Перейти к содержанию

Журнал "Український пасічник"


Рекомендуемые сообщения

Шановні форумчани Журнал "УП" №6 за 2008 р. відвантажено на пошту 9 червня 2008 року.

З нетерпінням чекаємо! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
З нетерпінням чекаємо!

Сьогодні отримав "УП" І "Пасіку" одночасно!!!! :ole_ole:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

"УП" №7 відвантажено на зональний вузол зв’язку (пошту) 8 липня 2008 року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мав намір відправити ящик для переносу рамок, але не прийняли.

У мене коробку з насінням прийняли, а через тиждень повернулася з написом: "Сипучі матеріали пересилати заборонено". Тепер прийдеться знову, після повторної упаковки, висилати, а час пішов і посилку чекають :(
Крім Укрпошти є купа транспортних компаній які перевозять вантажі по Україні. Єдине ускладнення, що отримувач повинен прийти на склад і забрати вантаж у певні терміни, бо потім починають нараховувати платню за зберігання. Пересилати можна все що завгодно (крім тракторів і літаків ;) ).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Крім Укрпошти є купа транспортних компаній які перевозять вантажі по Україні. Єдине ускладнення, що отримувач повинен прийти на склад і забрати вантаж у певні терміни, бо потім починають нараховувати платню за зберігання. Пересилати можна все що завгодно (крім тракторів і літаків wink.gif ).
Можливо, можна й літаки, аде я не пробував. До послуг Укрпошти звернувся з-за обставин непереборної сили. Справа в тім, що щоб дістатися складу, іноді треба подолати не одну сотню кілометрів, а поштові відділення є принаймні в кожному райцентрі. От якби ж ще Укрпошта працювала для людей....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До уваги форумчан! До редакції "УП" 10.07.2008 р. надійшло офіційне повідомлення від Спілки пасічників України про проведення літньої виставки-ярмарку. Оскільки оголошення буде опубліковано в "УП" №8, подаємо його на Форумі: 15-18 серня 2008 року Мінагрополітики України, Українська академія аграрних наук, Голосіївська держадміністрація м. Києва, видавництво журналу "Дім, сад, город", ННЦ "Інститут бджільництва ім. П. І. Прокоповича УААН", Національна асоціація "Укрбджолопром" та Спілка пасічників України на території Інституту бджільництва (вул. Заболотного, 19, м. Київ) планують провести літню виставку-ярмарок "Бджільництво-2008". Контактний тел. 8(044) 526-67-98, факс 526-31-89, 526-30-25.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"УП" №7 відвантажено на зональний вузол зв’язку (пошту) 8 липня 2008 року.

Дивно завжди від Львова до Сколе журнал ішов 10 днів, а №7 я отримав 15.07. Виправляється пошта. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Виправляється пошта.

Читають сообщение на форуми... ;) А может ихний шеф пчеляр, вот и заходит почитать сообщенения, а потом им дает разгон??
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
А может ихний шеф пчеляр, вот и заходит почитать сообщенения, а потом им дает разгон??

Жаль наш, начальник почты не пчеляр, а то уже 4августа а №7 УП нет совсем :dntknw: , ну хоть кричи :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:hi:
Жаль наш, начальник почты не пчеляр, а то уже 4августа а №7 УП нет совсем , ну хоть кричи

Значить надо посоветовать ему пчелок завести, будет ходин на форум как миленький.. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 августа получил УП №7, видно я сам стал победителем конкурса на звание "последнего"человека, :at:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 августа получил УП №7, видно я сам стал победителем конкурса на звание "последнего"человека

аматор, Все нормально, ще ніхто №8 не отримав, значить сьомий якраз вчасно. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Український пасічник" №8 за 2008 рік відвантажено на пошту 8.08.2008 р.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

відвантажено на пошту 8.08.2008 р.

Що УП також не втримався від магічної дати? :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

А шо такое?! НИ КТО не поздравил коллегу БОРТНИКА, с началом журналистской деятельности в УП, или на этот раз я самый первый получил №8. Тогда я беру себе право , на страницах нашего форума , поздравить Бортника, с НАЧАЛОМ :az: , знай наших :ole_ole::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А шо такое?! НИ КТО не поздравил коллегу БОРТНИКА, с началом журналистской деятельности в УП, или на этот раз я самый первый получил №8.

Так вроде это не первая публикация бортника... Правда он раньше под псевдонимом публиковался - Михаил. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

. Правда он раньше под псевдонимом публиковался - Михаил

Во шифруется!!! :umora::umora::umora::ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тогда я беру себе право , на страницах нашего форума , поздравить Бортника, с НАЧАЛОМ az.gif , знай наших opr06KBF.gif opr06K91.gif

Спасибо, коллега, за поздравление! :az:
Так вроде это не первая публикация бортника...

С подписью Бортник - первая....
Во шифруется!!!

Я не специально, так получилось... :ah: Но у нас еще среди форумчан есть регулярно оставляющий заметки на страницах "УП". sij вам тоже поздравление с очередной публикацией! :az::az::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну як Вас вже розшифрували, пане Михайле, то прийміть і мої найщиріші привітання! :az: Та і народного цілителя від ревматизму під псевдо sij теж не завадить розкрутити на могорич... Вітаю! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я знову ще без журналу. Буду просити редакцію на 2009 рік висилати мені журнал без участі посередників. :umora: А що робити? Ви всі в курсі подій, а я знову "самый последний человек". Обидно. :ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буду просити редакцію на 2009 рік висилати мені журнал без участі посередників.

Як би ж так можливо було, тоді мабуть пошта трохи заворушилась би.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як би ж так можливо було

Нема нічого неможливого. Буду в редаккції просити піти мені на зустріч, бо на 31. 08.08 я ще без "У.П" :dntknw::angry::helpme:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Історична довідка: «Украї?нський пасічник» — місячник, видання товариства Сільський Господар і кооперативу «Рій». Виходив у Львові у 1928—1939 роках (редактор Михайло Боровський) і у 1941—1944 роках (ред. І. Драбатий і С. Яцура). 2012 рік 74509 "УКРАЇНСЬКИЙ ПАСІЧНИК (укр.) 1 міс - 9,73 грн 3 міс - 29,19 грн 6 міс - 58,38 грн 1 рік - 116,76 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"УП" №9 за 2008 рік відвантажено на пошту 16.09.2008 р.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

"УП" №10 за 2008 р. відвантажено на пошту 24.10.2008 р.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...