Перейти к содержанию

Добываем пергу


Рекомендуемые сообщения

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Станочок дійсно достойний уваги та поваги до автора даного винаходу. Дуже цікаво поглянути на робочий елемент, який перебиває (перемолочує) чарунки.

Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 
 
Станочок супер якщо не комерційна таємниця теж хотілось би глянути на внутрішню частину.
І ще цікаво як він з дуже темними сотами справиться?

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 30.09.2019 в 16:02, uam_63 сказав:

якщо не комерційна таємниця

Невелика витримка з патентного опису на станок

Основи станка для перги.rar

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.09.2019 в 15:34, Немолодий сказав:

 

 

Дуже класно використаний  у конструкції   пилосос.  Можна забути про решета та  зайві рухи. Спасибі.

 :wave:(дисартація 2017 рік) :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

У  Фейсбуці свого часу мала місце дискусія з приводу того, що добути пергу хорошої якості без глибокої заморозки не вдасться. Мої аргументи не сприйняли як достовірні, навіть  звинуватили у фальсифікації та непорядності (м"яко кажучи). На підтвердження своєї точки зору я відзняв коротке відео. Сьогодні викладаю його ще й тут.  Зараз працюю над виготовленням другого станка "Перго-Дар" з деякими нововведеннями.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.10.2019 в 20:19, Немолодий сказав:

Невелика витримка з патентного опису на станок

Основи станка для перги.rar

Щось не можу відкрити а дюже свербить:umora:  побачити "робочий орган":hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, Николай S сказал:

Щось не можу відкрити а дюже свербить:umora:  побачити "робочий орган":hmm:

И не только у вас не открывается 

Хотя вся "начинка " известна 

у одних штыри на валу у других цепь , у третьих венчик 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Немолодий сказал:

У  Фейсбуці свого часу мала місце дискусія з приводу того, що добути пергу хорошої якості без глибокої заморозки не вдасться. Мої аргументи не сприйняли як достовірні, навіть  звинуватили у фальсифікації та непорядності (м"яко кажучи). На підтвердження своєї точки зору я відзняв коротке відео. Сьогодні викладаю його ще й тут.  Зараз працюю над виготовленням другого станка "Перго-Дар" з деякими нововведеннями.

 

 

Я бы ещё ведёрко 20 литровое врезал , между пылесосом и  станком 

Как у Матюшкиных 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Мико сказав:

И не только у вас не открывается 

Хотя вся "начинка " известна 

у одних штыри на валу у других цепь , у третьих венчик 

У меня мельница с молотками, всё это понятно,  перемолоть на муку могу всё,  но вопрос в том что перга целая:umora:, без повреждлений:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Мико сказав:

Я бы ещё ведёрко 20 литровое врезал , между пылесосом и  станком 

Как у Матюшкиных 

Під фільтром пилосмока відро на 10 л. Його вистачить. Не даремно я прилаштував хороший, перевірений "Витязь-М". З " Ракетою" такий варіант не пройшов би.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Немолодий сказал:

У  Фейсбуці свого часу мала місце дискусія з приводу того, що добути пергу хорошої якості без глибокої заморозки не вдасться. Мої аргументи не сприйняли як достовірні, навіть  звинуватили у фальсифікації та непорядності (м"яко кажучи). На підтвердження своєї точки зору я відзняв коротке відео. Сьогодні викладаю його ще й тут.  Зараз працюю над виготовленням другого станка "Перго-Дар" з деякими нововведеннями.

 

 

Теж зробив схожий апарат для добування перги , правда на бистру руку і з того що було під руками , в подальшому буду удосконалювати , цей рік вибив приблизно 14кг перги.20200110_200055.thumb.jpg.fb0bd2adee1abdd719a746dff5935008.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Конструктор сказав:

Теж зробив схожий апарат для добування перги

Пошана майстру. Свій другий "Перго-Дар", дещо іншого конструктиву, вже майже готовий. Шкода, що немає пергових вирізок для проби. Перший станок, той що на відео, буду продавати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Немолодий сказал:

Свій другий "Перго-Дар", дещо іншого конструктиву, вже майже готовий.

З нетерпінням чекаю на презентацію , особливо цікаво ,  в чому полягає інший конструктив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Конструктор сказав:

З нетерпінням чекаю на презентацію , особливо цікаво ,  в чому полягає інший конструктив.

Відмінність полягає у використанні матеріалів. Жодного зварного шва. Лише корозостійкі матеріали (дерево, алюміній, дюраль, капрон). Оригінальне вирішення подачі подрібненого матеріалу в циклон. Викладу лише після випробувань.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.02.2020 в 21:39, Мико сказав:

у одних штыри на валу у других цепь , у третьих венчик 

У мене ні перше, ні друге, ні третє. Це мій маленький технологічний секрет. Купуйте готовий станок і все дізнаєтесь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Немолодий сказав:

У мене ні перше, ні друге, ні третє. Це мій маленький технологічний секрет. Купуйте готовий станок і все дізнаєтесь.

Може і купив би але моточик точно такий є, пилосмок теж точнісінська   копія

Мабудь там "тертушка"  з секретом:umora: як в совдепівській соковижималці, головне правильний  зазор  між нею та трубою подачі:hmm: який можна регулювати на крі......(:frusty::ae:     не будем видавати всіх чужих секретів:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене ні перше, ні друге, ні третє. Це мій маленький технологічний секрет. Купуйте готовий станок і все дізнаєтесь.
Ціна?

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Taras NTG сказав:

Ціна?

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk
 

Станок заброньовано покупцем до 12:00  10 лютого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.02.2020 в 20:50, Николай S сказав:

Щось не можу відкрити а дюже свербить

 

В 05.02.2020 в 21:39, Мико сказав:

И не только у вас не открывается 

Перевірив. Все відкривається, якщо встановлено WinRar. Але там опис промислового станка з дещо відмінним від мого робочим органом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Немолодий сказав:

 

Перевірив. Все відкривається, якщо встановлено WinRar. Але там опис промислового станка з дещо відмінним від мого робочим органом.

Дак отож:umora: а знаєте як свербить побачити:hmm::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Немолодий сказав:

Станок заброньовано покупцем до 12:00  10 лютого.

Станок проданий. Можу зробити під замовлення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Зробив станочок дещо іншої конструкції. Випробувати в роботі не маю можливості через відсутність пергових стільників. Але принцип роботи той самий, проблем з добуванням перги не повинно бути.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...

Підкажіть якщо хто практикує, чи потягнуть свищові під решіткою в нижньому корпусі для перги, якщо попаде засів? Матка і гніздо відповідно над решіткою. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...