Перейти к содержанию

Породы пчёл: общее обсуждение


Sanich

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, Джаз сказав:

И так, на заметку:

Конкуренция — соперничество в какой-либо области с целью получения выгоды.

Или вы думаете кинули клич "продам маток" и к вам покупатели в очередь? Нет вы должны доказать что у вас товар лучший или не уступает качеству. Тобиш вы боретесь за место под солнцем. 

дайте хороші матки  і доказувати нічого не потрібно за  вас  все докажуть ваші покупці  в вас за спиною  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, mukola-s сказал:

дайте хороші матки  і доказувати нічого не потрібно за  вас  все докажуть ваші покупці  в вас за спиною  

Зачем говорить очевидные вещи? Качество товара один из двигателей торговли.

Опять же, ничего я вам давать не буду, так как матки не продаю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, Іван Михайлович сказал:

????  не обовязково ОМУ,  ніхто нікому не може заборонити обєднатися і  спільно працювати на досягнення  спільної мети. Ми маємо мету, маємо однодумців, з УСІМА,  кому цікаво , ділимося напрацьованим, жодних секретів не мали і не тримаємо.

Можливо часом забагато інформації викладаємо на форумі, беру до уваги,   надалі  цього робити не буду,щоб не дратувати наших недругів. Я вважав, що форум зацікавлений у висвітленні інформації,   якою володіють  члени ОМУ, в першу чергу на цьому  форумі, але я цього не побачив.

До мене неодноразово звертаються редактори наших фаховий видань ( крім " Пасічного журналу"), просять більше інформації , готові в кожному номері друкувати інфромацію з ОМУ допомагати в  організації роботи. Будемо  там висвітлювати свою діяльність. До кінця цього року буде відкрито доступ до нашого сайту. 

Обєднуйтеся шановні матководи= пасічники і працюйте на благо пасічників України. Ми готові співпрацювати з новоствореними громадськими організаціями, які дісно прагнуть до спільної праці та результатів. Більше дієвих організацій ,більше користі для нас усіх. Не думайте ,що хтось прийде і все для нас зробить! ніколи такого не буде. Будуть плітки, інтриги, обливання брудом , відкрита провокативна писанина, знайдуться "хВахівці"  , і все це буде плестися під вигаданими ніками на різних форумах.

"Караван іде -собаки гавкають", то не будьте тими що гавкають , робімо роботу, і нехай кожний спитає себе , а що я зробив щоб Українське пасічництво стало кращим?     

А бож як співав Висоцький ..в детстве мало книжек читал......або як говорив Гайдар якщо бджоловод то повинен бути доброю людиною....або ж у святому письмі..да ищущий найдет...Так чудово сказано..а що я зробив?А то тільки в ютубах навіть в Бога перестають вірити через брата Адама.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, ApisDirect сказал:

Не ищите черную кошку в темной комнате, ее там нет...

Мне повезло первый раз побывать на встречи.

@miro молодчина, ОГРОМНОЕ СПАСИБО:hi:, десять раз переспросит все ли в порядке еще и извенится не понятно за что, все было классно. НЕ ПОНРАВИЛОСЬ только одно, МАЛО времени. Хотя подконец мозги входили в ступор - много информации. 

Не грамма не жалею, время потрачено не зря

Підтримаю Сергія, від зустрічі зостались тільки позитивні враження, як завжди приїхав до дому з новими ідеями і зашкальной мотивацяєю рухатись в перед. 

Багато форумчан не відписуються тут, але я мав за честь з ними поспілкуватись. Обговорювали ідеї бджільництва, як зменшити час на обслуговування одного вулика, нуклеуса і кожен ділився своєї технологією, так би мовити ділились досвідом. 

Ніхто не обливає брудом ту чи іншу породу і не дискутує, який вулик кращий, як це буває на сторінках форуму. У кожного свої природо-кліматичні умови і свої преорітетні продукти бждільництва. Тому кожний обирає свій вулик і свою породу бджіл. 

Мені наприклад було дуже цікаво, як хлопці займаються пакетним бджільництвом і збиранням пилку і маточного молочка.

Дуже сподобалась конферерція, особливо виступ генетика Череватова О.В. Теж трохи відкрила завісу по селекції Бакфаста, хоча тема була не про Бакфаст.

Всі враження буквами не виразиш, приїздіть на зустрічі і ви самі переконаєтесь, що живе спілкування не чим не заміниш.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, Хорк сказал:

А нажаль переконуюся що не "бжоловод" то комерсант...без своєї вигоди навіть буква а не скаже

Владимир Егорович Малыхин однажды произнес такую фразу" Если человек в улье видит только банкомат то он ни когда не станет пчеловодом" и я с ним согласен.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, Іван Михайлович сказав:

????

Іван Михайлович, щоб розкласти всі крапки над і скажу що в мене немає якоїсь особливої неприязні до Вас чи до ОМУ вцілому. Просто я за те щоб все називати своїми іменами! Ви створили ГО ОМУ і стали її Президентом, завозите маток з Європи і реалізуєте їх в Україні. Я особисто в цьому нічого поганого не бачу, а навпаки рахую що від цього тільки користь для пасічників, так як чим більше хорошого матеріалу зайде в Україну тим краще буде для більшості пасічників, так як збільшиться вибір (асортимент) маток по породам і лініям, а також збільшиться здорова конкуренція між самими матководами. Але хочу наголосити на слові здорова, а вислови Президента накшталт "тільки наші матки і пакети самі "офігенні", а у всіх інших "туфта", чи випади в бік інших порід (гібридів) не роблять Вам честі як Президенту ОМУ :IMHO:

Інший момент який кидається в очі і не тільки мені, це те як Ви подаєте сам завіз маток. А саме те що ви подаєте завіз маток як якусь благодійність. Денис (та і їнші люди теж) теж "немало" завозить маток з Європи, але він не розказує нікому що він такий благодійник і яке добро він робить для пасічників, це комерція, і в цьому немає нічого зазорного, так як кожному потрібно якось жити і годувати свої сім'ї, а епоха альтруїстів давно закінчилась як то кажуть "ничего личного просто бизнес", головне щоб всі залишались задоволені. Тож повторюсь - називайте речі своїми іменами, а сам завіз маток просто комерцією :IMHO:

Будьте доступніші для простих пасічників, давайте можливість пасічникам у яких немає можливості придбати достойний матеріал, доступ до нього шляхом можливості зробити прививку чи інше і тоді Ви зробите добру справу допомігши такому бджоляру мати хороший матеріал, а також наситивши місцевість нормальним трутнем і собі хороше ім'я, та можливо десь там + І тоді Ви будете дійсно Президентом організації яка не тільки робить комерційні проекти, а і організацією яка допомагає простим пасічникам. :IMHO:

Ну і на кінець будьте все ж стриманіші у висловлюваннях відносно Бакфаста, адже у цієї "штучної породи" дуже багато прихильників як в Україні так і в цілому світі і є Асоціації Бакфаста до рівня яких Вашій ГО ОМУ ще досить далеко. Та і повторюсь, Вам як Президенту ГО ОМУ не личать такі вислови :IMHO::hi:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, SASHA.OK сказав:

Іван Михайлович, щоб розкласти всі крапки над і скажу що в мене немає якоїсь особливої неприязні до Вас чи до ОМУ вцілому.

.............................................................................................................................................................................

 

Ну і на кінець будьте все ж стриманіші у висловлюваннях відносно Бакфаста, адже у цієї "штучної породи" дуже багато прихильників як в Україні так і в цілому світі і є Асоціації Бакфаста до рівня яких Вашій ГО ОМУ ще досить далеко. Та і повторюсь, Вам як Президенту ГО ОМУ не личать такі вислови :IMHO::hi:

 

От Саша, от все вірно описав,но на закінчення я не згоден з тобою і хочу сказати личить,личить я що даремно молоток купляв:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, miro сказал:

От Саша, от все вірно описав,но на закінчення я не згоден з тобою і хочу сказати личить,личить я що даремно молоток купляв:umora:

Пока мы к сожалению проигрываем Бакфасту. Это есть. Но и Карпатка и Укр. ст. просто так не отступит.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Пока мы к сожалению проигрываем Бакфасту. Это есть. Но и Карпатка и Укр. ст. просто так не отступит.:IMHO1:

Потрібно людям (бджолярам матковрдам ) працювати над карпаткою ,а не говорять  усяке про бакфаст...Я прихильник карпатки,але цікаво хто взяв на Україні стільки меду на скільки хвалять ,ну скажімо у літературі до 180 кг.?:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Пока мы к сожалению проигрываем Бакфасту. Это есть. Но и Карпатка и Укр. ст. просто так не отступит.:IMHO1:

Чому не створити цінову конкуренцію Бакфасту і Карніці. Так ні тягнуться за закороном. Там наука вже 50 років на цим працює і міліони вкладають. Зробіть карпатку і Українську бжолу дешевше  і побачите що буде с тим бакфастом. Не зразу але результат буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, NVN сказал:

Владимир Егорович Малыхин однажды произнес такую фразу" Если человек в улье видит только банкомат то он ни когда не станет пчеловодом" и я с ним согласен.:ay:

Ось золоті слова людина сказала потрібно щоб створили ..таку карпатку щоб бак та карника позавідували....а так залишається людям ...і ввозити контробанду під юбкою що аж віру в Бога втрачають.....:umora:Мабудь весь Ізраїль заплакав коли це послухав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, povar2702 сказал:

Ось золоті слова людина сказала потрібно щоб створили ..таку карпатку щоб бак та карника позавідували....а так залишається людям ...і ввозити контробанду під юбкою що аж віру в Бога втрачають.....:umora:Мабудь весь Ізраїль заплакав коли це послухав.

А так саме як рашен-окупантом наводнювали Україну багато років, а тепер той рашен-окупант слину кидає що України немає. Так само буде і з тим Бакфастом.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, povar2702 сказал:

Потрібно людям (бджолярам матковрдам ) працювати над карпаткою ,а не говорять  усяке про бакфаст...Я прихильник карпатки,але цікаво хто взяв на Україні стільки меду на скільки хвалять ,ну скажімо у літературі до 180 кг.?:hi:

Все добре Ви кажете, Все вірно... і є окремі пасічники-ентузіасти, які працюють над карпаткою, як на форумі, так і поза ним... але тим не менше, майже ніхто не відмовиться від можливості використання, а тим більше і реалізації маток від перевіреного іноземного матеріалу, який дає набагато кращий результат. Бо ж основна проблема карпатки в чому, на маю думку, - це надмірна рійливість і трохи нейтральне відношення до воскової молі, а так - ранній старт, плодючість теж на пристойному рівні, не така миролюбність та продуктивність - так то таке, терпимо, хороша зимівля - є корисні показники, є... дати більше прогнозованості і зменшити рійливість - все, справа піде :IMHO: Але хто це зробить і коли - то питання значного часу, а так під боком вже все готове...  Тут війну війною визнати не можуть, а Ви хочете щоб відмовилися від закордонного "продуктивнішого" з метою роботи над своїм, мені слабо віриться...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, povar2702 сказал:

карпатки,але цікаво хто взяв на Україні стільки меду на скільки хвалять ,ну скажімо у літературі до 180 кг.?:hi:

Приезжайте на встречи , я вас с матководом (карпатчиком) познакомлю , материал от которого принес по 180кГ:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Кузьмич сказав:

Приезжайте на встречи , я вас с матководом (карпатчиком) познакомлю , материал от которого принес по 180кГ:hi:

Видно гроші той матковод рахує по сезоні тому і на форумі рідко з'являється:umora:. І завойовує зовнішній ринок. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, Хорк сказав:

Чому не створити цінову конкуренцію Бакфасту і Карніці. Так ні тягнуться за закороном. Там наука вже 50 років на цим працює і міліони вкладають. Зробіть карпатку і Українську бжолу дешевше  і побачите що буде с тим бакфастом. Не зразу але результат буде.

Який сенс в тому, щоб українські породи робити дешевші? Кому потрібна рійлива і непередбачувана бджола? От якби зменшити рійливість до мінімуму, і закріпити передачу ГКО, тоді наші українські бджоли складуть достойну конкуренцію закордонним. Окремі селекціонери працюють в цьому напрямку, але результатів поки що ще нема, нажаль.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, zapivan сказав:

Кожен шукає в цьому ділі свій інтерес. І моральні якості в людей різні. "Заєць ще бігає" тобто ще особо результатів роботи не видно. А вже пересварилися.

А ще іноді до кумедного доходить, коли хлопці сперечаються в перевагах карніки і карпатки, при цьому геть начисто плутаючи поняття. Коли кажуть узагальнене - карніка, то мають на увазі представників конкретних відселекційованих ліній, а коли мова про карпатку, то кудись зникає той факт, що вона також належить до раси карніка. Власне раси, бо породою в світі прийнято називати лише те, що створене людиною і в цьому сенсі породою можна назвати лише бакфаст. Доречно тут згадати і карніку-вігор, при створенні котрої чехи активно використовували нашу карпатку, мабуть не маючи сумніву, що вона також карніка...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, zapivan сказал:

"Заєць ще бігає" тобто ще особо результатів роботи не видно. А вже пересварилися.

ще є одна приказка... кажуть в одному кінці села хтось (вибачте) пукнув, а поки дійшло до іншого краю, то вже кажуть що (вибачте) всра...ся. Заглянув в тему і бачу вже пишуть про "пересварились" "конкуренти" "маткарі-сякі і такі" "нічого не зробили , а вже..." і в тому дусі , люди ви про що ??? ніхто ні зким не сварився, всі "товаришують" наскільки кому хочеться чи можеться, і працюють хто як вміє , а те що мають різні погляди по деяких питаннях, так то теж в нормі. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Паланочка сказав:

ще є одна приказка... кажуть в одному кінці села хтось (вибачте) пукнув, а поки дійшло до іншого краю, то вже кажуть що (вибачте) всра...ся. Заглянув в тему і бачу вже пишуть про "пересварились" "конкуренти" "маткарі-сякі і такі" "нічого не зробили , а вже..." і в тому дусі , люди ви про що ??? ніхто ні зким не сварився, всі "товаришують" наскільки кому хочеться чи можеться, і працюють хто як вміє , а те що мають різні погляди по деяких питаннях, так то теж в нормі. ;)

Інтрижка стосовно результатів досліджень то залишилась. Думаю питань і суперечок стане менше. Крикунів за Карпатку  стане менше. А степова то вже і так сама по собі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Kumpel сказав:

Так, але дуже малесенька.:)

Ще б мені хтось сказав, бо ще дві маточки карпатки лишилися. Решта вже всі нелегалки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, davolodya сказал:

От якби зменшити рійливість до мінімуму, і закріпити передачу ГКО, тоді наші українські бджоли складуть достойну конкуренцію закордонним. Окремі селекціонери працюють в цьому напрямку, але результатів поки що ще нема, нажаль.

Ось в тому-то і справа що окремі селікціонери працюють... А окремі заради грошей знищують українську бжолу. А той не контрольований бакфаст я вже бачив в цьому році. І ні хто мене не переконає що бакфаст це миролюбива бджола. Так згоден перше покоління бакфаста і мед носе і дружелюбний. А далі що?  Що ви залишите нащадкам Бакфаст? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Хорк сказав:

А окремі заради грошей знищують українську бжолу

Що таке "українська бджола" та який ареал її проживання? Яка морфометрія "української бджоли" та скільки промірів ви робили на своїй пасіці на відповідність породі? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Sanich сказал:

Що таке "українська бджола" та який ареал її проживання? Яка морфометрія "української бджоли" та скільки промірів ви робили на своїй пасіці на відповідність породі? 

Ось і почалось... коли скінчуються аргументи в захист штучної бжоли починають сипати науковими слівцями. То повинна робити наука. Скажіть що закордонних коли отримують перевіряють і що звичайний бджоляр має обладання і все інше? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Хорк сказав:

коли скінчуються аргументи в захист штучної бжоли починають сипати науковими слівцями.

В мене аргумент один - спробуй, зрівняй кілька років і роби висновки. 

До вашого відома, те, що ви називаєте "місцевою бджолою" є самий справжній бакфаст - намішано там усього потрохи. :IMHO:

Якщо для вас слово морфометрія - занадто наукове слівце, то ми в дискусії про місцеві бджоли далеко не просунимося. Можемо відразу перейти до особистих образ, щоб даремно час не втрачати. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Хорк сказав:

Тільки що передзвонив двом бджолярам ось вони і не знають що таке морфометрія:umora:

Я впевнений, що вони й не знають чим карпатка відрізняється від УС, або бакфаст від місцевих бджіл. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Породы пчёл: общее обсуждение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...