Перейти к содержанию

Породы пчёл: общее обсуждение


Sanich

Рекомендуемые сообщения

6 минут назад, Мико сказал:

 

Уступаю первенство Вадосу

Порахував бензин, то щось перехотілось брать. Але пропозиція смачна, може хтось поблище проживає, то забере.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Kostya-Костя сказал:

не звик до шари все сам , паланочка теж мені шив цю стратегію  , ні хлопаки  !  Все чисто з своїх міркувань про те щоб  не завозили 

за несколько лет что на форуме, это "знамя" с упрямой периодичностью поднимают "патриоты местной пчелы" толком не понимающие, что именно под "местная" они водят... и стой же самой периодичностью, по тихому в профилях у них появляется "Карника" "Бакфаст"  и прочая нечисть ;)

"не нужно громких слов, просто делай, что можешь..."

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ApisDirect сказав:

не нужно громких слов, просто делай, что можешь...

Спокойно !  Без нерв ! :)    

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Kostya-Костя сказал:

Спокойно !  Без нерв ! :)    

да я спокойный как сто слонов )

я же с Вами лично не знаком, чего мне делить? может вы профтроль:dntknw:

так чатимся, не более:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ApisDirect сказав:

так чатимся, не более:wave:

 У Вас коло компа , що  двоє сидять ?    

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Kostya-Костя сказал:
7 минут назад, ApisDirect сказал:

не нужно громких слов, просто делай, что можешь...

Спокойно !  Без нерв ! :) 

Сори, не лично Вам было одресованно а в общем, забыл кавычки проставить:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.05.2017 в 22:14, Юрий В сказав:

Так у меня  уже есть итальянка американского происхождения-кордован

Ага- ні, не негр, а афроамериканець...:dntknw::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ApisDirect сказав:

Сори, не лично Вам было одресованно а в общем, забыл кавычки проставить:hi:

Добре ізвіняю :)    

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Вадим Василюк сказав:

Порахував бензин, то щось перехотілось брать. Але пропозиція смачна, може хтось поблище проживає, то забере.

А на газу буде дешевше...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Kostya-Костя сказал:

У Вас коло компа , що  двоє сидять ?

Да бросьте Ванговать:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Вадим Василюк сказал:

 пропозиція смачна, може хтось поблище проживає, то забере.

Та написано ж ясно бджоли для 

 

44 минуты назад, Kostya-Костя сказал:

Коло мене на й блище живе паланочка  я коло Умані ,  якщо паланочка не сприйме це як якийсь докір , чи ще щось  , то я б хотів відати йому ,

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не нападайтесь все гуртом на одного.Хороший парень и так видно.Главное честен и имеет свое мнение.И молодец Это хорошо..Кого то это обижает?Костя,если возникнет желание дам попробовать то ,что у меня будет(конечно безплатно)Даже не пиши что либо про шару и т. д.-это для меня оскорбительно было бы.Я от чистого сердца,без подвоха.Не говорю что что то выдающееся ,но и самому хочется чтобы истину узнать ,сравнить.Главное чтобы у всех здоровье было ,а что лучше ,что хуже -это такие мелочи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Kostya-Костя, долго ещё собираетесь флуд провоцировать? Тема про породы пчёл, а не про вашу семью бакфаста.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Алёнка сказал:

@Kostya-Костя, долго ещё собираетесь флуд провоцировать? Тема про породы пчёл, а не про вашу семью бакфаста.

Ох Аленка,не хмурь бровки ,как учительница,.На фотографии ты совсем другая.Кстати хорошая фотография и доброжелательная.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Алёнка сказав:

@Kostya-Костя, долго ещё собираетесь флуд провоцировать? Тема про породы пчёл, а не про вашу семью бакфаста.

Ок.  на цьому крапка . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, Kostya-Костя сказал:

Коло мене на й блище живе паланочка  я коло Умані ,  якщо паланочка не сприйме це як якийсь докір , чи ще щось  , то я б хотів відати йому , щиро без всяких  того думок . Ну , якщо захоче звісно. :az:

Костя дякую звичайно. Але мені більше клопоту перевозити ту сімю, ніж практичної користі. ви краще подаруйте якомусь починаючому пасічнику, задарма думаю заберуть... Ще раз дякую за пропозицію, але віддайте її тому хто більше потребує. :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Паланочка сказав:

Костя дякую звичайно. Але мені більше клопоту перевозити ту сімю, ніж практичної користі. ви краще подаруйте якомусь починаючому пасічнику, задарма думаю заберуть... Ще раз дякую за пропозицію, але віддайте її тому хто більше потребує. :az:

.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, SASHA.OK сказав:

Але як сказав на зустрічі @дочинец, якого я дуже поважаю і дуже часто з ним спілкуюсь, "ви ще і грошей великих не бачили" а що б було якщо б мова йшла про дійсно великі гроші? Ми виводимо маток якимись там сотнями (ну дехто вже може біля тисячі) і уже бачимо в кожному конкурента, а це при тому що уже кілька років підряд навіть тут на Форумі є певний дефіцит маток, а в загальному в Україні ринок просто колосальний. Тож повторю напевно риторичне питання - чому так відбувається? У мене немає відповіді. А у Вас друзі???

Відповідь на Ваше питання намагався дати Іван Михайлович у своїй доповіді на конференції, але його, нажаль, змусили бути лаконічним.:) А суть у тому, що нарешті у нас почав формуватися сучасний ринок у цій галузі. Він (ринок) дуже швидко буде структурований, а це процес достатньо жорсткий. Обов'язково будуть залучені суттєві кошти, можливо ззовні. Часу дуже мало, тому якщо нинішні учасники ринку будуть надто багато часу тратити на баталії, а не на розвиток справи і самоорганізацію, то сильно ризикують опинитися на периферії цієї структури, або і поза нею. А нам - "позафракційним" цей природній процес загрожує лише підвищенням якості послуги...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Kumpel сказав:

Через рік - три прийдуть серйозні ловці і по одному розчавлять наших невдах (закони ринку).

"Выживут только избранные", іншими словами в ОМУ :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, sij сказал:

тому кожний шукає своє, де цікаво:IMHO:

Какое там общение, сыр бор начался среди матковод. Конкуренция. + опыт у каждого свой. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Джаз сказав:

Какое там общение, сыр бор начался среди матковод. Конкуренция. + опыт у каждого свой. 

Конкуренція - це коли можливість перевищує потребу, а яка може бути конкуренція коли потреба у матках набагато вища ніж можуть надати маткарі, можливо колись у недалекому, може і далекому  майбутньому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Джаз сказал:

Какое там общение, сыр бор начался среди матковод. Конкуренция. + опыт у каждого свой. 

нормальное деловые отношения могут быть в том числе и между конкурентами, если они не торгашки с "Одесского Привоза"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, SASHA.OK сказав:

..."Выживут только избранные", іншими словами в ОМУ

Не обов'язково. Можна створити хоч ОМУ2, хоч три. Протистояти крутому баблу може тільки "складчина"!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И так, на заметку:

Конкуренция — соперничество в какой-либо области с целью получения выгоды.

Или вы думаете кинули клич "продам маток" и к вам покупатели в очередь? Нет вы должны доказать что у вас товар лучший или не уступает качеству. Тобиш вы боретесь за место под солнцем. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, SASHA.OK сказав:

"Выживут только избранные", іншими словами в ОМУ :umora:

????  не обовязково ОМУ,  ніхто нікому не може заборонити обєднатися і  спільно працювати на досягнення  спільної мети. Ми маємо мету, маємо однодумців, з УСІМА,  кому цікаво , ділимося напрацьованим, жодних секретів не мали і не тримаємо.

Можливо часом забагато інформації викладаємо на форумі, беру до уваги,   надалі  цього робити не буду,щоб не дратувати наших недругів. Я вважав, що форум зацікавлений у висвітленні інформації,   якою володіють  члени ОМУ, в першу чергу на цьому  форумі, але я цього не побачив.

До мене неодноразово звертаються редактори наших фаховий видань ( крім " Пасічного журналу"), просять більше інформації , готові в кожному номері друкувати інфромацію з ОМУ допомагати в  організації роботи. Будемо  там висвітлювати свою діяльність. До кінця цього року буде відкрито доступ до нашого сайту. 

Обєднуйтеся шановні матководи= пасічники і працюйте на благо пасічників України. Ми готові співпрацювати з новоствореними громадськими організаціями, які дісно прагнуть до спільної праці та результатів. Більше дієвих організацій ,більше користі для нас усіх. Не думайте ,що хтось прийде і все для нас зробить! ніколи такого не буде. Будуть плітки, інтриги, обливання брудом , відкрита провокативна писанина, знайдуться "хВахівці"  , і все це буде плестися під вигаданими ніками на різних форумах.

"Караван іде -собаки гавкають", то не будьте тими що гавкають , робімо роботу, і нехай кожний спитає себе , а що я зробив щоб Українське пасічництво стало кращим?     

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Породы пчёл: общее обсуждение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...