Перейти к содержанию

О сроках выведения маток


Бортник

Рекомендуемые сообщения

21 минуту назад, tolik2362 сказал:

:IMHO1:что после этой зимовки и цены на мед   у многих пропадет желание заниматься пчелами и тем более разширяться а раз это произойдет то для чего работа ради работы :IMHO1::hi:

Тут 50/50 :IMHO1:, всему вина нашего менталитета, "нас имеют мы крепчаем"  еще как минимум два года нужно нас "отиметь"  что бы начали чувствительно сокращать пасеки, единственное  на :IMHO1: не добавятся пчеловоды с категории "срубить бабла по легкому"   .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, tolik2362 сказав:

Леонид ты прав маток нужно выводить с средины мая до первого июня в моей местности  а уж позже это танцы с бубном и лично для меня эти танцы ненужны.....Лично я прихожу  к такой мысли а нужно ли заниматься производство маток ф1 в 2020 году :hmm:

  Так , ці строки не раз мною підтверджені.  Я , якщо дістану гарну материнку, бо стара королева, очевидно, вже й до весни не доживе, (збираюся трохи пізніше до Нідерландів) то  буду , але обмежено -  для старих знайомих та тих, хто сам їх забирає з пасіки. Бо вони знають і мене, і  якість маток, виведених мною. А те обладнання , на яке немало потрачено і сил та й коштів, потрібно хоч потроху використовувати. Та й зайняти себе потрібною й цікавою  справою у наш вік теж немаловажно.:ah:

       Інтересну  думку захищає Рахматулін з Білорусії, відстоюючи виведення пізніх маток. Я не є його прибічником, але цікаво було б коли й самому спробувати та перевірити його припущення, що такі матки весною швидше розвивають сім"ї. Але , якщо є тепло та гарний взяток весною, навіть і матки-середнячки дають гарний приплід.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Віталій.В сказав:

Тут 50/50 :IMHO1:, всему вина нашего менталитета, "нас имеют мы крепчаем"  еще как минимум два года нужно нас "отиметь"  что бы начали чувствительно сокращать пасеки, единственное  на :IMHO1: не добавятся пчеловоды с категории "срубить бабла по легкому"   .

         Я вже це відчув років три тому. І два вже потроху скорочуюся. Але не так швидко, як хотілося б, бо потрібно все ж дебет з кредетом так складати, щоб хоч якесь сальдо  лишалося.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Віталій.В сказал:

Тут 50/50 :IMHO1:, всему вина нашего менталитета, "нас имеют мы крепчаем"  еще как минимум два года нужно нас "отиметь"  что бы начали чувствительно сокращать пасеки, единственное  на :IMHO1: не добавятся пчеловоды с категории "срубить бабла по легкому"   .

Сорока на фосте принесла сто люди бросают пасики 100 семей и уезжаю в Чехию работать видать там зароботок больше чем на пасеке в 100 семей  :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, tolik2362 сказал:

Сорока на фосте принесла сто люди бросают пасики 100 семей и уезжаю в Чехию работать видать там зароботок больше чем на пасеке в 100 семей  :IMHO1:

Такое и я знаю, только думаю в 2020г врядли мы это ощутим ( сокращение товарной продукции )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Віталій.В сказал:

Такое и я знаю, только думаю в 2020г врядли мы это ощутим ( сокращение товарной продукции )

Продукции не станет меньше потому ка не все полностью сдают мед а в закрамах стоит и ждет своего дня севшая валюта :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, tolik2362 сказал:

Сорока на фосте принесла сто люди бросают пасики 100 семей и уезжаю в Чехию работать видать там зароботок больше чем на пасеке в 100 семей  :IMHO1:

Заріботок з пасіки в 100 сімей завис в повітрі

Тут головне що завис в правильний час , кінець сезону 

Можна спокійно їхать , а от питаня чи вернутся під питаням 

Продать пасіку весною можна із Чехії :umora:

Капець ціні на пакети :hmm:

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Укроп сказал:

Ви не помилилися? Можливо Ви хотіли сказати якусь іншу дату? Бо я ніколи не пам’ятаю щоб в таку пізню пору в нас бджоли роїлись. Напевно і поліські в таку пору не рояться

Цього року знаймий зняв відео і прислав. Рій бджіл на вулиці 7 вересня.

Рій привився у вулик який стояв в нього на пасіці. Так що все може бути...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, FaBos сказав:

Цього року знаймий зняв відео і прислав. Рій бджіл на вулиці 7 вересня.

Рій привився у вулик який стояв в нього на пасіці. Так що все може бути...

Це скоріш за все не рій, а в когось бджоли злетіли

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

збираюся трохи пізніше до Нідерландів)

Хіба в Нідерландах найліпший матеріал?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 хвилин тому, davolodya сказав:

Це скоріш за все не рій, а в когось бджоли злетіли

А у мене був саме рій з усіма признаками. Тоді ще не так кліщ люто панував і зльотів майже не було.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, davolodya сказал:

Це скоріш за все не рій, а в когось бджоли злетіли

Теж так подумав. Але він прислав відео і сказав що рій...ну рій так рій. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Укроп сказав:

Хіба в Нідерландах найліпший матеріал?

        Для мене - точно так! Це вже роками перевірені і не лише мною, а й десятками точківців, королеви від відомих нідерландських заводчиків -Bertus & Jannie Jochems  та Martin Klein. Природа вітряної та дощової Голландії гарно впливає на виведення бджіл  стійких до частих та різких змін погоди. Там сильні  зміни погоди можуть бути від теплого сонячного дня й до дощового штормового вітряного   та змінятися   до п"яти разів на день .:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, FaBos сказав:

Теж так подумав. Але він прислав відео і сказав що рій...ну рій так рій. 

Потрібно було б перевірити на наявність кліща. Тоді все стало б зрозумілим. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Потрібно було б перевірити на наявність кліща. Тоді все стало б зрозумілим. :IMHO:

Я в знайомих питаю чи ставили контрольні листи при обробці основних сімей?

Відповідь в основному:

-ні

-навіщо

-я тим самим що і він обробляю в нього кліщ сипеться то і в мене повинен

-я раз в осени обробляю і все добре. (В чоловіка 250+ в лежаках сімей і його не переконати "Я ТАК ЗВИК!!!"):dntknw:

Це хіба що самому прийти зробити, але.... Потім ще крайнім вийти можна. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, tolik2362 сказал:

Сорока на фосте принесла сто люди бросают пасики 100 семей и уезжаю в Чехию работать видать там зароботок больше чем на пасеке в 100 семей  :IMHO1:

Ничего удивительного, уже давно, сдесь на форуме, посчитано для того , что бы иметь с пасеки аналогичный доход нужно две сотни на один горб,  но далеко не каждый горб такое выдержит,:umora:  да и не всегда транспорт, помещения  и оборудование  на сотню  смогут  справиться с 200.. люди это понимают  и принимают решение исходя из своих возможностей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Николай С сказал:

Ничего удивительного, уже давно, сдесь на форуме, посчитано для того , что бы иметь с пасеки аналогичный доход нужно две сотни на один горб,  но далеко не каждый горб такое выдержит,:umora:  да и не всегда транспорт, помещения  и оборудование  на сотню  смогут  справиться с 200.. люди это понимают  и принимают решение исходя из своих возможностей.

В Европе люди с пасеки в сто семей живут довольно не плохо а мы не с пасеки не с средней зарплаты так жить долго не сможем потому как наш труд и нашу продукцию оценивают в гроши :IMHO1::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, tolik2362 сказал:

оценивают в гроши 

ГрошИ тоже деньги ,

на хлеб и воду хватит ,

а масло и пиво это у немцев 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Мико сказал:

ГрошИ тоже деньги ,

на хлеб и воду хватит ,

а масло и пиво это у немцев 

Это выживание уже достало ,а на пиво и масло будим зарабатывать в следуещей жизни :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, tolik2362 сказал:

Это выживание уже достало ,а на пиво и масло будим зарабатывать в следуещей жизни :IMHO1:

От пива цирроз печени ,от масла сосуды холестерином засорятся 

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

от пива может быть импотенция(хмель)а масло это точно,лучше потреблять оливковое  .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поголовно всі пасічники вживають свій алкоголь, ті, що вживають взагалі. Щодо оливкової олії-не згоден що краще підтримувати аграріев Іспанії,Італії чи Греції( де там ту оливу вичавлюють.Українці вживають соняхову свою олію років зі 150 і все добре -"стовбиче" і  діти родяться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотелось бы видеть мководов и пчеловодов производящих мед которые получали бы достойную оплату за свой не легкий труд и жили бы в достатке а не выживали :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.09.2019 в 16:30, ДобровоЛ сказав:

  Так , ці строки не раз мною підтверджені.  Я , якщо дістану гарну материнку, бо стара королева, очевидно, вже й до весни не доживе, (збираюся трохи пізніше до Нідерландів) то  буду , але обмежено -  для старих знайомих та тих, хто сам їх забирає з пасіки. Бо вони знають і мене, і  якість маток, виведених мною. А те обладнання , на яке немало потрачено і сил та й коштів, потрібно хоч потроху використовувати. Та й зайняти себе потрібною й цікавою  справою у наш вік теж немаловажно.:ah:

       Інтересну  думку захищає Рахматулін з Білорусії, відстоюючи виведення пізніх маток. Я не є його прибічником, але цікаво було б коли й самому спробувати та перевірити його припущення, що такі матки весною швидше розвивають сім"ї. Але , якщо є тепло та гарний взяток весною, навіть і матки-середнячки дають гарний приплід.:IMHO:

    Я вже повідомляв, що з"явилася у вересні в мене матка ТЗ, вже й обліталася, яйцекладуча. Перезимує - опишу, чи Рахматулін мав рацію.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, tolik2362 сказав:

Хотелось бы видеть матководов и пчеловодов производящих мед которые получали бы достойную оплату за свой не легкий труд и жили бы в достатке а не выживали :IMHO1:

  Анатолію, а ви фантазій Сенсімона чи Лур"є начиталися про соціальну справедливість ?:umora:

 Ой, навряд чи за нашої з вами пам"яті це станеться...:dntknw:

  Але , щоб ми не говорили, як не розписували б про ризиковану якість надранніх маток, а попит на них є.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...