Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
bercik alex /liliya

Карпатська бджола

4,530 posts in this topic

46 минут назад, rudakov сказал:

Не розумію навіщо було переходити на іншу бджолу :hmm:

Так я не только на другую породу  перешел ,

я и на другую систему ульев перешел

и в матководство нырнул с головой

при таких угодьях и семьях 

Может у меня с головой не порядок ?:hmm:

22 часа назад, Серж 82 сказал:

Невеликий фото звіт як працює карпатська бджола.

Дівчата починають починають працювати:

А почему пестрый расплод?

1 час назад, Пчёлкин сказал:

Хвороба .:hi: 

Чисто липовий чи не липовий мед аналізу не проводив [emoji4], але в середньому по 3 магазини товарного меду за сезон маємо. Стаціонар. На полях навкруги кукурудза.
Тоді з чого приносять якщо кругом кукурудза? Ліс долини заплави річок напевно є.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

3 часа назад, Мико сказал:

Карпатка трёхлетка замене не подлежит https://youtu.be/kMbhjiLuKp0

Дуже часто карпатцц не вистачає місця у вулику, звідси і роіння.

на першому фото дав три корпуси , то не роілись (відкачав за три качки 98 кг).

на другому фото не було звідки поставити третій корпус, то вилетів рій.

EE32E4A2-9C15-43F9-81B6-372EFB58985E.jpeg

FB4900C8-BF76-416C-9B40-54CF1000FCFB.jpeg

Де Ви на моїх фото бачили розплід? . Та й на фото вище я не бачу проблем з роз плодом.

Чи може Ви хочете бачити ось такий?

Зараз Романович скаже що то з ізолятора.

49AEFBED-0891-4DA0-8B60-A472ECCCDDDA.jpeg

Про яке саме фото йде мова ? 

41 минуту назад, uam_63 сказал:

Тоді з чого приносять якщо кругом кукурудза? Ліс долини заплави річок напевно є.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Покинутий яблуневий сад після здобуття незалежності заростає бур'яном. 

9 хвилин тому, rudakov сказав:

Покинутий яблуневий сад після здобуття незалежності заростає бур'яном. 

Це образний опис, чи конкретний образ?:umora::ah:

38 минут назад, Серж 82 сказал:

Де Ви на моїх фото бачили розплід? . Та й на фото вище я не бачу проблем з роз плодом.

Расплод отличный .:ay: Почему другие семьи на пасеке намного слабее ? 

13 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Це образний опис, чи конкретний образ?:umora::ah:

Ну якщо конкретно то два сада, загалом гектарів 50, ну ще є парк якому трохи за 100 років :ah:, і звичайно городи картоплі як повсюди, взагалі в нас взяток так собі, підтримуючий Я би сказав, пам'ятаю років 4-5 назад був сонях, ото були часи, ех би хоть пару гектарів в наступному сезоні

4 хвилини тому, rudakov сказав:

Ну якщо конкретно то два сада, загалом гектарів 50, ну ще є парк якому трохи за 100 років :ah:, і звичайно городи картоплі як повсюди, взагалі в нас взяток так собі, підтримуючий Я би сказав, пам'ятаю років 4-5 назад був сонях, ото були часи, ех би хоть пару гектарів в наступному сезоні

А який це район? :ah:

6 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А який це район? :ah:

Ага зараз скажи так скинете мені з АН-2 посилку з трутнями бакфаст, знаю, знаю :umora:

21 минуту назад, koste сказал:

Расплод отличный .:ay: Почему другие семьи на пасеке намного слабее ? 

70% пасіки продаються пакети. З деяких відбирається розплід на відводки.

1 час назад, Серж 82 сказал:

Так тож с изолятора

23 хвилини тому, rudakov сказав:

Ага зараз скажи так скинете мені з АН-2 посилку з трутнями бакфаст, знаю, знаю :umora:

Ага, трутні у баків на вагу золота!:umora: Це не карпатка, яка так і мріє низ рамок трутнями обкласти і вже в кінці квітня кожна сім"я у них має повно трутнів. Баки неохоче їх виводять.:dntknw:

Я спеціально тримаю для цього стареньку матку - після трирічного Дня її народження і поступово підставляю їй під засів трутневі рамки в середину гнізда. А потім роздаю по інших сім"ях.:wave:

Так що над такою "посилочкою" потрібно буде дуже добре потрудитися. 

Эх как по мне нужно перевернуть матковыводное дело вверх ногами. 

Обьясню-вот все покупают типа племенную матку с пашпортом и даже не дышат на нее (особенно когда она с буржуазной страны приехала). Мало того что они ее не тестируя по потомству по-умолчанию присваивают ей класность племенной так еще и сразу же начинают от нее прививаться а иногда и продавать от нее маток показывая паспорт мамки. Так вот на мой взгляд это вкорне не правильно. Мне кажится уж коли трутень передает потомству 80% хпп то целесообразно купив пяток типа племенных маток от проверенного матковода создавать из них отцовские семьи и создав относительно изолированый облетник облетывать на нем выведеных от любой чистокровки (после проверки по кубеталке) выведеных маток буть то баки или карники. Получатся бомбезные гетерозисные матки но они будут пользовательские. Как то так

3 минуты назад, АТВ сказал:

Обьясню-вот все покупают типа племенную матку с пашпортом и даже не дышат на нее (особенно когда она с буржуазной страны приехала). Мало того что они ее не тестируя по потомству по-умолчанию присваивают ей класность племенной так еще и сразу же начинают от нее прививаться а иногда и продавать от нее маток показывая паспорт мамки. Так вот на мой взгляд это вкорне не правильно. Мне кажится уж коли трутень передает потомству 80% хпп то целесообразно купив пяток типа племенных маток от проверенного матковода создавать из них отцовские семьи и создав относительно изолированый облетник облетывать на нем выведеных от любой чистокровки (после проверки по кубеталке) выведеных маток буть то баки или карники. Получатся бомбезные гетерозисные матки но они будут пользовательские. Как то так

Давно уже так делают ,но не все . 

1 хвилину тому, АТВ сказав:

Ви знаєте, за півста років, як я почав читати пасічні видання про вплив трутня на ГКО майбутніх сімей  (господарсько-корисні ознаки), писали різні науковці про його вплив від 15-20  і аж до 90 відсотків. То де ж правда?...:ah::dntknw:

9 минут назад, АТВ сказал:

Мало того что они ее не тестируя по потомству по

Бізнес, головне поки матка жива тирити в неї яйца!

В 08.11.2019 в 20:47, Іван Михайлович сказал:

Хто не був в Карпатах, той не може зрозуміти що то за місця!  А хто хоч раз побував, той зачаровується і намагається знову і знову  потрапити в Карпати.

Ось кілька фото з нашого гірського облітника Горган. Висота розміщення сімей 1100 метрів.

Полюбовался. Даже съездил посмотрел воочию....

Толку то любоваться?, мед носить кто будет?:dntknw:

2 години тому, АТВ сказав:

Обьясню-вот все покупают типа племенную матку с пашпортом и даже не дышат на нее (особенно когда она с буржуазной страны приехала). Мало того что они ее не тестируя по потомству по-умолчанию присваивают ей класность племенной так еще и сразу же начинают от нее прививаться а иногда и продавать от нее маток показывая паспорт мамки. Так вот на мой взгляд это вкорне не правильно. Мне кажится уж коли трутень передает потомству 80% хпп то целесообразно купив пяток типа племенных маток от проверенного матковода ...

Так кого перевірятимемо маток, трутнів чи ,вибачайте, на непротухлі  яйця матковода? :umora::rofl:

А всерйоз @АТВ , поясню, якщо матка саме племінна  (особенно когда она с буржуазной страны приехала) ( ну це точно не про карпатку, бо вона у нас з комуністичної країни) у неї є родоводи як по материнській, так і по батьківській лініях, якщо матка саме племінна.  І що, та кого ви тоді збираєтеся перевіряти - родоводи европейських маткарів?:ah: Цікаво, як це у вас вийде ?...:umora:

Edited by ДобровоЛ

2 часа назад, Серж 82 сказал:

Пока я там в цене мёда упражнялся ,

тут за меня уже посты начали писать 

1 час назад, АТВ сказал:

и даже не дышат на нее (особенно когда она с буржуазной страны приехала

Ви можете мені не повірити, але є в мене такі матки що я навіть про них забуваю що вони в мене є. Я купую їх багато, тому якщо щось і станеться із такою маткою, то абсолютно не падаю у відчай. 

22 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Так кого перевірятимемо маток, трутнів чи ,вибачайте, на непротухлі  яйця матковода? :umora::rofl:

А всерйоз @АТВ , поясню, якщо матка саме племінна  (особенно когда она с буржуазной страны приехала) ( ну це точно не про карпатку, бо вона у нас з комуністичної країни) у неї є родоводи як по материнській, так і по батьківській лніях, якщо матка саме племінна.  І що, та кого ви тоді збираєтеся перевіряти - родоводи европейських маткарів?:ah: Цікаво, як це у вас вийде ?...:umora:

Да не собираюсь я проверять ни чьи яйца. Просто даже приобретя пяток маток и проверя (правильнее сказать удостоверившись в их показателях) перевести их в разряд отцовский и на их трутнях облетывать дочек от других чистокровок (может даже своих) даже найдя среди своего изобилия. Матки облетевштсь на данных трутнях получат патенциал по хпп от трутней. Это будут гетерозисные матки они годятся лишь для испольщования в качестве пользовательских маток и для дальнейшей силекции не годятся. А вы про яйца говорите.