Jump to content
Sanich

Породы пчёл: общее обсуждение

2,116 posts in this topic

6 минут назад, larson сказал:

а про що там??? парой фраз????

Бакфаст -спид 

Бакфаст -диверсия 

Бакфаст -выбивает клиентов на маток карпаток 

Бакфаст-дуже злоблива бджола :umora:

• Like 10
  • Thanks 2
  • Haha 2

Щодо відео Гайдара - висловлю свою думку.

Як не крути, а на його книжках вчаться і вчились добра половина пасічників в Україні. І його книжка в співавторстві з Поліщуком я вважаю кращою для початкового бджільництва - відповідно до його стажу треба прислухатись до думки цього чоловіка (я не втому плані що сприймати  ніби він на 100 % правий, а втому плані, що треба бути готовим що наслідки завезення інших порід можуть бути якими завгодно). Звичайно що час покаже чи має правоту пан Гайдар чи ні, але хаяти і говорити про можливі погані прибутки від продажів пакетів карпатки - теж неправильно - особисто я не вірю що в нього гроші на першому місці і відчувається що він всією душею переживає зо долю бджільництва в Україні.

1 година тому, Мико сказав:

Бакфаст -выбивает клиентов на маток 

Мабуть це сама основна проблема , зменшується попит на пакети карпати (карніки) все це бізнес  амбіції , якби хтось думав  про популяцію  української степової  бджоли то в  центральну і східній Україну  не направляв масу  пакетів карпаток трутні якої також   розмиває українську степову 

Edited by Шулянский Александр

Бачу ситуація з замовленнями Карпатка-карніка  на 2018 у нього паскудна. [emoji6]
так тримайте на пасіці не далі F1 і все буде гаразд.... 
Так карпатка чи карніка?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Только что, Шулянский Александр сказал:

Мабуть це сама основна проблема , зменшується попит на пакети карпати (карніки) все це бізнес  амбіції , якби хтось думав  про популяцію  української степової  бджіли то в  центральну і східній Україну  не направляв масу  пакетів карпаток трутні якої також   розмиває українську стипову 

Так обычно и бывает 

у конкурента соринку в глазу видим 

а у себя бревно не замечаем 

1 минуту назад, Бджолопотам сказал:

Щодо відео Гайдара - висловлю свою думку.

Як не крути, а на його книжках вчаться і вчились добра половина пасічників в Україні. І його книжка в співавторстві з Поліщуком я вважаю кращою для початкового бджільництва - відповідно до його стажу треба прислухатись до думки цього чоловіка (я не втому плані що сприймати  ніби він на 100 % правий, а втому плані, що треба бути готовим що наслідки завезення інших порід можуть бути якими завгодно). Звичайно що час покаже чи має правоту пан Гайдар чи ні, але хаяти і говорити про можливі погані прибутки від продажів пакетів карпатки - теж неправильно - особисто я не вірю що в нього гроші на першому місці і відчувається що він всією душею переживає зо долю бджільництва в Україні.

То який вихід?? Я рахую, що кожен пасічник повинен сам пройти цю стежку.... протестувати всі за і проти, та визначитись..... 

5 минут назад, Sesk сказал:

Так карпатка чи карніка?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Так там вже немає чистої Карпатки, а тільки помісь Карпати і Карніки

Edited by FES

Только что, FES сказал:

То який вихід?? Я рахую, що кожен пасічник повинен сам пройти цю стежку.... протестувати всі за і проти, та визначитись..... 

Я повинен кормити свою сiмью 

А не по деревах лазити знiмаючи роi карпатських бджiл 

Если люди вывели и продают достойную уважения пчелу и устраивающую меня ,я буду держать её 

2 хвилини тому, FES сказав:

То який вихід??

Та який зараз вихід.... :dntknw:

Зараз йде констатація факту, а вихід будемо шукати через пару років... і в  залежності від того в який кут ми себе заженемо....

1 минуту назад, Мико сказал:

Я повинен кормити свою сiмью 

А не по деревах лазити знiмаючи роi карпатських бджiл 

Если люди вывели и продают достойную уважения пчелу и устраивающую меня ,я буду держать её 

Це 100%

10 минут назад, Мико сказал:

Бакфаст -выбивает клиентов на маток карпаток 

Война виновата, последние лет 6 Гайдару  бакфаст не мешал. Россия покупала его маток и все было нормально.  А сейчас  ему нужно думать как повысить продажи карпатки.  Подход к решению советский -запретить.  А правильнее было больше и лучше  работать с карпаткой, что-б она удовлетворяла пасечников и никто-б не смотрел на другую пчелу. Мне нравиться желание пчеловодов возродить степовичку, они делают шаги в этом направлении. Карпатчики в этом отстали и все потому, что пакеты хорошо продавались и не нужно было думать об улучшении. Все взаимосвязано.

3 минуты назад, Бджолопотам сказал:

Та який зараз вихід.... :dntknw:

Зараз йде констатація факту, а вихід будемо шукати через пару років... і в  залежності від того в який кут ми себе заженемо....

правильней будет не мы а нас куда загонят :IMHO1:

5 минут назад, Граніт сказал:

Война виновата, последние лет 6 Гайдару  бакфаст не мешал. Россия покупала его маток и все было нормально.  А сейчас  ему нужно думать как повысить продажи карпатки.  Подход к решению советский -запретить.  А правильнее было больше и лучше  работать с карпаткой, что-б она удовлетворяла пасечников и никто-б не смотрел на другую пчелу. Мне нравиться желание пчеловодов возродить степовичку, они делают шаги в этом направлении. Карпатчики в этом отстали и все потому, что пакеты хорошо продавались и не нужно было думать об улучшении. Все взаимосвязано.

Пакети йшли матки теж  москалики все тягнули  а зараз хто завозить другу породу стають ворогами

2 часа назад, Шулянский Александр сказал:

в кого які будуть коментарі

пусть откачает так своих как я качаю бакфаст и итальянку...  а потом поговорим про злобливость

1 час назад, Шулянский Александр сказал:

Мабуть це сама основна проблема , зменшується попит на пакети карпати (карніки) все це бізнес  амбіції , якби хтось думав  про популяцію  української степової  бджоли то в  центральну і східній Україну  не направляв масу  пакетів карпаток трутні якої також   розмиває українську степову 

та им пофиг куда абы продать и на росию своих карпаток тоже они как диверсию кидают - бомба замедленного действия...

2 години тому, Мико сказав:

Тiльки но дослухав 

Хотiлось коментар залишить ,та поважаючи поважний вiк  читаючого ,утримався 

Тут я з вами згідний  що вік. ну АЛЕ

1 година тому, Мико сказав:

бакфаст це відселекціонована бджола протягом багатьох років . Критиків завжди буде багато ,що він поганий ,а поганий в тому, що він витісняє ринки інщої бджоли тому, що продуктивніший ,і зним менше затрат часу на обслуговування .

Чочуть відклонюсь від теми але це похоже порівняння , чомусь фермерські  господарства України  верошують Велику рогату худобу  породи голштино-фризької (голанської силекції) яка більше молочна ,спокійна   а не як Українську сіру  , яка нетака спокійна яка менше продуктивна по молоці  ,але витриваліша але буде і очерет їсти з стріхи зимою ,так колись тесть впроваджував  при союзі голштинів в свому колгоспі  писав десертацію і також його кретекували що вона погана бож наша порода краща вивитриваліша.

Намою думку люди вибирають такі якості як продуктивність,енергія росту,а все це селекційна робота багатьох років ,  якої в нас   в Україні за 25 років взагалі не велось  , жодної породи виведеної(відселекціонованої)  як в тваринецтві,птахівництів,бджільництві,   все береться  краще з єрвопи бо так  нашим можновладцям легше  , бо в європі людям які бажають займатись, виділяються державні кошти ,програми фінансування  , дотації, а в нас все в овшори виводять .

Хотів підтримати Гайдара бо це все диверсія;  добавлю від себе , бо не було сказано про цих карніководів та бакфасчиків з власних спостережень: ці люди із-за своїх порід стають жадними (все мало їм), якщо раніше мав 10-50 сімей, тепер 100, 200,300-…. і немає цьому межі, і що це робиться люди!!!!!!! Із-за них не буде куди і пасіку на медонос поставити та і в селі спасу від них немає; їхні бджоли (жовтенькі) скрізь будуть літати. Тепер, із-за тих бджіл, стало чути як пасічники один за одним підривають спини та й взагалі здоров’я, бо не так пасічникують як було раніше  - мед в бетонах,  а тепер в бочках та ті бочки аж по 300 кг. Куди ми котимося!!!! А головні з них це Броніславович та Воронін. Все на відео Воронін мед качає, качає, качає, а потім приходе пів села тай ще допомагають качати – та все каже « вот бакфаст мёд тягает»,  а всі на ютубі це бачать і слухають! Сором. А що потім – все обжинки за обжинками справляють, не побоюсь цих слів – «у п’янкому захваті».  Куди ми докотилися????      

• Like 7
  • Thanks 1
  • Haha 12

51 хвилину тому, Бджолопотам сказав:

відповідно до його стажу треба прислухатись до думки цього чоловіка (я не втому плані що сприймати  ніби він на 100 % правий, а втому плані, що треба бути готовим що наслідки завезення інших порід можуть бути якими завгодно).

Питання на засипку, скільки років бакфаст в німеччині і які там наслідки від бакфаста?

55 хвилин тому, Бджолопотам сказав:

особисто я не вірю що в нього гроші на першому місці і відчувається що він всією душею переживає зо долю бджільництва в Україні.

Якщо б він дійсно переживав за бджільництво в Україні вцілому, то не розсилав би по цілій Україні маток і пакети! І чому він ні слова не згадав за карніку, яка незамітно знищує карпатку. А так єдине за що переживає, так ще за наповнення бюджету своєї сім'ї.

Я не згідний також за висловлювання що в нього вже такі погані справи з карпаткою. Я думаю що на його вік йому вистачить набутого авторитету для успішної реалізації маток і пакетів. Але його болить серце за "корпорацію Гайдара", яку він створював не одно десятиліття і яка в перспективі може опинитися під загрозою зникнення.

Ну посилання на статті Комісара з його кавказянкою це взагалі нонсенс.

Бакфаст більш-менш масово появився в 2013 році, а до того він був в одиниць. Що їм до тепер мішало займатись селекцією карпатки? І чому тим же німцям вдається займатись селекцією карніки при тому що там уже багато десятиліть присутній бакфаст???

Бакфаст маю 3 роки, і в цьому році хотів перевести пасіку 100/ на баків,  але незміг.  Чому?, а тому що в Карпатки є трут, а в баків я його майже небачив. За інші +потім , ,написав про трута бо тут було багато сказано. 

11 минут назад, Шулянский Александр сказал:

Чочуть відклонюсь від теми але це похоже порівняння , чомусь фермерські  господарства України  верошують Велику рогату худобу  породи голштино-фризької (голанської силекції) яка більше молочна ,спокійна   а не як Українську сіру  , яка нетака спокійна яка менше продуктивна по молоці  ,але витриваліша але буде і очерет їсти з стріхи зимою ,так колись тесть впроваджував  при союзі голштинів в свому колгоспі  писав десертацію і також його кретекували що вона погана бож наша порода краща вивитриваліша.

так то воно так, але в корів на відміну від бджоли можна проводити цілеспрямоване спаровування

1 година тому, BVL_Studio сказав:

пусть откачает так своих как я качаю бакфаст и итальянку...  а потом поговорим про злобливость

чи колись ми могли з голим торсом обслуговувати пасіку , раніше  чуть не в скафандрі ідеш до місцевої ,а зараз з бакфастом хоч в трусах і нема проблем з ужалюваням як для  сусідів так і для  сімї, бо раніше було проблеми наприклад в  Тестя ящо вкусить бджола то потрідно відкачувати бомає алергіющо,а  в 2017 році жодного вжалення,і це велике досягнення , і на городі  дньом можна працювати бо за цього коли була місцева прийшлось перемішати в сад  пасіку  бо коли була пасіка ближче до городу то ні сімя ні сусіди не могли працювати на городі .Сосіди писали жалоби в сільську раду тому що бджоли всіх жалили, зараз красота  бакфаст F1 тримати і все хорошо і ці проблеми зникають 

1 година тому, gru.v сказав:

так то воно так, але в корів на відміну від бджоли можна проводити цілеспрямоване спаровування

наші хлонці з 2015 року вже також навчились  масово робити  ШО  бджоломаток і інші потихенько вчаться і підтягнуться ,також потроху розвиваються ізольовані острівні облітники  за остані 2 роки ми продвигаємось нестоїмо намісці і це добре   ,але це все не на державному рівні без держ. фінансування ,  а навласному інтузяізмі і ініціативі ,

Еле дослушал.Как все запущено в работе по карпатке.По злости бакфаста улыбнуло.Вокруг все меняется, а Гайдару, Комисару совсем не хочется перемен.Да и БыКа все меньше читает людей, с их однобоким подходом.

у меня в этом году при кочевке домой за 130км на прицепе съехали  в двух ульях корпуса на ладошку. Пчела тряслась всю дорогу приехали домой так пока я подъехал водитель буса  сам сдвинул корпуса на место и без маски и т.д.  А вот когда была степная после перевозки чтоб открыть летки нужно было одеть на себя скафандр и резиновые строительные перчатки а потом еще походить по кустам погулять.... вот вам и злобливость...