Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
Sanich

Породы пчёл: общее обсуждение

В теме 1 430 сообщений

В 12.01.2018 в 21:23, Андрій Сумчанин сказал:

У старих книжках по карпатській бджолі ще за авторства Губіна писалося, що карпатська бджола є однією з чотирьох популяцій в ареалі Карніки, тоді стали все те діло затирати і раптом виникла "карпатська порода" в більш пізніших книжках. 

Ніхто нічого не затирає.Скан з книги карпатские пчёлы Гайдара В.А.ПилипенкаВ П "картосхема расселения пчёл в послеледиковый период "явикладовав на форумі

Поделиться сообщением

Только что, Іван Михайлович сказал:

Василь, я з великим задоволення прийму від тебе посильну допомогу в цій справі. Готов навчити , безкоштовно передати програму, для проведення морфологічних досліджень. Крім того, я готов прийняти від тебе і передати до Берліна на генетичний аналіз проби бджіл які ти збереш з усього Тячівського району. 

Куди надіслати контейнери та регламент ( правила)  відбору проб? Завтра відішлю , пересилку оплачу в обидві сторони.

Іван Михайлович якщо братися до такої роботи то до цьго треба поставитися відповідально.На це потрібний час.А робити аби як я нехочу.

Поделиться сообщением

В 16.01.2018 в 12:30, RAN сказал:

зЛЫХ МАТОК ДАВИМ И ВСЕ ХОРОШО

Не матки злые, а потомство.

Поделиться сообщением

7 хвилин тому, дочинец сказав:

Іван Михайлович якщо братися до такої роботи то до цьго треба поставитися відповідально.На це потрібний час.А робити аби як я нехочу.

то давай робити добре.

Поделиться сообщением

1 час назад, MaikMay сказал:

Тут все вірно, і коли плідно попрацюється із Закарпатською, Чернівецькою і Івано-Франківською (до уваги можна взяти і Тернопільська і Львівська обл.) і якщо підтвердиться генетичний аналіз (відібраних проб) і чорним по білому буде писати, що  Карпатська порода і  Карнікою має відмінність тільки в оди ген, тоді можна говорити...... що

Українська карпатська популяція  медоносних бджіл породи карніка, а так це тільки домисли які базуються на окремих аналізах..... Хотя для мене Карпатка то порода і без всяких там аналізів :) :IMHO:

Бажано виложувати інформацію правільно.

Були оприлюднені дані про те, що карпатка в один ген ( вучівський тип)  має різницю з іншими типами бджіл Закарпаття. А все інше ідентично з карнікою, і це по всьому чистопородному масиву типів карпатки. 

Теж саме з карнікою СКЛЕНАР: лінія яка різниться одним геном з іншими лініями карніка з Австрії та Німеччини. Це незаважає вести селекцію, схрещувать і робить кроси. В Європі одне другому не мішає. А останнім часом активно СКЛЕНАР використовують як батьківськи.

В нашому випадку теж з бджолами з Вучкове, завжди поєднання цієї карпатки як батьківські з іншими типами карпатської бджоли тільки плюси. І на мою думку іменно цей відмінний ген типу " вучівський " позитивно впливає на всіх бджіл Закарпаття.  Тому більшість стараються іменно звідтіля мати маток і торгувать їхніми дочками за межі Закарпаття видаючи за маток "вучківського типу ".

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти