Перейти к содержанию

Воск, Віск


Рекомендуемые сообщения

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Компаньон закончил перетопку выбраковки суши 

Меру продал по 15 гривен  Мервы на 3820 грн

0-02-05-1fbad71281b92e0eb1ef12510683b14c2ee9b58041a0fbc28c6a7af8ed98543c_b7381df6.thumb.jpg.ef4d49ac12192cc69ebed2919dd66a6d.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

воск обменян на вощину 

20200519_094344.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Закончил перетопку забрусного воска 2020 года

003 (640x480).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich changed the title to Воск, Віск

Питання до знатоків по воску. 

Перетопив трохи рамок на 2 кг воску і, додавши туди кілограма 3 воску із сонячної восоктопки, вирішив те все перетопити у один млинець. Воду взяв звичайну зі скважини - центрального водогону. Трохи прогавив момент і той віск нормально так покипів у посудині. Після застигання, лише біля третини коржа знизу було отакого бурого кольору як на фото нижче(фото першої перетопки відсутнє). Наче, як з болотом перемішаний. Ну, ок, подумав я - перетоплю ще раз, може погано процідив. Перетопив другий раз і перецідив добре - віск став болотнистим вже на половину(теж відсутнє фото). Ну, дамаю, це все через жорстку воду. ДОчекався дощу і втретє перегнав його через воскопрес кулакова з дощовою водою і вийшло ще гірше. От тепер думаю, що це - багато прополісу у воскові чи віск вступив в реакцію з солями? Після перетопки знизу коржа великим шаром була ніби як застигша воскова піна, яка легко здиралася стамескою, а віск, коли гарячий, то наче як комками плаває. Віск давно вже топлю, але такої халепи ще не зустрічалося. 

image.png

image.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А за який час і як охолоджували?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Віктор просто сказав:

А за який час і як охолоджували?

По дві доби і довше стояв вкутаний та гарячий. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, Sanich сказав:

Питання до знатоків по воску. 

Перетопив трохи рамок на 2 кг воску і, додавши туди кілограма 3 воску із сонячної восоктопки, вирішив те все перетопити у один млинець. Воду взяв звичайну зі скважини - центрального водогону. Трохи прогавив момент і той віск нормально так покипів у посудині. Після застигання, лише біля третини коржа знизу було отакого бурого кольору як на фото нижче(фото першої перетопки відсутнє). Наче, як з болотом перемішаний. Ну, ок, подумав я - перетоплю ще раз, може погано процідив. Перетопив другий раз і перецідив добре - віск став болотнистим вже на половину(теж відсутнє фото). Ну, дамаю, це все через жорстку воду. ДОчекався дощу і втретє перегнав його через воскопрес кулакова з дощовою водою і вийшло ще гірше. От тепер думаю, що це - багато прополісу у воскові чи віск вступив в реакцію з солями? Після перетопки знизу коржа великим шаром була ніби як застигша воскова піна, яка легко здиралася стамескою, а віск, коли гарячий, то наче як комками плаває. Віск давно вже топлю, але такої халепи ще не зустрічалося. 

image.png

image.png

в мене щось подібне було, коли перетоплював браковані листи вощини, коли перші рази практикувався в відливанні вощини. Тоді воск вступав в реакцію з мінералкою і утворювалася пінка, яка залишала сліди на листах і матриці. Пінка майже повністю дівалася, коли топити воск на водяній бані при приблизно 90* протягом 1-2 годин

воду я при цьому не використовував

:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Олександр Коваль сказав:

в мене щось подібне було, коли перетоплював браковані листи вощини, коли перші рази практикувався в відливанні вощини. Тоді воск вступав в реакцію з мінералкою і утворювалася пінка, яка залишала сліди на листах і матриці. Пінка майже повністю дівалася, коли топити воск на водяній бані при приблизно 90* протягом 1-2 годин

В мому випадку це не спрацювало - останній раз топив через воскопрес кулакова, без кипіння, в шарах соломи. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Sanich сказал:

По дві доби і довше стояв вкутаний та гарячий.

Зверху видно, що є нормальний віск. Чия вощина?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Віктор просто сказав:

Зверху видно, що є нормальний віск. Чия вощина?

В першій перетопці 2/3 зверху були нормальним воском. З кожною перетопкою ситуація погіршувалася. Вощина від Київбджолопрому - дана партія у користуванні вже 5й рік - проблем до цього не було. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, Sanich сказав:

Питання до знатоків по воску. 

Перетопив трохи рамок на 2 кг воску і, додавши туди кілограма 3 воску із сонячної восоктопки, вирішив те все перетопити у один млинець. Воду взяв звичайну зі скважини - центрального водогону. Трохи прогавив момент і той віск нормально так покипів у посудині. Після застигання, лише біля третини коржа знизу було отакого бурого кольору як на фото нижче(фото першої перетопки відсутнє). Наче, як з болотом перемішаний. Ну, ок, подумав я - перетоплю ще раз, може погано процідив. Перетопив другий раз і перецідив добре - віск став болотнистим вже на половину(теж відсутнє фото). Ну, дамаю, це все через жорстку воду. ДОчекався дощу і втретє перегнав його через воскопрес кулакова з дощовою водою і вийшло ще гірше. От тепер думаю, що це - багато прополісу у воскові чи віск вступив в реакцію з солями? Після перетопки знизу коржа великим шаром була ніби як застигша воскова піна, яка легко здиралася стамескою, а віск, коли гарячий, то наче як комками плаває. Віск давно вже топлю, але такої халепи ще не зустрічалося. 

image.png

image.png

Думаю що це солі , які виділяються з води під час кипіння змішалися з воском , тим самим погіршили його якість.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

Питання до знатоків по воску. 

Перетопив трохи рамок на 2 кг воску і, додавши туди кілограма 3 воску із сонячної восоктопки, вирішив те все перетопити у один млинець. Воду взяв звичайну зі скважини - центрального водогону. Трохи прогавив момент і той віск нормально так покипів у посудині. Після застигання, лише біля третини коржа знизу було отакого бурого кольору як на фото нижче(фото першої перетопки відсутнє). Наче, як з болотом перемішаний. Ну, ок, подумав я - перетоплю ще раз, може погано процідив. Перетопив другий раз і перецідив добре - віск став болотнистим вже на половину(теж відсутнє фото). Ну, дамаю, це все через жорстку воду. ДОчекався дощу і втретє перегнав його через воскопрес кулакова з дощовою водою і вийшло ще гірше. От тепер думаю, що це - багато прополісу у воскові чи віск вступив в реакцію з солями? Після перетопки знизу коржа великим шаром була ніби як застигша воскова піна, яка легко здиралася стамескою, а віск, коли гарячий, то наче як комками плаває. Віск давно вже топлю, але такої халепи ще не зустрічалося. 

image.png

image.png

Может воск перегрели .....

С этой водой воск и раньше перетапливали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

В першій перетопці 2/3 зверху були нормальним воском. З кожною перетопкою ситуація погіршувалася. Вощина від Київбджолопрому - дана партія у користуванні вже 5й рік - проблем до цього не було. 

Кастрюля из алюминия?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

Трохи прогавив момент і той віск нормально так покипів у посудині.

Вот и результат кипения, образовалась восковая эмульсия.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Фомич сказал:

Вот и результат кипения, образовалась восковая эмульсия.

Скільки раз перекіплюва віск нічого подібного не було , бували моменти що віск аж втікав з відра це все нісенітниця . Проблема або в посуді або в воску.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ved сказав:

Может воск перегрели .....

ЯКщо таке можливо у відкритій посудині. :dntknw:

2 години тому, ved сказав:

С этой водой воск и раньше перетапливали?

Ні.

2 години тому, Александр К. сказав:

Кастрюля из алюминия?

Нержавійка. В алюмінію також багато раз топив - без проблем. 

2 години тому, Фомич сказав:

Вот и результат кипения, образовалась восковая эмульсия.

Мабуть. Це незворотній процес? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Попробуйте через парову воскотопку пропустити ше раз

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Sanich сказал:

Це незворотній процес

Ось в ютубі 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, gardener сказал:

Попробуйте через парову воскотопку пропустити ше раз

Краще на сонячній воскотопці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...

Віддав знайомим забрус. Вони з нього забрали мед і віддали мені кастрюльку на 4 відра забрусу але вже і віск і вощина в перемішку (думаю заливали гарячою водою). І ось сьогодні у мене новий рекорд виходу воску з під преса Кулакова за один раз 9,6 кг. Більше 6 кг ніколи не виходило. Тепер ось і думаю, а може так потрібно і робити щоб по декілька раз не завантажувати воскопрес. :hmm:

 

150922.jpg

1509221.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Менял сегодня воск на вощину в магазине в Каменском ЧП Дубовик

6.5 кг воска на 5 кг вощины 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, kroxaru сказав:

Менял сегодня воск на вощину в магазине в Каменском ЧП Дубовик

6.5 кг воска на 5 кг вощины 

Ого! :crazy: Гарно у вас обдираловка запрацювала ! :vinny:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

01.11.2021 в 20:15, Александр К. сказав:

Кастрюля из алюминия?

А я все це вже давно вже довіряю сонячній (замітьте - ДАРМОВІЙ !) енергії, яка зараз у нас в дефіциті . :ah::ay:

І якісно і ефективно та й сильного нагляду сонячні воскотопки не потребують! :UA:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

:evrika: Тут подумалось, а якщо примусити бджіл будувати стільники з незданого меду. Віск зараз по 260-300 грн. і на фронті треба, вощина взагалі скоро за 400...

А бариги нехай відпочинуть :veselo:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...