Перейти к содержанию

Журнал "Український пасічник"


Рекомендуемые сообщения

Журнал “УП” № 9 відвантажено на пошту 14 вересня 2011 року
Що ж - чекаємо на листоношу... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
Полностью согласен, такой журнал покупать не буду.
Так це видання в Москві і не продається. Так що Ви праві, існувати його Вам не доведеться.
переглянув я його, ну що ,для себэ майже нiчого i не знайшов. Вопрос не в том где нахожусь, а есть ли у меня возможность читать данный журнал, я Вам отвечу - есть, но не буду.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вопрос не в том где нахожусь, а есть ли у меня возможность читать данный журнал, я Вам отвечу - есть, но не буду.
Так я лично и не возражаю против Вашего мнения. Каждый ищет то, что его интересует, а если не находит, обращается к другим изданиям, список которых в Украине довольно большой. :hi: Интересно, в России также много пчеловодных изданий? Вы лично каким отдаете предпочтение?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
А хіба Ви від когось чули, що нас не влаштовує спілкування на сторінках цього форуму? Та коли є можливість створити щось своє, то чому від цього відмовлятися. З повагою Олег Коцюмбас

Я цілком згідний з паном Олегом. Чим більше "місць" для спілкування, тим краще. Проте я ні на сайті, ні на форумі журналу не знайшов місця де б можна було поспілкуватися читачам з редакцією. На Сайті нема Гостьової книги, а на Форумі жодної теми, яка б стосувалася б самого журналу. Крім того чомусь зникає список форумів після авторизації. То де ж можна звернутися до редакції на її ресурсі? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

український пасічник плавно перетворюється в "Пасіку". Цінної інформації стає все менше, друкують статті молодих "науковців" (скоріш всього за гроші, для того щоб набрати кількість статей для наукового росту), в яких практичної інформації 0, ну а кілька сторінок привітань з днями народжень і звітів про зїзди в кожному номері - окрема історія.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кому прийшов УП за травень? Мены щось досы не несуть :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кому прийшов УП за травень? Мены щось досы не несуть :dntknw:
Мені нині принесли.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

український пасічник плавно перетворюється в "Пасіку". Цінної інформації стає все менше, друкують статті молодих "науковців" (скоріш всього за гроші, для того щоб набрати кількість статей для наукового росту), в яких практичної інформації 0, ну а кілька сторінок привітань з днями народжень і звітів про зїзди в кожному номері - окрема історія.

Стаж: 1-3 года Kоличество семей: 2-5

А Ви напишіть толкову статтю з цінною інформацією про свій досвід пасічникування в 2-5 сім"ях на протязі 1-3х років. ;)
Кому прийшов УП за травень?

Отримав ще на минулому тижні.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Два дні на Волині перебували головний редактор "УП" Микола Осташевський і редактор Зеновій Твердохліб. Було відвідано декілька пасік в Луцькому, Рожищенському та Іваничівському районах області. Матеріали будуть опубліковані в найближчих номерах "УП"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Доброго дня! Я директор ТзОВ "Редакція "Український пасічник". Прошу вибачення від імені редакції за тривалу відсутність на форумі. Наразі відбулися деякі організаційні зміни у редакції, зокрема і кадрові... Отож докладемо всіх зусиль, щоб надалі не пропадати. Інформую вас , що №8 УП за 2012 рік 11.07 відвантажено на пошту. До зустрічі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня. Доповню пост директора редакції, що змінився і дизайн журнал, ви це правда й самі помітили))) Сподіваємося, що став кращий і зручніший для читачів. Працюємо також над покращенням статей... Менше водички, більше корисної інформації... Дякуємо за увагу, з усіма побажаннями і зауваженнями щодо наповнення журналу ласкаво просимо сюди))) Усього найкращого!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня! Я директор ТзОВ "Редакція "Український пасічник". Прошу вибачення від імені редакції за тривалу відсутність на форумі. Наразі відбулися деякі організаційні зміни у редакції, зокрема і кадрові... Отож докладемо всіх зусиль, щоб надалі не пропадати. Інформую вас , що №8 УП за 2012 рік 11.07 відвантажено на пошту. До зустрічі.

№8 відвантажили швидко ви працюєте місяць наперед а №7 коли буде ????
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня! Я директор ТзОВ "Редакція "Український пасічник". Прошу вибачення від імені редакції за тривалу відсутність на форумі. Наразі відбулися деякі організаційні зміни у редакції, зокрема і кадрові... Отож докладемо всіх зусиль, щоб надалі не пропадати. Інформую вас , що №8 УП за 2012 рік 11.07 відвантажено на пошту. До зустрічі.

№8 відвантажили швидко ви працюєте місяць наперед а №7 коли буде ????
Вибачаюсь, помилка №7 відправлено!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
Вже хтось отримав 9 номер?
Ні, ще не прийшов! Хоча вже пора й номер 10 відправлять, а ми ще 9й чекаємо... Ще ніколи так пізно не приходив.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже хтось отримав 9 номер?
Ні, ще не прийшов! Хоча вже пора й номер 10 відправлять, а ми ще 9й чекаємо... Ще ніколи так пізно не приходив.
Теж не приходив. А я вже був подумав, що це тільки мені не прийшов.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мені прийшов, нічого цікавого в журналі нема. Надалі не буду передплачувати журнал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мені прийшов, нічого цікавого в журналі нема. Надалі не буду передплачувати журнал.

Аналогично
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

А я випишу наш журнал-потрібно підтримати Українського пасічника,будьмо нарешті патріотами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я випишу наш журнал-потрібно підтримати Українського пасічника,будьмо нарешті патріотами.

А до чого патріотизм до журналу ? інші видання хіба не Українські? чи цей най... ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ще є люди, які не отримали 9 номер?
удивление вызывет факт наличия подписчиков....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я випишу наш журнал-потрібно підтримати Українського пасічника,будьмо нарешті патріотами.

А до чого патріотизм до журналу ? інші видання хіба не Українські? чи цей най... ;)
Паланочка Вам по роду Вашої служби цього не зрозуміти.Хіба сам факт назви український в далекому 91 році це не прояв патріотизму?Ще Вам розкажу про патріотизм в даному випадку футбольний.Прийшли з другом на футбол карпати -динамо.На прохідній стоїть наш товариш.Я студент із стипендією 40 рублів(1977 р) пропоную пройти через знайомого бесплатно.Мій друг цю пропозицію відхилив мотивуючи це тим,що гроші потрібні для розвитку його любимоі команди.А відсутність патріотизму в том числі і на побутовому рівні це причина всіх наших негараздів .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка Вам по роду Вашої служби цього не зрозуміти.

ЩО мені не зрозуміти? Вашого "патріотизму" до журналу? Так підтримайте всіх видавців пасічної преси України випішить всіх , в чому проблема , і до чого тут рід моєї служби? На форумі стає звичкою , в розмові зі мною вказувати на моє священство (це безтактно :IMHO1: якщо я священик це не значить що я не людина , ) вашого роду діяльності я не знаю ,до речі , крім того на форумі є ще пару священиків з різних регіонів країни та вони не відкривають себе мабуть бачать мій приклад. ;):hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...