Перейти к содержанию

Журнал "Український пасічник"


Рекомендуемые сообщения

Щодо виставки у Харкові, то інформація про її проведення не надходила на адресу редакції. Тому вибачайте.
Оскільки цей захід мав офіційний характер і навіть очікували на приїзд Л.І. Боднарчука, я вважав що інформація розповсюджена. Про наступні заходи в цьому напрямку намагатимусь інформувати окремо, хоча тут, на Точку об"ява була.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановна редакція "УП", Ви принципово не друкуєте інформацію про діяльність ВГО "Братство бджолярів України" та поради фахівців-пасічників ВГО "Братство бджолярів України"? Вони досить багато матеріалу подають в журналі "Агросвіт України", а в "УП" нічого. Мені здається ви втрачаєте своїх читачів :IMHO1: Агросвіт України, Бжолярський круг і т.д. - це ваші конкуренти......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Певно,щось негаразд в УП.Я чекав приїзду журналістів гшнованого багатьма видання до нас у Харків на виставку,але сподівання виявилися марними.

Щодо виставки у Харкові, то інформація про її проведення не надходила на адресу редакції. Тому вибачайте.

Може все простіше – були представники редакції в Харкові раніше і не сподобалось? Чи потрачені кошти (дорога, час) не окуплють себе? Чи не отримавши платної реклами про цей захід, чи хоча б офіційного запрошення редакція образилась і проігнорувала захід. Це більш імовірно, чим «не надходила інформація»... Тим більше, що це традиційна виставка яка проходить кожен рік приблизно в один і той же час і дізнатися про неї справа виключно бажання. І ще неможна бути такими прошеними. Ці слова представника редакції як зізнання в непрофесійності. Як для мене журналісти повинні активно шукати інформацію, а не чекати коли її їй надішлють на тарілочці. Тим більше, що Харків це не якись там Крижопіль… Хоча все ж таки, тут можна дорікнути і організаторам виставки. Насправді, якщо вони розраховували на активну участь рядових пасічників зі всієї України, чи хоча б хотіли підтвердити свій регіональний статус, не завадило б більше реклами в спеціалізованих журналах. Я пропустив, а чи була реклама заходу в журналі «Пасіка»?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Агросвіт України, Бжолярський круг і т.д. - це ваші конкуренти

Я думаю, що Ви перебільшуєте значення "Агросвіту України", адже на відміну від "УП" він не є галузевим журналом . Що стосується "Бджолярського кругу", то по одному номеру важко судити наскільки він спроможний скласти конкуренцію, тим більше, що він є поквартальним, а не щомісячним. Йому зараз потрібно знайти свого читача, але не думаю , що пасічники відмовляться від "УП" на його користь. Мої знайомі, і я також, виписали "УП", "Пасіку" , "Бджоларський круг" і "Агросвіт України". "Жаба" не задавила на тих пару гривень, щоб мати інформацію з різних джерел. Тим більше, що кожен з цих журналів неповторний в своєму роді, кожен має свою політику і по своєму бореться за читача. Але всім не вгодиш, тому і потрібно мати "своє лице" кожному з них. Я б не хотів, щоб "УП" докорінно змінився. Я вже писав про це і, можливо, повторюся, але ту роль , яку відіграє "УП" в розбудові Українського бджільництва, в популяризації досягнень пасічничих громад на місцях, у відродженні національних пасічничих традицій , звичаєвого права, важко переоцінити. Скажіть, хто крім "УП" ще так опікується цими питаннями? Чи вони не варті уваги ? Невже журнал повинен тільки вчити людей з якого боку підходити до вулика?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Невже журнал повинен тільки вчити людей з якого боку підходити до вулика?

Це не повинно бути основною задачою, але сторінка для початківців є у всіх виданнях. У дуже відомих і майже не відомих. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Придбав і я перше число "Круга" заради цікавості.Попри амбітні заяви,журнал як журнал.Особливо мене зачипає невміння авторів висловлюватися стисло.Я б на місці Діда Соломки та його компанії часопис назвав "Далі буде"--щось цікаве потрапить на око,а текст обривається на головному і "читайте в наступних номерах".Чи це сучасний маркетинг в журналістиці?Хоча,ні Слоломка,ні Комісар,на Горніч,наскільки мені відомо ,не професійні журналісти...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

щось цікаве потрапить на око,а текст обривається на головному і "читайте в наступних номерах".Чи це сучасний маркетинг в журналістиці?

Це такий незамисловатий прийом, щоб більше зацікавити заставити читачів купувати наступний номер. Як для молодого видання це дуже важливо. А мені перший номер «БК» сподобався. Дуже сподіваюсь що і другий буде не гірше, і що команда авторів не розпадеться зіткнувшись з першими ж негараздами. А це може статися. Адже доволі амбітні автори зібралися разом. Хоча поки діють дуже грамотно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Згадано Осташевського і він же особисто відповідає на запитання. – В "УП" все гаразд! – Раніше редакція отримувала інформацію завчасно і відповідно готувалася та брала участь. – Сьогодні у редакції найважливішим є друкування матеріалів, що відповідають вимогам сучасного бджільництва і задоволенню читачів "УП". Щодо проведення таких заходів, то читачів цікавить у першу чергу що, де і коли відбудеться, а не що вже відбулося. Шанувальник "УП" за час виходу у світ журналу вже його оцінив і розуміє його. Поїздка зі Львова у Харків нині економічна накладна і шанувальник повинен це розуміти і вірити редакції. З повагою, М. Осташевський

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

– Сьогодні у редакції найважливішим є друкування матеріалів, що відповідають вимогам сучасного бджільництва і задоволенню читачів "УП".

Хоч і распливчасто, але треба похвалити за такі прагнення...
Шанувальник "УП" за час виходу у світ журналу вже його оцінив і розуміє його.

Таке враження, що це настрій спочівати на лаврах...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отримав УП№2 і був приємно вражений, оскільки ВСІ статті викликали інтерес. :ay: Продовжуйте так далі. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тримав УП№2 і був приємно вражений, оскільки ВСІ статті викликали інтерес. ay.gif Продовжуйте так далі.

Особливо шестикутний вулик, цікаво було б його подивитись з близька.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Особливо шестикутний вулик, цікаво було б його подивитись з близька.

Вже два роки стоїть в магазині. Майже кожного візиту звертаю на нього увагу. Як на мене, нічого особливого....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже два роки стоїть в магазині. Майже кожного візиту звертаю на нього увагу. Як на мене, нічого особливого.

Нам бы схемку иль чертеж....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нам бы схемку иль чертеж....

Завітаю до магазина - замалюю та викладу, але той вулик, здається, на даданівську рамку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я тоже видел в магазине такой улей.Внешне он очень напоминает шестигранную садовую беседку.Хотел осмотреть,но остановило объявление типа за просмотр плати 5 грн.Меня такое жлобство просто возмутило и ушел оттуда раздосадованно-озлобленным.Попросиби бы пятерку на хлеб или опохмел--дал бы,а так...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотел осмотреть,но остановило объявление типа за просмотр плати 5 грн.

Может, то шутка такая? Я смотрел несколько раз бесплатно, правда, не обращал внимания на всякие объявы. Если я вдруг имею желание купить или заказать, как же без осмотра? Надо правильно вопрос ставить.... ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Редакція вийшла на Форум для вирішення конкретних справ з користю для форумчан і в їх особі більшості пасічників України. Шкода, що дехто використовує це для удосконалення свого сарказму чи "дотепності".
Коротше кажучи, якостям більш притаманним журналістам? :) Дещо незрозумілі образи людини, яка запропонувала підказати про недоліки громаду. Нарешті саме так я це і зрозуміла. То на що ж розраховували? На традиційні спічі та здравниці ? Залишимо це до часів святкування чогось і десь. Як на мене, то потрібно дати відповідь на просте запитання: Хто ви? Професійні журналісти, які тримають бджіл задля настрою, чи бджолярі, які займаються «графоманством». Тоді не буде виникати запитання, чи їхати на зібрання бджолярів, чи бігти льотки прочищати. Чи добиватися інтерв’ю у посадових осіб про невідкладні заходи, щодо ганебного стану у бджільництві, чи ховати, так по–нашому, по–українському, по–бджолярському голову у пісок! Хай там що - аби нас не зачепило.
Це більш імовірно, чим «не надходила інформація»... Тим більше, що це традиційна виставка яка проходить кожен рік приблизно в один і той же час і дізнатися про неї справа виключно бажання. І ще неможна бути такими прошеними. Ці слова представника редакції як зізнання в непрофесійності.
Як то кажуть, зайве щось додати! :dntknw:
Поїздка зі Львова у Харків нині економічна накладна і шанувальник повинен це розуміти і вірити редакції.

Меня такое жлобство просто возмутило! :)
Шановна редакція "УП", Ви принципово не друкуєте інформацію про діяльність ВГО "Братство бджолярів України

Хочу у захист УП висловити свою думку. Я так зрозуміла, трохи ознайомившись с темою, що саме пан Shmel є «позаштатним» рекламодавцем ВГО «Братства бджолярів» . Його «образи» до УП нагадують мені одного казкового героя, який кожен день, коли прилітав, до свого маленького друга (Малиша), викопував кісточку від персика, перевіряючи, чи не підріс він за ніч. Чи може, шановний пан Shmel давно не чув про те, як робили єдину в світі свічку? :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я смотрел несколько раз бесплатно

А сегодня зашел в магазин и увидел объяву про пять гривен.... Некогда было наводить справки, т.к. спешил на пасеку, но осадок неприятный появился.... :af:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу у захист УП висловити свою думку. Я так зрозуміла, трохи ознайомившись с темою, що саме пан Shmel є «позаштатним» рекламодавцем ВГО «Братства бджолярів» . Його «образи» до УП нагадують мені одного казкового героя, який кожен день, коли прилітав, до свого маленького друга (Малиша), викопував кісточку від персика, перевіряючи, чи не підріс він за ніч. Чи може, шановний пан Shmel давно не чув про те, як робили єдину в світі свічку? :IMHO1:
Шановна п. Тетяно де ви в моїх словах побачили образи? Я виписую Агросвіт України та УП, і просто порівнюю. Для прикладу в №3 Агросвіту України вийшли статті "Як допомогти бджолам наприкінці зими", "Перший весняний обліт бджіл", підготовлені бджолярем-практиком, членом ВГО "Братство бджолярів України". Все досить фахово написано і думаю кожному бджоляреві буде цікаво. Тому у любого бджоляра може виникнути таке запитання до спеціалізованого журналу. Стосовно рекламодавця це питання досить цікаве.... ВГО "Братство бджолярів " потребує рекламодавців? Хтось має таку інформацію? Може щось трохи підзароблю... Про яку свічку ви говорите? Я, принаймні, знаю про дві: http://www.pravda.lutsk.ua/?p=2395
Василь АЛЄКСЄЄВ: Як «Ройовий Стан» на сторожі став Братство бджолярів Землі Волинської «Ройовий Стан» стало під хоругву і витопило 80-кілограмову братську свічку.
http://www.medyanarosa.com/ua/ukrainian-ho...-the-world.html
Головною окрасою українського стенду, що отримав гран-прі виставки, стала найбільша у світі декоративна воскова свіча, виготовлена колективом майстрів на чолі з художнім керівником проекту «Медяна Роса» Юрієм Рифяком. Висота свічки-рекордсмена – 2 метри, маса – 100 кілограмів. Відлита вона з натурального жовтого бджолиного воску – того самого, який було також відзначено нагородами Конгресу. Поверхня виробу суцільно вкрита тонким скульптурним декором, головною частиною якого є спіральний барельєф, що зображує усю історію України – від найдавніших часів до сьогодення. У барельєфі використано понад 100 символічних та реальних історичних постатей, кожна з яких є повністю індивідуальною. В останній день Конгресу цей унікальний витвір було урочисто передано представникам української діаспори в Австралії, що дуже допомогла в організації візиту українських бджолярів на цей далекий континент.
Тому, будь ласка, конкретизуйте своє запитання. :helpme:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановна п. Тетяно де ви в моїх словах побачили образи?
По-перше, я слово «образи» взяла в лапки!
Я виписую Агросвіт України та УП, і просто порівнюю.
Я не уявляю собі як можна порівнювати ці журнали! Спеціалізований та тематичний і рекламний «буклетик»? (Хай мені пробачать в «Агросвіті») По-друге, Ми ж з Вами знаємо кого він рекламує і чому? ;)
Тому у любого бджоляра може виникнути таке запитання до спеціалізованого журналу.
Ні! Тільки в досить прискіпливого члена ВГО! :ah: Бо стільки, скільки писав, свого часу, "УП" про це "Братство"...мабуть коштувало журналу багатьох шанувальників.
Стосовно рекламодавця це питання досить цікаве.... ВГО "Братство бджолярів " потребує рекламодавців? Хтось має таку інформацію? Може щось трохи підзароблю...
:) Мабуть, навряд чи. По-перше, з Вашим ніком може трапитись плутанина в бухгалтерських звітах і всі гроші отримає пан Shmul, наприклад! По-друге, треба ж щось і зробить вже таке, крім свічок, про що б мали писати усі журнали. Дехто, насправді, здатен і пропозицію "Ех, прокачу!" на "Антілопі" сприймати як своє досягнення. Треба тільки гусака викинути.
Про яку свічку ви говорите? Я, принаймні, знаю про дві:
Як професійний піарщик Ви знову не втрималися, щоб ще раз не нагадати нам про свічки. :umora: Знімаю шляпу, бо вже забула, що їх було дві! А це вже, доволі, вагома причина, щоб громада почула як «Братство» печеться про пересічного пасічника. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

забула, що їх було дві! А це вже, доволі, вагома причина, щоб громада почула як «Братство» печеться про пересічного пасічника.

Як автор ідеі і безпосередній виконавець створення першої братської свічі Братства бджолярів Землі Волинської " Ройовий Стан", наголошую - обласної громадської організації, яка зародилася на початку(в січні) 2004року, коли про ВГОББУ ще ніхто не чув, тому прошу не плутати . Свою дійсно братську свічу ми створювали з кусочків воску зібраних братчиками. Віск збирали протягом року, топили, сотворивши молитву, висвячували в Храмі всім миром - це наша святиня , тому прошу відповідного відношення, бо її є кому захищати. І зараз вона стоїть в церкві. Ця свіча є найбільшою в Україні.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як автор ідеі і безпосередній виконавець створення першої – хочу про це усім нагадати? :) Хлопці! Не свариться! Як малі діти – в кого свічка довше, та хто перший був. Щодо « її є кому захищати», то це мені нагадало про мою подругу. Так вже трапилося, що я встигла тричі заміж сходити, а вона про шлюб та стосунки з чоловіками тільки з моїх слів і знає. А роки…вже друга половина життя розміняна. Тож якось, сидимо, моїх колишніх перетираємо, а вона і каже: Як би на мене хтось зараз десь напав у темряві, то мабуть вже і не захищалась би. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я одинаково поважаю як зусилля п. Struk 07 по виготовленю своєї свічки, так і згідний з п. Татьяною, що не завжди прагнення до більшого і кращого приводить до бажаного(це очевидно на прикладі згаданої подруги :) )... Але давайте про величину свічок писати не в цій темі. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановна редакція журналу "Український пасічник"! Мабуть це віяння нашого часу - дізнаватися про зміну головного редактору журналу не з самого журналу, а з інтернету :) Якщо все саме так, як написано в цій темі і пан Осташевський дійсно пішов за власним бажанням с посади головного редактора - я знімаю перед ним капелюха :hi: , бо в наший країні таким чином мало хто залишає посади :) . Бажаю успіхів пану Коцюмбасу на посаді головного редактора, бо на мій погляд це достойна і освічена людина :IMHO1: Бажаю успіхів всій редакції! :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Сьогодні отримав "УП" №3. Встиг тільки переглянути, але замітив, як зустрілися два "адміни" на одному листку. Це випадково, чи "могорич" ставили? :umora: P.S. Про нашого ветерана прочитайте. Олексій Омелянович ще молодим фору може дати. Дай йому Боже здоров"я.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...