Перейти к содержанию

Журнал "Український пасічник"


Рекомендуемые сообщения

Отримав 9 номер.Цікава перша стаття " Пасіки поблизу Романова що на Житомирщині".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Журнал хороший, тільки не для пасічника-професіонала.Більше як для дідусів-любителів,бо молодий пасічник початківець навряд чи почерпне там щось дуже корисне.Не дивлячись на це,передплачую,вже багато років)Треба підтримати українське))Висновок?Я дідусь-любитель))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Сонечко сказал:

Журнал хороший, тільки не для пасічника-професіонала.Більше як для дідусів-любителів,бо молодий пасічник початківець навряд чи почерпне там щось дуже корисне.Не дивлячись на це,передплачую,вже багато років)Треба підтримати українське))Висновок?Я дідусь-любитель))))

А я перестав якраз через те, що більшість дописів у журналі з під пера дідусів-любителів, які пасічникуючи з 5 вуликами, розповідають про нову систему, або про медопродуктивність сої. 10% інформації в журналі несе якусь їжу для розуму, решта - щоб не падала техніка читання (. Нехай вибачають, але особисто мені такий журнал не потрібен. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Початківець))))

WP_000250.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
В 20.12.2016 в 23:09, Сонечко сказал:

Журнал хороший, тільки не для пасічника-професіонала.Більше як для дідусів-любителів,бо молодий пасічник початківець навряд чи почерпне там щось дуже корисне.Не дивлячись на це,передплачую,вже багато років)Треба підтримати українське))Висновок?Я дідусь-любитель))))

Виписував журнал протягом 2017 року і дуже пожалів з цього. Одна, дві статті, які заслуговують увагу, решта - "аби не мовчки", і половина журналу реклама. Журнал за листопад прийшов в середині грудня - я вже і не чекав. За грудень, мабуть, буде в березні. Що сподобалося, так це папір. Папір знатний. Журнал прочитував за проміжок часу, поки їхав в метро до роботи. Особливо вразила стаття про патриарха Кирила, який жре наш мед...  Я розумію, що це і є суть цого журналу. Висновок: більше виписувати "Український пасічник" не буду і іншим не раджу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Raket сказал:

Що сподобалося, так це папір. Папір знатний.

цей папір добре підходить для технології ЛУТ:ay::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перестав читати УП після статі де один колега написав: Досить видумувати вулики, пропоную ось таку конструкцію... Тема ХІХ століття, а стаття про батюшку що ШО займається, то взагалі маразм.

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 30.12.2016 в 18:23, Сонечко сказав:

Початківець))))

WP_000250.jpg

Його виставте у темі"Кіт і пасіка" :IMHO::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Передплачував журнал в 2017 році, погоджуюсь з думкою попередніх дописувачів, які зазначали що мало статтей заслуговують на увагу. Читавши попередні випуски в електронному варіанті десь до 2005 року - журнал дійсно цікавий і потужний. Або щось робіть з журналом, або будете втрачати читачів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Тарас Мольфар сказав:

Передплачував журнал в 2017 році, погоджуюсь з думкою попередніх дописувачів, які зазначали що мало статтей заслуговують на увагу. Читавши попередні випуски в електронному варіанті десь до 2005 року - журнал дійсно цікавий і потужний. Або щось робіть з журналом, або будете втрачати читачів.

Передплачую журнал з 2012 року та маю майже всі випуски з 90-х років по 2012р. для мене це класичне, консервативне, цікаво-пізнавальне, українське видання. Яке передплачую та буду передплачувати як мінімум в короткостроковій та середньостроковій перспективі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хороший журнал для новичков. Сам лично не покупаю, можно сказать что выписываем на пару с человеком, который сподвиг меня стать пасечником. Честь ему и хвала, что издание держится на плаву в эпоху Интернета.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.03.2018 в 15:28, Александр Фокин сказал:

Хороший журнал для новичков. Сам лично не покупаю, можно сказать что выписываем на пару с человеком, который сподвиг меня стать пасечником. Честь ему и хвала, что издание держится на плаву в эпоху Интернета.

После замечаний в прошлом году, в этом году 3 номера вышли довольно информативные.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.03.2018 в 09:28, Сіверянин сказал:

После замечаний в прошлом году, в этом году 3 номера вышли довольно информативные

Ну вот, выписывал лет 6, а в этом году решил отказаться, так как практически ничего нового не печаталось: общими словами о поездке на такую и такую пасеку (а мне бы о методах пчеловождения и подобное); статься зубров от пчеловодства - может и нужная и полезная, и познавательная, но мне опять же лучше бы написали, как пчел вести, как пасеку расширить, как повысить рентабельность; и реклама, реклама.

И все-таки привык к журналу, скучаю за ним. А тут еще и пишут, что журнал стал информативнее. Обязательно выпишу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...

Хто підписався на 2019 рік?

Я не отримав журнали за листопад, грудень, січень!

Хтось отримав ці номери? Чи такі самі проблеми?

P.S. Дзвонив в редакцію, не беруть слухавку...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, Admiral сказав:

Хто підписався на 2019 рік?

Я не отримав журнали за листопад, грудень, січень!

Хтось отримав ці номери? Чи такі самі проблеми?

P.S. Дзвонив в редакцію, не беруть слухавку...

Такі самі проблеми, я говорив з редактором по телефону в кінці грудня, говорив, що можливо номери за листопад, грудень вийдуть одним номером. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Просто Саша сказал:

Такі самі проблеми, я говорив з редактором по телефону в кінці грудня, говорив, що можливо номери за листопад, грудень вийдуть одним номером. 

Тиждень тому бачив у магазині №10.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Admiral сказав:

Хто підписався на 2019 рік?

Я не отримав журнали за листопад, грудень, січень!

Хтось отримав ці номери? Чи такі самі проблеми?

P.S. Дзвонив в редакцію, не беруть слухавку...

В кінці цього тижня мали відправити на пошту здвоєний номер за листопад-грудень.

Січневий номер чекайте в середині березня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні забрав підшивки журналу за минулі роки з палітурної майстерні:IMG_20190201_180732-600x800.thumb.jpg.c87c844f93c652f882cc09fd57bd6536.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Solo сказав:

Сьогодні забрав підшивки журналу за минулі роки з палітурної майстерні:IMG_20190201_180732-600x800.thumb.jpg.c87c844f93c652f882cc09fd57bd6536.jpg

Таку підшивку можна десь купити?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Виписував з 92 року. Припинив виписувати років 5 тому. Причина - низька інформативність, макулатури і так маю вдосталь. Навіть номери за 30 роки минулого століття мені зараз цікавіші.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Минулий рік не передплачував, просто читати :поїхали, побачили, пообідали - не цікаво. Мені б конкретно про догляд, утримання, новації, а такого мало геть. Все ж цього року вирішив передплатити. Відразу ж здивувала ціна - 600 з лишнім на рік. Передплатив на півроку. А потім узнав, що в УП кризис. По-моєму, журнал врятує тільки повна заміна друкуємої інформації, або як любили говорити - повне перезавантаження.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Редакція постійно скаржиться на подорожчання ресурсів.

Але реальна причина кризового стану - низький попит через низьку інформативність.

Щомісячний тираж журналу:

2018 - 4000 примірників
2017 - 4500
2016 - 3900
2015 - 4800
2014 - 5350
2013 - 6650
2011 - 6550
2001 - 6800

Тобто, криза прийшла не в 2018, а суттєво раніше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Нарешті отримав номер 11-12 (подвійний), але по обсягу звичайного.
Коли будуть номери за цей рік - взагалі невідомо (з розмови з редакцією).

На мій погляд, це неприпустимий формат відношення редакції до підписників.
Я стерплю затримки, але будь-ласка проінформуйте мене про це!
Є ось ця гілка форуму, є Facebook сторінка УП. Можливості є!
Не було б зайвим відповідати на електронні листи. У цивілізованих країнах так прийнято...
Навіщо вам приймати сотні незадоволених телефонних викликів?

В номері 11-12 вказані три основні причини зниження популярності журналу:
- поява інших видань (Пане редакторе, конкуренція сприяє якості. Вона не дає вам заснути);
- поява Інтернету (Пане редакторе, інтернет - це не проблема, а нова можливість. Для всіх і для журналу також).
  Журнал має, але не підтримує свою Facebook сторінку (аж 15 підписників). А це вже ВИРОК...;
- природній перехід у вічність старих пасічників, лояльних підписників УП (Виходить, що молодь взагалі саботує друковані видання?);

Пане редакторе, причина одна. Якість змісту журналу з кожним роком погіршується.
Ясної і чіткої переспективи журналу я не бачу. На превеликий мій жаль.
Редакція виживає для того, щоб вижити (самоціль). А не для того, щоб видавати цікавий і корисний журнал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Говорив сьогодні з редактором та отримав від нього дозвіл пояснити ситуацію із затримкою журналів за 2019 р.,що склалася говорить, що перший номер більше тижня тому передали на пошту, другий номер день два і передадуть на пошту, третій номер готується до друку. Прохав передати вибачення за затримку (укрпошта в середині лютого перерахувала кошти за переплату). Наголошував на важливості збільшення кількості передплатників, так як, по суті кожен передплатник і є власником журналу (класичного українського пасічного видання).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 3/12/2019 в 14:17, Просто Саша сказал:

отримав від нього дозвіл пояснити ситуацію

.... 

кожен передплатник і є власником журналу

"отримав від нього дозвіл пояснити ситуацію" - вибачте, це фікня! Це ОБОВ"ЯЗОК РЕДАКЦІЇ пояснювати ситуацію.

Проблема в тому, що редакція ментально лишилася в тому тисячоріччі. І ось мої докази:
- сайт журналу відсутній
- сторінка Facebook існує, але не підтримується
- електронні листи редакція читає, але відповідає на свій розсуд
- дозвонитися можливо, але дуже не просто
- редакція не слідкує як мінімум за цією гілкою форуму, а максимум - взагалі ігнорує настрої інтернету
- придбати електронну версію журналу неможливо

"кожен передплатник і є власником журналу" - так то воно так, але трішечки не так. Це якби ми всі маємо машину, а от поїде вона туди, куди вирішить редактор. І йому байдуже, що ми вимагаємо змін. Еволюціонувати редакція не збирається.

Візьмем, наприклад, "Пасічний Журнал". По суті, це друкований блог Дмитра Гринькова.
Передплата номеру коштує в районі 40грн. Але кожен може в будь-який момент купити електронну версію за 20грн!
Гроші невеликі, і при цьому УкрПошта ніякої погоди не робить. І Гриньков не звинувачує ні владу, ні УкрПошту, ні інтернет. Парадокс...

Я декілька років передплачував УП з міркувань "з миру по нитці - журнал не пропаде, може зміниться на краще". Але місяць тому мій терпець урвався...

P.S. Учора отримав перший номер. Відомості щодо тиражу журналу відсутні...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...