Перейти к содержанию
  • Объявления

bercik alex /liliya

Карпатська бджола

В теме 3 260 сообщений

В 29.03.2017 в 23:06, Санчо сказал:

ВІтаю Вас карпатяно води!! Я у Вас новий!! Скажу відверто!Не зважаючи на все лайно яким гадять нашу бджолу,весь інет тільки бакфаст,бакі,карніка,наберає розгону лагустіка,аж смішно всі форуми забиті рекламою за ради нажитку,це  моя думка ( відверта нав"язлива  реклама в свою пользу,головне по більше капусти в карман покласти )!!!  Пишу сюди ,бо хочу собі замовити маток, виключно карпатянку,і укр степову і не знаю у кого брати,бо всіх матководів поливають га...м, анти реклама на рахунок нашої бджоли!!!! А чути тільки бакфаст ,карніка ,........ на медогонках двигуни горять ,не витримують,саморізи на корпусах лопають від навантаження)),лагустіка стартує,приймає естафету,і бла бла бла проти нашої бджоли!! Не маю нічого проти,хто ,що хоче тримати у свої вуликах(навіть слонів),це право кожного,а я на стороні нашої бджоли!!! Порадьте у кого можна замовити хороших наших бджіл (цікавить ранній розвиток,... курс на акацію,...миролюбність,зимівля хороша ,і не рійливі) !!!Дякую!! Можна в приват!

Купите маток у Вучковом у Плисок и не прогадаете.Лучший материал по карпатке Вы не найдете .

Поделиться сообщением

29 минут назад, новичок сказал:

Купите маток у Вучковом у Плисок и не прогадаете.Лучший материал по карпатке Вы не найдете .

Телефончик в личку можно.

Поделиться сообщением

Почитал тему......

И задаюсь вопросом, если в закарпатье НЕ ТА карпатка ........?

За какие такие заслуги , карпатка с закарпатья продаётся тысячами по Украине, и в европу!!??

И причём количество проданных маток исчисляется в тысячах......

:dntknw:

Срочно позвоню на закарпатье..., спрошу шо за ПОНТЫ !!!

Поделиться сообщением

Щось я пропущених не бачу  може Кузьмич ти не туди звониш ?

Поделиться сообщением

1 минуту назад, mashika сказал:

Я ж воспитанный, звоню после  10ти.:umora:

Поделиться сообщением

2 часа назад, mashika сказал:

а ти що на закарпатті ? ;) чи може матководством зайнявся ? ;) Щось mashika ти занадто часто переміщаєшся по карті і по напрямках роботи ;):wave::umora:

Поделиться сообщением

6 часов назад, новичок сказал:

Этим материалом пользовался около 15 лет...    отличный материал...    НО  ВСТРЕЧАЛ  и  получше.

Поделиться сообщением

Якщо я не на Закарпатті- то не значить що я не продовжую роботу по карпатці та іншим напрямках . Матководство не полишу - залишу шось для тонкої моторики пальців. Гарбо шприци  перероблені з мікрометрів - скоро викладу фото готових до вжитку.  От як кількість практикуючих ШО  карпатчиків перевалить за 10 - тоді і побалакаем.

Поделиться сообщением

29 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Этим материалом пользовался около 15 лет...    отличный материал...    НО  ВСТРЕЧАЛ  и  получше.

А зараз яким користуэтесь, і цікаво знати де зустрічали або зустріли ліпший матерыал?

Поделиться сообщением

1 час назад, mashika сказал:

От як кількість практикуючих ШО  карпатчиків перевалить за 10 - тоді і побалакаем.

Балакать есть кому,работать нужно.

Поделиться сообщением

новичок

• новичок
  • Користувачі
  •  157
  • 106 публікацій
  • Стать:
  • Місце розташування:Украина
  • Пасіка в:Степ
  • Стаж:я не пчеловод
  • Кількість сімей:нету пчел
  • Нема про балакать - спочатку треба бджоли завести

Поделиться сообщением

1 минуту назад, mashika сказал:

новичок

• новичок
  • Користувачі
  •  157
  • 106 публікацій
  • Стать:
  • Місце розташування:Украина
  • Пасіка в:Степ
  • Стаж:я не пчеловод
  • Кількість сімей:нету пчел
  • Нема про балакать - спочатку треба бджоли завести

Не все могут чужие семьи приписывать себе.

Поделиться сообщением

В 30.03.2017 в 14:44, ДобровоЛ сказав:

Так. У 14 році я з Призом придбав пакети у одного пасічника. Попалася мені та Сотка. Я був у захваті від неї - десь 6 чи 7 пакетів було... Потім у наступному році замовив у самого Паращинця 5 маток. Ну то було - як небо й земля. Після того Соткою вже не цікавлюсь...:dntknw:

Вже декілька раз зустрічав інформацію тай переконувався на власному досвіді, що матка яка перериває червління у пересилочній кліточці - знижує свою яйценосткість да 50% і з часом може відновити її , а може й не вийти на свій пік яйценосткості.

Поделиться сообщением

22 хвилини тому, dust сказав:

Вже декілька раз зустрічав інформацію тай переконувався на власному досвіді, що матка яка перериває червління у пересилочній кліточці - знижує свою яйценосткість да 50% і з часом може відновити її , а може й не вийти на свій пік яйценосткості.

Якби це було так, то зимувалі матки часто виходили б неповноцінними, так як матка не червить кілька місяців. :IMHO:

Поделиться сообщением

6 часов назад, Санчо сказал:

А зараз яким користуэтесь, і цікаво знати де зустрічали або зустріли ліпший матерыал?

Сейчас карпатки нет...

понравились пакеты с пасеки находящейся около 10 км ниже озера Синивир. ..  пчела намного спокойней Вучковской..матки крупней..рассплод ровненький от бруска до бруска...по меду Вучковских обошли...не знаю Синивир то или нет  но  плем пасека  Пап по этому же ущелью немного выше ..

Поделиться сообщением

45 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

понравились пакеты с пасеки находящейся около 10 км ниже озера Синивир. ..  пчела намного спокойней Вучковской..матки крупней..рассплод ровненький от бруска до бруска...по меду Вучковских обошли...не знаю Синивир то или нет  но  плем пасека  Пап по этому же ущелью немного выше ..

Бджола була без жовтизни? Хоча я дивився відео на ютубі,то не сказав би,що синівір спокійніший від вучківських!  А контакти не збереглися того пасічника де брали пакети?

Поделиться сообщением

6 годин тому, mashika сказав:

От як кількість практикуючих ШО  карпатчиків перевалить за 10 - тоді і побалакаем.

Де ж їх скільки карпатчиків набереться??? Зараз поки що пропозиція на продаж матки ШО карпатки всього одна:ak:. Матководів карпатки які освоїли ШО знаю чотирьох. Ще одного молодого є шанс підключити цього сезону. Може є ще хтось, буду радий знайомству:hi:.

Поделиться сообщением

4 години тому, dust сказав:

Ні, ви не праві. А матки працювали майже нормально. Я одну з них два роки тримав,- думав , що все ж прояве себе...

Мені характеристики тої бджоли не сподобалися - були абсолютно інші від тих бджіл, що я придбав був у Баришівці, хоч матки там були й Паращинця теж...:dntknw:

4 години тому, Sanich сказав:

Якби це було так, то зимувалі матки часто виходили б неповноцінними, так як матка не червить кілька місяців. :IMHO:

Саме так!:ay:

Поделиться сообщением

3 часа назад, Санчо сказал:

Бджола була без жовтизни?

Маю  маток синевирок - жодного натяку на жовтизну.

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Серж 82 сказал:

жодного натяку на жовтизну.

а як з миролюбністю,з роїнням,з розвитком?

Поделиться сообщением

9 минут назад, Санчо сказал:

а як з миролюбністю,з роїнням,з розвитком?

Хотів сьогодні зфоткати як доця (6 років) суне свого носа у вулик коли я перебирав гніздо, жаль що не зфотав.був би показав Вам. Хоча сьогодні одна F 2 чомусь злилась, прийшлось диміти. Чоловік в тому році брав пакети каже що спокійні ( коли добирали пакети на сусідній пасіці, то там давали добряче, і це він зразу відмітив).

За роїння не скажу, бо основна маса їде з пакетами. Були ті які входили перед липою, коли контрольний показує мінус, але з початком взятку розгризали печатні маточники (це материнки), а по дочках від них не наю бо перед акацією забираю з гнізда.

Поделиться сообщением

А матеріал сеневір брали у Папа?

Изменено пользователем Санчо

Поделиться сообщением

41 минуту назад, Серж 82 сказал:

Маю  маток синевирок - жодного натяку на жовтизну.

Підтверджую, дивився його бджолу. 

Поделиться сообщением

8 минут назад, Володимир Череватов сказал:

Підтверджую, дивився його бджолу. 

З дозволу Сергія, міг би прокоментувати, те, що у нього бачив.

Поделиться сообщением

15 минут назад, Володимир Череватов сказал:

З дозволу Сергія, міг би прокоментувати, те, що у нього бачив.

Даю згоду.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти