Перейти к содержанию

Воск, Віск


Рекомендуемые сообщения

Озвучите у кого нашли гнельцы пусть этих позорных производителей знают все и не покупали у них не единого кг воска. Твари!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, mixaskm сказал:

Озвучите у кого нашли гнельцы пусть этих позорных производителей знают все и не покупали у них не единого кг воска. Твари!

Та це же проплачене замовне вiдео:IMHO: Нечистоплотная конкуренция :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Мико сказал:

Та це же проплачене замовне вiдео:IMHO: Нечистоплотная конкуренция :IMHO1:

Виробник вощини тестує інших виробників. Це вже за все каже, далі можна взагалі не слухати нічого. Якщо за ініціативи та фінансування держави, відберуть зразки вощини веробників, передадуть їх для проведення аналізів у якусь компетентну і незалезну установу (бажано іноземну) от тоді можна буде обговорювати результати :az::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.08.2016 в 19:15, mixaskm сказал:

В этом году брал у троих производителей - Кировоградскую, Харьковскую хваленую на канале Булатова 100 Салдатов и Домбровского самая лучшая что мне понравилась это конечно Домбровского вощина даже все лето простояла в ловушках на жаре и не поплыла на 2 месте Кировоградская, а Салдатова полный отстой даже когда припаивал ее сразу заметил что она не ахти и потом поплыла на жаре немного:IMHO:

 

Ошибся немного ишла речь не про Салдатова, а какойто Смагин тоже Харьковская вощина, извините за неточность

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та ні з відео там все по ділу, якщо там було щось надумане, то криків було б багато. І якість вощини про це підверджує . А *вощину* сам в руках тримав, це найкращий доказ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, mixaskm сказал:

Ошибся немного ишла речь не про Салдатова, а какойто Смагин тоже Харьковская вощина, извините за неточность

Смагин:umora::umora::umora: не вздумайте !!!!

Кто хвалил на канале Булатов 100!!!!!!!!?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, кузмич сказал:

Смагин:umora::umora::umora: не вздумайте !!!!

Кто хвалил на канале Булатов 100!!!!!!!!?

Да перепутал Смагина и Салдатова потому первый раз так и писал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mixaskm сказал:

Да перепутал Смагина и Салдатова потому первый раз так и писал.

Вы мои смайлы не поняли!

Не покупайте Смагина вощину, она худшая кот можно придумать!

 

1 час назад, mixaskm сказал:

Да перепутал Смагина и Салдатова потому первый раз так и писал.

Я понял что перепутали, и не собирался прикалываться:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взял 2 кг на пробу и заметил шлак полный, полсе видио которое посмотрел тут за вощину с гнильцами теперь вобще выкину наверное остатки этой тоже непонятной вощины.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, mixaskm сказал:

Взял 2 кг на пробу и заметил шлак полный, полсе видио которое посмотрел тут за вощину с гнильцами теперь вобще выкину наверное остатки этой тоже непонятной вощины.

Я это пронял когда целая пачка поплыла в виде шифера!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теперь вопрос у кого покупать??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Урожай воска 2016 готов переехать в Харьков 

воск 2016 001.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Мико сказал:

Урожай воска 2016 готов переехать в Харьков 

воск 2016 001.JPG

Романович, куда сдадите?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, mixaskm сказал:

Романович, куда сдадите?

Пока на верхнюю полку стеллажа в гараже ,к прошлогоднему урожаю ,Вощины на 2017 год хватит .Так что пока повременю со сдачей 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.08.2016 в 14:14, mixaskm сказал:

Ошибся немного ишла речь не про Салдатова, а какойто Смагин тоже Харьковская вощина, извините за неточность

В нас в районі міняли вощину, так там постійно було вощина того Смагіна. Зазвичай міняв в Полтаві на Гадяцьку, але коли натопив на пару пачок, щоб не їхать в Полтаву доводилось мінять на ту Смагінську вощину. Так що знаю точно що та вощина від Смагіна років 5 підряд була фігова, гірша від Гадяцької. Але судячи з відео доведеться і від Гадяча відмовитись.

А відео схоже на праву. Там говорять що вощина пройшла аналізи від Тупоти з Кіровограда, мені років 3 назад дісталась така, то була непогана.

Відгукніться хто користувався вощиною тих виробників які пройшли аналіз - чи дійсно їх вощина якісна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да мы так далеко не уплывем :( Думал что Боярка выдерживает все стандарты оказывается не так :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, MaXUA123 сказал:

Там говорять що вощина пройшла аналізи від Тупоти з Кіровограда, мені років 3 назад дісталась така, то була непогана.

Відгукніться хто користувався вощиною тих виробників які пройшли аналіз - чи дійсно їх вощина якісна.

Варава (г.Кировоград) - на 145 рамке плыла и верх заворачивался. Тупота (г.Долинская, Кировоградская обл.) - рекомендую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пропоную реалізувати таку ідею. Взнати де можна провести аналіз вощини (щодо вмісту) і скільки буде коштувати дослідити одни зразок. Закупити максимально зразків різних виробників. Скинутись нам пасічникам на це діло своїми коштами (найкращий доказ об'єктивності)  - і мати результат по якості серед виробників по Україні.

Особисто я б на таке діло 100 грн не пошкодував би....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, MaXUA123 сказал:

В нас в районі міняли вощину, так там постійно було вощина того Смагіна. Зазвичай міняв в Полтаві на Гадяцьку, але коли натопив на пару пачок, щоб не їхать в Полтаву доводилось мінять на ту Смагінську вощину. Так що знаю точно що та вощина від Смагіна років 5 підряд була фігова, гірша від Гадяцької. Але судячи з відео доведеться і від Гадяча відмовитись.

А відео схоже на праву. Там говорять що вощина пройшла аналізи від Тупоти з Кіровограда, мені років 3 назад дісталась така, то була непогана.

Відгукніться хто користувався вощиною тих виробників які пройшли аналіз - чи дійсно їх вощина якісна.

Долинську брав колись була дуже гарна 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Да мы так далеко не уплывем :( Думал что Боярка выдерживает все стандарты оказывается не так :blink:

Теж так думав. Особливо після того як подивився відео з Домбровським.

А ще мені несподобалось, що розповідаливиробники вощини - ніби пасічники добавляють і віск парафін і різну гидоту. Ніколи нічого не добавляв і незбирався і жодин мій знайомий пасічник такого не робив. Це ж ви самі добавляєте туди, що попало, а на пасічників звертаєте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Идея хорошая с анализом .Надо брать все в свои руки :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Бджолопотам сказал:

Пропоную реалізувати таку ідею. Взнати де можна провести аналіз вощини (щодо вмісту) і скільки буде коштувати дослідити одни зразок. Закупити максимально зразків різних виробників. Скинутись нам пасічникам на це діло своїми коштами (найкращий доказ об'єктивності)  - і мати результат по якості серед виробників по Україні.

Особисто я б на таке діло 100 грн не пошкодував би....

Гарна ідея.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, MaXUA123 сказал:

Гарна ідея.

 

16 минут назад, Бджолопотам сказал:

Пропоную реалізувати таку ідею. Взнати де можна провести аналіз вощини (щодо вмісту) і скільки буде коштувати дослідити одни зразок. Закупити максимально зразків різних виробників. Скинутись нам пасічникам на це діло своїми коштами (найкращий доказ об'єктивності)  - і мати результат по якості серед виробників по Україні.

Особисто я б на таке діло 100 грн не пошкодував би....

Підтримую ідею, потрібно когось хто б це організував 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Идея хорошая с анализом .Надо брать все в свои руки :IMHO1:

 

11 минуту назад, MaXUA123 сказал:

Гарна ідея.

 

2 минуты назад, пасічник сказал:

 

Підтримую ідею, потрібно когось хто б це організував 

Ідея то хороша, а як діло дойде до організатора та збору грошей, на цьому все й закінчиться. Десяток ідейних людей не потягне фінансове навантаження за аналізи:IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, MaXUA123 сказал:

Теж так думав. Особливо після того як подивився відео з Домбровським.

Есть у меня знакомый, небольшой производитель вощины. Так он говорит, что это антиреклама и Боярка лучшая.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich changed the title to Воск, Віск

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...