Перейти к содержанию

Аморфа кустарниковая


Deemer

Рекомендуемые сообщения

Краще спочатку ломиком або металічним прутом наробити отвори глибиною сантиметрів до 50, потім воду, потім гілочки обережно щоб не пошкодити бруньки (майбутні корінці) і бажано засипати сипучим грунтом. Колись так в пересохлому грунті, із-за відсутності часу, садив виноград. Приживились майже всі 100%. :ay:
Рано на весні, як земля розмерзнеться нарізаєте гілочки 20-30 см, бажано не перепутайте верх і низ, для кращого вкоріненння поставте на день два в водичку з додаванням меду, або корінеутворювача- по низинах де ще стоїть вода попід калюжами стиркаєте в землю на 50-70% в землю- приживиться не все і тут вже залежить не стільки від вас, як від погоди. Наріжте побільше, намагайтесь брати гілки ближче до землі, памятайте, що аморфа любитьвологі низини :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

щоб не пошкодити бруньки (майбутні корінці)

А почки это разве корни? По винограду знаю что корни отрастают возле почек, а почки в нижней части в земле вообще не нужны (разве как резерв).
памятайте, що аморфа любитьвологі низини

С этим у нас напряжёнка - возле точков все ставки давно пересохли.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

возле точков все ставки давно пересохли.
Ну хоч весною там вода є? Аморфа вологолюбна, і там де більшість медоносів весною вимокає для неї :ay: Для вкорінення в будьякому разі стиркайте в перезволожену землю, тоді будуть корінці, а вкоріниться дасть Бог не висохне влітку...Можна зробити як Євгеній Євгенович- але медонос це не 10 чи навіть 20 кущиків, тому робіть так як простіше і швидше можна настиркати кілька сотеь хоча б...Не знаю, як у кого, та самостійно у нас повільно розростається, а з допомогою :ay: Та всеж крім медоноса її нікуди, я б краще акацію розсажував, та вона черенками не ах ;) То ж і ми те що простіше, там де болото і крім верб нічого не росте будемо і цією весною вклонятися землі :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну хоч весною там вода є?

Раз в 5-10 лет бывает, последние 3 года точно не было. Пока пытался сажать аморфу, акацию, маслину и гледичию (всё с корнями и семена). У нас в степях сама выживает только маслина (лох серебристый), остальные только в посадках.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То у вас вже готова технологія посадок. Спочатку в рядок-два в напрямку зі сходу на захід насіваємо-насаджуємо лох. В його північному затінку садимо в глибокі ями дворічні сіянці гледичії з довжиною коріння не менше метра. Ями засипаємо мульчею з соломи, сіна або стружки-тирси. З південного боку від лоха таким же чином садимо сіянці софори японської

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та всеж крім медоноса її нікуди, я б краще акацію розсажував, та вона черенками не ах

deemer, Прекрасно вона росте і із насіння, але стратифікація насіння акації обов'язкова, можна й гарячою водою, на відміну від гледечії, що в гарячій воді схожість губить на 60-80 відсотків. ЇЇ насіння- гледечії трьохшипної- просто замочують на добу - півдоби у теплій воді. А за піказку про черенки,- дяка. Бо я аморфу тільки насінням розсаджував. язичник, А Ви, земляче, бачу, теж з рослинами на "ти". Може якось і зустрінемось весною. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Язичники до рослин з повагою і тільки на ,,ви''

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Язичники до рослин з повагою і тільки на ,,ви''

язичник, Це дуже добре!Бо я в медоносах теж закоханий. А в мене аморфа в лісі росте, хоч там і пісок і сухо. Може тому й нектару малувато приносять. А з пилком все окей. Буває по соту- півтора затрамбовують. Та до кінця медозбору з аморфи не доводиться стояти ,- липа наступає на п'яти.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво, чи всі породи бджіл, одинаково беруть мед з цієї рослини?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво, чи всі породи бджіл, одинаково беруть мед з цієї рослини?

Николай13, Цього року спробую проконтролювати. У всякому разі на УС і карпатках.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З нетерпінням чекаю весни. хочу знову по дорослому взятись за цей мед.Благо вся місцина біля Десни заростає цією рослиною

Як мед, то й ложкою! Правильно! :ae: А то хтось дурниці про таку культуру пускає. Та я навіть на липу через аморфу виїжджаю із запіненням! :umora::wave:
С Крещением Господним всех! Вчера пришел сосед , он у меня весной покупал мед с этого растения. ПРинес ноутбук с информацией об этом меде.Он оказывается очень полезный для сердечников, а из листьев делают какое-то редкое лекарство.Соседу полгода назад сделали тяжелую операцию на сердце.Попросил если будет жив обязательно этого меда оставить.ЖАлко сайт не запомнил НО в поисковике можно узнать.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

......в поисковике можно узнать.
Ай-я-яй, земляче, будь ласкавий, другого разу як знайдеш, то тягни сюди, викладуй, разом і поступово соберемо все про всі рослини....... Сам то звідки?, можна в приват....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ай-я-яй, земляче, будь ласкавий, другого разу як знайдеш, то тягни сюди, викладуй, разом і поступово соберемо все про всі рослини.......

Николай13, Будь ласка, ознайомся. Дещо накопав і я. Выносит сильную жару, но предпочетает влажную почву. Имея глубокие разветленные корни, эффективно предотвращает смыв почвы, защищает ее от эрозии . Хорошо закрепляет также песчаные склоны, почвы и откосы. Отпугивает клещей, а настой шелухи зёрен аморфы хорошо защищает от комаров (факт, который позволяет рекомендовать растение и соседям). :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво, чи всі породи бджіл, одинаково беруть мед з цієї рослини?
Гайдара і Єгошина а також місцеві в вологий рік у нашому регіоні беруть.А без дощу здебільшого один пилок.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гайдара і Єгошина а також місцеві в вологий рік у нашому регіоні беруть.А без дощу здебільшого один пилок.

Лавр, А в неї дуже гарне коріння - розгалужене і глибоке. Отож повинна давати нектар і в засуху? А у мене її не так і багато, то спостерігаю лиш за обніжкою.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.....А в неї дуже гарне коріння - розгалужене і глибоке. ....
Значить можна рекомендувати для боротьби з єрозією грунтів в ярах та на схилах, укріплення насипів.........
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні, форумчани, завдяки Вам, стільки нового довідався про Аморфу кустарникову ( у нас такої не зустрічав), що прошу Вашої допомоги, насінням або гілочками, завестися в цю рослину, або може хто знає де цей медонос росте в Закарпатті. Пропозиції та умови доставки, будь-ласка в приват. Щиро дякую! :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні, форумчани, завдяки Вам, стільки нового довідався про Аморфу кустарникову ( у нас такої не зустрічав),

Євгеній Євгенович, Проїдьте весною до ближнього лісу чи до річки, побачите,- кущі, як акція, тільки запах специфічний. не перепутаїте ні з чим, і квітування інше. На відміну від акації, дерев з нього не буває,- лиш кущі десь до 2,5 метрів у висоту.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні, форумчани, завдяки Вам, стільки нового довідався про Аморфу кустарникову ( у нас такої не зустрічав),

Євгеній Євгенович, Проїдьте весною до ближнього лісу чи до річки, побачите,- кущі, як акція, тільки запах специфічний. не перепутаїте ні з чим, і квітування інше. На відміну від акації, дерев з нього не буває,- лиш кущі десь до 2,5 метрів у висоту.
Гарно дякую! Скористаюсь, Вашою, порадою але у Карпатських лісах і на берегах Закарпатських річок (Тиса, Теребля, Ріка, Латориця та інших ) я особисто, такої рослини як Аморфа кустовидна ні по вигляду ні по запаху, поки що, не зустрічав. Можливо земляки підкажуть такі місця? Сподіваюсь і на інші варіанти. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні, форумчани, завдяки Вам, стільки нового довідався про Аморфу кустарникову ( у нас такої не зустрічав),

Євгеній Євгенович, Проїдьте весною до ближнього лісу чи до річки, побачите,- кущі, як акція, тільки запах специфічний. не перепутаїте ні з чим, і квітування інше. На відміну від акації, дерев з нього не буває,- лиш кущі десь до 2,5 метрів у висоту.
Гарно дякую! Скористаюсь, Вашою, порадою але у Карпатських лісах і на берегах Закарпатських річок (Тиса, Теребля, Ріка, Латориця та інших ) я особисто, такої рослини як Аморфа кустовидна ні по вигляду ні по запаху, поки що, не зустрічав. Можливо земляки підкажуть такі місця? Сподіваюсь і на інші варіанти. :hi:
І нам буде цікаво взнати про Ваші закарпатьські медоноси, може і про меди роскажете у відповідній темі, наприклад тут, поки надумав доректувати, у Вас уже є пропозиції по насіннью....на осінь могу добавити
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сподіваюсь і на інші варіанти.

Євгеній Євгенович, Сбросьте в приват куда, кому, № мобильного и номер склада новой почты. Жменю семян выделю или насобираю ещё, но это не срочно когда пойду на почту.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні, форумчани, завдяки Вам, стільки нового довідався про Аморфу кустарникову ( у нас такої не зустрічав),

Євгеній Євгенович, Проїдьте весною до ближнього лісу чи до річки, побачите,- кущі, як акція, тільки запах специфічний. не перепутаїте ні з чим, і квітування інше. На відміну від акації, дерев з нього не буває,- лиш кущі десь до 2,5 метрів у висоту.
Гарно дякую! Скористаюсь, Вашою, порадою але у Карпатських лісах і на берегах Закарпатських річок (Тиса, Теребля, Ріка, Латориця та інших ) я особисто, такої рослини як Аморфа кустовидна ні по вигляду ні по запаху, поки що, не зустрічав. Можливо земляки підкажуть такі місця? Сподіваюсь і на інші варіанти. :hi:
І нам буде цікаво взнати про Ваші закарпатьські медоноси, може і про меди роскажете у відповідній темі, наприклад тут, поки надумав доректувати, у Вас уже є пропозиції по насіннью....на осінь могу добавити
Там де я проживаю в основному це сади, акація, місцями липа, лугове та лісове різнотрав'я і відповідні меди. Пасіка стаціонарна. Для обширної і кваліфікованої розповіді малувато відповідного досвіду. Сподіваюсь на співпрацю. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сподіваюсь і на інші варіанти.

Євгеній Євгенович, Сбросьте в приват куда, кому, № мобильного и номер склада новой почты. Жменю семян выделю или насобираю ещё, но это не срочно когда пойду на почту.
Щиро дякую! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Євгеній Євгенович, А я думав, як же його Вам доставити? Та бачу вирішилось питання. Тож посадите під сапу на см 10 й достатньо. Полюбляє вологі місця, але у мене росте й у сухому піщаному грунті. Тільки тоді дає менше нектару. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

......в поисковике можно узнать.
Ай-я-яй, земляче, будь ласкавий, другого разу як знайдеш, то тягни сюди, викладуй, разом і поступово соберемо все про всі рослини....... Сам то звідки?, можна в приват....
ПРошу прощение за поздний ответ. Глюкнув компютер. Тел.066-83-21-833.Почитайте все сайт который дал мне сосед- medova apteka/mjod/amorfa
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...