Перейти к содержанию

Сверхраннее развитие


олександр

Рекомендуемые сообщения

А я где-то видел с плечиками, думал ставится между рамок

Может я от жизни отстал. Год назад были без плечиков.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так я вообще в глаза не видел :ah: ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Изолятор привязывают в пустой рамке и ставят как рамку. Естественно в середину.

Так я вообще в глаза не видел ...

Мужики, для изоляторов специально делаются деревянные рамки из реек 15 на 10 мм. Длина верхней планки - 470 мм, боковых и нижней по размеру изолятора. В изолятор запускают матку, потом изолятор вставляют в деревянную рамку и ставят в семью. Деревянная рамка нужна чтобы дать плечики изолятору в ульях на рамку 300мм.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мужики, для изоляторов специально делаются деревянные рамки из реек 15 на 10 мм

В принципе , что б не городить лишнее, можно использовать обычную рамку (желательно без разделителей) зафиксировав изолятор внутри рамки. Или есть какие то тонкости?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-849-1237809443_thumb.jpgМне на выставке в Харькове объяснили, изолятор вставляется в рамку и фиксируется проволкой.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Може хтось порадить,як в вибраних сім"ях організувати раннє виведення трутнів (щоб були трутні з певних сімей при формуванні ранніх пакетів для запліднення маток навзамін )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ближче до центру гнізда поставте якісну сушнину з трутневими комірками і збризніть ситою.Ще ліпше,аби ви таку рамку(з медом,звичайно) розмістили у вулику ще торік,під зиму. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще ліпше,аби ви таку рамку(з медом,звичайно) розмістили у вулику ще торік,під зиму.

Сам не пробывал , но где то слышал это лучший вариант.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за пораду.На наступний рік врахую,бо завжди з трутневими комірками (посередині рамки) вибраковував.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

бо завжди з трутневими комірками (посередині рамки) вибраковував.

Хорошего качества трутни получаются в трутнеых ячейках построенных пчелами изначально , а не перестроенных с ячеек пчелиных. т.е. трутневую рамку необходимо готовить заблаговременно в сезон.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

трутневую рамку необходимо готовить заблаговременно в сезон .Зрозуміло.Тепер рамки,які ставив для відбудови трутневих чарунок(і матці є де справити свою потребу,і бджоли не перебудовують бджолинні,і вирізати трут простіше ,та й кліща з ним разом) частково залишу в слідуючий сезон.Правда ,трохи сумніваюсь,чи піде на неї червити матка ранньою весною ,адже вона обминає трутневі (правда вони розміщені по краях).Але краще навряд чи є щось інше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...
Як прискорити розвиток сім"ї весною, хто які методи використовує ? Підгодівля раньою весною, підігрів у вуликах, використання плівки для "обгортання гнізда", заставні із пінопласту.

Кроме перечисленного, очень важно после первого облета подставить в семьи перговые рамки, заготовленные с осени :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кроме перечисленного, очень важно после первого облета подставить в семьи перговые рамки, заготовленные с осени

Я так і роблю, попередньо обприскую з "Росинки" легеньким сиропом.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ув Форумчане, кто применял препарат "Здоровая пчёлка", какие отзовы? :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ув Форумчане, кто применял препарат "Здоровая пчёлка", какие отзовы? :)
Этот вопрос уместно было бы задать в этом разделе :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

трутневую рамку необходимо готовить заблаговременно в сезон .Правда ,трохи сумніваюсь,чи піде на неї червити матка ранньою весною
Я, трутовые рамки делаю так. Подрезаю 1/3 рамки с низу, прибиваю рейку на которой пчелы сами строят тр.сот. На такой рамке трут, мне кажется чувствует себя более комфортно. Заготавливаю за ранее. Весной после очистительного облета ставлю в отцовскую семью 2 и 9 рамкой. Семья должна быть сильной ( наверное качество трута тоже должно играть роль) А лучше сделать обмен с другой пасекой. В сильной семье матка обязательно посеет.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я, трутовые рамки делаю так. Подрезаю 1/3 рамки с низу, прибиваю рейку на которой пчелы сами строят тр.сот. На такой рамке трут, мне кажется чувствует себя более комфортно. Заготавливаю за ранее. Весной после очистительного облета ставлю в отцовскую семью 2 и 9 рамкой.

Вирізаю вікно посередині рамки 5х10 см. Рамку ранньою весною ставлю всередину гнізда між кормовими.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ув Форумчане, кто применял препарат "Здоровая пчёлка", какие отзовы? :)
Этот вопрос уместно было бы задать в этом разделе :hi:
Спасибо,я ещё плохо ориентируюсь на форуме, следующий раз буду внимательней :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вирізаю вікно посередині рамки 5х10 см. Рамку ранньою весною ставлю всередину гнізда між кормовими.
Работаю с телефона. Постараюсь кратко. Рейка для того, что бы потом легче убрать, территория под пчел.расплодом не нарушена. Низ рамки и край. Трут воспитывается при более низкой температуре.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...
Мова йшла про чистоту меду у взяток, після весняної стимулюючої підкормки.

Правильно. Вся робота по нарощуванню бджоли завершується саме одержанням чистого товарного меду. Тому прошу модераторів з розумінням поставитись до мого поста. Отже після цієї дискусії я намітив план завершення стимулюючої підгодівлі таким чином : Ріпак у мене починається з 5-го травня. Отже 25-го квітня припиняю підгодівлю і в той же день роблю три відводки з моїх 10-и сімей. Так рамок по 5-ь. Дві криючі та дві з розплодом на виході і 1-а з личинками. Додатково перед льотками відводків струшую по 2-3 рамки бджоли. 1-го травня додаю в кожну ще по 5-ь розплоду на виході і знищую всі запечатані маточники у відводках. Залишаю по два великі незапечатані маточника. Це означає, що до 5-го травня весь корм у відводках буде з"їджено!!! 5-го травня додаю у відводки ще по кілька рамок запечатаного розплоду (скільки знайду у 10-и сім"ях по максимуму. І заповнюю лежак повністю сушшю + 2 вощини. До 15-го травня матки повинні вийти. Це розпал медозбору. Зрозуміло, що не заперечую проти решіток. Як Вам мій план? П.С. якщо доцільно то прошу модераторів перенести це куди потрібно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мова йшла про чистоту меду у взяток, після весняної стимулюючої підкормки.

Правильно. Вся робота по нарощуванню бджоли завершується саме одержанням чистого товарного меду. Тому прошу модераторів з розумінням поставитись до мого поста. Отже після цієї дискусії я намітив план завершення стимулюючої підгодівлі таким чином : Ріпак у мене починається з 5-го травня. Отже 25-го квітня припиняю підгодівлю і в той же день роблю три відводки з моїх 10-и сімей. Так рамок по 5-ь. Дві криючі та дві з розплодом на виході і 1-а з личинками. Додатково перед льотками відводків струшую по 2-3 рамки бджоли. 1-го травня додаю в кожну ще по 5-ь розплоду на виході і знищую всі запечатані маточники у відводках. Залишаю по два великі незапечатані маточника. Це означає, що до 5-го травня весь корм у відводках буде з"їджено!!! 5-го травня додаю у відводки ще по кілька рамок запечатаного розплоду (скільки знайду у 10-и сім"ях по максимуму. І заповнюю лежак повністю сушшю + 2 вощини. До 15-го травня матки повинні вийти. Це розпал медозбору. Зрозуміло, що не заперечую проти решіток. Як Вам мій план? П.С. якщо доцільно то прошу модераторів перенести це куди потрібно.
Я вважаю це плануванням методів роботи, тобто в тему - "Дуже цікаво для початківця". Та як Ви собі уявляєте, на початку травня, сім`ї в яких з Ваших слів
до 5-го травня весь корм у відводках буде з"їджено!!!
Якщо в сім`ї немає мінімуму(8-10кг.) кормового запасу то ...., але це також інша тема.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

staslife7! Пропоную перейти в ново створену мною тему "Створення медовика на ріпак" бо вона точніш визначає ціль раннього розвитку сім"ї. :IMHO1: Модератор не дозволив відкрити нову тему. Ну що ж продовжу тут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та як Ви собі уявляєте, на початку травня, сім`ї в яких з Ваших слів Цитата до 5-го травня весь корм у відводках буде з"їджено!!! Якщо в сім`ї немає мінімуму(8-10кг.) кормового запасу то ....,

Нормально уявляю. Тобто - молода матка вийшла, зачервить на днях, бджоли повно, аж вулик тріщить. за 1км поле з ріпаком. Повинні забити за тиждень 20-22 рамки медом?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую модератору за посилання друге по порядку. Див. в ньому пост №1. Ідея та ж що в мене. Жаль, що раніше її не побачив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та як Ви собі уявляєте, на початку травня, сім`ї в яких з Ваших слів Цитата до 5-го травня весь корм у відводках буде з"їджено!!! Якщо в сім`ї немає мінімуму(8-10кг.) кормового запасу то ....,

Нормально уявляю. Тобто - молода матка вийшла, зачервить на днях, бджоли повно, аж вулик тріщить. за 1км поле з ріпаком. Повинні забити за тиждень 20-22 рамки медом?
Угу. А якщо у Вас мед у вулику скінчиться не 5-го, а 2-го, та ще й з 1-го днів на десять похолода та задощить (або навіть засніжить, що вже не є дивиною), тоді як бути?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Сверхраннее развитие

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...