Jump to content
Форум на ТочкУ
bercik alex /liliya

Карпатська бджола

Recommended Posts

Тільки що, дочинец сказав:

Жодного поля ,жодної агрофірми нема.

З виробництва декілька кустарних приватних цехів по виробництву меблів.

Різноманіття дикорослих медоносів .

Привозний мед у мене в селі продають по 120-150 гр.

Я свій продаю по 300 гр. Видно різниця є,покупці просто так переплачувати не будуть.

Я розумію то заслуга не наша,просто нам пощастило народитися в такій місцевості

В мене є схожі умови на кочовому, лісовому точку, але по 300 я б літри не продав. З одного боку купівельна спроможність населення, а з другого совість, бо не бачу різниці між лісовим медом зібраним в лісі (ліс радіусом мін. 5 км) і на його окраїні.

Тільки що, rudakov сказав:

Тут все просто: краще побачити вже на свої очі. Візьміть по 10 тих і тих і протестуйте два сезони в стоїх умовах, а потім поділетеся результатами що краще і що таке "краща сторона", а то особисто мені не зрозуміло вона права чи ліва сторона.

Я хотів почути досвід, того хто вже побачив чи не побачив різниці. Для того ж форум існує.

• Like 1
  • Haha 1

18 минут назад, yu1986ra сказал:

Я хотів почути досвід, того хто вже побачив чи не побачив різниці. Для того ж форум існує.

Наврядли услышите сравнение ,так как несчем им сравнивать . Да и будут хвалить своё. 

• Like 4

То, мабуть, і купувати так будуть як маткарі карпатчики так рекламуватимуть свій товар. Де опис, реклама, схвальні відгуки тих хто тестував та ін.

Я до карпатки добре відношусь. В 2015 брав у Миська десяток - тоді ще мало що розумів у бджолах, але враження позитивні лишились.

• Haha 1

08.09.2020 в 22:22, rudakov сказав:

Краще розкажіть хто яку роботу встиг цьогоріч зроботи.

У мене скромненько - облітав на облітнику дві тестові групи, обмінявся з колегами матеріалом. Далі наробив трохи інструменталок і , включно з минулорічними тестовими, кільксть селекційного матеріалу наблизилась до п'ятидесяти сімей. Ну тобто свідомо створив гарненьку збиткову пасіку. Бо з тестовими багато речей робити нізя, а додаткових клопотів... :)

Edited by Kumpel (Ігор Довгуник)
  • Like 4
  • Thanks 2

41 хвилину тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

У мене скромненько - облітав на облітнику дві тестові групи, обмінявся з колегами матеріалом. Далі наробив трохи інструменталок і , включно з минулорічними тестовими, кільксть селекційного матеріалу наблизилась до п'ятидесяти сімей. Ну тобто свідомо створив гарненьку збиткову пасіку. Бо з тестовими багато речей робити нізя, а додаткових клопотів... :)

Це робота на перспективу. Задовольніть мою цікавість. Які роботи з тестовими групами проводити не можна. Самі собі обмеження робите чи є якийсь загальновизнаний перелік?

1 годину тому, yu1986ra сказав:

Які роботи з тестовими групами проводити не можна. Самі собі обмеження робите чи є якийсь загальновизнаний перелік?

Ну як мінімум, не сформуєте пакет, чи відводок (протиройовий і тд). А загалом - https://www.google.com/search?hl=uk-UA&ie=UTF-8&q=методика+тестування+бджолиних+сімей

Edited by Kumpel (Ігор Довгуник)
  • Like 2

В 09.09.2020 в 23:21, yu1986ra сказал:

Когда то форум был площадкой для обмена опытом,но это было давно.

• Haha 2

В 09.09.2020 в 23:41, koste сказал:

Наврядли услышите сравнение ,так как несчем им сравнивать . Да и будут хвалить своё. 

Зато и не услышите чтобы небыло срача что кто то хвалит своё .от тех кого совсем карпатка не интерисует.

Подобных вам.

• Haha 1

В 09.09.2020 в 23:41, koste сказал:

Зараз все більше і більше з`являється хорошого матеріалу карпатки. Я маю матеріал від Василя Дочинця, від якого  маю дуже хороші враження. Маю також і кроси карніки з карпаткою,  які були по медові в цьому сезоні в рекордистах. Мій прогноз такий. З кожним роком карпатка буде все більше і більше, відновлювати свої, дещо втрачені позиції. 

• Like 6
  • Thanks 1

3 години тому, Укроп сказав:

Зараз все більше і більше з`являється хорошого матеріалу карпатки. Я маю матеріал від Василя Дочинця, від якого  маю дуже хороші враження. Маю також і кроси карніки з карпаткою,  які були по медові в цьому сезоні в рекордистах. Мій прогноз такий. З кожним роком карпатка буде все більше і більше, відновлювати свої, дещо втрачені позиції. 

Я також за карпатку - подобається ранній старт. Та й своє треба просувати. Як хтось захоче щось тестувати - можем домовитись. Медоносна база слабка, відводків вже не роблю.

10.09.2020 в 09:09, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

Edited by yu1986ra

В 11.09.2020 в 09:52, новичок сказал:

Зато и не услышите чтобы небыло срача что кто то хвалит своё .от тех кого совсем карпатка не интерисует.

Подобных вам.

Я буду  очень рад за то что бы Карпатка была конкурентноспособной ,в сравнении с другими породами .:hi:

• Like 1

10.09.2020 в 09:09, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

.... з тестовими багато речей робити нізя, ... :)

з цього місця бажано докладніше.....

Edited by Николай S

3 часа назад, koste сказал:

Я буду  очень рад за то что бы Карпатка была конкурентноспособной ,в сравнении с другими породами .:hi:

А с чего Вы взяли что  карпатка не конкурентноспособна в сравнении с другими породами.

Вы очень ошибаетесь или у Вас мало информации  .

Да есть проблемы с карпаткой и это никто не скрывает,но они есть со всеми породами.

Но если сделать статистику то  думаю по маткам ,пакетам в Украине  больше всего продается карпатки. На втором месте укрстеп. Дальше карника,бакфаст ,кавказянка,итальянка а потом разные сиськотрясы. Но это я так думаю.

• Like 1

3 часа назад, новичок сказал:

А с чего Вы взяли что  карпатка не конкурентноспособна в сравнении с другими породами.

Вы очень ошибаетесь или у Вас мало информации  .

Да есть проблемы с карпаткой и это никто не скрывает,но они есть со всеми породами.

Но если сделать статистику то  думаю по маткам ,пакетам в Украине  больше всего продается карпатки. На втором месте укрстеп. Дальше карника,бакфаст ,кавказянка,итальянка а потом разные сиськотрясы. Но это я так думаю.

За цену на пакеты не забыл ? Почему такие пчеловоды отказываются от ее ...и это не одна пречина . 

• Haha 2

В 11.09.2020 в 14:40, yu1986ra сказал:

Як хтось захоче щось тестувати - можем домовитись.

на яких умовах ?

В 13.09.2020 в 01:21, koste сказал:

За цену на пакеты не забыл ? Почему такие пчеловоды отказываются от ее ...и это не одна пречина . 

И Вы считаете это за источник достоверной информации?

Таких экспертов куча.

Это с той оперы что и Гайдар какой бакфаст херовый.

• Thanks 1

Таких экспертов куча.

Если бы он был херовым экспертом - у него не было бы точков по 100 семей на каждом.

Это с той оперы что и Гайдар какой бакфаст херовый.

Он даже местную оставил, а карпатку убрал. Значит в его условиях карпатка не дотягивает до уровня остальных групп семей,  и человек не имеет желания тратить своё время и силы на бесполезных пчёл. Просто примите всё как есть и не тратьте свои нервы.

Edited by Гурович
  • Like 1
  • Haha 1

9 годин тому, rudakov сказав:

на яких умовах ?

Ну які.умови? Можу тестувати сім'ї на ваших матках (якщо навчите як це робиться). Умови проходження тестування слабкі взятки, однакові вулики, одна технологія, відводки вже не роблю, матки можу потримати два-три роки (якщо роїтись дуже не схочуть) і т.д..

4 часа назад, Гурович сказал:

Значит в его условиях карпатка не дотягивает до уровня остальных групп семей

Але нам не відомо що Карпатка, можливо зовсім не Карпатка:IMHO:

18 часов назад, rudakov сказал:

Точно там уже много Карники .:)

• Haha 3

20 часов назад, rudakov сказал:

Думаю. что человек опытный пчеловод и сможет отличить карпатку от другой пчелы. Тем более что не так давно этой карпатки было везде как гуталина на гуталиновой фабрике, и рассылали её по всем весям на ура.

22 години тому, rudakov сказав:

Але.... Нам може бути і невідомо, що карніка\бакфаст\місцева в нього зовсім не карніка\.... Облиште, будь- яка порода повинна передавати свої корисні господарські ознаки 2-3 покоління. Якщо в нього не Карпатка з облітника, то це не означає що в нього не карпатка.

Він на відео каже, що точок з карпаткою постраждав від чогось....

1 годину тому, Гурович сказав:

Думаю. что человек опытный пчеловод и сможет отличить карпатку от другой пчелы. Тем более что не так давно этой карпатки было везде как гуталина на гуталиновой фабрике, и рассылали её по всем весям на ура.

Ті часи вже давно в минулому, ви старші ніж ви думаєте.

• Haha 1

12 минут назад, yu1986ra сказал:

Ті часи вже давно в минулому, ви старші ніж ви думаєте.

Ну вот откуда он может знать, о чём я думаю :frusty: экстрасенс, блин, нашёлся.

Edited by Гурович

Тільки що, Гурович сказав:

Ну вот откуда он может знать, о чём я думаю :frusty: экстрасенс, блин.

То розкажіть усім про наболіле :)

• Haha 1