Перейти к содержанию

Породы пчёл: общее обсуждение


Sanich

Рекомендуемые сообщения

Зміст в тому, що багато відомих нам пасічників, які пишуть журнали, видають книги, керують різними спілками так і лишилися по якихось причинах в минулому столітті, з відповідними підходами і уявлення.

Які вулики, 20-40 сімей? Саме фактично промислове бджільництво, пасіками за 100 і більше, з кочівкою на великі відстані,  забезпечило ті 60-70 тис. т за останні роки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, FES сказал:

А чому Він сам не займався 20 років селекцією Карпатської породи??? Не створював облітників, а тільки на Росію вагонами пересилав пакети і матки.

Все пояснюється просто - писати десертації одне , а селекція друге. Завжди незрозуміле відбувалось і відбуваеться під всенародні оплески. Нікого не інтересує і не інтересувала історія створення заводської марки " УХм " , де ставка зроблена на такий інтерєрний показник , як активність гіпофарингальних залоз і моментальна зміна екстерєрів. Ми знову плескаємо в долоні і підтримуємо сумнівний  поект . Ніхто  з науковців не буде суперечити авторам цієї марки , тому Череватов на камеру не хотів нічого говорити . :IMHO::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Пахомич сказал:

Все пояснюється просто - писати десертації одне , а селекція друге. Завжди незрозуміле відбувалось і відбуваеться під всенародні оплески. Нікого не інтересує і не інтересувала історія створення заводської марки " УХм " , де ставка зроблена на такий інтерєрний показник , як активність гіпофарингальних залоз і моментальна зміна екстерєрів. Ми знову плескаємо в долоні і підтримуємо сумнівний  поект . Ніхто  з науковців не буде суперечити авторам цієї марки , тому Череватов на камеру не хотів нічого говорити . :IMHO::hi:

Простому пасічнику головне Результат, а ті дисертації до одного місця хай ними займаються науковці:IMHO:Як він займався наукою, то чому не знайшов таких самих однодумців для реалізації свого Проекту. Тут насправді більше запитань ніж відповідей....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, gru.v сказал:

за такий варіант не в курсі, дякую за інфо

Ось одне iз повiдомлень оператора ШЗ 

Осемінення матки клієнта без перевірки на червлення - 350 ?*
Дозування сперми: 4 мкл. Батьківський матеріал ваш або мій - обговорюється.
Матки з дозуванням 8 та 3+3 мкл. коштуватимуть 400 та 450 грн
* мінімальне замовлення 5 шт.

Ось ще одне 

Також заплідню ваших маток, ціна 10$ одна.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, valik1986 сказал:

В сезоне 2017  такая цена была у Вальчука на непровереные

ось з теми продажу Вальчука 

Також заплідню ваших маток, ціна 10$ одна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, gru.v сказал:

потрібно як в Ізраїлі визначитись з однією породою, а всі інші заборонити і не буде розмов яка краща і проблем яких завозити:umora::umora::umora:

P.S. жарт

I пересадити всiх на Таврii 

Бо завод закритий стоiть 

Але спочатку депутiв з ВР 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Смотрел ролик В.А. - на слезу прошибло:). До чего все правильно сказано, но цинизм - зашкаливает! Бизнес (не за период в 25 лет, а гораздо больший!) рушится! Научные труды нужны были не для селекции пчелы, а для "селекции" стандартов на породу. Была монополия  -рухнула!

Смотрел ролик  с Денисом. Монополия молодая, агресивная, давит монополию старую и ленивую!:) Денис прекрасно понимает, что Бакфаст, который он завозит, это и есть Бакфаст. Через 3-5 лет он станет генетическим мусором ( Дениса это выражение в ролике возмущает:)) и пчеловод опять пойдет к Денису:)! Бизнес! Но менее циничный чем у В.А.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Пахомич сказал:

... Гайдар правий - результати будуть в недалекому . Дивуюсь одному, як злосні контрабандисти встають  на захист місцевих бджіл і особливо УС:umora: :hi: 

Прав-то прав,но можно и спорить.Результат будет 100%,но он может быть 50/50.О первых 50 говорит Гайдар,а вторые 50 ,имеется ввиду улучшение,в расчет не берется.

Это как совдеповские утверждения перевернутые наоборот-кавказ*карпатка будет бомба.Годы работы показали всю ошибочность и несостоятельность тех утверждений.

Посему пройдут годы и увидим что дал бакфаст и не стоит утверждать что это крайне плохо.:IMHO1:

Антоновичу(Гайдару) коль он такой радетель за карпатку надо было финансировать и создавать с единомышленниками облетники,изоляцию для карпатки.Привлекать других к проекту.Ну и самое главное не совать карпатку в ареал степнячки коль такой радетель,потому что УС никак не  пчела второго плана.

Отсюда и мой вывод-цель этой акции деньги для своего кармана.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Егор Юрьев сказал:

Посему пройдут годы и увидим что дал бакфаст и не стоит утверждать что это крайне плохо.:IMHO1:

Для беспородных помесей ничего не изменится а их сейчас больше 90%. У небольшого процента по происхождению известна только мама или бабушка. Без контролируемого спаривания в наших условиях содержания пчел ( очень большая плотность размещения пасек + кочевки ) о чистопородном разведении можно не говорить и не вспоминать.:IMHO1:

  • Подобається 12
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Егор Юрьев сказал:

Прав-то прав,но можно и спорить.Результат будет 100%,но он может быть 50/50.О первых 50 говорит Гайдар,а вторые 50 ,имеется ввиду улучшение,в расчет не берется.

Это как совдеповские утверждения перевернутые наоборот-кавказ*карпатка будет бомба.Годы работы показали всю ошибочность и несостоятельность тех утверждений.

Посему пройдут годы и увидим что дал бакфаст и не стоит утверждать что это крайне плохо.:IMHO1:

Антоновичу(Гайдару) коль он такой радетель за карпатку надо было финансировать и создавать с единомышленниками облетники,изоляцию для карпатки.Привлекать других к проекту.Ну и самое главное не совать карпатку в ареал степнячки коль такой радетель,потому что УС никак не  пчела второго плана.

Отсюда и мой вывод-цель этой акции деньги для своего кармана.

Василь Антонович всього навсьог одна з ланок інституту і зобовязаний був працювати в ритмі з колективом і  дотримуватись  основних селекційних  ознак, схваленою вченою радою інститута бджільництва ім. П.І. Прокоповича  УААН, протокол №63 від 18 березня  1998 р.:dntknw::hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, SASHA.OK сказал:

Я не згідний також за висловлювання що в нього вже такі погані справи з карпаткою. Я думаю що на його вік йому вистачить набутого авторитету для успішної реалізації маток і пакетів. Але його болить серце за "корпорацію Гайдара", яку він створював не одно десятиліття і яка в перспективі може опинитися під загрозою зникнення.

Саша вистачить і Василю Антоновичу і його дітям нехай непериживають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, Брониславович сказал:

Для беспородных помесей ничего не изменится а их сейчас больше 90%. У небольшого процента по происхождению известна только мама или бабушка. Без контролируемого спаривания в наших условиях содержания пчел ( очень большая плотность размещения пасек + кочевки ) о чистопородном разведении можно не говорить и не вспоминать.:IMHO1:

Дививсь відео де ви робите розширення. Да!:blink:  Як ви з ними працюєте? :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, davolodya сказал:

Сумніваюся, карпатку офіційно признали  окремою популяцією карніки, причому цього добивалися саме карпатчики

Та не карпатчики цього добивалися ,а добивався Іван Михайлович,а деякі карпатчики просто здали карпатку за посвідчення ОМУ та грамоти з медальками.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, дочинец сказав:

Та не карпатчики цього добивалися ,а добивався Іван Михайлович,а деякі карпатчики просто здали карпатку за посвідчення ОМУ та грамоти з медальками.

Та я і мав наувазі  Івана Михайловача і компанію, просто нехотів називати імена, їх і так всі знають. До Вас це жодним чином невідноситься. Вибачайте,  якщо ненароком образив:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пахомич сказал:

Дививсь відео де ви робите розширення. Да!:blink:  Як ви з ними працюєте? :hi:

Вот видео о тот как я работаю с ЭТОЙ семьей №19  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 хвилин тому, дочинец сказав:

Та не карпатчики цього добивалися ,а добивався Іван Михайлович,а деякі карпатчики просто здали карпатку за посвідчення ОМУ та грамоти з медальками.

Василь, ти говориш неправду !!! 

В 2011 році на Апімондії  , українська делегація робили доповідь, саме там було заявлено про те, що карпатка  є окремою популяцією породи карніка.

Це не моя заслуга!!!Не потрібно мені чужих заслуг. Ми лише перевірили і ще раз довели істину ,що немає такої породи як карпатська, є окрема екопопуляція карпатських бджіл породи карніка.  

Тільки і всього. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Андрій Сумчанин сказал:

Відповідь Гайдару від Імкера

 

По моему этот Женя еще не дорос до того уровня, чтобы указывать Гайдару.

1 минуту назад, Іван Михайлович сказал:

Ми лише перевірили і ще раз довели істину ,що немає такої породи як карпатська, є окрема екопопуляція карпатських бджіл породи карніка.  

Кто довел и откуда брался материал? Я тоже могу собрать по округе пчел и доказать что это не УС. Но это не значит что ее нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Рус сказав:

Я тоже могу собрать по округе пчел и доказать что это не УС. Но это не значит что ее нет.

я і не сумніваюся, у  Вас може не бути Української Степової.

Я точно знаю ,що Українська степова є у Л.Егошина,  Л.Григорків, О.Стрельчука, І.Пелюхні, Б.Чехунова, .....і ще багато у кого, з тих хто займається цією породою. Я називаю тих, про кого  мені відомо і чиї бджоли були перевірені .  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Граніт сказал:

Он уже и не поймет, что в селекцию допускаются группы с нужными ХПП, а не породной принадлежности. Рассказы об агрессивности пчелы бакфаст я воспринимаю как диверсию, -умышленное извращение реальности

 Аккуратно надо со словами "не поймет". А агрессивный бакфаст есть, читайте сайты закордонные внимательно.

    Из Казахстана много немцев уехало в Германию и сейчас они своим родственникам шлют и Бакфаст- отзывы отрицательные уже есть. По осени  Бакфаст собирали в зиму в перчатках, а карнику и местных без них. Причем это отзывы профессионалов имеющих более 300 семей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Граніт сказал:

Вот и Женя думает так-же, как  я и большинство коллег в этой теме. Значить так оно и есть..

Бiльше думай, а тодi вирiшуй. Спiши повiльно!
   Григорій СКОВОРОДА

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, дочинец сказал:

Та не карпатчики цього добивалися ,а добивався Іван Михайлович,а деякі карпатчики просто здали карпатку за посвідчення ОМУ та грамоти з медальками.

У старих книжках по карпатській бджолі ще за авторства Губіна писалося, що карпатська бджола є однією з чотирьох популяцій в ареалі Карніки, тоді стали все те діло затирати і раптом виникла "карпатська порода" в більш пізніших книжках. Зараз знов все повертається на круги своя, бо всі люди розуміють, що на площі 7% від загальної площі ареалу Карніки не може утворитися порода, то є популяція. Генетичні досліди тільки показали вкотре що таке карпатка, та й все. Ні Гайдар, ні Доскоч, ні будь-хто інший цього змінити не можуть, тим більше якісь папірці чи медальки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Майер сказал:

По осени  Бакфаст собирали в зиму в перчатках, а карнику и местных без них. Причем это отзывы профессионалов имеющих более 300 семей.

Это наверняка не чистый бакфаст , а Ф2 или Ф3 ( в Ф1 очень редко проявляется не большая злобливось) , маток неудачной комбинации надо уничтожать. Из своего опыта скажу что комбинация Бакфаст Х  Карника (Карпатка) частенько злобливы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Брониславович сказал:

Бакфаст Х  Карника (Карпатка) частенько злобливы.

цікаво, а що виходить з бакфаст х УС? не тільки по злобливості, а взагалі медозбір, ройливість, зимостійкість, чистолюбивість

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, gru.v сказал:

цікаво, а що виходить з бакфаст х УС? не тільки по злобливості, а взагалі медозбір, ройливість, зимостійкість, чистолюбивість

Таке питання і мене цікавить, тільки в комбінації Італійка*Карніка. Наступного року є в планах таке зробити через ШО. Бо американці так роблять для промислових пасік:hmm:

Мені та "американщина" спати не дає по ночам, все думаю як це зробити і в яких варіантах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...