Перейти к содержанию

Бджолярський Круг, Гільдія медоварів України


Рекомендуемые сообщения

Як Ви думаєте, які медові вина отримали світове визнання? Ваші чи може Ваших медоварів?

Золота медаль на Апімондіїї за найкраще сухе медове вино це здобуток українців і хоча презентували його люди зовсім не ті які його зробили це не зменшує уміння наших медоварів робити хороші питні меди. Всьому свій час , біда нашої країни в тому що народ створюе а всякі там "піявки" сидять на шиї і пють його кров . :angry::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як Ви думаєте, які медові вина отримали світове визнання? Ваші чи може Ваших медоварів?

Золота медаль на Апімондіїї за найкраще сухе медове вино це здобуток українців і хоча презентували його люди зовсім не ті які його зробили це не зменшує уміння наших медоварів робити хороші питні меди. Всьому свій час , біда нашої країни в тому що народ створюе а всякі там "піявки" сидять на шиї і пють його кров . :angry::hi:
Ви з такою впевненістю говорите, що складається враження ніби Ви все достовірно знаєте. Так чиє вино отримало золоті нагороди? Ваше? Пропоную розшукати автора вина серед наших медоварів.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як Ви думаєте, які медові вина отримали світове визнання? Ваші чи може Ваших медоварів?

Золота медаль на Апімондіїї за найкраще сухе медове вино це здобуток українців і хоча презентували його люди зовсім не ті які його зробили це не зменшує уміння наших медоварів робити хороші питні меди. Всьому свій час , біда нашої країни в тому що народ створюе а всякі там "піявки" сидять на шиї і пють його кров . :angry::hi:
Ви з такою впевненістю говорите, що складається враження ніби Ви все достовірно знаєте. Так чиє вино отримало золоті нагороди? Ваше? Пропоную розшукати автора вина серед наших медоварів.
Навіть мене дістав. Тільки Факти: Факт 1-й. Восени 2007 до мене звернувся член Ради ББУ Григорьев О.С. з проханням достать хорошого ПМ для Президента. Я порадив звернутись до Кобцева О.М. (смт Талалаївка, Чернігівська обл), сухе медове вино якого "Талалаївська медовуха на березових бруньках" (запамятаємо цю назву) отримало на всеукраїнському конкурсі "Питні меди 2007" Золоту медаль. 20 літрів було в Олександра куплено через другого члена Ради ББУ Данилейка М.В. Коли я узнав, що через місяць-півтора в Австралії сухе медове вино з України одержало Золоту медаль - зрадів за свого товариша. Сухе медове вино зробити нелегко і на той час окрім його мабуть ніхто в Україні і не робив. Але до сих пір сурми не засурмили і думалось, хай буде Україні, бо ми ж Україна! Факт 2-й. Влітку на Спаса на святкуванні Дня Пасічника в Пирогові під Києвом чествували високого гостя Президента Апімондії Йогансена за участі Президента України. В програмі був і конкурс медоварів України. В конкурсі брали участь лише всі наші медовари - ті ж що на всеукраїнських конкурсах. В одного з наших медоварів Шмуля закупив30 (!) пляшок вина медового (з якого б то дива?) - очевидно для шанованих високих гостей?!. Шановні форумчани. Вгадайте з одного разу: 1) В кого закупив медове вино Шмуля? 2)Яке медове вино закупив Шмуля? 3)Хто автор сухого медового вина , яке отримало Золоту медаль Апімондії в 2007 р серед медоварів України? В світлі ваших відповідей на ці запитання варіант відповіді на 3-є запитання взятий з сайта Ю.Мирного "Бджільництво в Україні" виглядає більш ніж сумнівним... На жаль не Україна ... А Олександр Кобцев без нагород не залишився. Окрім медалей всіх достоїнств всеукраїнських конкурсів має ще одну унікальну: з 4-х відзнак "Піонерів медоваріння в Україні", якою його нагородили медовари України - він один з чотирьох учасників ПЕРШОГО конкурсу медоварів з якого і почалося відродження медоваріння в Україні. А Конкурс відбувся на Масляну в 2004 р в урочищі Бирки на "Пасіці "Діда Василя" І з того року щорічно, на Масляну І нічиїх медів крім від НАШИХ медоварів на всеукраїнських конкурсах не буває і бути не може, тому що достойні питні меди ніхто крім НАС МЕДОВАРІВ УКРАЇНИ поки що зварити не може. І шмулі це знають...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Навіть мене дістав. Тільки Факти: Факт 1-й. Восени 2007 до мене звернувся член Ради ББУ Григорьев О.С. з проханням достать хорошого ПМ для Президента. Я порадив звернутись до Кобцева О.М. (смт Талалаївка, Чернігівська обл), сухе медове вино якого "Талалаївська медовуха на березових бруньках" (запамятаємо цю назву) отримало на всеукраїнському конкурсі "Питні меди 2007" Золоту медаль. 20 літрів було в Олександра куплено через другого члена Ради ББУ Данилейка М.В. Коли я узнав, що через місяць-півтора в Австралії сухе медове вино з України одержало Золоту медаль - зрадів за свого товариша. Сухе медове вино зробити нелегко і на той час окрім його мабуть ніхто в Україні і не робив. Але до сих пір сурми не засурмили і думалось, хай буде Україні, бо ми ж Україна! Факт 2-й. Влітку на Спаса на святкуванні Дня Пасічника в Пирогові під Києвом чествували високого гостя Президента Апімондії Йогансена за участі Президента України. В програмі був і конкурс медоварів України. В конкурсі брали участь лише всі наші медовари - ті ж що на всеукраїнських конкурсах. В одного з наших медоварів Шмуля закупив30 (!) пляшок вина медового (з якого б то дива?) - очевидно для шанованих високих гостей?!. Шановні форумчани. Вгадайте з одного разу: 1) В кого закупив медове вино Шмуля? 2)Яке медове вино закупив Шмуля? 3)Хто автор сухого медового вина , яке отримало Золоту медаль Апімондії в 2007 р серед медоварів України? В світлі ваших відповідей на ці запитання варіант відповіді на 3-є запитання взятий з сайта Ю.Мирного "Бджільництво в Україні" виглядає більш ніж сумнівним... На жаль не Україна ... А Олександр Кобцев без нагород не залишився. Окрім медалей всіх достоїнств всеукраїнських конкурсів має ще одну унікальну: з 4-х відзнак "Піонерів медоваріння в Україні", якою його нагородили медовари України - він один з чотирьох учасників ПЕРШОГО конкурсу медоварів з якого і почалося відродження медоваріння в Україні. А Конкурс відбувся на Масляну в 2004 р в урочищі Бирки на "Пасіці "Діда Василя" І з того року щорічно, на Масляну І нічиїх медів крім від НАШИХ медоварів на всеукраїнських конкурсах не буває і бути не може, тому що достойні питні меди ніхто крім НАС МЕДОВАРІВ УКРАЇНИ поки що зварити не може. І шмулі це знають...
Шановний Дід Василь, якби це написав хтось інший я б здивувався, а Вам зовсім не дивуюсь.... Після Ваших заяв, що Ви винайшли вакумну упаковку, що Ваш мед беруть з собою космонавти, що Ваша пасіка найкраща в Україні і т.д. я вже нічому не дивуюсь. Хочу Вам нагадати, що Ви зайшли на форум відвідувачами якого є думаючі люди.... Я наприклад володію інформацією зовсім іншою. Наш керівник осередку був в делегації, яка відвідувала господарство Ющенка з Президентом Апімондії Юргенсеном. Їм там презентували перший в Україні завод по виробництву медових напоїв (пива, вина, спирту), а також частували готовими напоями (4 види пива, 5 видів вина та одна горілка). Як він казав ходили між баками і набирали прямо з баку (не памятаю обєм баку десь 400 - 500л) але це зовсім не 30 л. Тому шановний Дід Василь не намагайте присвоїти чужі заслуги. Також хочу звернути Вашу увагу на те, що медові вина (думаю що з цього заводу) отримували найвищі нагороди на всіх самих престижних конкурсах у світі (Австралія, Франція, Англія) на протязі 2007, 2008, 2009 років. Про це написано на сайті торгівельної марки Медяна роса. www.medyanarosa.com Я будучи в делегацї у Франції сам мав змогу скоштувати 5 вин а також одну горілку. Всі хто був в делегації це памятають. Ми всі дружно сиділи і святкували перемогу України. Сподіваюсь, картина для Вас прояснилась.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу Вам нагадати, що Ви зайшли на форум відвідувачами якого є думаючі люди....
Ось яка думка промайнула в моїй голові поки я читав це повідомлення. О. Кобцева знаю особисто, його продукцію бачив на ярмарках, деякі зразки навіть куштував. А продукції згаданого заводу ніде не бачив. Можливо, він потужно працює на експорт? То прошу назвати країни, до яких надходять вина та навіть горілка виробництва цього підприємства, а я вже якось спробую через знайомих закордонних пасічників придбати кілька зразків товарів і власним коштом доправити їх на дегустацію хоча б на черговий конкурс питних медів... Особливо хочеться скуштувати тих медів що завоювали призи на міжнародних конкурсах.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сподіваюсь, картина для Вас прояснилась.

"чим би дитя не тішилось аби не плакало" :umora::ae:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось яка думка промайнула в моїй голові поки я читав це повідомлення.

А у меня вот какая мысль: действительно Украина получала Золотые медали за мед, медовые вина. Радоваться, бы, гордиться и получать дивиденды. Но нет этого... Кажется, даже экспортеры не почувствовали и не воспользовались результатами этих побед. Даже мы тут из-за этого "большой победы" умудрились перессориться, перейти на личности... Почему так? Я думаю, одна из причин - закрытость работы организационного комитета. Почему открыто не рассказать с чей именно пасеки был взят мед для участия в конкурсах? Почему не назвать имени медовара? Все какие-то тайны, недомолвки, намеки, закулисная возня в интересах, по всей видимости, закрытого клуба бизнесменов. Напускают туман, сорят людей, занимаются чистым бизнесом прикрываясь патриотическими речами, а потом удивляются, почему нам не верят, не любят, в штыки принимают...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось яка думка промайнула в моїй голові поки я читав це повідомлення.

А у меня вот какая мысль: действительно Украина получала Золотые медали за мед, медовые вина. Радоваться, бы, гордиться и получать дивиденды. Но нет этого... Кажется, даже экспортеры не почувствовали и не воспользовались результатами этих побед. Даже мы тут из-за этого "большой победы" умудрились перессориться, перейти на личности... Почему так? Я думаю, одна из причин - закрытость работы организационного комитета. Почему открыто не рассказать с чей именно пасеки был взят мед для участия в конкурсах? Почему не назвать имени медовара? Все какие-то тайны, недомолвки, намеки, закулисная возня в интересах, по всей видимости, закрытого клуба бизнесменов. Напускают туман, сорят людей, занимаются чистым бизнесом прикрываясь патриотическими речами, а потом удивляются, почему нам не верят, не любят, в штыки принимают...
Проглянув всю "Полеміку" і зрозумів, що тема відкрита для обговорення статті Мілова опублікованої в ж. "Пасічник". А обговорюються вже питні меди і потихеньку переходимо на "ДіД"а. Схоже, що нас "шмелі" уміло відвели від гострих тем і неприємних комусь фактів (як перепілка відводить від свого гнізда). Навіть самої статті Мілова в темі вже немає. Пропоную матеріали Мілова перенести в "Полеміку". Відносно моїх приоритетів по вакуумній упаковці. Видумав її не я (зверніться в ГОГУЛ). Я ж разом з ф. "ЗюдПак Україна" відпрацював технологію упаковки бджолиних продуктів в вакуум (це не зовсім просто) і щедро поділився ними , результати опубліковані в бджолярській пресі. (жж "Пасіка, "Бджолярський круг"), використовуються провідними пасічниками України (наприклад, Семенюк В.В. Почесний пасічник Ураїни, лауреат Золотої відзнаки Кругу і він публічно, в т.ч. в пресі дякував мені за "науку") . Разом з представниками фірми ми демонстрували цю технологію на бджолярському Крузі (тоді ще "Девятина") на "Пасіці "ДіД"а Василя і на ярмарці "Під парканом" Інст. бджільництва. А було це ще на початку третього тисячоліття нової ери, коли Братства бджолярів України на Землі ще не було... "Про космонавтів" і про"зразкову пасіку" (вдячний за теми) в наступному виході на "Точок", а зараз, вибачайте, ніколи. Виконую важливе завдання за рішенням потужного семінару з "питних медів", який Гільдія медоварів України разом з редакцією "БК" провела в прошлі вихідні (читайте пресу, слухайте учасників, а не "голову осередку"). .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Победы на международных конкурсах - очень хорошо, но, как правило, в различного рода состязаниях эти участники должны пройти и проходят т.н. национальный отбор. Сильнейшего ведь необходимо определить сначала из равных. Где вы видели спортсмена, который, не играя ни в одном из клубов, играет за сборную страны? Почему украинская звезда медоварения не известна у себя на родине? Тем более, если производит питьевые меда в солидном оптовом объёме. Почему эти хвалёные напитки нельзя купить ни на одной ярмарке? Чему мы должны радоваться - украинской победе в номинации или успеху украинского медовара-инкогнито?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Победы на международных конкурсах - очень хорошо, но, как правило, в различного рода состязаниях эти участники должны пройти и проходят т.н. национальный отбор. Сильнейшего ведь необходимо определить сначала из равных. Где вы видели спортсмена, который, не играя ни в одном из клубов, играет за сборную страны? Почему украинская звезда медоварения не известна у себя на родине? Тем более, если производит питьевые меда в солидном оптовом объёме. Почему эти хвалёные напитки нельзя купить ни на одной ярмарке? Чему мы должны радоваться - украинской победе в номинации или успеху украинского медовара-инкогнито?
Каждый пиьевой мёд получается уникальным,повторить его не возможно."в солидном оптовом объёме"-как-то звучит просто....Что бы культура продуктов медоварения внедрялась,кроме ярмарок надо проводить другие мероприятия.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для початку хочу привітати Діда Василя з тим, що спеціально для піару його журналу відкрили тему. Я розумію, що його десь шкребло, що стільки уваги приділяється журналу "Пасічник" і зовсім не говорять про Бджолярський Круг... :IMHO1: Доречі, прикро про це казати але вже як є. Сьогодні спеціально обговорював тему медоваріння з нашим головою осередку і дізнався ще пару цікавих фактів. Виявля, що в Криму на засідані Ради ВГО "Братство бджолярів України" прийнято рішення подавати в суд на "Бджолярський Круг" і т.д. Одна із статей позову - За використання символіки Організаційного комітету без дозволу а також за її паплюження. Всіх інших просто я не запамятав... близько 15 різних статей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Каждый пиьевой мёд получается уникальным,повторить его не возможно."в солидном оптовом объёме"-как-то звучит просто....Что бы культура продуктов медоварения внедрялась,кроме ярмарок надо проводить другие мероприятия.
На цю тему мав дискусію з нашим головою напротязі години. Коротко про завод. Виявляється, що підчас зустріна на дачі у Ющенка з президентом Апімондії Юргенсеном завод презентувала Васильківська. Вона розповідала, що цей завод створений для відпрацювання різних рецептур. Тобто - це дослідний завод. І головним завданням працівників заводу було розробити рецептури і в подальшому їх перевірити на промисловому обладнані. Саме промислове обладнання дозволяє забезпечити повторюваність продукту. Зрозуміло, що стовідсоткої повторюваності не можна досягнути, але добитись повторюваності продукту, який вписується в певні кретерії абсолютно реально. Висновок з цього всього наступний: Васильківська вже на протязі 7 років займається професійним виробництвом медових напоїв. Ключове слово "професійно". Тому напої вироблені на цьому заводі отримали стільки нагород. Гільдія медоварів пропагує розвиток любительського медоваріння. Це СУпер!!! Сама вигадує нагороди, сама вручає. А потім хвалиться цими нагородами. Це теж саме, коли сам собі надрукуєш диплом і всім його витикаєш. Прикро, що під час конкурсів не проводиться достойна перевірки продукту. Прикро, що в членах журі не має достойник міжнародних експертів і т.д. Одним словом просто шоу і піар.... :( Але найбільша біда в тому, що бджолярів затягнули в кримінал. Сказали, що можете спокійно продавати "Медові напої", але не сказали, яка відповідальність за це може бути....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Васильківська вже на протязі 7 років займається професійним виробництвом медових напоїв.

Ключове слово питання - де можна придбати продукцію цього заводу? Ви говорите начебто про якесь секретне виробництво на Марсі, тому що, виявляється у нас медове вино виготовляють в промислових маштабах мало не десятиліття, а його ніхто і ніколи в очі не бачив. І щоб не ви - то й не взнав би. І пане Шмелю, покажіть вже ваше лице. Вже ні для кого не секрет, що ви і Рифяк - одне лице, або особи тісно пов"язані між собою і пані Васильківською.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Виявля, що в Криму на засідані Ради ВГО "Братство бджолярів України" прийнято рішення подавати в суд на "Бджолярський Круг" і т.д.

Це "наука" для періодичних видань. Транжирте і далі свої сторінки на доповіді про з"їзди спілок - вони вам потім віддячать позовами в судах. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Висновок з цього всього наступний: Васильківська вже на протязі 7 років займається професійним виробництвом медових напоїв. Ключове слово "професійно".

Якщо цим питанням вона займаться також професійно як і бджільництвом, то результати скоро скажуть самі за себе і на якомусь з конкурсів питних медів що проводить Гільдія медоварів України, зразки продукції посядуть гідне місце....
Гільдія медоварів пропагує розвиток любительського медоваріння. Це СУпер!!! Сама вигадує нагороди, сама вручає. А потім хвалиться цими нагородами. Це теж саме, коли сам собі надрукуєш диплом і всім його витикаєш.

Дякувати богу, не всі пасічницькі організації створюються за принципами що сповідує сучасне ББУ на чолі з Васильківською. Це тільки в неї вийшло так як у народній приказці - Нарисовалась - не сотрешь....(рос.) Не здивуюся якщо почую на адресу "медової королеви" вислів "зозуля"..... Бджолярський Круг виник по ініціативі знизу і для кожного лауреата будь-якої нагороди Кругу дипломи і медалі вартують дорого. Коротше кажучи, ББУ до рівня Кругу в цьму сенсі рости ще довго.... :IMHO1:
Гільдія медоварів пропагує розвиток любительського медоваріння. Це СУпер!!! Сама вигадує нагороди, сама вручає. А потім хвалиться цими нагородами. Це теж саме, коли сам собі надрукуєш диплом і всім його витикаєш.

А що вигадало ББУ за останні роки? Дуже схоже, що як скінчилися бюджетні гроші, нічого крім скандалів вигадати не вистачає тяму....
Прикро, що під час конкурсів не проводиться достойна перевірки продукту.

Зразків продукції від ББУ взагалі не бачили на тих конкурсах, то вже мовчіть...
Але найбільша біда в тому, що бджолярів затягнули в кримінал. Сказали, що можете спокійно продавати "Медові напої", але не сказали, яка відповідальність за це може бути....

Найбільша біда в тому, що частина справжніх пасічників, достойних поваги людей дозволяють паразитувати на собі ділкам і "професіоналам" (менеджерам) від ББУ... :IMHO1: Час розставить крапки над і. Від себе скажу Вам, шановний, що коли Ви торкаєте своїми висловами конкретних людей, то пишіть своє прізвище щоб і в опонента була можливість звернутися якщо не до суду, то до Вас за ім'ям та по батькові. Це вже не перше прохання, наполегливо прошу Вас на це зважити. На цьому форумі ніхто не може обливати брудом опонента і якщо Ви не дослухаєтеся до зауважень, мені прийдеться докласти зусиль до припинення існування Вашого акаунту. Отож вирішуйте. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

... мені прийдеться докласти зусиль до припинення існування Вашого акаунту. Отож вирішуйте. :hi:
Я не знаю, що таке "акаунт". Вибачаюсь, старий - відстаю в НЕТі. Тому для себе перевів "акаунт" як "геніталії". Прохання до Громади щоб опонент ще трохи походив по точку "з акаунтами "- дуже вже доречно "навішує паси" (я в минулому волейболіст) вигідні для обговорення, але на жаль (щиро) при цьому шкодить братству, яке за 7 років як громадська організація так і не зіпялося на ноги. Але не відволікаймося від заданої теми: Не вмію вставляти (навчіть, хто може), тому цитую по памяті: ..."Ви винайшли вакуумну упаковку, ваш мед беруть з собою космонавти...." З вакуумною упаковкою вроді розібралися в минулому пості і заперечень, в т.ч. від "голови осередку" вроді не було з цього приводу. Тепер про "Хто брав мій мед з собою і куди?" Космонавти мій мед в космос не брали. Бо в той час коли я співпрацював з космонавтом Олегом Атьковим (зав відділенням функціональної діагностики ВУсесоюзного кардіологічного центру (ВКНЦ) в Москві) в рамках створення медичного діагностичного комплексу бджільництвом я ще, на жаль, не займався . За створення цього комплексу колектив авторів від обєднання ім С.П.Корольова і Атьков О. нагороджені Державною премією СССР. Я був Головним конструктором двох приладів, які входили в цей комплекс. В них було використано 11 моїх винаходів (авторських свідоцтв). Вони лягли в основу моєї кандидатської дисертації, а один з приладів отримав Золоту медаль ВДНХ СССР... . А от полярники антарктичної станції "Академік Вернардський" 8 (вісім) (!) років поспіль харчувалися моїм медом і обніжжям бджолиним . Директор Антарктичного центру генерал Литвинов В.А. 12.04. 2001 р. вручив пені Похвальну грамоту "За плідну співпрацю в забезпеченні полярників українських антарктичних експедицій продукцією бджільництва "Пасіки Діда Василя" з використанням технологій, які забезпечують високу якість в екстремальних умовах" (під "Технологіями" розуміється перш за все вакуумна упаковка). Я горжусь цією нагородою, і чим не привід гордитися нею усім нам бджолярам України. Щоб "по космосу" не було більше питань пояснюю: нагорода була вручена в "День Космонавтики" бо Антарктичний Центр підпорядкований Національному Космічному комітетові, а генерал Литвинов В.А. довгий час був заступником Начальника космічного полігону в Плесецькому. Під час співробітництва з Центром я познайомився з легендарною Галиною Шаталовою - вона відала лабораторією, яка опікувалася харчуванням космонавтів. Від неї я черпнув багато і для нас з вами ("з Космосу"!) Я вже три роки не поставляю продукцію в Антарктиду - полярники мусять літати (на криголам немає коштів), але співробітники Центру залишилися палкими прихильниками продукції з "Пасіки діда Василя". Ось і напередодні Нового року я з Головою Гільдії медоварів України їх привітали в Центрі і презентували на святковий стіл найкращі медові вина України!. Ху-у-у-х! Таки вдалося "вирулить" в кінці-кінців на тему поста. Я вдячний "шмулю" за тему "космосу" інакше як все це можна було "приплести" на пості. А так "відповідь на звинувачення в піарі..." До речі, а з секретного "заводу" хоча б кому небудь, хоча б таємно (не віртуально), хоча б перед новим роком презентували питні меди? Якщо ні, то в нас "трохи" Є!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не знаю, що таке "акаунт". Вибачаюсь, старий - відстаю в НЕТі. Тому для себе перевів "акаунт" як "геніталії".

:umora: нет, генеталий тут никто и никого лишать не будет :umora:Дід Василь, акаунт это что-то вроде паспорта, только нет контролирующих органов которые эти "паспорта" выдают, хотите паспорт с Киевской пропиской - пожалуйста, а хотите с Крымской, тоже пожалуйста - все на вашей совести :):hi: п.с. Дід Василь, тоже акаунт :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коротко про завод. Деякі унікальні лінії для заводу Ющенка ( Васильківської) спроектовані і виготовлені в Черкасах з надією на обіцяну серію замовлень на таке обладнання, але після запуску технічна документація була знищена, КБ розформоване, а завод що виготовив обладнання пішов під ніж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коротко про завод. Деякі унікальні лінії для заводу Ющенка ( Васильківської) спроектовані і виготовлені в Черкасах з надією на обіцяну серію замовлень на таке обладнання, але після запуску технічна документація була знищена, КБ розформоване, а завод що виготовив обладнання пішов під ніж.
Жах!Це,щоб бути монополістом і на всю Європу не мати жодного конкурента :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Висновок з цього всього наступний: Васильківська вже на протязі 7 років займається професійним виробництвом медових напоїв. Ключове слово "професійно". Тому напої вироблені на цьому заводі отримали стільки нагород.

В 2005 році ми, делегати установчого з"їзду ББУ, були запрошені на пасіку В.А.Ющенка в с. Безрадичі. Показав нам господар і будівництво, де мав бути розміщений міні медоварний завод. Я фільмував на відео і є фото. Тобто в 2005 році
Ключове слово

"мав бути" В 2006році на першому робочому з"їзді ББУ я цікавився в Ющенка цим заводом." Ще не доробили "-була відповідь. Щоб створити добрий питний мед потрібен рік, як мінімум. Звичайно, якщо займатися цим
"професійно".

то можна й швидше. :af: Порахувавши на пальцях і вголос я прийшов до висновку, що Ви брешете про
7 років

і не тільки.
Але найбільша біда в тому, що бджолярів затягнули в кримінал.

А хто загнав туди все узбережжя криму з їх домашніми винами і все закарпаття? Я вже писав про це , не буду повторюватись. А щодо криміналу, то колись за колоски дітей розстрілювали. Недолуге законодавство давно треба міняти, або владу вцілому. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні пасічники! З Новорічними святами вас! Щастя, здоров"я, добробуту! Хай всі негаразди минають вас, а ваші плани та сподівання виправдовуються. "Апімондія" - вважаю, буде проведена на достойному рівні, медові напитки України буде визнано світовою громадскістю, і визнання буде передусім не статутним, а об"єктивним.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

http://www.volyn.com.ua/?rub=15&article=0&arch=889 - про конкурс питних медів у Луцьку в 2009році
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

http://www.volyn.com.ua/?rub=15&article=0&arch=889 - про конкурс питних медів у Луцьку в 2009році
Медові напої для бджільництва дуже важливі, і саме не у вузькоприватних інтересах ,а як стабілізуючий фактрор ціни на мед. На мою думку в бджільництві потрібно впроваджувати загальнонаціональну єкономічнообгрунтовану цінову політику. Це стосується всієї продукції бджільництва і зокрема меду. Саме розбалансованість і нестабільність ціни меду призводить до величезних втрат в галузі. Медоваріння якраз одна з маштабних перспектив бджільництва. Ми за рахунок медоваріння могли би розгружати ринок меду і утримувати біль менш стабільними ціни на мед. Тому Медоварів, і тих хто бажає займатись цим видом продукції потрібно підтримувати, а з часом унормувати всі недоречності з цього питання. З повагою Домбровский.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ми за рахунок медоваріння могли би розгружати ринок меду і утримувати біль менш стабільними ціни на мед.

Я слышал, что медовары закупают рапсовый мёд. Он самый дешёвый из украинских. Есть ещё дешевле - китайский. Медовары могут помочь разгрузить китайский рынок. Проблема нашего рынка, что нас пытаются разгрузить за бесценок. Китайцы согласны разгружаться за такие деньги, а нам - не выгодно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я слышал, что медовары закупают рапсовый мёд. Он самый дешёвый из украинских. Есть ещё дешевле - китайский.

Ну а у меня другая информация, в Китае мед, что едят Китайцы дороже, чем Дальневосточный. А Дальневосточный, в свою очередь дороже Украинского.
Bombus, а где ты видел у нас китайский мед? :blink::hi:
А это страшилки. Что бы, не расслаблялись. Ну как говорится " для того и щука в реке, чтобы карась не дремал " И не забывайте, что медовары народ серьезный, и планируются в каждой области лаборатории по контролю за качеством меда, так что там суррогат не пройдет.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...