Перейти к содержанию

Породы пчёл: общее обсуждение


Sanich

Рекомендуемые сообщения

18 часов назад, Макарыч57 сказал:

С месяц назад видел видео одного крымского фундуковода, который обнародовал какую-то крымскую породу пчел, живущих в скалах. Если кому интересно, могу дать ссылку на видео.

давайте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 грудня 2019

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, ромео сказал:

25 грудня 2019

 

Що тут скажеш,  мабуть зима почистить добре. Хто ще не здав мед то краще нехай притримає :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, ромео сказал:

25 грудня 2019

 

За карніку бреше як троцький. Грудень теплий, і в жодній із моїх сімей карніки розплодом навіть і не пахне. Шкода що вже не маю кордовану. Я б обов’язково зняв відео в цю пору, і показав би що в них теж немає розплоду. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За карніку бреше як троцький. Грудень теплий, і в жодній із моїх сімей карніки розплодом навіть і не пахне. Шкода що вже не маю кордовану. Я б обов’язково зняв відео в цю пору, і показав би що в них теж немає розплоду. 
Не факт що в нього точно карніка, в нього італьянка на карпатку більше схожа .

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Серж 82 сказал:

Що тут скажеш,  мабуть зима почистить добре. Хто ще не здав мед то краще нехай притримає :IMHO:

О том что зима внесёт свою лепту в перепроизводство писал ещё в сентябре 

Медок потерпит с продажей по 35 

Надеюсь что до 42 гр не долго осталось 

Но тары всё же придётся подкупить 

Говорит что проблема у пчёл ,а  проблема у пчеловода ,раз лезет в зимующую семью ,

да при том ещё по дождю 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

О том что зима внесёт свою лепту в перепроизводство писал ещё в сентябре 

Медок потерпит с продажей по 35 

Надеюсь что до 42 гр не долго осталось 

Но тары всё же придётся подкупить 

Говорит что проблема у пчёл ,а  проблема у пчеловода ,раз лезет в зимующую семью ,

да при том ещё по дождю 

Создается впечатление что народ начал зарабатывать не на меде а на выкладывании видио о зимовке пчел :umora:.Погода конечно жесть но у нас не она виновата а породы пчел и не в коем случае пчеловод :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Недавно товариш телефонував з Черкас, каже вся бджола на воді,  в нього щось більше 100 бджолосімей, в основному італьянка. Але все-таки думаю тут не справа в породному відношені, адже коли бджола в мене обліталась це було 2-3 дні, а от там де майже тиждень тепла було, ось там таке почалось.І ще , в мене пасіка до північної сторони, з середини жовтня сонце світить лише на частину вуликів , а з початку зими пагорб взагалі не дає щоб сонце потрапляло на пасіку майже до середини січня.Тож підвищення температури, сонце, все це сприяє розпаду клубу.Також вважаю, що сітчасті днища якоюсь мірою стримують бджолу, бо на ніч температура падає, а це якби небуло вже змушує бджіл утворити клуб.

Ну і звичайно при такій ситуації прогноз зимівлі непередбачуваний:dntknw:, розплід в кінці січня, нічого, бджола нормально виходила, а от в грудні незнаю , чи хватить сили. В гніздо до бджіл не залазив,  лише положив руку і якось не відчув того тепла де б була причина хвилювання, але це була перевірка може 5 бдж, тож лишається надіятись ,що і інші в такому стані.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, tolik2362 сказал:

Создается впечатление что народ начал зарабатывать не на меде а на выкладывании видио о зимовке пчел :umora:.Погода конечно жесть но у нас не она виновата а породы пчел и не в коем случае пчеловод :IMHO1:

Заканчивают .:IMHO1: На мед цены нету . Зато пчелы классные зимуют хорошо ....:umora: Будут переходить на пакеты и маток .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, koste сказал:

Заканчивают .:IMHO1: На мед цены нету . Зато пчелы классные зимуют хорошо ....:umora: Будут переходить на пакеты и маток .

А кто же их будет покупать если мед не в цене :hmm:итак пакетчиков и матководов стало в разы больше :umora:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, tolik2362 сказал:

А кто же их будет покупать если мед не в цене :hmm:итак пакетчиков и матководов стало в разы больше :umora:.

Начинающие ,и однозначно любители каторые не научились зимовать . :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, koste сказал:

Начинающие ,и однозначно любители каторые не научились зимовать . :hi:

:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, miro сказал:

Недавно товариш телефонував з Черкас, каже вся бджола на воді,  в нього щось більше 100 бджолосімей, в основному італьянка.

Ви можете мені вірити а можете і ні. Я від Черкас живу 15 км. Бджоли зимують на вулиці, на них гарно попадає сонце, і коли тепло і затишно то вони облітуються. В жодній із сімей немає навіть натяку щоб вирощували розплід. Правда в мене все карніка, і трошки є карпатки. Але в минулі роки, коли був у мене і кордован,то так само не було ніколи зимового розплоду.  Мені аж цікаво стало хто це із моїх земляків тримає так багато італійки? Просто не чув раніше щоб в моєму регіоні хтось тримав так багато італійки. Тільки не подумайте що я Вам не довіряю. А те що днища сітчасті,то напевно що якесь гальмування для бджіл, у вирощуванні розплоду присутнє

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Укроп сказав:

Ви можете мені вірити а можете і ні. Я від Черкас живу 15 км. Бджоли зимують на вулиці, на них гарно попадає сонце, і коли тепло і затишно то вони облітуються. В жодній із сімей немає навіть натяку щоб вирощували розплід. Правда в мене все карніка, і трошки є карпатки. Але в минулі роки, коли був у мене і кордован,то так само не було ніколи зимового розплоду.  Мені аж цікаво стало хто це із моїх земляків тримає так багато італійки? Просто не чув раніше щоб в моєму регіоні хтось тримав так багато італійки. Тільки не подумайте що я Вам не довіряю. А те що днища сітчасті,то напевно що якесь гальмування для бджіл, у вирощуванні розплоду присутнє

Який мені змисл брехати:dntknw:, я ж не І.М. , (до речі цікава тема у вайбері, просто супер), але ми ж про того пасічника який зі мною спілкувався, це з Маньківки пан Іван, якщо захочете я дам Вам його телефон, бо чоловік також шанувальник файної карніки, доволі доброї вдачі людина і вважаю, що йому можна довіряти. телефон скинув в приват.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, miro сказал:

Який мені змисл брехати:dntknw:, я ж не І.М. , (до речі цікава тема у вайбері, просто супер), але ми ж про того пасічника який зі мною спілкувався, це з Маньківки пан Іван, якщо захочете я дам Вам його телефон, бо чоловік також шанувальник файної карніки, доволі доброї вдачі людина і вважаю, що йому можна довіряти. телефон скинув в приват.

Я від Вас в шоці. Та відчепіться Ви вже від Івана Михайловича. Вам до нього дуже далеко. Іван Михайлович самодостатня людина.  І Ваші випади в його сторону,  йому як тому солов’ю. Якщо заздрите йому, то робіть це тихо. Маньківка від мене далеко 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Укроп сказав:

Я від Вас в шоці. Та відчепіться Ви вже від Івана Михайловича. Вам до нього дуже далеко. Іван Михайлович самодостатня людина.  І Ваші випади в його сторону,  йому як тому солов’ю. Якщо заздрите йому, то робіть це тихо. Маньківка від мене далеко 

Ви про якого Івана мову ведете:hmm:, того з Маньківки, чи того що засновує після амітрази еко пасіку:hmm:, ну якщо не про того з Маньківки, а того, ну що той, я Вас розумію, вибачте ,що Вас на ніч роздражнив:ah:, якось випадково , я не думав , що Вас це болітиме:ah:, але розумію, розумію (якось одразу не здогадався:dntknw:)більше не буду Вашого друга.....;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.12.2019 в 08:22, Укроп сказал:

За карніку бреше як троцький. Грудень теплий, і в жодній із моїх сімей карніки розплодом навіть і не пахне. Шкода що вже не маю кордовану. Я б обов’язково зняв відео в цю пору, і показав би що в них теж немає розплоду. 

Гдето уже писал - расплод  зависит не от породы ,а от пчеловода... если поставить в зиму пергу, + глухой верх и слабая вентиляция - вот пожалуйста при потеплении у любой породы будет расплод, а если вентиляция - в улье сухо, то там и расплода не будет...:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, tolik2362 сказал:

 

Декабрь месяц а у него кормов нету . Я так понимаю что он их кормами не обеспечил . Не повезло пчелам с пчелаводом .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, koste сказал:

Декабрь месяц а у него кормов нету . Я так понимаю что он их кормами не обеспечил . Не повезло пчелам с пчелаводом .

В начале своего содержания пчел мои учителя это мой дед говорили запомни первое правило ты должен оставить столько корма чтобы пчелам хватило до начала первых взяток .Правило номер два не дай Бог тревожить пчел зимой .Но в наше время стало модно лазить в улья и раздавать подарки потому как у пчел кормов было очень мало :IMHO1:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, tolik2362 сказал:

мой дед говорили запомни первое правило ты должен оставить столько корма чтобы пчелам хватило до начала первых взяток .Правило номер два не дай Бог тревожить пчел зимой .

Золотые слова.Очень правильный дед у Вас был. Зимой раздавать канди, вот это ,вообще , не понимаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, tolik2362 сказал:

В начале своего содержания пчел мои учителя это мой дед говорили запомни первое правило ты должен оставить столько корма чтобы пчелам хватило до начала первых взяток .Правило номер два не дай Бог тревожить пчел зимой .Но в наше время стало модно лазить в улья и раздавать подарки потому как у пчел кормов было очень мало :IMHO1:.

Так зачем добавлять видео когда человек в этом некомпетентен .:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, koste сказал:

Так зачем добавлять видео когда человек в этом некомпетентен .:IMHO1:

Видио было выложено для того чтобы новые пчеловоды сделали выводы чего делать нельзя зимой а что надо делать осенью перед на чалом зимовки :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, tolik2362 сказал:

Видио было выложено для того чтобы новые пчеловоды сделали выводы чего делать нельзя зимой а что надо делать осенью перед на чалом зимовки :hi:

Об этом нужно сразу говорить .:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, koste сказал:

Об этом нужно сразу говорить .:umora:

Если всем все рассказать то кому тогда пчел и маток продавать :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...