чи продорожувався колектор в процесі експлуатації. Яка напруга в мережі. Наскільки легко і без сторонніх звуків крутиться вал пилки. Ступінь нагріву редуктора при номінальній роботі інструменту

Після зміни щоток  циркуляркою майже не користувався, побачив , що почала іскрити і більше не користуюсь, по двигуну раніше не замічав, щоб він грівся, сморід горілої ізоляції відсутній 100%,при заміні щіткотримачі були якісно вичещині, хоча вони і так були не грязні, оберти не впали, вал пилки крутиться легко і без сторонніх звуків, по  колектору і редуктуру відповісти не можу, я не зовсім розбираюсь в даних питаннях, лише поверхнево.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Человек-же сказал что поставил НЕ ОРИГИНАЛЬНЫЕ щетки. Я как владелец зеленого бошика обьяснил что этот фокус не пройдет, сам пробовал  - будет искрить, греться, не развивать  мощность. Симптомы предсмертной "щеточной агонии" я описал - перестает работать быстрый стоп, начинаются провалы в работе станка. Фото оригинальных щеток я выложил. У кого я брал оригинальные сказал. Нет, начинается теория вероятностей про якоря, обмотки, выработки. Потом пойдет базар о том что асинхронник лучше щеточного и.т.п. Мой трудяга зеленый бошик уже пять пар  щеток сожрал - сколько в кубах ним распиляно уже и счета нету...  При цене станка в 400 баксов могу сказать с уверенностью - для пчеловода этот станочек - находка. Но щетки нужно менять на оригинальные. Всего-то делов. Правда стоят они не 50 гривен как базарные а около 300.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Zinkevych19 сказав:

 побачив , що почала іскрити і більше не користуюсь

При короткому замиканні якоря обов'язкове іскріння по всьому діаметру колектора і різке падіння обертів. При короткому замиканні обмотки статора обов'язково смердить горілою ізоляцією і двигун не запускається, а якір часто смикається наче дрижака піймав. Можна вирізати смужку дуже дрібнозернистого наждачного паперу довжиною 10- 15 см і шириною приблизно на 5мм ширше щітки. Обережно  запустити наждачку під одну щітку абразивом до щітки і, кілька разів провертаючи вал рукою, по черзі притерти кожну  щітку до колектора. Потім зняти щітки і продорожити колектор на глибину приблизно 0.5 мм, з наступним поліруванням колектора тією ж наждачкою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

1 частина виготовлення надставки на 145 мм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

1 частина виготовлення надставки на 145 мм.

Які обороти вала ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, M_Oleksandr_V сказав:

1 частина виготовлення надставки на 145 мм.

ох, ризиковий ви хлопець. Пальці під пилкою тримаєте ви, а холоне всередині у мене. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Віталій.В сказал:

Які обороти вала ?

Точно і не знаю, двигун на 3000 об, 380 в, перероблений на 220 це вже мінус в обертах + передаточне число на шківках мінус в обертах, думаю приблизно подаю на пилу 1500 - 2000, на фрезу з 1000 добавляю (на шківках), але це все дуже умовно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

ох, ризиковий ви хлопець. Пальці під пилкою тримаєте ви, а холоне всередині у мене. 

Стараюсь все цінне тримати в стороні))) то можливо Вам так показалось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

 перероблений на 220 це вже мінус в обертах 

В сенсі підключиний на трикутик ? таке підключення вродь би обертів не губить,  тільки видає близько  70% тяги, я сам точно не знаю просто уточнюю.

Зараз роблю станок та купив двигун однофазний 2,2кВт 3000 обертів,  на строгальний вал та пилку планую дати 5000 обертів, вал строгальний  300мм товщиною 90мм на три ножа чі потягне ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Віталій.В сказал:

В сенсі підключиний на трикутик ? таке підключення вродь би обертів не губить,  тільки видає близько  70% тяги, я сам точно не знаю просто уточнюю.

Зараз роблю станок та купив двигун однофазний 2,2кВт 3000 обертів,  на строгальний вал та пилку планую дати 5000 обертів, вал строгальний  300мм товщиною 90мм на три ножа чі потягне ?

Можливо і так, я в цьому не сильний спец. ножами фуганка майже не користуюсь, в мене там кріплення ножів зроблені без належного кута і стружка підбиває заготовку, не сильно, але належної обробки немає, чуть чорнову зроблю а дальше на рейсмус.

Думаю що потягне, але ти краще проконсультуйся з кимось хто в цьому розуміє більше. Мені цей станок робив батько (щось я там допомагав) з того що було в дома в наявності, попробували підходить, я ним вже користуюсь більш 10 років.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, Віталій.В сказав:

Зараз роблю станок та купив двигун однофазний 2,2кВт 3000 обертів,  на строгальний вал та пилку планую дати 5000 обертів, вал строгальний  300мм товщиною 90мм на три ножа чі потягне ?

Маю білоруського станка, двигун однофазний 2,4квт, вал 280 мм, діаметр незаміряв, приблизно 70-80 мм, на валу 5600 об, то сили вистачає цілком, при роботі двигун зупинити ще невдавалося

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Віталій.В сказал:

Зараз роблю станок та купив двигун однофазний 2,2кВт 3000 обертів,  на строгальний вал та пилку планую дати 5000 обертів, вал строгальний  300мм товщиною 90мм на три ножа чі потягне ?

Легко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Віталій.В сказал:

В сенсі підключиний на трикутик ? таке підключення вродь би обертів не губить,  тільки видає близько  70% тяги, я сам точно не знаю просто уточнюю.

Зараз роблю станок та купив двигун однофазний 2,2кВт 3000 обертів,  на строгальний вал та пилку планую дати 5000 обертів, вал строгальний  300мм товщиною 90мм на три ножа чі потягне ?

Обертів малувато, а на рахунок потужності якщо буде гальмувати то цюкай по міліметру якщо на всій ширині.. Але ж може захочеться колись і гофмана зробить..

Але для однофазного підключення 2,2 кВт це розумна межа,  можна і більше але важкувато 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Віталій.В сказал:

В сенсі підключиний на трикутик ? таке підключення вродь би обертів не губить,  тільки видає близько  70% тяги, я сам точно не знаю просто уточнюю.

Оберти незмінні. Потужність "трикутника" виросте в 1,5 рази в порівнянні з підключенням "зіркою". Мова про трифазні мережі і трифазні двиигуни. Інша історія - трифазний двигун о однофазній мережі ~220В.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Віталій.В сказал:

купив двигун однофазний 2,2кВт 3000 обертів, 

Заводського виготовлення, чи "пан сам клепав"? Ціна покупки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, artemishe сказал:

Обертів малувато, а на рахунок потужності якщо буде гальмувати то цюкай по міліметру якщо на всій ширині.. Але ж може захочеться колись і гофмана зробить..

Але для однофазного підключення 2,2 кВт це розумна межа,  можна і більше але важкувато 

Обертів маловато на фуганок ?

Списувався із трьома столярами в ютюбі  кажуть що в їхніх станках 3000 - 5000 обертів на фуганку, можливо люди і самі точно не знають.

Дуже хотілося б і гофман вибирати,  вибираю гофман  фрезером

5e15679e4001c_.jpg.c29da9d8d369d1ac31661e1664c6f176.jpg

 

але це не робота, на 20-ть сімей ще більш меньш, а на більше сімей треба добре працювати.

На днях побачив відео де людина вибирає гофман рубанком, на крайняк вибиратиму хоч  75мм дошку, рубанок бере 80мм.

5e1567d1c868b_.jpg.cacc2d9d29d7a3e32aca4fa1603c062c.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Віталій.В сказал:

Обертів маловато на фуганок ?

Списувався із трьома столярами в ютюбі  кажуть що в їхніх станках 3000 - 5000 обертів на фуганку, можливо люди і самі точно не знають.

Дуже хотілося б і гофман вибирати,  вибираю гофман  фрезером

5e15679e4001c_.jpg.c29da9d8d369d1ac31661e1664c6f176.jpg

 

але це не робота, на 20-ть сімей ще більш меньш, а на більше сімей треба добре працювати.

На днях побачив відео де людина вибирає гофман рубанком, на крайняк вибиратиму хоч  75мм дошку, рубанок бере 80мм.

5e1567d1c868b_.jpg.cacc2d9d29d7a3e32aca4fa1603c062c.jpg

 

В мене на заводському фуганку  6500 об/хв , гофман вибераю на ньому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Конструктор сказал:

В мене на заводському фуганку  6500 об/хв , гофман вибераю на ньому.

Сколько ножей на валу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ножів 2

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Петрович 49 сказал:

трифазний двигун о однофазній мережі ~220В.

Схоже Ви спеціаліст в даному питанні, підкажіть по трьохфазних двигунах в мережі 220в, на трикутник видає  70% , а зірку 50% мощності, чі як розраховувати ? дякую  :hi:.

Зліпив ось такий шліфувальний станок

5e156a8971693_.jpg.d53ecf0ff8a348b2ecdfdcb867dd9a71.jpg

але на ведомий вал  підвищив оберти майже в 3-ричі двигун 0,75кВт а тяги мало, двигун на зірку підключиний в середині, розбираб двигун щоб вивисти 6-ть виходів ,  ще трьох кінців не видно, підскажіть будьласка як правильно вирахувати ємність  конденсатрів на зірку, дякую !!!

7 часов назад, Петрович 49 сказал:

Заводського виготовлення, чи "пан сам клепав"? Ціна покупки?

Двигун заводський ,новий, такий як на фото, ціна 2750грн + доставка з накладним платежом вийшов 2980грн.

5e156e6aca057_.jpg.84830ce32055f5a49c11e36dbfa15354.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Віталій.В сказал:

Дуже хотілося б і гофман вибирати

Для нормальної роботи фуганка вважаю що оберти повинні бути хочаб від 5000 тис.

Для виборки гофмана краще по більші оберти , там стругання з поздовжнього переходить в тоцеве ,  на малих будуть сильні вириви . Хоча якість залежить  не тільки від одних оборотів.

В саморобних станках в більшості границю макс. обертів обмежує якість виконання вала , потужність мереж , або двигуна .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Віталій.В сказал:

Обертів маловато на фуганок ?

Я колись вичитав що оптимальна швидкість різання  для стругання деревини 25-35 м/сек. А далі рахуйте. V=p*d*n/(1000*60), значить n=1000*60*V/(p*d), у вашому випадку оберти на валу n=1000*60*(25..35)/(3.14*90)=5300..7400 об/хв. І оберти двигуна 2850об/хв. Звісно що при 5000 різати буде але можливо трошки гірше

Щодо гофмана там лише питання потужності, якщо не ріже треба зменшувати подачу та ширину заготовки

Хоча на якість поверхні оберти впливають,  і кількість ножів,  і їх стан.  Чим вище оберти і більше ножів тим менше подача на зуб і краще поверхня. Простіше кажучи,  якщо вириває - треба повільніше проводити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Віталій.В сказал:

ємність  конденсатрів

7 мкФ на 100Вт потужності,  це для запуску,  і окремо робочий, але там менше

Лейби не видно на двигуні, а там найголовніше написано 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...